Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:25 Princezná na hrášku [i] 07:35 Snehová kráľovná [i] 10:25 Jack Frost [i] 12:05 Bratz: Sladkých šestnásť [i] 13:45 Moja super Ex [i] 15:25 Happy Feet (HD) [i] 17:20 Križovatka smrti 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Twilight sága: Zatmenie (HD) [i] 22:35 V moci zla [i] 00:10 Krvavý masaker [i] 01:35 V moci zla [i] 02:55 Krvavý masaker [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS [i] 06:50 Garfield II.: Obrí Drobček [i] 07:00 Bola raz jedna planéta: Ochrancovia Zeme [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Elizeus [i] 07:55 Kocúr v čižmách - Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 09:05 Tajomstvo šťastia [i] 10:35 Šport v roku 2012 [i] 11:30 On Air [i] 11:55 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro V. 1/2 [i] 13:30 Krajina rebelov 5/7 [i] 15:40 Medená veža [i] 17:05 Tisícročná včela: Murári 1/4 [i] 18:00 Tisícročná včela: Otec 2/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Nemocniční piráti [i] 22:45 Štastný príbeh [i] 00:15 Krajina rebelov 5/7 [i] 02:15 On Air [i] 02:40 Nemocniční piráti [i] 04:10 Štastný príbeh [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Medveď biely - mrazivá špionáž 2/2 [i] 06:40 Život Verdiho 8 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk 2/3 [i] 09:25 Noc v archíve: Silvester v archíve - 1.časť [i] 10:25 Noc v archíve: Silvester v archíve - 2.časť [i] 11:25 Návrat rysov [i] 12:25 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 13:50 MS hokej 20 [i] 16:20 Cerkva v Medzilaborciach [i] 16:35 Vladyka [i] 17:00 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 17:55 Krásy Slovenska: Hľadači utajených svetov [i] 18:30 Večerníček: Snežný muž [i] 18:40 Zimný spánok [i] 18:50 Táraninky: Kuchyňa, varenie, pečenie [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Igor Vlasatý [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Divoké Pyreneje: Hory svetla 3/3 [i] 20:40 Anjeli strážni: Jany Kirschner [i] 21:20 Prelet nad kukučím hniezdom [i] 23:30 Diabolské husle a hostia [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Predstierané manželstvo [i] 06:55 Čo sa stalo na Vianoce [i] 07:55 Rančer McCall [i] 09:25 Krádež legendy [i] 11:00 Smrtonosná pasca 2 [i] 13:10 Bláznivé Vianoce [i] 14:50 Traja v jednej posteli [i] 16:30 Kde bolo, tam bolo 21,22/22 [i] 18:00 Fantastické torty 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Cumlikátor [i] 22:00 Kráľ Artuš [i] 00:10 Taxi [i] 01:50 Krádež legendy [i] 03:15 Vianočná jazda: Mickeyho dobrý skutok [i] 04:00 Benjiho vianočný príbeh [i] 04:25 Traja v jednej posteli [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 196 [i] 06:05 Život na zámku: Vyhadzov 4 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Danielle Steelová: Prsteň 1,2/2 [i] 11:05 Bachelor - Čakanie na lásku 9 [i] 11:50 Moulin Rouge [i] 14:00 Lovkyňa záhad: Hra [i] 15:25 Lovkyňa záhad: Na prvý pohľad [i] 16:50 Posledná guľka 1,2/2 [i] 20:20 Netvor z hlbín [i] 21:45 Umenie boja [i] 23:50 Netvor z hlbín [i] 01:15 Slepý svedok [i] 02:40 Zákony džungle [i] 04:15 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:35 Sever a juh 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 10 [i] 07:55 Advokáti VII. 9 [i] 08:50 Pán šelem II. 3 [i] 09:45 Svatyně IV. 1 [i] 10:40 Svatyně IV. 2 [i] 11:35 Pravěk útočí V. 6 [i] 12:35 Advokáti VII. 10 [i] 13:30 Podfukáři VI. 3 [i] 14:35 Umíte tančit? VI. 12 [i] 15:35 Posel ztracených duší II. 3 [i] 16:30 Ten, kdo tě chrání I. 11 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání I. 12 [i] 18:20 JAG II. 14 [i] 19:20 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 12 [i] 22:50 Ncis Vi. 1 [i] 23:45 Ncis Vi. 2 [i] 00:40 JAG II. 14 [i] 01:35 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 06:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Beluga Bremen [i] 09:55 Nebezpečné lety 1 [i] 10:50 Nebezpečné lety 2 [i] 11:40 Nebezpečné lety 3 [i] 12:35 Nebezpečné lety 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Opera v Sydney [i] 15:20 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 16:15 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 16:45 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 17:10 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 18:05 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 19:00 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 19:30 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 21:00 Králové aukcí 11 [i] 21:30 Králové aukcí 12 [i] 22:00 Vojenské memorabilie 3 [i] 22:30 Vojenské memorabilie 4 [i] 23:00 Tajemství úkrytu bin Ládina [i] 00:00 Přežili byste?: Lesní požár [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 01:50 Králové aukcí 11 [i] 02:20 Králové aukcí 12 [i] 02:50 Vojenské memorabilie 3 [i] 03:20 Vojenské memorabilie 4 [i] 03:50 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 04:15 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 8/12 [i] 06:00 Hovory H z Paláce K [i] 06:40 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 06:55 Finley požární autíčko 24/39 [i] 07:15 Rafiki [i] 08:35 Bílý lev [i] 10:05 Úsměvy [i] 10:45 Třetí patro: Mistr 6/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodník a Karolínka [i] 14:00 O líném Honzovi [i] 14:40 Dnes o půl jedenácté [i] 16:05 Útěk ze seriálu [i] 17:35 Nemocnice na kraji města: Výročí 1/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:05 Přehled vylosovaných čísel [i] 22:10 Tři mušketýři [i] 23:55 Tichý nepřítel [i] 01:40 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 01:45 Komtesa Mary [i] 03:20 Moudrý Engelbert [i] 04:55 Skřivánek a sova [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Cesty víry: Děti chrámu [i] 06:00 Karel IV., z Boží milosti král [i] 06:55 Chcete je? - [i] 07:00 Architekt Josef Hoffmann [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:20 Náš venkov [i] 08:40 Ten kdo tančí a zpívá [i] 09:10 Folklorika [i] 09:40 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 10:30 Divočina bez hranic [i] 11:00 Hora Athos [i] 11:55 Panství Downton 1/7 [i] 13:00 Láska v Paříži [i] 13:55 Charlie Chaplin 14:15 Galerie umění 4/13 [i] 14:45 Svět zázraků [i] 15:10 Milionářská bydlení: Moskva [i] 16:10 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 17:05 Zázračná planeta: Amazonské příšerky [i] 17:50 Sofie a ukradený poklad [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Mája u mravenců 4/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Jak to chodí u hrochů 19:45 Bubáci a hastrmani 20:00 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 20:55 Dobrovolně pod nůž [i] 21:55 Na stojáka... the best of [i] 22:20 NESHOW [i] 22:40 Blonďatá bestie v blázinci [i] 23:20 Kanadská soda [i] 23:45 Vaši přátelé a bližní [i] 01:20 Starobylá tetování [i] 02:45 Červený trpaslík: Pete - 1. část 50/52 [i] 03:15 Sbohem Československo 12/12 [i] 04:10 Zlomvaz 2012 [i] 04:30 Svět Ludvíka Bluma [i] 04:55 H.R.A. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Přátelé VIII 3 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:20 Baby Looney Tunes II 5 [i] 06:45 Taz - mania III 1 [i] 07:10 Batman: Odvážný hrdina 5 [i] 07:30 Monsuno 19 [i] 07:55 Želvy Ninja VI 7 [i] 08:20 Superkočky 11 [i] 09:05 Návrat do Modré laguny [i] 10:55 Stříbrná pila: Návrat 1 [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Děvče za výkladem [i] 14:00 Hodná čarodějka [i] 15:45 Tři muži a nemluvně [i] 17:40 Četník ve výslužbě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 21:40 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:30 Případ číslo 39 [i] 01:20 Novashopping 01:25 Volenka [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Hodná čarodějka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Tutenstein I: Loď milionu let 5 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Červená karkulka Minnie 17 [i] 08:20 M*A*S*H 86 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 87 [i] 10:25 Columbo: To je vražda, řeklo portské [i] 12:15 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 13:40 Hulk [i] 16:15 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 18:05 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 King Kong [i] 23:40 Vraždy podle abecedy [i] 01:30 Myšlenky zločince V: Bezmoc 4 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Anton Špelec, ostrostřelec [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Na streche [i] 06:05 Lucie, postrach ulice [i] 07:45 Skrytá vášeň 3/188 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 79/80 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Frasier [i] 11:10 Volanie severu [i] 12:50 Kúzlo Vianoc [i] 14:45 Harlequin: Svadba alebo rozvod [i] 16:20 Poisťovňa šťastia IV. 1-2/16 [i] 18:25 Láska šitá na mieru [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 21:35 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 23:15 Victor: Cesta za víťazstvom [i] 00:45 Láska bez predsudkov [i] 02:15 Láska šitá na mieru [i] 03:40 Smiechoty [i] 04:25 Bzzz!!! [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Daltoni [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:45 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:30 Svět zítřka [i] 17:15 Grace už není [i] 18:50 Poslední obrněný vlak [i] 21:10 Dva muži a batole [i] 23:10 Pod kontrolou [i] 01:00 Zkurvená noc [i] 02:25 Bestie Karla [i] 04:10 Spiknutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Snooker [i] 21:30 Tenis [i] 22:55 Tenis [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i] 06:00 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 07:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 09:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 10:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Po zlém 2.část 1 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Odpočítávání 2 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 8: V bezpečí 3 [i] 15:00 Studna přání [i] 17:00 Čisté víno [i] 19:00 Půlnoční polibek [i] 21:00 Přísaha [i] 23:30 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 00:30 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 01:30 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 02:30 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 03:30 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita vševědoucna 4 [i] 06:00 Úžasná planeta 1 [i] 07:00 Podzemí měst II. 3 [i] 07:50 Zmizelé světy 20 [i] 08:45 Titanoboa: Had 1 [i] 09:40 Titanoboa: Had 2 [i] 10:40 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 15 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 16 [i] 12:45 Utajený šéf IV. 1 [i] 13:40 Válka v reklamě 8 [i] 14:35 Země: Planeta a její moc 1 [i] 15:45 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 16:50 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 17:55 Jimova továrna na jídlo II. 6 [i] 18:35 Jimova továrna na jídlo II. 7 [i] 19:15 Zvláštní jedlíci III. 5 [i] 20:20 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Turecko 6 [i] 21:25 Obsese 6 [i] 22:00 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 22:55 Ztracené světy - Speciál 1 [i] 23:55 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 00:50 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 5 [i] 01:55 Úžasná planeta 1 [i] 02:55 Země: Planeta a její moc 1 [i] 04:00 Rekonstrukce Tyranosaura [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 1 [i] 06:00 Batman Rok jedna