Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Komisár Rex I. 5/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 11:20 Smrtiaca lavína [i] 13:00 Neznáme obete 6/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:45 Odložený prípad I. 8/23 [i] 14:40 Monk I. 8/13 [i] 15:35 Alf I. 1/25 [i] 16:05 Dr. House IV. 8/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Dallas 4/10 - NOVÝ SERIÁL [i] 21:10 Ako uloviť družičku [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Dr. House IV. 8/16 [i] 00:45 Monk I. 8/13 [i] 01:25 Odložený prípad I. 8/23 [i] 02:10 Neznáme obete 6/17 [i] 02:50 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 03:35 Komisár Rex I. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Médium 10 [i] 11:10 Sila lásky V. 27 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 57 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Peklo na kolieskach [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 40 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock:Veľká hra [i] 21:40 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Médium 10 [i] 00:15 Doktorka Quinnová IV.: Peklo na kolieskach [i] 01:00 Sherlock:Veľká hra [i] 02:30 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 04:05 Sila lásky V. 27 [i] 04:55 Sila lásky VI. 40 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Mesto,dedina [i] 09:00 Osudy slávnych: Miliónový chlap [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie [i] 11:35 Ako to funguje [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Môj vienok zelený [i] 13:00 Svetozár Hurban Vajanský [i] 13:25 Cesta: Tanec a zdravotné postihnutie [i] 13:55 Medicína: Medicína - Chirurgia ruky a zápästia [i] 14:50 Azbest -biela smrť [i] 15:50 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Termálne kúpele Vals vo Švajčiarsku [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:35 Hrad Krásna Hôrka [i] 18:45 Test magazín: Televízory [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1970-1974 [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Boxer a smrť [i] 23:45 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 VAT - Veda a technika [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Bostonské zločiny V. 7 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 08:10 Súdna sieň: Chorá manželka [i] 09:00 Súdna sieň: Smradľavý plot [i] 10:00 Panelák: Pokazené kúrenie [i] 11:00 Náš nový dom II. 5 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Súdna sieň: Kúpeľ v kyseline [i] 15:00 Kosti 4 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Čert zo sídliska [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 3 [i] 21:30 Vtierka Castle III. 18 [i] 22:30 Zločin 7 [i] 23:30 Kosti 5 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 01:10 Kuriér 3 [i] 01:50 Vtierka Castle III. 18 [i] 02:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 6 [i] 03:15 KRIMI 03:45 Transplantačná jednotka 8 [i] 04:25 Californication - Orgie v Kalifornii II. 8 [i] 04:50 Hovorme o sexe 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Láska a pomsta 206 [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:05 Život na zámku: Trestné oznámenie 15 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 15,16 [i] 10:00 Policajt z L.A. 8 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 8 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 12:55 Terra Nova 8 [i] 13:55 Ninja Factor II. 87 [i] 14:25 Šokujúce zábery 8 [i] 14:50 Futurama VI. 12 [i] 15:10 Simpsonovci XVI. 9,10 [i] 16:15 Najšpinavšie domácnosti II. 3 [i] 17:10 Skutočné paničky z Orange County 8/8 [i] 18:10 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 8 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 8 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 7 [i] 20:30 Terra Nova 9 [i] 21:30 Insomnia [i] 00:00 Strážca zákona [i] 02:00 Špeciálne komando 10,11 [i] 03:20 Vysoká hra [i] 04:50 Láska a pomsta 207 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 18 [i] 08:50 JAG I. 4 [i] 09:45 Dr. House VII. 20 [i] 10:40 Lovci pokladů II. 2 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 12:30 JAG I. 5 [i] 13:25 Drzá Jordan II. 18 [i] 14:20 Profil zločinu II. 7 [i] 15:20 Dr. House VII. 20 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 3 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 19 [i] 19:00 Dr. House VII. 21 [i] 19:55 Profil zločinu II. 8 [i] 21:00 CSI: New York IX. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 17 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 18 [i] 23:45 Post Mortem I. 2 [i] 00:45 CSI: New York IX. 3 [i] 01:35 Myšlenky zločince VI. 17 [i] 02:25 Myšlenky zločince VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 06:00 Jak se to dělá 35 [i] 06:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 08:10 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 14 [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 11:15 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 12:35 Národ šílenců: Demoliční závody [i] 13:30 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Čas setkání je určen [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 16:15 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 14 [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 19:30 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 