Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Alf I. 2/25 [i] 09:55 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 10:45 Dosť! [i] 12:50 Pestúnka [i] 13:50 Odložený prípad I. 10/23 [i] 14:40 Monk I. 10/13 [i] 15:35 Alf I. 3/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 11/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Kolíska do hrobu [i] 22:20 AKČNÝ PIATOK: Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:35 Blackjack [i] 02:25 Smrtiaca lavína [i] 03:50 Kobra 11 XIV. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Osloboďte môjho syna! 12 [i] 11:10 Sila lásky V. 29 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Žena na úteku 59 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Halloween po tretí raz [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 42 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Hana Hegerová [i] 22:10 Filmy s Alainom Delonom:Dvaja muži v meste [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Osloboďte môjho syna! 12 [i] 00:45 Doktorka Quinnová IV.: Halloween po tretí raz [i] 01:30 Potulky po Taiwane - Ostrov voňajúci exotikou [i] 01:50 Filmy s Alainom Delonom:Dvaja muži v meste [i] 03:25 Sila lásky V. 29 [i] 04:15 Sila lásky VI. 42 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večer pod lampou [i] 10:30 Fokus právo [i] 11:05 Rómsky magazín [i] 11:35 Príroda zblízka: Strážca vtákov z Trischenu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Šlágerparáda [i] 13:35 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 14:05 Spektrum vedy: Vidieť neviditeľné [i] 14:35 Zázraky slnečnej sústavy: Od chaosu k poriadku [i] 15:35 Mama to vie najlepšie [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 16:55 Fokus - rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Putovanie kontinentov: Ázia - tektonika života a smrti [i] 20:50 Família: Família - Americký sen [i] 21:20 Jeden deň: Jeden deň - Voda [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Kino na Dvojke: Redigované [i] 23:30 BHS 2011 - J.Cikker Variácie na slovenskú ľudovú pieseň [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 9 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Kladivárka [i] 09:00 Súdna sieň: Už nepijem! [i] 10:00 Panelák: Figurína [i] 11:00 Náš nový dom II. 7 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Zaspal dobu [i] 15:00 Kosti 6 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Chcem sa starať o syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Žiadosť o ruku [i] 21:30 Nabúchaná [i] 00:00 Láska na diaľku [i] 01:45 Nabúchaná [i] 03:50 NOVINY TV JOJ 04:10 Transplantačná jednotka 10 [i] 04:50 Californication - Orgie v Kalifornii II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 208 [i] 06:05 Život na zámku: Riaditeľka 17 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 19,20 [i] 10:00 Policajt z L.A. 10 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 10 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 12:55 Terra Nova 10 [i] 13:55 Ninja Factor II. 89 [i] 14:40 Šokujúce zábery 10 [i] 15:00 Futurama VI. 14 [i] 15:30 Simpsonovci XVI. 13,14 [i] 16:30 Najšpinavšie domácnosti II. 5 [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County II. 2 [i] 18:25 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 10 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 10 [i] 20:00 Deň a Noc LIKE [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 9 [i] 21:30 Zradca [i] 00:00 Sám v temnote 2 [i] 01:25 Špeciálne komando II. 1,2/23 [i] 02:50 Zákon gangu II. 2 [i] 03:30 Najprísnejší rodičia na svete 5 [i] 04:20 Červené ruže 44 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 20 [i] 08:50 JAG I. 6 [i] 09:45 Dr. House VII. 22 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 4 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 12:30 JAG I. 7 [i] 13:30 Drzá Jordan II. 20 [i] 14:25 Profil zločinu II. 9 [i] 15:30 Dr. House VII. 22 [i] 16:25 Lovci pokladů II. 5 [i] 17:15 JAG I. 7 [i] 18:15 Drzá Jordan II. 21 [i] 19:05 Dr. House VII. 23 [i] 20:00 Profil zločinu II. 10 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:30 True Blood - Pravá krev III. 8 [i] 00:35 Cena za lidskost I. 9 [i] 01:30 G.I. Jane 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 06:00 Jak se to dělá 37 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bel Air [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Esab [i] 08:10 Špinavé práce: Technik spalovny odpadů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 10:50 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 11:15 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikey chce odejít? [i] 15:20 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 16:15 Špinavé práce: Technik spalovny odpadů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 19:30 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 21:00 Sám v divočině 3 [i] 22:00 Australská svazová policie 5 [i] 22:30 Australská svazová policie 6 [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Přítel či nepřítel [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 6 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 01:50 Sám v divočině 3 [i] 02:50 Australská svazová policie 5 [i] 03:20 Australská svazová policie 6 [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Přítel či nepřítel [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 10/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Tichý průvodce 3/26 [i] 09:35 Život na zámku "60": Rodiče a děti 2/52 [i] 10:30 Tajemství rodu Veroniky Freimanové [i] 11:25 Kluci v akci [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Abeceda C plus J [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Kachní paštika [i] 17:25 Besipky: Zimní obutí [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60": Kuponová privatizace 1/22 [i] 20:55 13. komnata Vladimíra Hrona [i] 21:20 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Poslední dějství 37/62 [i] 00:10 Město žen II: Něco je ve vzduchu 2. část 22/22 [i] 00:30 MI5 VI 2/10 [i] 01:25 Malá farma: Kachní paštika [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Sama doma - [i] 03:45 Rekordy a kuriozity [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:20 Po stopách hvězd [i] 04:45 Ticho v soudní síni [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Horňácké mládí [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Tibetský Himálaj s náhorní plošinou [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 09:00 Divočina bez hranic [i] 09:25 Galerie umění 5/13 [i] 09:50 Kvetoucí obchod [i] 10:45 Přeborníci [i] 11:15 Ještě jsem tady - Alena Šrámková [i] 11:45 Legendární inscenace: Sluha jako fenomén [i] 12:10 Na plovárně s Petrem Šabachem [i] 12:40 Jistě, pane ministře: Úsporný program 3/22 [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:25 Zeměpis světa: Bhútánský Himálaj [i] 13:40 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 14:05 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Nejvýznamnější továrny americké armády [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a stonožka 17/104 [i] 19:15 Víkendáři II 16/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Echo - nezapomenutelná slonice [i] 20:55 Vesmír: Temná hmota a temná energie 19/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Federico Fellini [i] 23:40 ČT Live - Buty [i] 00:35 Q [i] 01:00 Červený trpaslík 52/52 [i] 01:30 Pološero - Smrt na silnicích [i] 02:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 René Magritte: Den a noc [i] 03:50 Klíč [i] 04:15 Postřehy odjinud [i] 04:20 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 12 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2324 [i] 09:50 Padlý anděl [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 24 [i] 13:45 Pohřešovaní II 11 [i] 14:40 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Chorá láska 2 [i] 16:30 Přátelé VIII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VII: Znovushledání 2 [i] 18:30 Ulice 2325 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hříšný tanec [i] 22:05 Matrix Reloaded [i] 00:35 Hra na utrpení [i] 02:05 Novashopping 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Chorá láska 2 [i] 02:55 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 03:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 1/3 25 [i] 08:45 M*A*S*H 98 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Gangland 2/2 8 [i] 10:50 Schimanski: Zlomené květy [i] 12:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 14:20 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: LaRueův návrat 15 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Zimní slunovrat 1/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Líbánky [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Smrt v patách [i] 01:20 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 03:00 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 13/188 [i] 06:00 Viktória 47/171 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 153/216 [i] 07:55 Ally McBealová V. 18/22 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Ten, kto ťa chráni II. 23/23 [i] 10:30 Larina voľba 131 [i] 11:20 Druhý dych II. 63 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 7 [i] 14:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 14:55 Viktória 48/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 154/216 [i] 16:45 Skrytá vášeň 14/188 [i] 17:40 Rozprávkovo bohaté 13/18 [i] 18:30 Dharma a Greg IV. 19-20/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. - FINÁLE 64 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 8 [i] 22:45 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 00:20 Hriechy minulosti [i] 01:55 Don Juan DeMarco [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Protiklady se přitahují [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:45 Formule! [i] 15:50 Lars a jeho vážná známost [i] 17:45 Zmražená pojistka [i] 19:35 Napiš si svou smrt [i] 21:25 Ostrov samoty [i] 23:25 Bláznivý [i] 01:10 Boogeyman [i] 02:35 Šedá zóna [i] 04:20 Péčko pro začátečníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Rallye [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 2: Letní jízda 2 [i] 06:20 Pohotovost 2: Uzdrav, nauč, zabij 3 [i] 07:20 Pohotovost 2: Jaký život? 4 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 12:20 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 9: Domov statečných 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 9: Smrtící situace 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 18:20 Milionový lékař 1: It's Like Jamais Vu All Over Again 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 21:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Poslední ulice v Manhattanu 4 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 2: Collateral Damage 21 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 2: Mother's Day 22 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 01:20 Dvojí identita 1: Klíč bez zámku 10 [i] 02:20 Milionový lékař 1: It's Like Jamais Vu All Over Again 10 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 04:15 Pohotovost 2: Uzdrav, nauč, zabij 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 9 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 10 [i] 07:05 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka