TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Popolvár najväčší na svete [i] 07:15 Aladinova zázračná lampa [i] 08:35 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 09:50 Príbeh o rytierovi [i] 11:55 Hádaj, kto príde [i] 13:35 Byl jednou jeden polda [i] 15:00 Agent v sukni [i] 16:40 Forrest Gump [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Dallas 1-2/10 [i] 21:50 Vyjednávač [i] 00:15 Invázia do USA [i] 02:00 Bozk smrti [i] 03:25 Agent v sukni [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS [i] 06:50 Včielka Maja: Taký chutný ľad [i] 07:15 Garfield II.: V objatí kalmára [i] 07:30 Animované biblické príbehy: Dávid a Goliáš [i] 07:55 Odplata afrických opíc [i] 08:55 Útek z Kaňonu divej mačky [i] 10:35 Dido: Znaky na múre 1/3 [i] 12:00 Galileo - špeciál Silvester [i] 12:30 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro III. 2/2 [i] 14:15 Hostinec v Spessarte [i] 15:55 Búrlivé výšiny [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sherlock: Štúdia v ružovom [i] 21:40 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha 1/6 [i] 23:15 Búrlivé výšiny [i] 01:10 Sherlock: Štúdia v ružovom [i] 02:40 Taký bol ...: Marián Zednikovič [i] 03:05 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha 1/6 [i] 04:50 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Život Verdiho 5 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 08:50 Cirkus cirkus Classic - 1.časť [i] 09:20 Hokejové znovuzrodenie [i] 10:20 Ako divé husi 2/3 [i] 11:10 Medveď biely - mrazivá špionáž 1/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 International Gypsy Fest 2011 [i] 13:05 Za mestskými múrmi: Spravodlivosť [i] 14:20 Srí Lanka - Ostrov bez anjelov [i] 14:50 Život Verdiho 6 [i] 16:10 Planéta Egypt: Faraóni vo vojne 2/4 [i] 17:00 Cesta životom 1/3 [i] 18:00 Anjeli strážni: J.Prágera a Z.Pála [i] 18:30 Večerníček: Zima je, zima je... [i] 18:40 Snehová rozprávka [i] 18:50 Poviem ti básničku: Deťom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Miroslav Fabián [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Zmenil tvár Šanghaja [i] 21:05 Čajová šálka lásky [i] 22:25 Mosty Gesharim 2012 [i] 23:35 Hokejové znovuzrodenie [i] 00:30 Planéta Egypt: Faraóni vo vojne 2/4 [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Wallis a Eduard - Láska alebo trón [i] 06:55 Denník ľadovej princeznej [i] 08:30 Silvestrovský Panelák 08:35 Pištoľníčky [i] 10:15 14 hodín strachu [i] 11:55 Čo sa ešte stalo na Vianoce [i] 13:00 Snežné psy [i] 14:55 Láska na druhom konci [i] 16:50 Popoluška 2: Splnený sen [i] 18:00 Súdna sieň: Vymeňme si deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kuriér 1/12 [i] 21:00 Kráľ Škorpión 3 [i] 23:00 Smrtonosná pasca [i] 01:20 Stigmy [i] 03:00 Smrtonosná pasca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 193 [i] 06:05 Život na zámku: Kráľovské bývanie 1/52 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Slovácko sa nesúdi: Hit za tri grajciare 9 [i] 08:30 Obozretný cudzinec 1,2/2 [i] 11:50 Dotyk divokých koní [i] 13:30 Lyžiarska akadémia [i] 15:00 Simpsonovci XI. 8,9,10 [i] 16:10 Futurama VI. 7 [i] 16:35 Posledný voz [i] 18:20 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne, Reforma storočia 5,6 [i] 19:40 Slovácko sa nesúdi: Hit za tri grajciare 9 [i] 20:20 Cesta do zatratenia [i] 22:10 Vlak smrti [i] 23:55 Cesta do zatratenia [i] 01:40 Grand Canyon [i] 03:50 Sever a juh 2 [i] 04:35 Červené ruže 42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:30 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 08:25 Drzá Jordan II. 8 [i] 09:20 Advokáti VIII. 16 [i] 10:10 Dr. House VII. 10 [i] 11:05 Lovci pokladů I. 14 [i] 12:00 Ten, kdo tě chrání II. 8 [i] 12:55 Advokáti VIII. 17 [i] 13:45 Drzá Jordan II. 8 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 15:35 Dr. House VII. 10 [i] 16:30 Lovci pokladů I. 15 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání II. 9 [i] 18:20 Drzá Jordan II. 9 [i] 19:15 Dr. House VII. 11 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 21:00 CSI: New York IX. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 13 [i] 22:50 Myšlenky zločince VI. 14 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13 [i] 00:55 CSI: New York IX. 1 [i] 01:50 Myšlenky zločince VI. 13 [i] 02:35 Myšlenky zločince VI. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 06:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 06:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Operace Usmiřování [i] 08:10 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 10:50 Sám v divočině 1 [i] 11:40 Sám v divočině 2 [i] 12:35 Sám v divočině 3 [i] 13:30 Sám v divočině 4 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 16:15 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Slabé články [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i] 19:30 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 20:00 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 21:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Zulu [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 00:00 Opravdový podvod 11 [i] 00:30 Opravdový podvod 12 [i] 00:55 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 01:50 Mistři přežití s Lesem Stroudem: Zulu [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 04:45 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Malý televizní kabaret [i] 08:55 Willy Fog na cestě kolem světa 17/26 [i] 09:20 Sever a Jih II 6/12 [i] 10:05 Třetí patro: Hrdlička 5/6 [i] 11:20 Úsměvy Josefa Karlíka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Možná přijde i kouzelník [i] 15:30 Cestománie [i] 16:30 Pořady kandidátů na funkci prezidenta republiky 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Přehled vylosovaných čísel [i] 20:00 Království potoků [i] 21:20 Přehled vylosovaných čísel [i] 21:25 Miroslav Donutil v Lucerně [i] 23:00 Tři Alberti a slečna Matylda [i] 00:20 Inspektor Rebus: Apoštol 1/4 [i] 02:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:20 Svobodárna [i] 03:55 Kufr plný nadějí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Jihoafrická republika II. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neuvěřitelné příběhy: Co když? 37/47 [i] 08:50 Charlie Chaplin [i] 08:55 Království divočiny: Tajemný bazilišek [i] 09:25 Láska v Paříži [i] 10:20 Sbohem Československo 12/12 [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Chcete je? - [i] 11:50 Za vesnickými muzikanty [i] 12:15 Příběhy pro Natálku [i] 12:30 Jak jsem potkal Izrael [i] 13:25 Krev v mobilech [i] 14:20 Vesmír: Záhady Měsíce 16/31 [i] 15:05 Evropa dnes [i] 15:30 Galerie umění: Během svého života Vincent Van 3/13 [i] 16:00 Luciano Pavarotti [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Jak se Mája narodila 1/104 [i] 19:15 Víkendáři II 4/26 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 21:00 Národní klenoty [i] 21:25 Jistě, pane ministře: Čelem k voličům 1/22 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Matka Tereza od koček [i] 00:05 Bratři a sestry III: Rodinná večeře 8/24 [i] 00:45 Byla jsem mužem [i] 01:15 Moje rodina V: Nevšední manželka 11/14 [i] 01:45 Silvestr Na stojáka [i] 02:10 Evropský koncert 2012 [i] 04:10 Chcete je? - [i] 04:15 Všichni se ptají, komu to hrají [i] 04:50 Šetlík Jiří, historik umění [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2310 [i] 09:45 Andělé [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa: Problémy se svatbou [i] 13:00 Nemocnice Chicago Hope III 12 [i] 13:55 Pohřešovaní 17 [i] 14:50 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Odplata 12 [i] 16:30 Přátelé VIII 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Četník ze St. Tropez [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Než si pro nás přijde [i] 21:55 Noční televizní noviny [i] 22:25 Smrtící léčba [i] 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Odplata 12 [i] 01:10 Novashopping 01:15 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 02:00 Nemocnice Chicago Hope III 12 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 1 [i] 04:55 Přátelé VIII 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Všichni musí být v pyžamu [i] 07:25 Kutil Tim VIII: Po stopách kradených dílů 13 [i] 08:10 M*A*S*H 84 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:40 Diagnóza vražda VI: Nikdy se nevzdávej 18 [i] 10:35 Schimanski: Účet bez hostinského [i] 12:20 Můj přítel Monk I: Monk 1 [i] 13:40 Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 22 [i] 14:30 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 15:25 Walker, Texas Ranger IV: Strážci 3 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 1/2 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Vraždy podle pohádky 17 [i] 23:25 Právo a pořádek XIX: Odpadlíci 3 [i] 00:20 Myšlenky zločince II 15 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Anatomie lži II 1 [i] 03:40 Když vaří táta [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 05:50 Neviditeľný dotyk [i] 07:40 Vojvodkyňa [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan [i] 11:10 Kráľovstvo tigra 1-2/2 [i] 14:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 15:35 Viktória 36/171 [i] 16:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 143/216 [i] 17:15 Skrytá vášeň 1/188 [i] 18:15 Rozprávkovo bohaté 1/18 [i] 19:00 Dharma a Greg III. 22/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Tajomná rieka [i] 22:35 Hráči so smrťou [i] 00:30 Úplné bezvetrie [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Dharma a Greg III. 22/24 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:50 Sólokapr [i] 15:40 V zajetí rychlosti [i] 17:50 Ohnivá smršť [i] 19:30 Dvě na jednoho [i] 21:10 Past [i] 23:00 Svatý boj [i] 00:50 Kick-Ass [i] 02:45 Krvavá hostina [i] 04:10 Děkujeme, že kouříte [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:00 Rallye [i] 09:25 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:10 Tenis [i] 12:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 21:25 Tenis [i] 21:30 Olympiáda [i] 21:55 Wednesday Selection [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Alexia's Selection [i] 00:05 Jezdectví [i] 00:10 Golf [i] 00:15 Jachting [i] 00:20 Wednesday Selection [i] 00:25 Golf [i] 00:30 Tenis [i] 01:25 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Takoví jste byli 9 [i] 06:20 Pohotovost 1: Řidič z místa nehody ujel 5 [i] 07:20 Pohotovost 1: Dobrá noc před námi 6 [i] 08:20 Walker, Texas Ranger 8: Po zlém 2.část 1 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 10:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 14:20 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 15:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 16:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 17:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 19:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 20:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 21:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 22:20 Přísaha [i] 00:50 Čisté víno [i] 02:40 Skandál 1: Pekelná zloba 3 [i] 03:30 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Krásný jedlý svět 7 [i] 06:40 Příběh sýra 1 [i] 07:15 Planeta mláďat II. 2 [i] 08:20 Sběrači III.: Tami a George 3 [i] 09:20 Jak žít se ženou 2 [i] 10:35 Utajený šéf 4 [i] 11:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 3 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 4 [i] 12:35 Jak vznikla Země 18 [i] 13:35 Zvířecí rekordmani II. 1 [i] 14:35 Planeta lidí 8 [i] 15:35 Sběrači III.: Adella a Teri 4 [i] 16:25 Jimova továrna na jídlo II. 1 [i] 17:00 Jimova továrna na jídlo II. 2 [i] 17:40 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 5 [i] 18:10 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 6 [i] 18:40 Utajený šéf 5 [i] 19:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Vypěstuj si svou vlastní 2 [i] 20:30 Úžasná planeta 2 [i] 21:30 Madagaskar 2 [i] 22:30 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 23:30 Smrtící válečníci II. 2 [i] 00:25 Odkrytý Řím 8 [i] 01:30 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 8 [i] 03:20 Zmizelé světy 25 [i] 04:10 Jak vznikla Země 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska a basket [i] 08:05 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 08:30 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 10:25 Signál [i] 12:20 Kung Fu Panda 2 [i] 13:50 Čtyři slunce [i] 15:30 Štěstí je teplá deka [i] 16:15 Píseň mého srdce [i] 17:55 Captain America: První Avenger