Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:40 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 10:35 Osobný strážca [i] 13:00 Dallas 3/10 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:50 Odložený prípad I. 4/23 [i] 14:40 Monk I. 4/13 [i] 15:35 Priatelia X. 15/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 4/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:20 Pre moju sestru (HD) [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Dr. House IV. 4/16 [i] 00:45 Monk I. 4/13 [i] 01:35 Odložený prípad I. 4/23 [i] 02:15 Pre moju sestru (HD) [i] 03:55 Kobra 11 XIV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Krv neoklame 6 [i] 11:05 Sila lásky V. 23 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Radosť zo života: Marian Zednikovič [i] 14:10 Žena na úteku 53 [i] 15:10 Doktorka Quinnová IV.: Nový život [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 36 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zavolajte sestričky 1/6 [i] 21:05 Zavolajte sestričky 2/6 [i] 22:00 Borgiovci 1/9 [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Krv neoklame 6 [i] 23:40 Doktorka Quinnová IV.: Nový život [i] 00:25 Zavolajte sestričky 1/6 [i] 01:20 Zavolajte sestričky 2/6 [i] 02:15 Borgiovci 1/9 [i] 03:00 Spektrum vedy: Monogénová cukrovka [i] 03:25 Sila lásky V. 23 [i] 04:20 Sila lásky VI. 36 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Noc v archíve: Rozprávkové Vianoce [i] 10:00 Slovenské rozprávky [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:25 Milan Rúfus [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 Malokarpatské chodníčky [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:35 Profesionál [i] 13:50 Majster zlodejského cechu [i] 14:30 Televízia po slovensky: 1965-1969 [i] 15:40 Senior klub [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:35 Svet sa pripravuje na život bez ropy [i] 16:55 Fokus - právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Fotograf zo Syltu [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:45 O čom je život podľa...: Na vrchole [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zázraky slnečnej sústavy: Ríša Slnka [i] 20:50 Spektrum vedy: Výskum na katedre reštaurovania VŠVU [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Bostonské zločiny V. 3 [i] 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Nezvládaš deti [i] 09:10 Súdna sieň: Jasnovidec [i] 10:00 Panelák: Nový rok [i] 11:00 Náš nový dom II. 2 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:15 Súdna sieň: Dom hrôzy [i] 15:00 Kosti 2 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Som pre teba drahý [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Kocham cię! [i] 21:30 Pod povrchom 40 [i] 22:30 Zločin 5 [i] 23:30 Kosti 3 [i] 00:30 Hory majú oči [i] 02:25 Ochrancovia 10 [i] 03:05 KRIMI 03:35 Transplantačná jednotka 4 [i] 04:20 Californication - Orgie v Kalifornii II. 4 [i] 04:45 Hovorme o sexe 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 201 [i] 06:05 Život na zámku: Facka 9 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 7,8 [i] 09:50 Policajt z L.A. 4 [i] 10:40 Prison Break: Útek z väzenia 4 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 12:30 Terra Nova 5 [i] 13:20 Ninja Factor II. 83 [i] 13:45 Šokujúce zábery 4 [i] 14:10 Carpocalypse II. 4 [i] 15:00 Futurama VI. 8 [i] 15:25 Simpsonovci XVI. 1,2/21 [i] 16:20 Najšpinavšie domácnosti (4) [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County (4) [i] 18:25 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro 4 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 4 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 4 [i] 20:30 Terra Nova 6 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 22:10 Lovci väzňov 1,2/13 [i] 00:00 Špeciálne komando 5,6 [i] 02:20 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 02:55 Nehoda [i] 04:35 Sever a juh 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 08:00 Drzá Jordan II. 14 [i] 08:55 Advokáti VIII. 22 [i] 09:45 Dr. House VII. 16 [i] 10:40 Lovci pokladů I. 20 [i] 11:35 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 12:30 JAG I. 1 [i] 13:25 Drzá Jordan II. 14 [i] 14:20 Profil zločinu II. 3 [i] 15:20 Dr. House VII. 16 [i] 16:15 Lovci pokladů I. 21 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 15 [i] 19:00 Dr. House VII. 17 [i] 19:55 Profil zločinu II. 4 [i] 21:00 Ncis Vi. 3 [i] 21:55 Ncis Vi. 4 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 23:45 Strážce pořádku III. 12 [i] 00:35 Ncis Vi. 3 [i] 01:30 Ncis Vi. 4 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 06:00 Jak se to dělá 28 [i] 06:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mezi čtyřma očima [i] 08:10 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 11:15 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 11:40 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 12:35 Jízda: Podle přání [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Rickovy zprávy [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 16:15 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 18:05 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:00 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 