Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:35 Alf I. 1/25 [i] 09:55 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 10:50 Ako uloviť družičku [i] 13:00 Dallas 4/10 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:50 Odložený prípad I. 9/23 [i] 14:40 Monk I. 9/13 [i] 15:35 Alf I. 2/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 9/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:15 Dosť! [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 00:50 Monk I. 9/13 [i] 01:35 Odložený prípad I. 9/23 [i] 02:20 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 03:40 Kobra 11 XIV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pripravení zomrieť 11 [i] 11:05 Sila lásky V. 28 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Radosť zo života: Jozef Kroner [i] 14:10 Žena na úteku 58 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Dorotina kniha [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 41 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zavolajte sestričky 3/6 [i] 21:00 Zavolajte sestričky 4/6 [i] 22:00 Borgiovci 2/9 [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pripravení zomrieť 11 [i] 23:45 Doktorka Quinnová IV.: Dorotina kniha [i] 00:35 Zavolajte sestričky 3/6 [i] 01:25 Zavolajte sestričky 4/6 [i] 02:20 Borgiovci 2/9 [i] 03:10 KE 2013 [i] 03:20 Sila lásky V. 28 [i] 04:10 Sila lásky VI. 41 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Slušné správanie [i] 09:00 Noc v archíve: Čo sme vysielali po novembri 1989 - 1.časť [i] 10:05 Trezor: Šachovnica Daniela Licharda [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:40 Architektúra: Termálne kúpele Vals vo Švajčiarsku [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe [i] 13:15 Občan za dverami [i] 13:40 Polícia [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Televízia po slovensky: 1970-1974 [i] 15:10 Takí sme boli: Z lona rozhlasu a filmu [i] 15:35 Senior klub - magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Film o filme : Dom [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Strážca vtákov z Trischenu [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zázraky slnečnej sústavy: Od chaosu k poriadku [i] 20:50 Spektrum vedy: Vidieť neviditeľné [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 8 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 08:10 Súdna sieň: Syn sa fláka [i] 09:00 Súdna sieň: Zabil mi dieťa [i] 10:00 Panelák: Kocham cię! [i] 11:00 Náš nový dom II. 6 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Čert zo sídliska [i] 15:00 Kosti 5 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Zaspal dobu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Únos [i] 21:30 Pod povrchom 42 [i] 22:30 Zločin 8 [i] 23:30 Kosti 6 [i] 00:30 Chlapec v pruhovanom pyžame [i] 02:10 Ochrancovia 12 [i] 02:50 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:45 Transplantačná jednotka 9 [i] 04:25 Californication - Orgie v Kalifornii II. 9 [i] 04:55 Hovorme o sexe 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:05 Život na zámku: Na konci s dychom 16 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 17,18 [i] 10:00 Policajt z L.A. 9 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 9 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 12:55 Terra Nova 9 [i] 13:55 Ninja Factor II. 88 [i] 14:25 Šokujúce zábery 9 [i] 14:50 Futurama VI. 13 [i] 15:10 Simpsonovci XVI. 11,12 [i] 16:15 Najšpinavšie domácnosti II. 4 [i] 17:10 Skutočné paničky z Orange County II. 1/10 [i] 18:10 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 9 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 9 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 8 [i] 20:30 Terra Nova 10 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 22:30 Lovci väzňov 3,4 [i] 00:15 Špeciálne komando 12,13/13 [i] 01:40 Prorok zla [i] 03:05 Moja najväčšia životná výhra [i] 04:35 Zákon gangu II. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 19 [i] 08:50 JAG I. 5 [i] 09:45 Dr. House VII. 21 [i] 10:35 Lovci pokladů II. 3 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 12:25 JAG I. 6 [i] 13:20 Drzá Jordan II. 19 [i] 14:15 Profil zločinu II. 8 [i] 15:20 Dr. House VII. 21 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 4 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 20 [i] 19:00 Dr. House VII. 22 [i] 19:55 Profil zločinu II. 9 [i] 21:00 Ncis Vi. 5 [i] 21:55 Ncis Vi. 6 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 23:45 Strážce pořádku III. 13 [i] 00:40 Ncis Vi. 5 [i] 01:35 Ncis Vi. 6 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 06:00 Jak se to dělá 36 [i] 06:25 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Window World [i] 08:10 Špinavé práce: Montér přehlídkových vorů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 11:15 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 12:35 Jízda: ZZ Chop [i] 13:30 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Mezi čtyřma očima [i] 15:20 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 16:15 Špinavé práce: Montér přehlídkových vorů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 