TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Komisár Rex I. 4/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 11:20 Zradná nevera [i] 13:00 Neznáme obete 5/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:50 Odložený prípad I. 7/23 [i] 14:40 Monk I. 7/13 [i] 15:35 Priatelia X. 18/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 7/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Lovec zločincov I. 3/23 - NOVÝ SERIÁL [i] 22:25 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House IV. 7/16 [i] 23:45 Lovec zločincov I. 3/23 [i] 00:35 Monk I. 7/13 [i] 01:20 Odložený prípad I. 7/23 [i] 02:00 Neznáme obete 5/17 [i] 02:40 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 03:25 Komisár Rex I. 4/13 [i] 04:10 Priatelia X. 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Správy RTVS [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:50 Duel [i] 09:20 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Autobus 9 [i] 11:05 Sila lásky V. 26 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Žena na úteku 56 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Bratia [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 39 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 2/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Transplantácia 2/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Zásah 2/24 [i] 23:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Autobus 9 [i] 23:55 Doktorka Quinnová IV.: Bratia [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 03:20 Sila lásky V. 26 [i] 04:10 Sila lásky VI. 39 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Táraninky: Obloha [i] 09:10 Športové ozveny [i] 09:35 Športy na Slovensku [i] 10:35 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 11:05 Fokus práca [i] 11:40 Život rýb: Čudáci [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Cigánska nálada [i] 13:30 Zostane to medzi nami [i] 14:45 Megastavby III.: Dubajský palác snov [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:35 O čom je život podľa...: Na vrchole [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:35 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Azbest -biela smrť [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Medicína: Medicína - Chirurgia ruky a zápästia [i] 23:00 Dni Turbinovcov [i] 00:45 Umenie 2012: SR v ČR [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hovorme o sexe 6 [i] 05:20 Bostonské zločiny V. 6 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 08:10 Súdna sieň: Zmrzlinár [i] 09:00 Súdna sieň: Proti dobrým mravom [i] 10:00 Panelák: Nový rok [i] 11:00 Náš nový dom II. 4 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:10 Milencova pomsta [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Kúpeľ v kyseline [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Skúška [i] 21:30 Pod povrchom 41 [i] 22:30 Zločin 6 [i] 23:30 Kosti 4 [i] 00:30 Láska z nebies [i] 02:00 Ochrancovia 11 [i] 02:40 KRIMI 03:10 Transplantačná jednotka 7 [i] 03:50 Californication - Orgie v Kalifornii II. 7 [i] 04:20 Črepiny [i] 04:55 Hovorme o sexe 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Črepiny PLUS [i] 06:10 Život na zámku: Škôlka 14 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 13,14 [i] 10:00 Policajt z L.A. 7 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 7 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 12:55 Terra Nova 7 [i] 13:55 Ninja Factor II. 86 [i] 14:25 Šokujúce zábery 7 [i] 14:50 Futurama VI. 11 [i] 15:10 Simpsonovci XVI. 7,8 [i] 16:15 Najšpinavšie domácnosti II. 2 [i] 17:10 Skutočné paničky z Orange County 7 [i] 18:10 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 7 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 7 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 6 [i] 20:30 Terra Nova 8 [i] 21:30 Letecké katastrofy III. 7,8 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov 2 [i] 00:35 Špeciálne komando 8,9 [i] 02:00 Prekliaty osud [i] 03:25 Zákony džungle [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 17 [i] 08:45 JAG I. 3 [i] 09:40 Dr. House VII. 19 [i] 10:35 Lovci pokladů II. 1 [i] 11:30 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 12:25 JAG I. 4 [i] 13:20 Drzá Jordan II. 17 [i] 14:15 Profil zločinu II. 6 [i] 15:20 Dr. House VII. 19 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 2 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 18 [i] 19:00 Dr. House VII. 20 [i] 19:55 Profil zločinu II. 7 [i] 21:00 Jak prosté I. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 14 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 13 [i] 23:45 Zachraň mě VI. 18 [i] 00:45 Jak prosté I. 2 [i] 01:40 Strážce pořádku III. 13 [i] 02:25 Zachraň mě VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 06:00 Jak se to dělá 34 [i] 06:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna a výměna názorů [i] 08:10 Špinavé práce: Hubitel termitů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ve vnitrozemí [i] 09:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 10:50 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 11:15 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 11:40 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 12:35 Opravna vraků 19 [i] 13:30 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Konečně změna k lepšímu [i] 15:20 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 16:15 Špinavé práce: Hubitel termitů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ve vnitrozemí [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 19:30 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 20:00 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 22:00 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 00:00 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 00:55 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 02:50 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 04:45 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 26/26 [i] 09:25 Zázraky přírody [i] 10:40 Silvestrovský koktejl [i] 11:35 Tak neváhej a toč! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Abeceda K plus X [i] 15:40 13. komnata Marthy Elefteriadu [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Černí baroni [i] 22:15 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Tísňová linka [i] 22:50 Případy detektiva Murdocha V: Uhrančivé oko Egypta 3/13 [i] 23:35 Californication V: V pekle zase není tak zle 12/12 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 Rub a líc vrcholového sportu [i] 01:10 Po stopách [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Sváteční slovo Víta Kašpaříka, výrobce lidových hudebních nástrojů [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 03:00 Tak neváhej a toč! [i] 03:20 Šance jako hrom [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 G. J. Kamel [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Stěhování 46/47 [i] 08:55 Čtyři v tom [i] 09:45 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 10:40 Mapy krajiny [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 11:40 Nejvýznamnější továrny americké armády [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:10 Třistatřicettři [i] 14:05 Vesmír: Cizí měsíce 18/31 [i] 14:50 Největší tankové bitvy: Korea [i] 15:35 Babylon [i] 16:05 Kvetoucí obchod [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Závody ve skoku 14/104 [i] 19:15 Víkendáři II 13/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: První monstra [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Madridu [i] 21:50 Pološero - Smrt na silnicích [i] 22:15 Chodníky slávy: Nicolas Cage [i] 00:10 Buddy Miles: Live [i] 00:55 Návraty dokumentaristů: Viliam Poltikovič [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:50 Legendární inscenace: Sluha jako fenomén [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:45 Na plovárně s Petrem Šabachem "60" [i] 03:10 Divočina bez hranic [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:20 Zima [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2321 [i] 09:50 Nahoru dolů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa: Keith Moon zvrací v hrobě [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 21 [i] 13:45 Pohřešovaní II 8 [i] 14:35 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: V plamenech 21 [i] 16:30 Přátelé VIII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Vždy věrný 24 [i] 18:30 Ulice 2322 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas: Následky pravdy 5 [i] 21:00 Víkend: Zima s prasetem [i] 21:55 Noční televizní noviny [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Trofej 7 [i] 23:15 Nikita 17 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: V plamenech 21 [i] 00:50 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 01:35 Novashopping 01:40 Nemocnice Chicago Hope III 21 [i] 02:25 Áčko [i] 03:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 6 [i] 04:20 Dallas: Následky pravdy 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Nabubřelý doktor 22 [i] 08:45 M*A*S*H 95 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VII: Vzplanutí 5 [i] 10:55 Schimanski: Přátelé [i] 12:40 Můj přítel Monk I: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i] 14:25 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Rodeo 12 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Září 2/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:45 Sběratelé kostí VII: Smrt v záři reflektorů 12 [i] 23:40 Myšlenky zločince VI: Hodný synek 8 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Bible vyvolených 5 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Anatomie lži II: Černý pátek 7 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 10/188 [i] 06:15 Viktória 44/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 150/216 [i] 08:10 Ally McBealová V. 15/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Ten, kto ťa chráni II. 20/23 [i] 10:45 L.O.V.E. [i] 11:55 Druhý dych II. 61 [i] 12:50 Tisíc a jedna noc 5 [i] 14:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 15:15 Viktória 45/171 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 151/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 11/188 [i] 17:45 Rozprávkovo bohaté 10/18 [i] 18:35 Dharma a Greg IV. 13-14/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 62 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 6 [i] 22:50 Larina voľba 128 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 00:40 Frasier [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 02:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradnice