Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 09:25 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 11:05 Bláznivé Vianoce [i] 12:50 Neznáme obete 1/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 13:45 Odložený prípad I. 1/23 [i] 14:35 Monk I. 1/13 [i] 15:30 Priatelia X. 12/18 [i] 16:05 Dr. House IV. 1/16 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Búrlivé víno - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek: Akčné ženy [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - NOVÁ SHOW [i] 22:40 2 baby na mizine 1/24 - NOVÝ SERIÁL [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Dr. House IV. 1/16 [i] 00:25 Monk I. 1/13 [i] 01:20 Odložený prípad I. 1/23 [i] 02:00 Neznáme obete 1/17 - NOVÝ SERIÁL [i] 02:45 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Šport v roku 2012 [i] 05:55 Správy RTVS [i] 06:35 Garfield II.: Ja, Garfield a zasa ja [i] 06:50 Bola raz jedna planéta: Vzácna voda v Indii [i] 07:15 Animované biblické príbehy: Ester [i] 07:40 Aj kone sa hrajú [i] 08:55 Duel [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Farba pleti 3 [i] 11:05 Sila lásky V. 20 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 50 [i] 15:10 Doktorka Quinnová III.: Pripravení alebo nie [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:18 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 33 [i] 17:20 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska, fjord a letné búrky [i] 21:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Dôsledky omylov 8/13 [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III: Farba pleti 3 [i] 23:20 Doktorka Quinnová III.: Pripravení alebo nie [i] 00:10 Láska, fjord a letné búrky [i] 01:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Dôsledky omylov 8/13 [i] 02:25 Cirkus, Cirkus Festival [i] 03:15 Sila lásky V. 20 [i] 04:05 Sila lásky VI. 33 [i] 04:55 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Stretnúť človeka: Elena Čepčeková [i] 09:00 Táraninky [i] 09:05 Oceány [i] 10:55 Karol Strážnický jubiluje: Včera a dnes [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Hudci a speváci spod Poľany [i] 13:35 Família: Família - Na Orave dobre ? [i] 14:05 Dotknúť sa Denali [i] 14:30 Športy na Slovensku: Atletické vibrácie [i] 15:40 Športové ozveny [i] 16:05 Národnostný dokument: Cena Harmónia [i] 16:30 Poklady.sk: Tajomný majster M.S. [i] 16:55 Fokus - práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Život rýb: Stravovanie [i] 18:30 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:40 GEN.sk: Miroslav Cipár [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Megastavby III.: Supertanker [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo: Život so psími očami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Ďalší rok [i] 00:05 On air [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Láska kvitne v každom veku [i] 08:50 Súdna sieň: Záchrankyňa [i] 09:45 Na hrane temnoty [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:15 Terra Nova 1,2/13 [i] 16:00 Riskni milión! [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Všetci ma videli holú [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Nový rok [i] 21:30 Zločin 1,2/13 [i] 23:10 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:30 Zdesenie [i] 03:25 Transplantačná jednotka 1/13 [i] 04:05 Californication - Orgie v Kalifornii II. 1/12 [i] 04:35 Hovorme o sexe 1/18 [i] 04:55 Bostonské zločiny V. 1/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 198 [i] 06:05 Život na zámku: Podraz 6 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 09:50 Policajt z L.A. 1/44 [i] 10:40 Prison Break: Útek z väzenia 1/22 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1,2/23 [i] 13:20 Ninja Factor II. 80 [i] 13:40 Šokujúce zábery 1/52 [i] 14:10 Carpocalypse II. 1/10 [i] 15:00 Futurama VI. 5 [i] 15:25 Simpsonovci XI. 17,18 [i] 16:30 Najšpinavšie domácnosti (1/7) [i] 17:25 Skutočné paničky z Orange County 1/8 [i] 18:25 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro 1/40 [i] 19:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela 1/17 [i] 20:00 NOVÝ SERIÁL PLUS: Deň a Noc 1 [i] 20:30 Terra Nova 3 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 22:10 Biele goliere 4 [i] 23:05 Skutočné paničky z Beverly Hills 1/17 [i] 00:05 Dexter IV. 1/12 [i] 00:55 Nebezpečné svedectvo [i] 02:20 Ako ukradnúť Venušu [i] 04:35 Sever a juh 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 08:20 Drzá Jordan II. 11 [i] 09:15 Advokáti VIII. 19 [i] 10:05 Dr. House VII. 13 [i] 10:55 Lovci pokladů I. 17 [i] 11:50 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 12:45 Advokáti VIII. 20 [i] 13:35 Drzá Jordan II. 11 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 15:25 Dr. House VII. 13 [i] 16:20 Lovci pokladů I. 18 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 18:10 Drzá Jordan II. 12 [i] 19:05 Dr. House VII. 14 [i] 20:00 Profil zločinu II. 1 [i] 21:00 Pilíře Země 4 [i] 22:00 Zpověď 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince VI. 12 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 00:55 Pilíře Země 4 [i] 01:55 Zpověď 1 [i] 03:00 Myšlenky zločince VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 06:00 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 06:25 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Drastický krok [i] 08:10 Špinavé práce: Kominík [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 11:15 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 11:40 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 