TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Komisár Rex I. 1/13 [i] 10:25 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 11:20 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 13:05 Neznáme obete 2/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 14:00 Odložený prípad I. 2/23 [i] 14:50 Monk I. 2/13 [i] 15:35 Priatelia X. 13/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 2/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Sekerovci - NOVÝ SITKOM [i] 21:30 Lovec zločincov I. 1-2/23 - NOVÝ SERIÁL [i] 23:25 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Dr. House IV. 2/16 [i] 00:40 Lovec zločincov I. 1-2/23 - NOVÝ SERIÁL [i] 02:05 Neznáme obete 2/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 02:45 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 03:30 Komisár Rex I. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 08:55 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pomsta chutí najlepšie za studena 4 [i] 11:05 Sila lásky V. 21 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Žena na úteku 51 [i] 15:10 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 34 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 1/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Dvadsať vikodýnov 1/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Náhradníčka 1 [i] 23:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Pomsta chutí najlepšie za studena 4 [i] 00:00 Doktorka Quinnová III.: V šťastí i v nešťastí I. [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 02:30 Žena na úteku 51 [i] 03:20 Sila lásky V. 21 [i] 04:10 Sila lásky VI. 34 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Táraninky [i] 09:10 Športové ozveny [i] 09:35 Športy na Slovensku: Atletické vibrácie [i] 10:35 Národnostný dokument: Cena Harmónia [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:40 Život rýb: Stravovanie [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 13:45 Spomíname na Tomáša Žilinčíka: Hasičský plášť [i] 14:45 Megastavby III.: Supertanker [i] 15:40 Osobnosti duchovného života: Cez kríž k svetlu [i] 16:05 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 16:35 Život silnejší ako osud [i] 16:55 Fokus - zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:35 Japonská mozaika [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hlad - vo svete blahobytu [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Medicína: Medicína - Vredy predkolenia (bércové vredy) [i] 23:00 Faidra [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Až príliš bohatý [i] 09:10 Súdna sieň: Živý - mŕtvy [i] 10:00 Pod povrchom 38 [i] 11:00 Náš nový dom I. 4 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:15 Zločin 1,2/13 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Neonacistka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Pokazené kúrenie [i] 21:30 Pod povrchom 39 [i] 22:30 Zločin 3 [i] 23:30 Kosti 1/22 [i] 00:30 "Zoufalci" [i] 02:20 Ochrancovia 9 [i] 03:05 NOVINY TV JOJ 03:25 Transplantačná jednotka 2 [i] 04:10 Californication - Orgie v Kalifornii II. 2 [i] 04:35 Hovorme o sexe 2 [i] 04:55 Bostonské zločiny V. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 199 [i] 06:10 Život na zámku: Konkurz 7 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 3,4 [i] 09:50 Policajt z L.A. 2 [i] 10:40 Prison Break: Útek z väzenia 2 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 12:30 Terra Nova 3 [i] 13:20 Ninja Factor II. 81 [i] 13:45 Šokujúce zábery 2 [i] 14:10 Carpocalypse II. 2 [i] 15:00 Futurama VI. 6 [i] 15:25 Simpsonovci XI. 19,20 [i] 16:30 Najšpinavšie domácnosti (2) [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County (2) [i] 18:25 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro 2 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 2 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 2 [i] 20:30 Terra Nova 4 [i] 21:25 Letecké katastrofy III. 5,6 [i] 23:20 Hľadá sa dom pre milionárov (1/6) [i] 00:15 Špeciálne komando 1,2/13 [i] 01:35 Doživotie [i] 03:15 Dobrý synček [i] 04:35 Sever a juh 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 08:15 Drzá Jordan II. 12 [i] 09:10 Advokáti VIII. 20 [i] 10:00 Dr. House VII. 14 [i] 10:55 Lovci pokladů I. 18 [i] 11:50 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 12:45 Advokáti VIII. 21 [i] 13:35 Drzá Jordan II. 12 [i] 14:30 Profil zločinu II. 1 [i] 15:25 Dr. House VII. 14 [i] 16:20 Lovci pokladů I. 19 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 18:10 Drzá Jordan II. 13 [i] 19:05 Dr. House VII. 15 [i] 20:00 Profil zločinu II. 2 [i] 21:00 Jak prosté I. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 13 [i] 22:50 Strážce pořádku III. 12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 17 [i] 00:35 Jak prosté I. 1 [i] 01:30 Strážce pořádku III. 12 [i] 02:15 Zachraň mě VI. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 06:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Konečně změna k lepšímu [i] 08:10 Špinavé práce: Expert na ptačí zvratky [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 11:40 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 12:35 Opravna vraků 18 [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro pořad Učeň [i] 15:20 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 16:15 Špinavé práce: Expert na ptačí zvratky [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 19:30 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 20:00 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 22:00 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 00:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 00:55 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 02:50 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 21/26 [i] 09:25 Manéž Bolka Polívky [i] 10:40 Silvestrovský koktejl [i] 11:35 Tak neváhej a toč! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Možná přijde i kouzelník [i] 15:30 Cestománie [i] 16:00 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - [i] 21:25 Černí baroni [i] 22:15 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:20 Tísňová linka [i] 22:50 Případy detektiva Murdocha V: Zpátky a doleva 2/13 [i] 23:35 Californication V: Párty 11/12 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:25 Rub a líc partnerství se slavným [i] 01:10 Po stopách [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 Tak neváhej a toč! [i] 03:10 Kavárnička dříve narozených [i] 04:00 Bláhový básník Jiří Suchý [i] 04:55 Advokát ex offo 1/3 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 05:10 Příběhy železné opony [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: V televizním světle 41/47 [i] 08:55 Boj o trůn [i] 09:50 Starověké poklady Nilu 1/2 [i] 10:45 Vyprávění o lese [i] 11:15 Chcete je? [i] 11:20 Nejchytřejší stroj na světě [i] 12:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Architekt Josef Hoffmann [i] 14:00 Vesmír: Mléčná dráha 17/31 [i] 14:45 Krev v mobilech [i] 15:40 Babylon [i] 16:05 Změnil tvář Šanghaje [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Požár v lese 7/104 [i] 19:15 Víkendáři II 8/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Korea [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po severním Luzonu [i] 21:50 Pološero - Tělo na míru [i] 22:15 Chodníky slávy: Nicolas Cage [i] 00:15 Albert King/Stevie Ray Vaughan [i] 01:10 Návraty dokumentaristů: Dagmar "60" Smržová [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:05 Ženy v boji [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 Na plovárně s Jiřím Fajtem [i] 03:25 Divočina bez hranic [i] 03:50 Chcete je? [i] 03:55 Za svědky minulosti [i] 04:10 Blues Alive Šumperk 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2316 [i] 09:50 Chraň si svůj život [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII: Čůrat jako princezna [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope III 16 [i] 13:50 Pohřešovaní II 3 [i] 14:40 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Veselá fraška 16 [i] 16:30 Přátelé VIII 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou 19 [i] 18:30 Ulice 2317 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas 3 [i] 21:00 Víkend: Zamilovaná zima [i] 21:50 Televizní noviny: Cesta na Hrad: Všichni kandidáti dostanou stejnou šanci získat vaše sympatie i se úplně znemožnit. [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Cejch 6 [i] 23:20 Nikita 16 [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Veselá fraška 16 [i] 01:00 Novashopping 01:05 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 01:50 Nemocnice Chicago Hope III 16 [i] 02:55 Áčko [i] 03:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 3 [i] 04:15 Dallas 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 08:10 Kutil Tim VIII: V srdci mladý 17 [i] 08:50 M*A*S*H 89 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VI: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 11:00 Schimanski: Dvojí hra [i] 12:45 Můj přítel Monk I: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 13:30 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i] 14:25 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Poslední spravedlnost 7 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Zima [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:40 Sběratelé kostí VII: Rodinný spor 11 [i] 23:30 Myšlenky zločince VI: Ten třetí 7 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny V: Poslední večírek 4 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži II: Miláček 4 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:40 Viktória 39/171 [i] 06:45 Priateľ pod stromček [i] 08:30 Ally McBealová V. 10/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Ten, kto ťa chráni II. 15/23 [i] 11:05 L.O.V.E. [i] 11:55 Druhý dych II. 57 [i] 12:50 Tisíc a jedna noc 1 [i] 14:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 5/21 [i] 15:20 Viktória 40/171 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 146/216 [i] 17:05 Skrytá vášeň 4/188 [i] 17:55 Rozprávkovo bohaté 5/18 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 3-4/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 58 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 2 [i] 22:35 Larina voľba 124 [i] 23:20 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1/10 [i] 00:20 Frasier [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:45 Dharma a Greg IV. 4/24 [i] 03:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1/10 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysněný muž [i] 13:45 Spadl z oblaků [i] 15:40 Grace už není [i] 17:15 Blbec v Americe [i] 19:00 Sonny Liston: těžká váha [i] 20:50 Panika ve vzduchu [i] 22:30