Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:15 Krásna Varvara [i] 07:35 Lovci drakov [i] 08:50 Kung Fu panda (HD) [i] 10:05 Pestúnka v akcii [i] 11:35 Pestúnka [i] 12:30 32 a stále slobodná (HD) [i] 14:10 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak [i] 15:40 Rande s celebritou [i] 17:20 Manžel na prenájom [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Ip Man: Zrodenie majstra [i] 22:20 AKČNÝ PIATOK: Ip Man 2: Majstrovo víťazstvo [i] 00:20 AKČNÝ PIATOK: Ip Man: Nesmrteľný majster [i] 02:05 Faktor 8 - Smrtiaci vírus [i] 03:35 Koniec sveta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Včielka Maja: Sivatok kvetov [i] 07:15 Garfield II.: Zlé želania [i] 07:30 Animované biblické príbehy: Eliáš [i] 07:55 Kocúr v čižmách [i] 09:20 Chudobných rodičov syn [i] 10:45 Dido: Pochopenie 3/3 [i] 12:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro IV. 2/2 [i] 14:00 Zlaté časy v Spessarte [i] 15:45 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vzdialený svet - Láska a smrť na Jáwe 2/2 [i] 21:40 Bathory [i] 23:55 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 01:55 Vzdialený svet - Láska a smrť na Jáwe 2/2 [i] 03:25 Taký bol ...: Michal Dočolomanský [i] 03:50 Bathory [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Život Verdiho 7 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krásy Slovenska: V lúčnom kráľovstve [i] 08:55 Divoké Pyreneje: Symfónia farieb 1/3 [i] 09:40 Londýn 2012 [i] 10:40 Malvína z Bretónska [i] 11:25 Medveď biely - mrazivá špionáž 2/2 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Na záhumní [i] 13:05 Za mestskými múrmi: Kováč Juraj [i] 14:35 Jasovská jaskyňa [i] 14:55 Život Verdiho 8 [i] 16:15 Planéta Egypt: Hľadanie večnosti 4/4 [i] 17:05 Cesta životom 3/3 [i] 18:15 Smutný klaun, ktorému neviem určiť cenu... [i] 18:30 Večerníček: Ako šli červené črievičky po ženícha [i] 18:40 Zimný príbeh [i] 18:50 Poviem ti básničku: Rozprávka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Jela Timková [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk 2/3 [i] 20:40 Família: Rodinná kapela [i] 21:05 Sedem mečov [i] 23:35 Londýn 2012 [i] 00:35 Planéta Egypt: Hľadanie večnosti 4/4 [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Neskrotné kočky [i] 08:35 Silvestrovský Panelák 08:40 Učiteľkin zločin [i] 10:15 Dobrodružstvo na Aljaške [i] 11:50 Popoluška 3: Stratená v čase [i] 13:10 Absolventka [i] 14:50 Zamestnanec mesiaca [i] 16:45 Mulan 2 [i] 18:00 Súdna sieň: Kamera na toalete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bláznivé Vianoce [i] 21:50 Kde bolo, tam bolo 21,22/22 [i] 23:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:35 Kód Navajo [i] 03:45 Sudkyňa v pokušení [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 195 [i] 06:05 Život na zámku: Sťahovanie 3 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Slovácko sa nesúdi: Odplata 11 [i] 08:30 Slúžiť a ochraňovať 1,2/4 [i] 11:25 Muž s červenou topánkou [i] 13:00 Sexi internát [i] 14:45 Simpsonovci XI. 14,15,16 [i] 15:50 Futurama VI. 9 [i] 16:15 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 17:50 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo, Čierna sanitka 9,10 [i] 19:05 Slovácko sa nesúdi: Odplata, Posledná vôľa 11,12/12 [i] 20:20 Noc živých lúzrov [i] 21:50 Farmár hľadá ženu [i] 23:05 Divoká žúrka [i] 00:30 Milosrdné ulice [i] 02:30 Údolie bábik [i] 04:30 Sever a juh 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 08:15 Drzá Jordan II. 10 [i] 09:10 Advokáti VIII. 18 [i] 10:05 Dr. House VII. 12 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 16 [i] 11:55 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 12:50 Advokáti VIII. 19 [i] 13:40 Drzá Jordan II. 10 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 15:30 Dr. House VII. 12 [i] 16:25 Lovci pokladů I. 17 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 18:15 Drzá Jordan II. 11 [i] 19:10 Dr. House VII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 21:00 Kurs sebeovládání 1 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III. 6 [i] 00:15 Cena za lidskost I. 7 [i] 01:10 Kurs sebeovládání 1 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Omámený [i] 06:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 06:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Hovor [i] 08:10 Špinavé práce: Pěstitel vodních řas [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 10:50 Nebezpečné rybaření 1 [i] 11:40 Nebezpečné rybaření 2 [i] 12:35 Nebezpečné rybaření 3 [i] 13:30 Nebezpečné rybaření 4 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Staří rivalové [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 16:15 Špinavé práce: Pěstitel vodních řas [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 5 [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 19:30 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 20:00 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 21:00 Sám v divočině 1 [i] 22:00 Australská svazová policie 1 [i] 22:30 Australská svazová policie 2 [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Nepřirozené příčiny [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 3 [i] 00:55 Nejtvrdší práce na světě: Podvodní svářeči [i] 01:50 Sám v divočině 1 [i] 02:50 Australská svazová policie 1 [i] 03:20 Australská svazová policie 2 [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Nepřirozené příčiny [i] 04:45 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 7/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 19/26 [i] 09:25 Sever a Jih II 8/12 [i] 10:10 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13/13 [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 13:50 Banánové rybičky [i] 14:15 Možná přijde i kouzelník [i] 15:30 Cestománie [i] 16:00 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Malá farma: Dvě prasátka jdou... [i] 17:25 Besipky: Pod vlivem [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Král sokolů [i] 21:35 Přehled vylosovaných čísel [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Hluchý prostor 35/62 [i] 00:10 Město žen II: Čas rozhodnutí 20/22 [i] 00:30 Případ žárlivého muže [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:10 Sama doma - [i] 03:30 Po stopách [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hlava nebo orel [i] 05:35 Chcete mě? - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Stopařka 39/47 [i] 08:55 Divočina bez hranic [i] 09:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:35 Nedej se [i] 09:50 Galerie umění: Během svého života Vincent Van 3/13 [i] 10:20 Hvězdný rej na nebi [i] 11:15 Váňa [i] 12:15 Na plovárně s Gábinou Osvaldovou [i] 12:40 Jistě, pane ministře: Čelem k voličům 1/22 [i] 13:10 Chcete mě? - [i] 13:25 Zeměpis světa: Indický Himálaj [i] 13:40 Království divočiny: Tajemný bazilišek [i] 14:10 Tajný projekt: Voda [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Vesmír: Záhady Měsíce 16/31 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Pohádky ovčí babičky [i] 18:55 Včelka Mája: Včelka Mája a vážka 3/104 [i] 19:15 Víkendáři II 6/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Amazonské příšerky [i] 20:50 Vesmír: Mléčná dráha 17/31 [i] 21:35 Kanadská soda [i] 22:00 Velikáni filmu: Brian De Palma [i] 00:45 Q [i] 01:15 Červený trpaslík: Pete - 1. část 50/52 [i] 01:40 Kanadská soda [i] 02:05 Medúza [i] 02:40 Nejlepší česká škola [i] 03:05 Evropa dnes [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:40 Jaromír Hnilička, jazzový trumpetista a skladatel [i] 04:55 Za krásou okamžiku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VIII 2 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2312, 2313 [i] 10:30 Talhotblond [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa: Pozor, je to neslušný, Vtipy o prdech, koláč a Celesta [i] 13:10 Nemocnice Chicago Hope III 14 [i] 14:00 Pohřešovaní II 1 [i] 14:50 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Bílý muž 14 [i] 16:30 Přátelé VIII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Četník se žení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 A co když je to pravda? [i] 21:55 Charlieho andílci [i] 23:40 Volání o pomoc [i] 01:45 Novashopping 01:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Bílý muž 14 [i] 02:35 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 03:15 Nemocnice Chicago Hope III 14 [i] 04:00 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 08:25 Kutil Tim VIII: Vážná příhoda s kolenem 15 [i] 09:05 M*A*S*H 86 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 2/2 20 [i] 11:15 Schimanski: Smrt na stadionu [i] 12:55 Můj přítel Monk I: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 13:40 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 14:30 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 15:25 Walker, Texas Ranger IV: O bod míň 5 [i] 16:20 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Léto [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Ostrov pokladů 2/2 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:00 Perníkový dědek [i] 01:10 Vládce temnot [i] 02:50 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 2/188 [i] 06:25 Viktória 37/171 [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 144/216 [i] 08:35 Ally McBealová V. 8/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Frasier [i] 10:45 Edith Piaf [i] 13:00 Nezabudnuteľná cesta [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 15:45 Viktória 38/171 [i] 16:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 145/216 [i] 17:25 Skrytá vášeň 3/188 [i] 18:15 Rozprávkovo bohaté 3/18 [i] 19:00 Dharma a Greg III. 24/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Nečakaná láska [i] 21:50 Núdzový východ [i] 23:50 Hlas smrti [i] 01:30 Nečakaná láska [i] 03:00 Núdzový východ [i] 04:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a souboj dvou světů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Lulu se vrací [i] 15:40 Vášeň a cit [i] 17:45 Město v ohrožení [i] 19:25 Vztekle tvá [i] 21:25 Spiknutí [i] 23:10 Bestie Karla [i] 01:00 Jezero smrti [i] 02:35 Bojový oddíl [i] 04:10 Moje válka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Snooker [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:15 Snooker [i] 21:30 Tenis [i] 22:55 Tenis [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Rallye [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Případ Audrey Parkerové 11 [i] 06:20 Pohotovost 1: 9 1/2 hodiny 9 [i] 07:20 Pohotovost 1: Důvěrné 10 [i] 08:20 Walker, Texas Ranger 8: V bezpečí 3 [i] 09:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 10:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 11:20 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 12:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 13:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 14:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 15:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 16:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 17:20 Rookie Blue 3: Moc času nezbývá 9 [i] 18:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 19:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 20:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 21:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 00:20 Simone [i] 02:40 Skandál 1: Grant: Vše pro lid 7 [i] 03:30 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita vševědoucna 3 [i] 06:00 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 07:05 Planeta mláďat II. 4 [i] 08:15 Sběrači III.: Robin a Ken 5 [i] 09:20 Jak žít se ženou 4 [i] 10:35 Utajený šéf 6 [i] 11:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 7 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 8 [i] 12:35 Jak vznikla Země 20 [i] 13:35 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3 [i] 14:35 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 15:35 Sběrači III.: Vula a Lisa 6 [i] 16:30 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 17:35 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 9 [i] 18:10 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 10 [i] 18:40 Utajený šéf 7 [i] 19:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 20:30 Velrybí hlídka [i] 21:30 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 22:35 Sport očima vědy II. 9 [i] 23:40 Smrtící válečníci II. 4 [i] 00:35 Doby temna 2 [i] 01:35 300: Poslední vzdor 2 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 10 [i] 03:20 Zmizelé světy 27 [i] 04:10 Jak vznikla Země 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Méďa Béďa [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 07:45 Knoflíková válka [i] 09:20 Green Lantern [i] 11:10 Gen D [i] 12:20 Karamelka [i] 14:10 Victor [i] 15:45 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 17:25 Filmy a filmové hvězdy V. 1 [i] 17:55 Kohout na víně [i] 20:00 Don't Stop [i] 21:40 Nezvratný osud 5 [i] 23:15 Dream House [i] 00:45 Voják 2 [i] 02:15 Dostaň ho tam