19:30 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 3 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 22:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 23:00 Z ráje do pekla 3 [i] 00:00 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 3 [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 02:50 Mistři přežití: Základy přežití [i] 03:50 Z ráje do pekla 3 [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 08:55 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Cesta na Island 2/26 [i] 09:25 Sever a Jih II 10/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Abeceda G plus [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Prezidentský duel [i] 21:30 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Copak bych vám lhal? [i] 22:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:55 Foylova válka V: Posed 3/3 [i] 00:25 13. komnata Jana Povýšila [i] 00:55 Malá farma: Škatulata, škatulata... [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:05 Po stopách hvězd [i] 02:35 Slivovice [i] 02:50 Motiv [i] 04:15 Ptáček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Svět Olka Vašici [i] 05:30 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Experiment [i] 08:55 Milionářská bydlení: Londýn [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Delfská věštírna [i] 11:00 Vesmír: Cizí měsíce 18/31 [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Sudetský paradox [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:50 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 13:00 Národní klenoty [i] 13:25 Putování za vínem: Francie - Languedoc a Roussillon [i] 13:55 Zázračná planeta: Harpyje - lovec opic [i] 14:45 Vítejte u Ch´tisů [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a škvoři 16/104 [i] 19:15 Víkendáři II 15/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Přežít! [i] 22:05 Řím II 7/10 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:30 Artmix [i] 00:25 The Pacific 1/10 [i] 01:15 Moje rodina V: Zubní šílenství 13/14 [i] 01:45 Buddy Miles: Live [i] 02:30 Náš venkov [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:45 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:25 Malované děti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 11 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2323 [i] 09:50 Růžový panter 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 23 [i] 13:45 Pohřešovaní II 10 [i] 14:40 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Slabina 1 [i] 16:30 Přátelé VIII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VII: Pravidla či následky 1 [i] 18:30 Ulice 2324 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas 6 [i] 20:55 Kriminálka Miami IX: Spolubydlící 20 [i] 21:50 Noční televizní noviny [i] 22:25 Protiúder [i] 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Slabina 1 [i] 01:10 Novashopping 01:15 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 02:00 Nemocnice Chicago Hope III 23 [i] 02:45 Áčko [i] 03:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 8 [i] 04:25 Dallas 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Díky, Almo! 24 [i] 08:45 M*A*S*H 97 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Gangland 1/2 7 [i] 10:50 Schimanski: Zabou [i] 12:40 Můj přítel Monk I: Pan Monk a letadlo 12 [i] 13:25 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 14:20 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Falešný vězeň 14 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 2/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Můj nejhorší nepřítel 8 [i] 23:35 Firma: Kapitola šestá 6 [i] 00:30 Živí mrtví I: TS-19 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Reportéři na vaší straně [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 12/188 [i] 06:10 Viktória 46/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 152/216 [i] 08:05 Ally McBealová V. 17/22 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Ten, kto ťa chráni II. 22/23 [i] 10:35 Larina voľba 129-130 [i] 12:30 Blízko smrti [i] 14:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 15:05 Viktória 47/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 153/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 13/188 [i] 17:45 Rozprávkovo bohaté 12/18 [i] 18:35 Dharma a Greg IV. 17-18/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 63 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 7 [i] 22:50 Larina voľba 131 [i] 23:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 6/10 [i] 00:40 Frasier [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 02:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 6/10 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:55 Něco na těch mužích je [i] 15:30 Chladnokrevně [i] 17:15 Láska a jiné pohromy [i] 18:55 Formule! [i] 20:55 Šedá zóna [i] 22:45 Bitva o Hill 60 [i] 00:50 Zlá karma [i] 02:15 Únos [i] 04:05 Honička na chlapa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Rallye [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Rallye [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 1: Pilot - 2.část 2 [i]