Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:40 Komisár Rex I. 2/13 [i] 10:35 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 11:25 Jak ukrást Dagmaru [i] 13:00 Neznáme obete 3/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:50 Odložený prípad I. 3/23 [i] 14:40 Monk I. 3/13 [i] 15:35 Priatelia X. 14/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 3/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Dallas 3/10 - NOVÝ SERIÁL [i] 21:15 Osobný strážca [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 Dr. House IV. 3/16 [i] 01:00 Monk I. 3/13 [i] 01:45 Odložený prípad I. 3/23 [i] 02:25 Neznáme obete 3/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 03:10 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 03:55 Komisár Rex I. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:20 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Tú ženu treba zachrániť 5 [i] 11:10 Sila lásky V. 22 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 52 [i] 15:05 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 35 [i] 17:20 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock:Slepý bankár [i] 21:40 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 23:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Tú ženu treba zachrániť 5 [i] 00:10 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí II. [i] 01:00 Sherlock:Slepý bankár [i] 02:30 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 04:05 Sila lásky V. 22 [i] 04:55 Sila lásky VI. 35 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky [i] 09:00 Spomíname na dramatika Petra Zvona: Tanec nad plačom [i] 10:00 Kniha na ceste [i] 10:25 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 10:55 Fokus - zdravie [i] 11:30 Ako to funguje [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Tanečné miniatúry [i] 13:10 Cesta [i] 13:40 Medicína: Medicína - Vredy predkolenia (bércové vredy) [i] 14:35 Hlad - vo svete blahobytu [i] 15:40 Integruj! [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 17:55 Basketbal: Euroliga Košice [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: 1965-1969 [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Muž,ktorý sa nevrátil [i] 23:30 Profesionál [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Môj muž je buzna [i] 09:10 Súdna sieň: Chce ma ožobráčiť [i] 10:00 Pod povrchom 39 [i] 11:00 Náš nový dom II. 1/19 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:15 Súdna sieň: Neonacistka [i] 15:00 Kosti 1/22 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Dom hrôzy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér 2 [i] 21:30 Vtierka Castle III. 17 [i] 22:15 Zločin 4 [i] 23:15 Kosti 2 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 01:05 Kuriér 2 [i] 01:50 Vtierka Castle III. 17 [i] 02:35 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 5 [i] 03:10 KRIMI 03:40 Transplantačná jednotka 3 [i] 04:20 Californication - Orgie v Kalifornii II. 3 [i] 04:50 Hovorme o sexe 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 200 [i] 06:10 Život na zámku: Kľúčna kosť 8 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 09:50 Policajt z L.A. 3 [i] 10:40 Prison Break: Útek z väzenia 3 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 12:30 Terra Nova 4 [i] 13:20 Ninja Factor II. 82 [i] 13:45 Šokujúce zábery 3 [i] 14:10 Carpocalypse II. 3 [i] 15:00 Futurama VI. 7 [i] 15:25 Simpsonovci XI. 21,22/22 [i] 16:30 Najšpinavšie domácnosti (3) [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County (3) [i] 18:25 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro 3 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 3 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 3 [i] 20:30 Terra Nova 5 [i] 21:25 V mene kráľa 2 [i] 23:10 Zákon ulice [i] 01:00 Špeciálne komando 3,4 [i] 02:25 Údolie bábik [i] 04:40 Sever a juh 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 08:05 Drzá Jordan II. 13 [i] 09:00 Advokáti VIII. 21 [i] 09:50 Dr. House VII. 15 [i] 10:45 Lovci pokladů I. 19 [i] 11:40 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 12:35 Advokáti VIII. 22 [i] 13:25 Drzá Jordan II. 13 [i] 14:20 Profil zločinu II. 2 [i] 15:20 Dr. House VII. 15 [i] 16:15 Lovci pokladů I. 20 [i] 17:10 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 18:05 Drzá Jordan II. 14 [i] 19:00 Dr. House VII. 16 [i] 19:55 Profil zločinu II. 3 [i] 21:00 CSI: New York IX. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 15 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 16 [i] 23:45 Post Mortem I. 1 [i] 00:45 CSI: New York IX. 2 [i] 01:40 Myšlenky zločince VI. 15 [i] 02:25 Myšlenky zločince VI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 06:00 Jak se to dělá 27 [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Čas setkání je určen [i] 08:10 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 11:15 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 12:35 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 13:30 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Operace Usmiřování [i] 15:20 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 16:15 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 19:30 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 20:00 Sám v divočině 1 [i] 21:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Křováci kmene San [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 00:00 Opravdový podvod 13 [i] 00:30 Opravdový podvod 14 [i] 00:55 Sám v divočině 1 [i] 01:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Křováci kmene San [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 04:45 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 22/26 [i] 09:25 Třetí patro: Mistr 6/6 [i] 10:40 Úsměvy [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 13:45 Banánové rybičky [i] 14:25 Možná přijde i kouzelník aneb Setkání po letech [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Karla Šípa [i] 21:55 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:00 Sametoví vrazi 1/2 [i] 23:15 Inspektor Rebus: Válka gangů 2/4 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:55 Po stopách [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:35 Vyzkoušejte si... [i] 03:00 Kavárnička dříve narozených [i] 03:50 Být, či nebýt? [i] 04:50 Advokát ex offo 2/3 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:05 Příběhy železné opony [i] 05:20 Putování za vínem: Brazílie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Hodný pejsek 42/47 [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Království divočiny: Varani komodští [i] 09:40 Nálety na Německo [i] 10:35 Hitler, Stalin a já [i] 11:35 Ten kdo tančí a zpívá [i] 12:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:35 Galerie umění 4/13 [i] 13:00 Příběhy domů [i] 13:20 Letecké katastrofy: Závod s bouří ... nedopadl dobře. Hazardní jednání amerických pilotů způsobilo v červnu 1999 smrt jedenácti lidí. Kanadská dokumentární rekonstrukce [i] 14:15 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 15:10 Návraty dokumentaristů: Dagmar Smržová [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Hora Athos [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Vilík u mravenců 8/104 [i] 19:15 Víkendáři II 9/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Oficiální návštěva 2/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Francoise Saganová [i] 00:25 Bratři a sestry III: Nedokončené záležitosti 9/24 [i] 01:10 Dobrovolně pod nůž [i] 02:10 Zločin 1/20 [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:50 Čtení na dobrou noc [i] 03:55 Inspiromat [i] 04:10 Za svědky minulosti [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Příběhy železné opony [i] 04:45 Atentát [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 5 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2317 [i] 09:50 Můj milý, můj drahý [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII: Našla jsem tvůj knír [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope III 17 [i] 13:50 Pohřešovaní II 4 [i] 14:40 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Volný pokoj 17 [i] 16:30 Přátelé VIII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Počítání mrtvých 20 [i] 18:30 Ulice 2318 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pán domu [i] 22:00 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:45 Nájemní vrazi [i] 01:10 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Volný pokoj 17 [i] 02:00 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 02:45 Nemocnice Chicago Hope III 17 [i] 03:40 Áčko [i] 04:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 08:10 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 1/2 18 [i] 08:50 M*A*S*H 90 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VII: Rožnění 1 [i] 11:00 Schimanski: Vila na předměstí [i] 12:45 Můj přítel Monk I: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 14:25 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Lynčování 8 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Jaro [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 23:25 Právo a pořádek XIX: Nehoda 4 [i] 00:20 Myšlenky zločince II 17 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Anatomie lži II: Temná minulost 5 [i] 03:40 Ženy na cestách [i] 04:20 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Skrytá vášeň 4/188 [i] 06:40 Viktória 40/171 [i] 07:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 146/216 [i] 08:45 Ally McBealová V. 11/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Ten, kto ťa chráni II. 16/23 [i] 11:20 Larina voľba 124 [i] 12:05 Druhý dych II. 58 [i] 13:00 Tisíc a jedna noc 2 [i] 14:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 15:25 Viktória 41/171 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 147/216 [i] 17:05 Skrytá vášeň 5/188 [i] 17:55 Rozprávkovo bohaté 6/18 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 5-6/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Blízko vraha [i] 21:55 Larina voľba 125-126 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 2/10 [i] 00:45 Frasier [i] 01:25 Adela show [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 2/10 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tristan a Isolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:45 Svět zítřka [i] 17:35 Nezapomenutelné dětství [i] 19:20 Z vězení do éteru [i] 21:25 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 23:25 Replikant [i] 01:15 Zkurvená noc [i] 02:40 Stopy vraha [i] 04:35 Kráčející skála