12:35 Tuning: Dodávka jako reklamní předmět [i] 13:30 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Vítězové a poražení [i] 15:20 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 16:15 Špinavé práce: Kominík [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 19:30 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 20:00 Opravdový podvod 1 [i] 20:30 Opravdový podvod 2 [i] 21:00 Opravdový podvod 9 [i] 21:30 Opravdový podvod 10 [i] 22:00 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 23:00 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 00:55 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 01:50 Opravdový podvod 9 [i] 02:20 Opravdový podvod 10 [i] 02:50 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 03:50 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 04:45 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 20/26 [i] 09:30 Dnes o půl jedenácté [i] 11:00 Příběhy slavných - Miroslav Horníček [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Funus 1/10 [i] 21:00 Rub a líc partnerství se slavným [i] 21:40 Přehled vylosovaných čísel [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Protiúder 1/3 [i] 23:55 Na stopě [i] 00:20 MI5 VI 1/10 [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 03:00 Zahrada je hra [i] 03:20 Strejda Čtvrtek [i] 04:15 Večírek pro liché [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Parťák 40/47 [i] 08:55 Chcete mě? [i] 09:10 Zeměpis světa: Indický Himálaj [i] 09:25 Divočina bez hranic [i] 09:55 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 919/2379 [i] 11:35 Klíč [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:30 Krásný ztráty [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Dobrovolně pod nůž [i] 14:30 Milionářská bydlení: Moskva [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 1/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Jiří Kotouč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája a pavoučice 6/104 [i] 19:15 Víkendáři II 7/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Nálety na Německo [i] 21:00 Nejchytřejší stroj na světě [i] 21:55 Velikáni filmu: Ján Kadár a Elmar Klos [i] 23:55 Bílá vrána [i] 01:30 Q [i] 02:00 Na stojáka [i] 02:25 Klenoty nejvzácnější [i] 02:50 Hitler, Stalin a já [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:15 Luboš Andršt "60" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2314, 2315 [i] 10:35 Dva a půl chlapa: Hloupé a nevhodné [i] 11:00 Narozeni bez rukou [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa: Rozkaz, kapitáne Gumo [i] 12:55 Nemocnice Chicago Hope III 15 [i] 13:50 Pohřešovaní II 2 [i] 14:40 Odložené případy III: Čest 8 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nechtěný život 15 [i] 16:30 Přátelé VIII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout 18 [i] 18:30 Ulice 2316 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 21:15 Dr. House VIII: Zpověď 5 [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:40 Tudorovci IV 3 [i] 23:40 Plastická chirurgie s.r.o. VI 7 [i] 00:30 Big game [i] 01:20 Novashopping 01:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nechtěný život 15 [i] 02:10 Odložené případy III: Čest 8 [i] 02:55 Přátelé VIII 4 [i] 03:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 08:10 Kutil Tim VIII: Markova velká šance 16 [i] 08:50 M*A*S*H 88 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VI: Krevní pouto 21 [i] 11:00 Schimanski: Vlny za lodí [i] 12:45 Můj přítel Monk I: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 13:30 Policie Hamburk I 1 [i] 14:25 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Temné zlo 6 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Podzim [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Neumírej sám [i] 00:25 Myšlenky zločince II 16 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 L.O.V.E. [i] 06:20 Viktória 38/171 [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 145/216 [i] 08:30 Ally McBealová V. 9/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Druhý dych II. 56 [i] 11:10 Podivuhodný prípad Benjamina Buttona [i] 14:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 15:00 Viktória 39/171 [i] 15:45 Twilight sága: Zatmenie [i] 17:50 Rozprávkovo bohaté 4/18 [i] 18:40 Dharma a Greg IV. 1-2/24 [i] 19:30 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 57 [i] 21:25 Tisíc a jedna noc 1 [i] 22:45 Vražedné zvádzanie [i] 00:20 Frasier [i] 01:10 Adela show [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:45 Vražedné zvádzanie [i] 04:15 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Já jsem ty a ty jsi já [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Město v ohrožení [i] 13:45 Vztekle tvá [i] 15:50 Poslední obrněný vlak [i] 18:10 Vysněný muž [i] 19:50 Spadl z oblaků [i] 21:40 Mé druhé já [i] 23:20 Temnota [i] 01:05 Jezero smrti [i] 02:35 Zahulíme, uvidíme [i] 04:00 Sounds Like Teen Spirit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 09:00 Tenis [i] 09:55 Tenis [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:40 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 15:00 Snooker [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Rallye [i] 20:30 Watts [i] 20:45 Wrestling [i] 21:15 Šipky [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:15 Biatlon [i] 00:55 Tenis [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 06:20 Pohotovost 1: Sníh 11 [i] 07:20 Pohotovost 1: Dárek 12 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Sestry Lynnovy 6 [i] 11:20