TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Špiónka Harriet [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru 31-32/39 [i] 08:00 Zlatý kompas [i] 09:50 Bláznivý Jimov život VII. 3-4/18 [i] 10:40 Tak troška sexi [i] 12:15 Biela nákaza [i] 15:50 Poseidon [i] 17:35 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 G. I. Joe (HD) [i] 22:40 Neporaziteľný 3: Vykúpenie [i] 00:30 Smrtonosná zbraň [i] 02:15 Neporaziteľný 3: Vykúpenie [i] 03:45 Kobra 11 XIV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Autosalón [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: Šťastný koniec [i] 07:20 Garfield II.: Nezbedná fazuľa [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Amazónsky prales [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Farebný bazár: Tamburiho črievice 1/3 [i] 09:00 S Jakubom na rybách [i] 09:25 Púšťou a pralesom 1/3 [i] 10:10 Planéta Zem zhora II.: Aby veľtoky prežili 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Príliv a odliv [i] 14:40 Film pre pamätníkov - profil: J. Lacko: Statočný zlodej [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:05 Kráľ vinár: Dohadzovačstvo 9/13 [i] 17:50 Hlavne, že sa máme radi... 1/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Moja matka 1/2 [i] 21:55 Moja matka 2/2 [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Príliv a odliv [i] 01:25 Moja matka 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmarská revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 10:00 Noc v archíve: Z rozprávky do rozprávky [i] 11:05 Putá osudu [i] 11:55 On air [i] 12:15 Stratený svet komunizmu: Socialistický raj (NDR) [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Slovo [i] 13:50 Folklórny festival Východná: Šaffova ostroha [i] 14:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Gertliho Danglára [i] 15:20 Família: Família - O deťoch a koláčoch [i] 15:50 Večer tanečných hviezd [i] 17:05 Karol Machata jubiluje: Psí život [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 Táraninky: Hudba v európských krajinách [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Zabudnuté transporty [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Juraj Slezáček jubiluje: Divadelná komédia [i] 00:15 Umenie 2012: SR v ČR [i] 00:45 Fotografi: VILIAM MALÍK [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Slovo [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Dom snov 8 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 Geissenovci sú späť 1/7 [i] 08:15 Česko Slovensko má talent - Najúspešnejšia show 2012 [i] 10:25 Fantastické torty 7 [i] 11:15 Kde bolo, tam bolo II. 1/22 [i] 12:15 Záchranári [i] 15:05 Prežiť s vlkmi [i] 17:30 Pocahontas 2: Cesta do Nového sveta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 23:55 Predátor 2 [i] 01:55 Stigmy [i] 03:35 Zmena je život 1,2/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Život na zámku: Operácia 11 [i] 06:05 Benji [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Tecumseh [i] 10:25 Big Ben XII. 1/6 [i] 12:10 Sanitka 1/11 [i] 13:30 Moderná rodina 1/24 [i] 13:55 Podvodníci [i] 16:05 100 pušiek [i] 18:15 Jadrový hurikán [i] 20:00 Moderná rodina 2 [i] 20:30 Decká sú v pohode [i] 22:30 Rob Roy [i] 01:00 Peklo vo väznici [i] 02:30 Mesto v obkľúčení [i] 04:35 Sever a juh 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 13 [i] 07:55 Advokáti VII. 12 [i] 08:40 Pán šelem II. 6 [i] 09:30 Svatyně IV. 7 [i] 10:25 Svatyně IV. 8 [i] 11:20 Merlin I. 3 [i] 12:15 Advokáti VII. 13 [i] 13:05 Podfukáři VI. 6 [i] 14:10 Umíte tančit? VI. 15 [i] 15:05 Posel ztracených duší II. 6 [i] 16:00 Pláž Makaha 9 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání I. 17 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání I. 18 [i] 18:15 JAG III. 2 [i] 19:15 Na lodi II. 12 [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 2 [i] 23:55 Posel ztracených duší II. 6 [i] 00:50 Hatfieldovi a McCoyovi 1 [i] 02:35 JAG III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Jak se to dělá 32 [i] 06:25 Jak to dělají? 20 [i] 06:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 07:15 Na plný plyn: Ducati [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Operace zimní kácení [i] 11:40 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 12:35 Králové aukcí 25 [i] 13:05 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 16:15 Americký chopper: Zklamání pro Juniora [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 18:05 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 19:00 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 19:30 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 9 [i] 21:00 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 22:00 Nejlepší policisté 5 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Procházka peklem [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 9 [i] 01:50 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 02:50 Nejlepší policisté 5 [i] 03:50 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 04:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Fantom 13/26 [i] 06:55 Trojčátka: Princezna na hrášku 2/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ malé zlodějky 2/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Středních Visayasech [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Budování nové ordinace doktora Krále a první pacient.: Rodiče a děti 2/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Potrhlá Andula [i] 14:00 Otec nebo bratr [i] 15:10 Slasti Otce vlasti [i] 16:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka 2/13 [i] 17:55 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Occamova břitva [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Přehled vylosovaných čísel [i] 21:45 Snowboarďáci "60" Kultovní komedie Karla [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:50 Copak bych vám lhal? [i] 01:20 Hodinový manžel [i] 01:40 Kavárnička dříve narozených [i] 02:40 Božský skeptik [i] 03:30 Z Divadélka pod věží [i] 04:40 Věčný tulák