TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:30 Finist - jasný sokol [i] 07:45 Ako jesť smažené dážďovky [i] 09:00 Forrest Gump [i] 11:10 Mr. Bean [i] 11:35 Dallas 1-2/10 [i] 13:00 Bezmocná [i] 14:35 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje [i] 16:00 Pestúnka v akcii [i] 17:40 Kung Fu panda (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka [i] 21:15 32 a stále slobodná (HD) [i] 23:00 V zajatí kódu [i] 00:45 Mierotvorca [i] 02:45 V zajatí kódu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Včielka Maja: Jakub zo skleníka [i] 07:20 Garfield II.: Sliepočka Penny [i] 07:30 Animované biblické príbehy: Šalamún [i] 08:00 Willy Fogg:20 000 míľ pod morom [i] 09:20 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 10:45 Dido: Zrkadielko 2/3 [i] 12:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro IV. 1/2 [i] 14:00 Strašidlá zo Spessartu [i] 15:40 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vzdialený svet - Láska a smrť na Jáwe 1/2 [i] 21:40 Million Dollar Baby [i] 23:50 Danielle Steelová: Klenoty l/2 [i] 01:50 Vzdialený svet - Láska a smrť na Jáwe 1/2 [i] 03:20 Taký bol ...: Július Satinský [i] 03:50 Million Dollar Baby [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Medveď biely - mrazivá špionáž 1/2 [i] 06:40 Život Verdiho 6 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krásy Slovenska: Lovci lesných tíšin [i] 08:55 Cirkus cirkus Classic - 2.časť [i] 09:25 ME vo futbale [i] 10:30 Ako divé husi 3/3 [i] 11:20 Obrázky z prírody: Život a krása našich hôr [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Klenotnica ľudovej hudby: Zima [i] 13:00 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 14:25 Potulky po Taiwane I. - Ostrov voňajúci exotikou [i] 14:50 Život Verdiho 7 [i] 16:10 Planéta Egypt: Chrámy moci 3/4 [i] 17:05 Cesta životom 2/3 [i] 18:10 Anjeli strážni: Jozefa Bukaia [i] 18:30 Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom presolili záveje [i] 18:40 Snehuliakov šlabikár [i] 18:50 Poviem ti básničku: Studnička;Dlhé zimné večery [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Rudolf Gabzdil [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Divoké Pyreneje: Symfónia farieb 1/3 [i] 20:40 Amadeus [i] 23:35 ME vo futbale [i] 00:35 Planéta Egypt: Chrámy moci 3/4 [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Večný bojovník [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 Kde si? [i] 08:40 Silvestrovský Panelák 09:40 Druhá kniha džunglí Rudyarda Kiplinga: Mauglí a Balú [i] 10:10 Kráľ Škorpión 3 [i] 12:00 Popoluška 2: Splnený sen [i] 13:25 Zázračné psy [i] 15:00 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 16:50 Popoluška 3: Stratená v čase [i] 18:00 Súdna sieň: Matke preskočilo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Absolventka [i] 21:50 Pod povrchom 38 [i] 22:50 Ostrov smrti [i] 00:20 Edison [i] 02:00 Mlčanie jahniat [i] 03:50 Vianočná jazda: Mickeyho dobrý skutok [i] 04:35 Vysoká hra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 194 [i] 06:05 Život na zámku: Rodičia a deti 2 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč, kozí vrah 10 [i] 08:30 Milovať niekoho 1,2/2 [i] 11:50 Karanténa [i] 13:20 Lyžiarska hliadka [i] 15:00 Simpsonovci XI. 11,12,13 [i] 16:00 Futurama VI. 8 [i] 16:25 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 18:20 Profesionáli VI.: Sarkofág, Teroristi 7,8 [i] 19:40 Slovácko sa nesúdi: Janek Vyskoč, kozí vrah 10 [i] 20:20 Diabol dvadsiatich tvárí [i] 22:45 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 00:25 Nehoda [i] 01:55 Jekyll a Hyde [i] 03:25 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:50 Sever a juh 3 [i] 04:35 Červené ruže 43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:25 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 08:20 Drzá Jordan II. 9 [i] 09:15 Advokáti VIII. 17 [i] 10:05 Dr. House VII. 11 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 15 [i] 11:55 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 12:50 Advokáti VIII. 18 [i] 13:45 Drzá Jordan II. 9 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 15:30 Dr. House VII. 11 [i] 16:25 Lovci pokladů I. 16 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání II. 10 [i] 18:15 Drzá Jordan II. 10 [i] 19:10 Dr. House VII. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 21:00 Ncis Vi. 1 [i] 21:55 Ncis Vi. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 23:45 Strážce pořádku III. 11 [i] 00:35 Ncis Vi. 1 [i] 01:30 Ncis Vi. 2 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 06:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 06:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Rickovy zprávy [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce bionafty [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 10:50 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 11:40 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 12:35 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 13:30 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce bionafty [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hák [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 19:30 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 20:00 Nebezpečné rybaření 1 [i] 21:00 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 6 [i] 23:00 Z ráje do pekla 1 [i] 00:00 Kdo uspěje?: Vojenský odstřelovač [i] 00:55 Nebezpečné rybaření 1 [i] 01:50 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 6 [i] 03:50 Z ráje do pekla 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 6/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 18/26 [i] 09:30 Sever a Jih II 7/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:20 Možná přijde i kouzelník [i] 15:30 Cestománie [i] 16:00 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Falešné obvinění [i] 21:25 Přehled vylosovaných čísel [i] 21:30 Miroslav Donutil opět v Lucerně [i] 22:25 Dobré světlo [i] 23:55 Foylova válka V: Ruský dům 1/3 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Pozvání na zámek [i] 03:40 