TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:40 Priatelia X. 16/18 [i] 10:00 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 10:55 G. I. Joe (HD) [i] 13:00 Neznáme obete 4/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:50 Odložený prípad I. 6/23 [i] 14:40 Monk I. 6/13 [i] 15:35 Priatelia X. 17/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 6/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek: Život s workoholikom [i] 21:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - NOVÁ SHOW [i] 22:35 2 baby na mizine 2/24 - NOVÝ SERIÁL [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House IV. 6/16 [i] 00:20 Monk I. 6/13 [i] 01:10 Náklad [i] 02:35 Neznáme obete 4/17 [i] 03:10 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 04:00 Priatelia X. 17/18 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Planéta Zem zhora II.: Aby veľtoky prežili 2. časť [i] 05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Počasie [i] 08:15 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Šialený strach 8 [i] 11:05 Sila lásky V. 25 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 55 [i] 15:05 Doktorka Quinnová IV.: Matky a dcéry [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 38 [i] 17:20 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska pri fjorde: Spev vetra [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Materský inštinkt 9/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Šialený strach 8 [i] 23:15 Doktorka Quinnová IV.: Matky a dcéry [i] 00:05 Láska pri fjorde: Spev vetra [i] 01:30 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Materský inštinkt 9/13 [i] 02:15 Žena na úteku 55 [i] 03:10 Sila lásky V. 25 [i] 04:00 Sila lásky VI. 38 [i] 04:50 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Mesiac [i] 09:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty do Lotyšska [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus - rodina [i] 11:30 Anton Bernolák [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Z klenotnice ľudovej hudby [i] 13:05 Umenie 2012: SR v ČR [i] 13:35 Família: Família - O deťoch a koláčoch [i] 14:00 Odpískané [i] 14:30 Športy na Slovensku [i] 15:40 Športové ozveny [i] 16:05 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:35 Slovenské unikáty 2000: Zima v Poloninách [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Život rýb: Čudáci [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 GEN.sk: Viliam Dočolomanský [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megastavby III.: Dubajský palác snov [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Chaotická Ana [i] 23:55 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 08:05 Súdna sieň: Kto dá viac [i] 09:00 Súdna sieň: Každý má svoju pravdu [i] 09:50 Pod povrchom 39 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Dokonalý manžel [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Všetko chcem späť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pán a pani Hoffstädtterovci [i] 21:30 Bučkovci 1/8 [i] 22:50 Experti 1 [i] 23:30 Tenká červená línia [i] 02:20 Bučkovci 1/8 [i] 03:20 KRIMI 03:50 Transplantačná jednotka 6 [i] 04:30 Californication - Orgie v Kalifornii II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 205 [i] 06:05 Život na zámku: Závet 12 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 11,12 [i] 10:00 Policajt z L.A. 6 [i] 10:55 Prison Break: Útek z väzenia 6 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7,8 [i] 13:55 Ninja Factor II. 85 [i] 14:25 Šokujúce zábery 6 [i] 14:50 Futurama VI. 10 [i] 15:10 Simpsonovci XVI. 5,6 [i] 16:15 Najšpinavšie domácnosti 6 [i] 17:10 Skutočné paničky z Orange County 6 [i] 18:10 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro 6 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 6 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 5 [i] 20:30 Terra Nova 7 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 22:30 Biele goliere II. 5 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 2 [i] 00:15 Dexter IV. 2 [i] 01:05 Coronado [i] 02:30 Hello, Dolly! [i] 04:55 Sever a juh 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 07:55 Drzá Jordan II. 16 [i] 08:45 JAG I. 2 [i] 09:50 Dr. House VII. 18 [i] 10:45 Lovci pokladů I. 22 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 12:35 JAG I. 3 [i] 13:30 Drzá Jordan II. 16 [i] 14:25 Profil zločinu II. 5 [i] 15:20 Dr. House VII. 18 [i] 16:15 Lovci pokladů II. 1 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 17 [i] 19:00 Dr. House VII. 19 [i] 19:55 Profil zločinu II. 6 [i] 21:00 Pilíře Země 5 [i] 22:05 Wallander III. 