20:00 Sám v divočině 2 [i] 21:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Mořští cikáni [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Opravdový podvod 15 [i] 00:30 Opravdový podvod 16 [i] 00:55 Sám v divočině 2 [i] 01:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Mořští cikáni [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Plukovník Starbottle a krásná žalobkyně [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Kódovaná zpráva 1/26 [i] 09:25 Zkoušky z dospělosti: Sázka 1/6 [i] 10:40 Úsměvy [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda N plus Y [i] 15:35 13. komnata Kláry Pollertové-Trojanové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Veroniky Freimanové [i] 21:55 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Sametoví vrazi 2/2 [i] 23:15 Inspektor Rebus: Zraněné duše 3/4 [i] 00:55 Zpěváci na kraji nemocnice [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Sváteční slovo Víta Kašpaříka, výrobce lidových hudebních nástrojů [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:45 Rekordy a kuriozity [i] 02:55 Doktor a bubeník [i] 03:15 Bydlela v hotelu u Andělů [i] 04:35 Povídka s dobrým koncem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Brněnští gajdoši [i] 05:25 Putování za vínem: Francie - Provence [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Miss Galaxie 47/47 [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:20 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 09:45 Bitva o Midway [i] 10:05 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 11:05 Přežít! [i] 11:55 Za vesnickými muzikanty [i] 12:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:55 Galerie umění 5/13 [i] 13:25 Letecké katastrofy: Smrt v Tichém oceánu [i] 14:15 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 15:10 Návraty dokumentaristů: Viliam Poltikovič [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 René Magritte: Den a noc [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a motýl 15/104 [i] 19:15 Víkendáři II 14/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Úsporný program 3/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Adolf Eichmann [i] 00:05 Bratři a sestry III: Jen jeden plátek 10/24 [i] 00:45 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 1/12 [i] 01:40 Zločin 2/20 [i] 02:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Q [i] 03:45 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:25 .S.M. [i] 04:45 Viděl světy dávno zmizelé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 10 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2322 [i] 09:50 Můj obr [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa: Tohle neskončí dobře [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 22 [i] 13:45 Pohřešovaní II 9 [i] 14:40 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Dobro 22 [i] 16:30 Přátelé VIII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Aliyah - Cesta 25 [i] 18:30 Ulice 2323 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Růžový panter 2 [i] 21:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Obchodník se smrtí [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Dobro 22 [i] 01:45 Novashopping 01:50 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 02:30 Nemocnice Chicago Hope III 22 [i] 03:15 Střepiny [i] 04:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Teď, nebo nikdy 23 [i] 08:45 M*A*S*H 96 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VII: Vražda uvnitř skupiny 6 [i] 10:55 Schimanski: Falešná hra [i] 12:40 Můj přítel Monk I: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 14:25 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Vyvrcholení 13 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 1/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:40 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 23:35 Právo a pořádek XIX: Spravedlnost za každou cenu 5 [i] 00:30 Myšlenky zločince II 19 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži II: Vánoční mise 8 [i] 03:55 Ženy na cestách [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 11/188 [i] 06:10 Viktória 45/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 151/216 [i] 08:05 Ally McBealová V. 16/22 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Ten, kto ťa chráni II. 21/23 [i] 10:35 Larina voľba 128 [i] 11:45 Druhý dych II. 62 [i] 12:40 Tisíc a jedna noc 6 [i] 14:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 15:10 Viktória 46/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 152/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 12/188 [i] 17:40 Rozprávkovo bohaté 11/18 [i] 18:25 Dharma a Greg IV. 15-16/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Blízko smrti [i] 22:00 Larina voľba 129-130 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 00:45 Frasier [i] 01:05 Adela show [i] 01:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 02:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Váleční ptáci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Škola svádění [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 16:05 Orbit [i] 17:45 Prázdniny za všechny prachy [i] 19:35 Něco na těch mužích je [i] 21:05 Honička na chlapa [i] 22:40 Únos [i] 00:40 Zmizení Alice Creedové [i] 02:20 Bílí zabijáci [i] 03:50 Lovci dinosaurů [i]