Traktér u královny Pedauky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Švédové před Brnem [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Věčná paměť 38/47 [i] 08:55 Život je krásný, RARÍÍÍJÁÁÁ [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 10:00 Kráska v šupinách [i] 10:50 Ztracené adresy [i] 11:15 Cesty víry: Děti chrámu [i] 11:40 Kühňata v Africe [i] 12:10 Hranice bez hranic: Trojmezí na západě 16/16 [i] 12:40 Divočina bez hranic [i] 13:05 Národní klenoty [i] 13:35 Putování za vínem: Brazílie [i] 14:05 Karel IV., z Boží milosti král [i] 15:00 Coco Chanel 1/2 [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Mája se učí létat 2/104 [i] 19:15 Víkendáři II 5/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:25 Hitler, Stalin a já [i] 22:25 Řím II 5/10 [i] 23:20 Krásný ztráty [i] 23:50 Architekt Josef Hoffmann [i] 00:45 Andělé v Americe: Perestrojka: Míň než nic 5/6 [i] 01:45 Moje rodina V: Kniha lásky 12/14 [i] 02:15 Django Reinhardt Tribute [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Křesťanský magazín - [i] 04:25 Všichni se ptají, komu to hrají [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2311 [i] 09:50 Než si pro nás přijde [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa: Vlasy kapitána Terryho, Nebyl to tanec, ale kulečník [i] 13:10 Nemocnice Chicago Hope III 13 [i] 14:00 Pohřešovaní 18 [i] 14:50 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Hrdost 13 [i] 16:30 Přátelé VIII 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Četník v New Yorku [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dallas: Výměna stráže 1 [i] 21:00 Dallas: Ochraň si své investice 2 [i] 21:45 Noční televizní noviny [i] 22:15 Útěk z Absolomu [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Hrdost 13 [i] 01:00 Novashopping 01:05 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 01:45 DO-RE-MI [i] 02:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 2 [i] 03:35 Dallas: Bohatá naftařská rodina Ewingů je zpět! 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 08:20 Kutil Tim VIII: Sám doma 14 [i] 09:00 M*A*S*H 85 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 1/2 19 [i] 11:05 Schimanski: Miriam [i] 12:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 13:35 Castle na zabití III: Soutěž krásy 23 [i] 14:25 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Bonnie a Clyde 4 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 2/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Ostrov pokladů 1/2 [i] 22:00 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Rebel s příčinou 6 [i] 22:50 Firma: Kapitola čtvrtá 4 [i] 23:40 Živí mrtví I: Rukojmí 4 [i] 00:25 Anatomie lži II: Co přinese pravda 2 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Čas sluhů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:45 Skrytá vášeň 1/188 [i] 06:40 Viktória 36/171 [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 143/216 [i] 08:50 Ally McBealová V. 7/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Frasier [i] 11:20 Vianočné šťastie [i] 12:45 Santa Claus cez palubu [i] 14:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 15:30 Viktória 37/171 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 144/216 [i] 17:10 Skrytá vášeň 2/188 [i] 18:15 Rozprávkovo bohaté 2/18 [i] 19:00 Dharma a Greg III. 23/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Edith Piaf [i] 22:35 Smrteľný hriech [i] 00:10 Dotyk zla [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Dharma a Greg III. 23/24 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ohnivá smršť [i] 13:45 Dvě na jednoho [i] 15:30 Bílá vrána [i] 17:15 Vosy útočí [i] 18:55 Lulu se vrací [i] 20:45 Moje válka [i] 22:30 Bojový oddíl [i] 00:10 Závěť [i] 02:20 Svatý boj [i] 04:00 Past [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:25 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Běžecké lyžování [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Tenis [i] 21:25 Tenis [i] 21:30 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 06:20 Pohotovost 1: Chicago Heat 7 [i] 07:20 Pohotovost 1: Další skvělý den 8 [i] 08:20 Walker, Texas Ranger 8: Odpočítávání 2 [i] 09:20 Městečko Haven 2: 1. Díl 1 [i] 10:20 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 11:20 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 12:20 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 13:20 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 14:20 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 15:20 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 16:20 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 17:20 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 18:20 Městečko Haven 2: Karanténa 10 [i] 19:20 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 20:20 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 21:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 22:20 Simone [i] 00:50 Půlnoční polibek [i] 02:40 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 03:30 Skandál 1: Stopa 6 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita vševědoucna: Hezky spi - noční režim. . 2 [i] 06:00 Příběh sýra 2 [i] 06:40 Příběh sýra 3 [i] 07:15 Planeta mláďat II. 3 [i] 08:20 Sběrači III.: Adella a Teri 4 [i] 09:20 Jak žít se ženou 3 [i] 10:35 Utajený šéf 5 [i] 11:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 5 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 6 [i] 12:35 Jak vznikla Země 19 [i] 13:35 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 14:35 Universum: Z horka do zimy [i] 15:35 Sběrači III.: Robin a Ken 5 [i] 16:25 Jimova továrna na jídlo II. 3 [i] 17:00 Jimova továrna na jídlo II. 4 [i] 17:40 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 7 [i] 18:10 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 8 [i] 18:40 Utajený šéf 6 [i] 19:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Svátek 3 [i] 20:30 Úžasná planeta 3 [i] 21:30 Madagaskar 3 [i] 22:35 Sport očima vědy II. 8 [i] 23:40 Smrtící válečníci II. 3 [i] 00:35 Doby temna 1 [i] 01:30 30