19:30 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 2 [i] 21:00 Říční příšery - speciální epizoda 3 [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 7 [i] 23:00 Z ráje do pekla 2 [i] 00:00 Kdo uspěje?: Bojový potápěč amerického letectva [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 2 [i] 01:50 Říční příšery - speciální epizoda 3 [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 7 [i] 03:50 Z ráje do pekla 2 [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 23/26 [i] 09:30 Sever a Jih II 9/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Abeceda A plus Z [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Prezidentská superdebata [i] 22:00 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:05 Copak bych vám lhal? [i] 22:35 Foylova válka V: Zabíjení času 2/3 [i] 00:10 Manéž Bolka Polívky "60" Jubilejní padesáté vydání zábavného pořadu [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:20 Po stopách hvězd [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:10 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 04:00 Advokát ex offo 3/3 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Gershwinovo zjevení 43/47 [i] 08:55 Milionářská bydlení: Moskva [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 10:55 Vesmír: Mléčná dráha 17/31 [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Chrám v nás [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:40 Národní klenoty [i] 13:10 Architekt Josef Zítek [i] 13:40 Putování za vínem: Francie - Provence [i] 14:15 Zázračná planeta: Amazonské příšerky [i] 15:00 Coco Chanel 2/2 [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a žížala 9/104 [i] 19:15 Víkendáři II 10/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zásnuby v hlubinách oceánu [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Přežít! [i] 22:15 Řím II 6/10 [i] 23:10 Krásný ztráty "60" Sportovní legenda Věra [i] 23:40 Třistatřicettři [i] 00:35 Andělé v Americe: Perestroika: Jsem v nebi 6/6 [i] 01:45 Zlomvaz 2012 [i] 02:05 Sbírám, sbíráš, sbíráme... [i] 02:15 Albert King/Stevie Ray Vaughan 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Křesťanský magazín [i] 04:25 Blues Alive Šumperk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 6 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2318 [i] 09:50 Pán domu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII: Pořád zatloukat [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope III 18 [i] 13:50 Pohřešovaní II 5 [i] 14:40 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Léčitelka 18 [i] 16:30 Přátelé VIII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Jed 21 [i] 18:30 Ulice 2319 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas 4 [i] 21:00 Kriminálka Miami IX: V kleci 19 [i] 21:55 Noční televizní noviny [i] 22:25 Cyborg [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Léčitelka 18 [i] 00:45 Novashopping 00:50 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 01:35 Nemocnice Chicago Hope III 18 [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 5 [i] 04:15 Dallas 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 08:00 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 2/2 19 [i] 08:45 M*A*S*H 91 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VII: Vražda ve spánku 2 [i] 10:55 Schimanski: Zub za zub [i] 12:40 Můj přítel Monk I: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Šedé zóny 4 [i] 14:25 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 1/2 9 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 1/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dědictví krve 7 [i] 23:30 Firma: Kapitola pátá 5 [i] 00:20 Živí mrtví I: Lavina 5 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Reportéři na vaší straně [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 5/188 [i] 06:30 Viktória 41/171 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 147/216 [i] 08:35 Ally McBealová V. 12/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Ten, kto ťa chráni II. 17/23 [i] 11:10 Larina voľba 125-126 [i] 12:50 Blízko vraha [i] 14:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 15:25 Viktória 42/171 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 148/216 [i] 17:10 Skrytá vášeň 6/188 [i] 17:55 Rozprávkovo bohaté 7/18 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 7-8/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 59 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 3 [i] 22:30 Larina voľba 127 [i] 23:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 00:15 Frasier [i] 01:00 Adela show [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:45 Dharma a Greg IV. 8/24 [i] 03:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pinocchio 3000 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezapomenutelné dětství [i] 13:50 Z vězení do éteru [i] 15:55 Zachraňte Emily [i] 17:40 Cizinec u dveří [i] 19:25 Chasing Holden [i] 21:15 Těžký prachy [i] 23:00 Mezi nepřáteli [i] 00:55 Hlad [i] 02:30 Replikant [i] 04:05 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:55 Tenis [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Watts [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:40 Tenis [i]