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 00:45 Pilíře Země 5 [i] 01:45 Wallander III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 06:00 Jak se to dělá 33 [i] 06:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna postoje - část 1 [i] 08:10 Špinavé práce: Instalatér [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 09:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 10:50 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 11:15 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 12:35 Tuning: Maybach 2007 [i] 13:30 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Drastický krok [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 16:15 Špinavé práce: Instalatér [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 18:05 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 19:30 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 20:00 Opravdový podvod 3 [i] 20:30 Opravdový podvod 4 [i] 21:00 Opravdový podvod 1 [i] 21:30 Opravdový podvod 2 [i] 22:00 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 23:00 Říční příšery: Hejno zubů [i] 00:00 Gangy očima Rosse Kempa: Kapské Město [i] 00:55 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 01:50 Opravdový podvod 1 [i] 02:20 Opravdový podvod 2 [i] 02:50 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 03:50 Říční příšery: Hejno zubů [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 25/26 [i] 09:30 Konec cesty [i] 10:50 Příběhy slavných [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Abeceda D plus R [i] 15:40 13. komnata Olgy Matuškové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Děvče od vody 2/10 [i] 21:00 Rub a líc vrcholového sportu [i] 21:40 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Protiúder 2/3 [i] 23:55 Na stopě [i] 00:15 MI5 VI 2/10 [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Tísňová linka [i] 02:20 AZ-kvíz [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:25 Manéž Bolka Polívky [i] 04:40 Chemik [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Sabotáž [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Bez Diany 45/47 [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Tibetský Himálaj s náhorní plošinou [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 10:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 920/2379 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:05 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty "60" Sportovní legenda Věra [i] 13:10 Folklorní výlety [i] 13:35 Změnil tvář Šanghaje [i] 14:30 Milionářská bydlení: Londýn [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 2/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Alena Šrámková [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a kobylky 13/104 [i] 19:15 Víkendáři II 12/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 21:05 Nejvýznamnější továrny americké armády [i] 21:50 Velikáni filmu: Federico Fellini [i] 00:05 Bob a Carol a Ted a Alice [i] 01:50 Q [i] 02:15 Na stojáka [i] 02:40 Pološero - Tělo na míru [i] 03:10 Přežít! [i] 03:55 Babylon [i] 04:25 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2320 [i] 09:45 Láska a válka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa: Kozel i zahradník [i] 12:50 Nemocnice Chicago Hope III 20 [i] 13:45 Pohřešovaní II 7 [i] 14:40 Odložené případy III: Debut 13 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Až na kost 20 [i] 16:30 Přátelé VIII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) 23 [i] 18:30 Ulice 2321 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 21:20 Dr. House VIII: Rodiče 6 [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:45 Tudorovci IV 4 [i] 23:45 Plastická chirurgie s.r.o. VI 8 [i] 00:30 Big game [i] 01:25 Novashopping 01:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Až na kost 20 [i] 02:10 Odložené případy III: Debut 13 [i] 02:50 Přátelé VIII 9 [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Zachraňte železářství 21 [i] 08:45 M*A*S*H 94 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 Diagnóza vražda VII: Vražda mezi zkouškami 4 [i] 10:50 Schimanski: Černý víkend [i] 12:40 Můj přítel Monk I: Pan Monk na dovolené 9 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 14:25 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Závazek 11 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Září 1/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 22:10 Partička [i] 22:50 Rudé horko [i] 00:50 Myšlenky zločince II 18 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Autosalon [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 05:45 Skrytá vášeň 9/188 [i] 06:30 Viktória 43/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 149/216 [i] 08:20 Ally McBealová V. 14/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Ten, kto ťa chráni II. 19/23 [i] 10:55 L.O.V.E. [i] 12:00 Druhý dych II. 60 [i] 12:55 Tisíc a jedna noc 4 [i] 14:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 15:20 Viktória 44/171 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 150/216 [i] 17:00 Skrytá vášeň 10/188 [i] 17:50 Rozprávkovo bohaté 9/18 [i] 18:40 Dharma a Greg IV. 11-12/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 61 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 5 [i] 22:45 Cudzinec na úteku [i] 00:15 Frasier [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 02:20 Cudzinec na úteku [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:45 Ten kluk [i] 15:45 Protiklady se přitahují [i] 17:20 Náhradnice [i] 18:55 Kamioňák [i] 20:45 Bolero [i] 22:40 Virus 1.0 [i] 00:20 Hlad [i] 01:55 Zrádce [i] 03:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:30 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Rallye [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 06:20 Pohotovost 1: Úplněk sobotní noci 21 [i] 07:20 Pohotovost 1: Domeček z karet 22 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Opožděná spravedlnost 16 [i]