TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 07:10 Vianočný príbeh [i] 08:35 Happy Feet (HD) [i] 10:20 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 12:00 Tajomné mesto Ember [i] 13:35 Byl jednou jeden král... [i] 15:10 Ja a moja príšera [i] 17:05 To sa môže stať každému [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Ako vycvičiť draka (HD) [i] 22:00 Vojna svetov [i] 00:10 Gran Torino [i] 02:00 Vojna svetov [i] 03:45 Diabolský Santa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 On Air [i] 06:05 Správy RTVS [i] 06:50 Garfield II.: Pirátske zlato [i] 07:00 Bola raz jedna planéta: Podnebie na ďalekom severe [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Daniel [i] 07:55 Kocúr v čižmách na divokom západe [i] 08:45 Zázračná rosa [i] 09:30 Trojkráľová svätá omša [i] 11:30 Slovensko v roku 2012 [i] 12:25 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro V. 2/2 [i] 14:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Päť malých prasiatok [i] 15:35 Orlie pierko [i] 17:00 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 18:00 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Služobníčka božia 1/2 [i] 21:40 Služobníčka božia 2/2 [i] 23:10 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Päť malých prasiatok [i] 00:40 Slovensko v roku 2012 [i] 01:25 Služobníčka božia 1/2 [i] 02:55 Služobníčka božia 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Koledníci idú [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pravoslávne Vianoce [i] 08:50 Divoké Pyreneje: Hory svetla 3/3 [i] 09:35 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 10:30 Vianočné krasokorčuliarske exhibície [i] 11:20 Matky v divočine a ich mláďatá [i] 12:15 Čertovo vrece [i] 13:20 Integrácia [i] 14:45 Život Verdiho 9 [i] 15:55 Slnečný cirkus. Corteo [i] 17:25 Chrobák v hlave [i] 18:30 Večerníček: Traja králi prichádzajú [i] 18:40 Snehuliak [i] 18:50 Táraninky: Slovensko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Barbora Chovancová [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Sviatočné slovo na pravoslávne Vianoce [i] 20:00 Oceány [i] 21:40 Pozvánka do divadla: Pokus o lietanie [i] 23:35 NO NAME AKNECOLOR TOUR 2011 [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Sviatočné slovo na pravoslávne Vianoce [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Čo sa ešte stalo na Vianoce [i] 07:25 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 09:05 Dr. Dolittle 5 [i] 10:45 Kráľ Artuš [i] 12:55 Aféra Thomasa Crowna [i] 14:55 Muž so železnou maskou [i] 17:15 Taxi [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Terra Nova 1,2/13 [i] 22:00 Na hrane temnoty [i] 00:00 Kšeftári [i] 02:00 Quigley u protinožcov [i] 03:55 Aféra Thomasa Crowna [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 197 [i] 06:05 Život na zámku: Stopäťdesiat metrov štvorcových 5 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 09:50 Návrat siedmich statočných [i] 11:30 Šerif Ned Blessing [i] 13:05 Dlhá cesta za odmenou [i] 14:45 Špinavé dedičstvo [i] 16:20 Zbohom, Sabata [i] 18:10 Malý unavený Joe [i] 20:20 Bozk smrti [i] 22:00 Sexi vyšetrovateľka [i] 23:40 Zbohom, Sabata [i] 01:20 Pavučina klamu [i] 02:50 Pomsta za nespravodlivosť [i] 04:20 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:40 Sever a juh 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 11 [i] 07:55 Advokáti VII. 10 [i] 08:45 Pán šelem II. 4 [i] 09:40 Svatyně IV. 3 [i] 10:35 Svatyně IV. 4 [i] 11:30 Merlin I. 1 [i] 12:25 Advokáti VII. 11 [i] 13:20 Podfukáři VI. 4 [i] 14:20 Umíte tančit? VI. 13 [i] 15:20 Posel ztracených duší II. 4 [i] 16:10 Pláž Makaha 8 [i] 16:35 Ten, kdo tě chrání I. 13 [i] 17:30 Ten, kdo tě chrání I. 14 [i] 18:25 JAG II. 15 [i] 19:25 Na lodi II. 11 [i] 21:00 Mlha 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 1 [i] 23:55 Posel ztracených duší II. 4 [i] 00:50 Mlha 1 [i] 02:35 JAG II. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 06:25 Jak to dělají? 19 [i] 06:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 07:15 Na plný plyn: Honda [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Krev a zelenáči [i] 11:40 Špinavé práce: Sklenář [i] 12:35 Králové aukcí 21 [i] 13:05 Králové aukcí 23 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 16:15 Americký chopper: Nová firma [i] 17:10 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 18:05 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 19:00 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 19:30 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 8 [i] 21:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 22:00 Nejlepší policisté 4 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty 6 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Skok do nebezpečí [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 8 [i] 01:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 02:50 Nejlepší policisté 4 [i] 03:50 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 04:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pohádky z lipových špalíčků [i] 06:30 Babar: Spiknutí proti koruně 12/26 [i] 06:55 Trojčátka: Legenda o červeném drakovi 1/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ Vycházející luny 1/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Mauriciu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Seznamte se s rodinou: Královské bydlení 1/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak chutná láska [i] 14:10 Podnájemníci [i] 15:30 Lidé z maringotek [i] 16:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kuřátko 1/13 [i] 18:00 Tříkrálový koncert [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Definice lásky [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:05 Horem pádem [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:25 Branky, body, písničky [i] 02:25 Bílá místa [i] 03:05 Kopaničářské námluvy [i] 03:50 Bolkoviny [i] 04:40 Vojnarka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Laco Deczi N.Y. Music [i] 06:00 Putování za vínem: Brazílie [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 1/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Jiří Kotouč [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 919/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 12 [i] 08:30 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 09:20 Věra 68 [i] 10:50 Krev v mobilech [i] 11:45 Vyprávění o lese [i] 12:10 Chcete mě? - [i] 12:25 Hezký, charakterní Ital v [i] 14:15 Charlie Chaplin [i] 14:30 Království divočiny: Varani komodští [i] 14:55 Sváteční slovo biskupa Církve - československé husitské Davida Tonzara [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Chrám v nás [i] 16:20 Starověké poklady Nilu 1/2 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Dagmar [i] 17:45 Petr a vlk [i] 18:15 Ztracený a nalezený [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:50 Včelka Mája: Mája a moucha 5/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Bubáci a hastrmani 20:00 Boj o trůn [i] 20:55 Letecké katastrofy: Závod s bouří ... nedopadl dobře. Hazardní jednání amerických pilotů způsobilo v červnu 1999 smrt jedenácti lidí. Kanadská dokumentární rekonstrukce [i] 21:50 Kanadská soda [i] 22:15 Zločin 1/20 [i] 23:10 Na plovárně s Jiřím Fajtem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 23:35 Chodorkovskij, zločinec nebo mučedník? [i] 01:30 Přátelé Eddieho Coylea [i] 03:05 Zločin 1/20 [i] 04:00 Kultura.cz [i] 04:30 Horácké písně a tance [i] 04:55 Sejdeme se v Eurocampu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 18 [i] 06:40 Batman vítězí IV 1 [i] 07:05 Monsuno 20 [i] 07:30 Želvy Ninja VI 8 [i] 07:55 Hannah Montana 1, 2 [i] 08:50 Zkáza lodi Costa Concordia [i] 09:35 Jmenuji se Sam [i] 11:50 Chlapci a chlapi 1 [i] 13:00 Kontakt [i] 15:35 Když rozvod, tak rozvod [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Moje superbejvalka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Marečku, podejte mi pero! [i] 21:55 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:15 Kriminálka Miami VIII: Šťastnou cestu [i] 01:00 Novashopping 01:05 Když rozvod, tak rozvod [i] 02:25 Volejte Novu [i] 03:10 Áčko: Jsem kovboj [i] 03:45 Marečku, podejte mi pero! [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Tutenstein I: Nejmocnější 6 [i] 08:00 Mickeyho klubík I: Hlídání štěněte s Plutem 18 [i] 08:30 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i] 09:30 Prima SVĚT [i] 10:00 Zločiny v zahradách III: V klášterní zahradě 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 12:50 To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad [i] 14:25 Soudce Bartoli I [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:05 Ženy na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i] 22:10 Amorův úlet [i] 23:55 Myšlenky zločince V: Od kolébky do hrobu 5 [i] 00:45 Volejte Věštce [i] 02:30 Anatomie lži II: Důvěřuj, ale prověřuj 3 [i] 03:15 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 07:50 Úbohá Nasťa 80-81/80 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Dievčatko a líška [i] 12:20 Jack Frost [i] 14:15 Priateľ pod stromček [i] 15:50 Odviate vetrom 1-2/2 [i] 20:00 Podivuhodný prípad Benjamina Buttona [i] 22:45 Vraždy podľa predlohy [i] 00:50 10 sekúnd [i] 02:15 Hlas smrti [i] 03:45 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio 3000 [i] 13:35 Baxter [i] 15:20 Tristan a Isolda [i] 17:25 Zachraňte Emily [i] 19:10 Rudý baron [i] 21:25 Sounds Like Teen Spirit [i] 23:15 Zahulíme, uvidíme [i] 00:45 Klan upírů [i] 02:15 Pod kontrolou [i] 04:00 Dva muži a batole [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:15 Biatlon [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Běžecké lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Biatlon [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:00 Rallye [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 08:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 09:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 10:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Cesta bojovníka 4 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Bar Tall Cotton 5 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Sestry Lynnovy 6 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 8: Podezření 7 [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 19:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Some Kind of Hero 19 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Working Girls 20 [i] 23:00 Přísaha [i] 01:30 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 02:30 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 06:00 Mořský orel [i] 07:05 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 08:10 Podzemí měst 4 [i] 09:05 Jimmova sklizeň 2 [i] 10:10 Na chalupě [i] 11:10 Sběrači III. 20 [i] 12:05 Utajený šéf IV. 2 [i] 13:05 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 14:05 Rajky: ptáci z Ráje [i] 15:20 Život 2 [i] 16:25 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 17:30 Jimova továrna na jídlo II. 8 [i] 18:10 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 18:50 Zvláštní jedlíci III. 6 [i] 20:00 Nejpřísnější rodiče světa IV. 7 [i] 21:10 Uvnitř lidského těla 2 [i] 22:10 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 1 [i] 23:15 Příběh o Indii: Svoboda 6 [i] 00:25 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 01:30 Život 2 [i] 02:30 Podzemí měst 4 [i] 03:25 Neobjasněno 1 [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:45 Jimova továrna na jídlo II. 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Real Sex Xtra: Katie Morganová: Zpověď pornohvězdy [i] 06:00 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 08:10 Gran Paradiso [i] 09:55 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 11:25 Malá Hanoj [i] 12:45 Voda pro slony [i] 14:45 Vlk [i] 16:20 Kung Fu Panda 2 [i] 17:50 Čtyři slunce [i] 19:30 Před kamerou X. 1 [i] 20:00 Tintinova dobrodružství [i] 21:45 Trhliny [i] 23:30 Sejmout zabijáka [i] 01:15 Critters 2 [i] 02:40 Jak přežít vlastní matku [i] 04:10 30 minut nebo méně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 07:30 Utichlá píseň: Afghánská padlá hvězda [i] 08:10 Rango [i] 09:55 Šest žen Henryho Lefaye [i] 11:30 Zrození Planety opic [i] 13:15 Transformers 3 [i] 15:45 Den naruby [i] 17:05 Zdrojový kód [i] 18:40 Opravdové country 2: Talent [i] 20:30 Cedar Rapids [i] 22:00 Sanctum [i] 23:45 Cesta samuraje