TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Rin Tin Tin: Štvornohý hrdina [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru 29-30/39 [i] 08:00 Bláznivá jazda [i] 09:35 Bláznivý Jimov život VII. 1-2/18 [i] 10:25 Mars útočí! [i] 12:10 Vianočný škriatok [i] 13:55 Pasca [i] 16:00 Tak troška sexi [i] 17:45 Sekerovci - NOVÝ SITKOM [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:10 13. PLES V OPERE - naživo [i] 20:20 Zlatý kompas [i] 22:30 13. PLES V OPERE - naživo [i] 22:40 Kat [i] 00:55 Pasca [i] 02:40 Kat [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky VI. 37 [i] 06:15 Správy RTVS [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Škaredé káčatko: Vianočné darčeky [i] 07:25 Garfield II.: Veľké picové preteky [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Vzácna voda v Sahele [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Medulienka [i] 09:30 Tanečná akadémia: Naučiť sa lietať 1/26 [i] 09:55 Tanečná akadémia: Nultý týždeň 2/26 [i] 10:30 Legendy popu:Marcela Laiferová [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 On air [i] 13:25 Film o filme: Miluj ma, alebo odíď [i] 13:40 Krajina rebelov 6/7 [i] 15:35 Srdcová sedmička [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Felipe a Letizia [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Dlhý boj Jane Doeovej [i] 00:40 Srdcová sedmička [i] 02:15 Felipe a Letizia [i] 04:05 Dlhý boj Jane Doeovej [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Putovanie kontinentov: Oceánia - tektonický ohnivý kruh [i] 09:50 Občan za dverami [i] 10:15 Cesta: Tanec a zdravotné postihnutie [i] 10:45 Žena z Kamienky [i] 11:10 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo: Život so psími očami [i] 11:40 Karol L. Zachar [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Integruj! [i] 13:30 Mama to vie najlepšie [i] 13:55 Dvaja muži pod posteľou [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmarská revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:30 Senior klub - magazín [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 1/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Litve [i] 18:25 Osobnosti: Koloman Sokol [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 (Ne)celebrity: Peter Gombita [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Stratený svet komunizmu: Socialistický raj (NDR) [i] 20:50 Radosť zo života: Martin Martinček [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Gertliho Danglára [i] 21:45 Alica v mestách [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Bostonské zločiny V. 5 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:55 Timon a Pumbaa [i] 08:15 Gumkáči [i] 09:10 Beyblade Metal Fusion II. [i] 09:35 Bakugan [i] 10:00 Zmena je život 1,2/13 [i] 11:35 Najprísnejší rodičia na svete 4 [i] 12:25 Dom snov 8 [i] 13:10 Geissenovci sú späť 1/7 [i] 14:00 X FACTOR USA [i] 15:45 Kráľova priazeň [i] 18:00 Fantastické torty 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kráľovná ročníka [i] 22:35 Záchranári [i] 01:25 Najväčší dobyvateľ [i] 03:40 X FACTOR USA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Benjiho vianočný príbeh [i] 05:30 Láska a pomsta 203 [i] 06:25 Moderné veštenie [i] 07:20 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 1,2/2 [i] 10:35 Bachelor - Čakanie na lásku 10/10 [i] 11:30 Človiečik Tate [i] 13:30 Odsúdená [i] 15:20 Najšpinavšie domácnosti 5 [i] 16:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 8 [i] 17:20 Simpsonovci XVIII. 1,2/22 [i] 18:10 Žraloky [i] 20:00 Moderná rodina 1/24 [i] 20:30 Jadrový hurikán [i] 22:10 Deň a Noc 1,2,3,4 [i] 00:15 Mestečko South Park (1 [i] 01:40 Božská mrcha III. 1,2,3/19 [i] 03:45 Najprísnejší rodičia na svete 5 [i] 04:25 Láska a pomsta 204 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Někdo to rád hloupé II. 12 [i] 08:15 Advokáti VII. 11 [i] 09:10 Pán šelem II. 5 [i] 10:05 Svatyně IV. 5 [i] 11:00 Svatyně IV. 6 [i] 11:55 Merlin I. 2 [i] 12:50 Advokáti VII. 12 [i] 13:40 Podfukáři VI. 5 [i] 14:45 Umíte tančit? VI. 14 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 5 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání I. 15 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání I. 16 [i] 18:15 JAG III. 1 [i] 19:15 Sherlock II. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 21:55 Jak prosté I. 1 [i] 22:50 Ncis Vi. 3 [i] 23:45 Ncis Vi. 4 [i] 00:40 Jak prosté I. 1 [i] 01:35 Sherlock II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 06:00 Jak se to dělá 30 [i] 06:25 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 09:05 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 09:55 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 10:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 11:40 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 12:35 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 13:30 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Nejdokonalejší kasino [i] 15:20 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 16:15 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 16:45 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 18:05 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 19:00 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 19:30 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 21:00 Králové aukcí 13 [i] 21:30 Králové aukcí 14 [i] 22:00 Ochrana Washingtonu DC [i] 23:00 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 00:00 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 01:50 Králové aukcí 13 [i] 02:20 Králové aukcí 14 [i] 02:50 Ochrana Washingtonu DC [i] 03:50 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:45 Malý televizní kabaret [i] 07:10 Finley požární autíčko 25/39 [i] 07:30 Klára [i] 08:55 Ozzie [i] 10:20 Úsměvy "60" o tom, jak se budoval [i] 11:00 Zkoušky z dospělosti: Sázka 1/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dítě hvězdy [i] 14:05 Supermiss 2012 [i] 15:05 Konec cesty [i] 16:25 Recepty doktora Kudrny [i] 17:30 Nemocnice na kraji města: Strach 2/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:05 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:10 Tři mušketýři II [i] 23:50 Ztracené [i] 02:05 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:30 Vyzkoušejte si... [i] 02:55 Kavárnička dříve narozených [i] 03:50 Volný pád [i] 04:50 Věčný tulák I. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:15 Cesty víry: Chrám v nás [i] 05:40 Příběhy železné opony [i] 06:00 Letecké katastrofy: Závod s bouří [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Třistatřicettři [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:15 Náš venkov [i] 08:35 Za vesnickými muzikanty [i] 09:00 Folklorní výlety [i] 09:30 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 10:20 Jezevec [i] 10:30 Divočina bez hranic [i] 11:00 René Magritte: Den a noc [i] 11:55 Na stojáka... the best of [i] 12:20 Panství Downton 2/7 [i] 13:10 Legendární inscenace: Sluha jako fenomén [i] 13:40 Galerie umění 5/13 [i] 14:05 Svět zázraků [i] 14:30 Milionářská bydlení: Londýn [i] 15:30 Moje rodina V: Zubní šílenství 13/14 [i] 16:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 16:55 Zázračná planeta: Harpyje - lovec opic [i] 17:50 Černokněžník - [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a housenka 11/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:50 Bubáci a hastrmani [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Delfská věštírna [i] 21:00 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 1/12 [i] 21:55 Ucho [i] 23:25 Na stojáka [i] 23:55 Komedie nevinnosti [i] 01:35 Chodorkovskij, zločinec nebo mučedník? [i] 03:25 Boj o trůn [i] 04:20 Červený trpaslík: Pete - 2. část 51/52 [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:55 Blues Alive 2006 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pepek námořník [i] 06:00 Baby Looney Tunes II 6 [i] 06:25 Taz - mania III 2 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 6 [i] 07:10 Monsuno 21 [i] 07:35 Želvy Ninja VI 9 [i] 08:00 Superkočky 12 [i] 08:55 Matilda [i] 10:40 Stříbrná pila: Náhradník 2 [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Kvočna [i] 13:50 Dar hodné čarodějky [i] 15:40 Tři muži a mladá dáma [i] 17:40 Četník a mimozemšťané [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jonesovi [i] 22:00 Osamělý mstitel [i] 00:00 Cela 2 [i] 01:40 Novashopping 01:45 Volenka [i] 03:55 Dar hodné čarodějky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Tutenstein I: Něco o Nataše 7 [i] 07:35 Mickeyho klubík I: Kouzelník Goofy 19 [i] 08:00 M*A*S*H 92 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 93 [i] 10:10 Columbo: Kandidát zločinu [i] 12:05 Velbloud uchem jehly [i] 13:40 Fenomén [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 18:05 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Dům naruby [i] 22:20 Eragon [i] 00:20 Zrcadla [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Pánská jízda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 ... a zase ta Lucie! [i] 07:50 Skrytá vášeň 7/188 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 82/47 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Zločiny čiernej ruže 1/2 [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 1-2/25 [i] 12:55 Veronika Marsová III. 2-3/20 [i] 14:40 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 16:20 Poisťovňa šťastia IV. 3/16 [i] 17:20 Skrytá vášeň 8/188 [i] 18:15 Nasleduj svoje srdce: Navždy Afrika [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 21:45 Sila vôle 1-2/2 [i] 01:35 Harlequin: Zabudnúť je ťažké [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Oněgin [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov ztracených duší [i] 13:55 Protiklady se přitahují [i] 15:35 Letec [i] 18:25 Orbit [i] 20:05 Péčko pro začátečníky [i] 21:45 Poslední přání [i] 23:45 Turnaj zabijáků [i] 01:20 Bazén [i] 02:55 24 hodin [i] 04:40 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Biatlon [i] 19:30 Šipky [i] 21:00 Šipky [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:40 Tenis [i] 23:45 Biatlon [i] 01:00 Rallye [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Pohotovost 1: Úplněk sobotní noci 21 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Zabiják 8 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Bojuj nebo zemři 9 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Využij příležitosti 10 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Uzdravení 11 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 15:00 Tak se měj [i] 17:00 Zničující střet [i] 18:45 Americký prezident [i] 21:00 Formule! [i] 23:15 Spravedlnost v krvi 2: Some Kind of Hero 19 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi 2: Working Girls 20 [i] 01:15 Zničující střet [i] 03:15 Tak se měj [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 5 [i] 06:00 Úžasná planeta 2 [i] 07:05 Podzemí měst II. 5 [i] 08:05 Zmizelé světy 21 [i] 09:05 Rajky: ptáci z Ráje [i] 10:25 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 11:30 Vášnivý jedlík 17 [i] 12:00 Vášnivý jedlík 18 [i] 12:30 Utajený šéf IV. 3 [i] 13:30 Arktické dilema 1 [i] 14:30 Země: Planeta a její moc 2 [i] 15:40 Anatomie zemětřesení [i] 16:45 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 17:50 Jimova továrna na jídlo II. 8 [i] 18:30 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 19:10 Zvláštní jedlíci III. 6 [i] 20:25 Nejpřísnější rodiče světa IV. 7 [i] 21:40 Louis Theroux: Léčené děti Ameriky [i] 22:55 Předvoj II. 1 [i] 23:30 Předvoj II. 2 [i] 00:05 Raději se bojte 1 [i] 01:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 6 [i] 01:55 Úžasná planeta 2 [i] 02:55 Země: Planeta a její moc 2 [i] 04:00 Anatomie zemětřesení [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 StreetDance 3D [i] 07:35 Rolničky, kam se podíváš [i] 09:05 Deník malého poseroutky 2 [i] 10:45 Gulliverovy cesty [i] 12:10 Za lepší život