II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Francie - Provence [i] 06:30 Graffitiger [i] 06:40 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 2/26 [i] 07:40 Ještě jsem tady - Alena Šrámková [i] 08:10 Československý filmový týdeník 1963 920/2379 [i] 08:20 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 1 [i] 08:40 Mýty a fakta historie: Delfská věštírna [i] 09:40 Nálety na Německo [i] 10:35 Největší tankové bitvy: Korea [i] 11:20 Mapy krajiny [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Expedice Rattanakiri [i] 13:00 Joe Kidd [i] 14:25 Království divočiny: Lezec obojživelný [i] 14:55 Sváteční slovo Víta Kašpaříka, výrobce lidových hudebních nástrojů [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Sudetský paradox "Němečtí" husité z Polska v Česku. Režie B. Jetelina [i] 16:20 Starověké poklady Nilu 2/2 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Viliam Poltikovič [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Zničená planeta 10/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 9/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Kohout Red 10/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a světluška 12/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Bubáci a hastrmani [i] 20:00 Čtyři v tom [i] 20:50 Letecké katastrofy: Smrt v Tichém oceánu [i] 21:45 Kanadská soda [i] 22:05 Zločin 2/20 [i] 23:05 Na plovárně s Petrem Šabachem [i] 23:30 Michel Petrucciani! [i] 01:10 Největší představení na světě [i] 03:35 Zločin 2/20 [i] 04:35 Akce Kryštof - 10 let [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 19 [i] 06:20 Batman vítězí IV 2 [i] 06:45 Monsuno 22 [i] 07:10 Želvy Ninja VI 10 [i] 07:35 Hannah Montana 3, 4 [i] 08:30 Víkend: Zamilovaná zima [i] 09:15 Příběh Tarzana - pána opic [i] 11:40 Chlapci a chlapi: Od budíčku do večerky 2 [i] 12:50 Město andělů [i] 15:00 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co je šeptem... [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:10 Střepiny [i] 22:35 Training Day [i] 00:50 Kriminálka New York VI [i] 01:35 Novashopping 01:40 Volejte Novu [i] 02:05 DO-RE-MI [i] 03:35 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Tutenstein I: Král Memphisu 8 [i] 08:00 Mickeyho klubík I: Donaldův ztracený lev 20 [i] 08:30 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i] 09:30 Prima SVĚT [i] 10:00 Zločiny v zahradách III: Stoletá semena 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:50 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 14:20 Soudce Bartoli II [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva [i] 18:05 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Vdaná snoubenka [i] 22:05 (Ne)úspěšný Bill [i] 23:55 Myšlenky zločince V: Prázdný pohled 6 [i] 00:45 Volejte Věštce [i] 02:30 Anatomie lži II: Tajnosti 6 [i] 03:15 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Chobotnice z II. patra [i] 07:55 Skrytá vášeň 8/188 [i] 08:45 Úbohá Nasťa 83/47 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Zločiny čiernej ruže 2/2 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica III. 3-4/25 [i] 13:05 Veronika Marsová III. 4-5/20 [i] 14:50 Ohnivá púšť 1/3 [i] 16:20 Poisťovňa šťastia IV. 4/16 [i] 17:20 Skrytá vášeň 9/188 [i] 18:10 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 20:00 Siedmy hriech [i] 22:05 Skutočný príbeh: Pochybná starostlivosť [i] 00:10 Posadnutá [i] 01:40 Pochybná starostlivosť [i] 03:30 Smiechoty [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:45 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Dívka s perlou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí letci [i] 13:55 Zákon přitažlivosti [i] 15:40 Chladnokrevně [i] 17:25 Váleční ptáci [i] 19:05 Lars a jeho vážná známost [i] 21:00 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 22:50 Zrádce [i] 00:50 Všichni milují Mandy Lane [i] 02:20 Turnaj zabijáků [i] 03:55 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Severská kombinace [i] 17:00 Snooker [i] 18:45 Šipky [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Otázka víry 12 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Ztráta zraku 13 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Princip 14 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Thunderhawk 15 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 19:00 Psanci Ameriky [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Collateral Damage 21 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Mother's Day 22 [i] 23:00 Formule! [i] 01:15 Tak se měj [i] 03:15 Dračí templáři [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když udeří příroda [i] 06:00 Pláž chameleona [i] 07:05 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 08:10 Podzemí měst 5 [i] 09:05 Jimmova sklizeň 3 [i] 10:10 Jamieho revoluce ve stravování II. 1 [i] 11:05 Hanba svobodných matek [i] 12:10 Utajený šéf IV. 4 [i] 13:10 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 14:15 Země z ptačí perspektivy 1 [i] 15:20 Život 3 [i] 16:25 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 17:30 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i] 18:40 Zvláštní jedlíci III. 7 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV. 8 [i] 21:00 Uvnitř lidského těla 3 [i] 22:05 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 2 [i] 23:20 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 00:25 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 01:30 Život 3 [i] 02:30 Podzemí měst 5 [i] 03:25 Neobjasněno 2 [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 3 [i] 04:55 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 2 [i] 06:00 Zítra na shledanou [i] 07:55 LOL [i] 09:30 Captain America: První Avenger [i] 11:30 Konec přehlídky 1 [i] 12:30 Auta 2 [i] 14:15 Filmy a filmové hvězdy V. 2 [i] 14:45 Krásný chlapec [i] 16:25 Zkažená úča [i] 18:05 Alois Nebel [i] 19:30 Před kamerou X. 2 [i] 20:00 Moneyball [i] 22:10 Don't Stop [i] 23:50 Útěk ze Sibiře [i] 02:00 Zlatý Glóbus 2013 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy