TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:00 Partička [i] 06:20 Partička [i] 07:10 Posledná bosorka [i] 08:40 Rodina podľa plánu [i] 10:05 Asterix a olympijské hry [i] 11:55 Popolvár najväčší na svete [i] 13:20 To najlepšie zo Susedov [i] 13:50 Príbeh o rytierovi [i] 16:05 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 17:25 S čerty nejsou žerty [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Saxána a Lexikon kouzel (HD) [i] 22:10 Ženy v pokušení [i] 00:15 Ospalá diera [i] 02:00 Až do smrti [i] 03:35 To najlepšie zo Susedov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy STV [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Rozprávky H.Ch.Andersena: Cisárove nové šaty [i] 07:15 Včielka Maja: Požiar [i] 07:40 Animované biblické príbehy: Samuel [i] 08:05 Princ z Egyptu [i] 08:55 Legenda [i] 10:30 Novoročná svätá omša [i] 12:00 Česko a Slovensko po 20 rokoch očami premiérov - Špeciálne otázky Václava Moravca [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta SR [i] 13:15 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro III. 1/2 [i] 14:55 Dúhenka [i] 16:10 Film pre pamätníkov: Majster kat [i] 18:00 Štátne oslavy 20. výročia vzniku Slovenskej republiky: Udeľovanie štátnych vyznamenaní [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Počasie [i] 19:40 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Štátne oslavy 20. výročia vzniku Slovenskej republiky: Slávnostný koncert [i] 21:00 Dom [i] 22:40 Ženy môjho muža [i] 00:05 Česko a Slovensko po 20 rokoch očami premiérov - Špeciálne otázky Václava Moravca [i] 01:05 Dom [i] 02:45 Ženy môjho muža [i] 04:15 Úsmevy z archívu 2/2 [i] 04:40 Legenda [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy STV "N" [i] 07:20 Tanečné miniatúry: Novoroční vinšovníci [i] 07:30 Vinšujem Vám Nový rok hojný [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Rok na dedine [i] 10:20 Ako divé husi 1/3 [i] 11:15 Novoročný koncert Viedenských filharmonikov [i] 13:45 Bratislavský hrad - cesta k slovenskej štátnosti [i] 14:00 Infantkine narodeniny [i] 14:35 Moja cesta na Kamčatku [i] 15:05 Život Verdiho 5 [i] 16:15 Planéta Egypt: Zrod ríše 1/4 [i] 17:05 Jožko Púčik a jeho kariéra [i] 18:30 Večerníček: Pánko Snehulianko [i] 18:40 Snehuliak Samuel [i] 18:50 Poviem ti básničku: Na Nový rok [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:35 Sviatočné slovo novoročné [i] 19:40 Cesty Slovenskom [i] 20:40 Domov ďaleko od domova [i] 22:00 Veľké šťastie [i] 22:50 Koncert na zámku [i] 23:50 Planéta Egypt: Zrod ríše 1/4 [i] 00:35 Sviatočné slovo novoročné [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Tučné babenky [i] 07:05 V mene ľudu [i] 08:35 DISNEY DEŇ - Iba prechádzka v parku [i] 10:00 DISNEY DEŇ - Traja mušketieri [i] 12:00 DISNEY DEŇ - PREMIÉRA: Čo sa stalo na Vianoce [i] 13:00 DISNEY DEŇ - Denník ľadovej princeznej [i] 14:50 DISNEY DEŇ - Česká spojka [i] 17:00 DISNEY DEŇ - PREMIÉRA: Mickey, Donald, Goofy: Traja mušketieri [i] 18:00 Súdna sieň: Chce byť hviezdou [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 NAJLEPŠIE POČASIE 20:05 Hessov Haló novoročný horoskop [i] 20:10 11 000 EUR od JOJky [i] 20:20 DISNEY DEŇ - PREMIÉRA: Hore [i] 22:00 DISNEY DEŇ - Snežné psy [i] 00:00 DISNEY DEŇ - Česká spojka [i] 01:55 Mŕtva zóna [i] 03:40 Traja mušketieri [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Moja najväčšia životná výhra [i] 06:40 Moderné veštenie [i] 07:40 Slovácko sa nesúdi: Medveď 8 [i] 08:10 Soraja 1,2/2 [i] 11:45 Rodná zem [i] 13:25 Uviaznutie v raji [i] 15:20 Čas vlka [i] 16:55 Očovské pastorále [i] 18:20 Profesionáli VI.: Luník IX., Svine 3,4 [i] 19:40 Slovácko sa nesúdi: Medveď 8 [i] 20:20 Operácia Dunaj [i] 22:05 Svokor [i] 23:35 Operácia Dunaj [i] 01:15 Saigon [i] 03:10 Dobrý synček [i] 04:35 Sever a juh 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času - Vánoční koleda 1 [i] 08:10 Pán Času 6 speciál: Doktor, Vdova a Skříň 1 [i] 09:15 Hvězdná brána: Návrat 1 [i] 11:05 Profil zločinu I. 2 [i] 12:00 Profil zločinu I. 3 [i] 12:55 Profil zločinu I. 4 [i] 13:55 Profil zločinu I. 5 [i] 14:55 Profil zločinu I. 6 [i] 15:55 CSI: New York VII. 17 [i] 16:45 CSI: New York VII. 18 [i] 17:35 CSI: New York VII. 19 [i] 18:25 CSI: New York VII. 20 [i] 19:15 CSI: New York VII. 21 [i] 20:05 CSI: New York VII. 22 [i] 21:00 XXX 1 [i] 23:20 xXx: Nová dimenze 1 [i] 01:20 CSI: New York VII. 17 [i] 02:10 CSI: New York VII. 18 [i] 02:55 CSI: New York VII. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 26 [i] 06:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 06:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro pořad Učeň [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce sýra [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 10:50 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 11:40 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 12:35 Skvělé špinavé stroje 3 [i] 13:30 Skvělé špinavé stroje 4 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 15:20 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce sýra [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Územní válka [i] 18:05 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 19:30 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 20:00 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 22:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 00:00 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 02:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 04:45 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zas je tady Silvestr [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:30 Jak se tančí brumbambule [i] 07:15 Rumburak: Čáry, máry v počítači 2/2 [i] 08:05 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 09:05 Elixír a Halíbela [i] 10:00 Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:15 Princezna ze mlejna II. [i] 15:05 Vltavská víla [i] 15:50 Pán a sluha [i] 17:15 Fany [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Občanský průkaz [i] 22:10 Olympic 50 let [i] 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Nezapomeň na mě [i] 01:00 Po stopách hvězd [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Hovory přes rampu [i] 02:55 Kavárnička dříve narozených [i] 03:40 Bolkoviny [i] 04:30 Pán a sluha [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Kanadská soda [i] 06:00 Vzkaz Josefa Somra [i] 06:15 Expedice Grand Canyon [i] 06:40 Hvězdný rej na nebi [i] 07:35 Tři životy Vladimíra Pucholta [i] 08:20 Věra 68 [i] 09:50 Klenoty nejvzácnější [i] 10:20 Karel IV., z Boží milosti král [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2013 [i] 13:45 Novoroční promluva kardinála [i] 13:55 Zlatý oříšek 2012 [i] 14:50 Kühňata v Africe [i] 15:20 Oněgin [i] 17:05 Život je krásný, RARÍÍÍJÁÁÁ [i] 18:00 Novoroční ekumenická duchovní slavnost [i] 19:00 Večerníček [i] 19:10 Hodina zpěvu [i] 20:00 Zachraňte Edwardse [i] 21:30 Láska v Paříži [i] 22:25 Chodníky slávy: Elizabeth Taylorová [i] 00:25 Django Reinhardt Tribute [i] 01:30 Starobylá tetování [i] 02:55 Na plovárně s Gábinou Osvaldovou [i] 03:20 Ekoprůkopníci: Jak se ohřát? [i] 03:40 Ztracené adresy [i] 04:00 Baborák Ensemble [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:15 Novashopping 06:50 Malý Dodo [i] 08:10 Pan Tau [i] 09:50 Jezerní královna [i] 11:25 Madagaskar [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:10 Když Burian prášil [i] 15:05 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 15:30 Poslední prázdniny [i] 17:25 Jak básníci neztrácejí naději [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S tebou mě baví svět [i] 21:45 Desperado [i] 23:30 Tango a Cash [i] 01:15 Novashopping 01:20 Poslední prázdniny [i] 03:25 Jak básníci neztrácejí naději [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Asterix dobývá Ameriku [i] 07:30 Mach a Šebestová k tabuli! [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:30 Divočina [i] 10:55 Pytlákova schovanka [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky [i] 13:20 Stvoření světa [i] 14:50 Všichni musí být v pyžamu [i] 16:20 U pokladny stál [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Starý páky [i] 21:50 Čas sluhů [i] 00:00 Rošáda [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Slávici na ulici [i] 06:10 Bitka o byt [i] 07:55 Dave [i] 09:40 Čarodejnice z Eastwicku [i] 11:40 Žabí princ [i] 13:15 Štyridsiatka na krku [i] 14:45 Kráľovstvo tigra 1-2/2 [i] 18:10 Neviditeľný dotyk [i] 20:00 Dokáž to! [i] 21:25 Sláva [i] 23:40 Kúzlo prvej lásky [i] 01:25 Sláva [i] 03:30 Kúzlo prvej lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední plavky [i] 13:45 Kamioňák [i] 15:40 Jeden a půl rytíře [i] 17:40 Kapela přijela [i] 19:15 Sólokapr [i] 21:00 Děkujeme, že kouříte [i] 22:40 Závěť [i] 00:55 Clerks 2: Muži za pultem [i] 02:35 Czech Made Man [i] 04:05 Daltoni [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:25 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 11:40 Tenis [i] 11:45 Jezdectví [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 19:15 Tenis [i] 21:25 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Rallye [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Tma tmoucí 8 [i] 06:20 Pohotovost 1: Den první 3 [i] 07:20 Pohotovost 1: Návrat domů 4 [i] 08:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 09:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 10:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 11:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 14:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 15:20 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 16:20 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 17:20 Skandál 1: Pekelná zloba 3 [i] 18:20 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 19:20 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 20:20 Skandál 1: Stopa 6 [i] 21:20 Skandál 1: Grant: Vše pro lid 7 [i] 22:20 Poslední Mohykán [i] 00:35 Studna přání [i] 02:40 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 03:30 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Univerzita vševědoucna 16 [i] 06:00 Krásný jedlý svět 5 [i] 06:40 Krásný jedlý svět 6 [i] 07:15 Planeta mláďat II. 1 [i] 08:20 Sběrači III.: Carolyn a Jo 2 [i] 09:20 Jak žít se ženou 1 [i] 10:35 Utajený šéf 3 [i] 11:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 12:35 Jak vznikla Země 17 [i] 13:35 Zvířecí rekordmani IV.: Ti nejpohyblivější 20 [i] 14:35 Planeta lidí 7 [i] 15:35 Sběrači III.: Tami a George 3 [i] 16:25 Jimova továrna na jídlo 5 [i] 17:00 Jimova továrna na jídlo 6 [i] 17:40 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 3 [i] 18:10 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 4 [i] 18:40 Utajený šéf 4 [i] 19:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Přines to ! 1 [i] 20:30 Úžasná planeta 1 [i] 21:30 Madagaskar 1 [i] 22:35 Sport očima vědy II. 7 [i] 23:40 Smrtící válečníci II. 1 [i] 00:35 Odkrytý Řím 7 [i] 01:35 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 02:20 Sport očima vědy II. 7 [i] 03:15 Zmizelé světy 24 [i] 04:05 Jak vznikla Země 17 [i] 04:55 Univerzita vševědoucna: Data dělají člověka - věda o lidské dynamice 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou IX. 52 [i] 06:00 Holka s prknem [i] 07:35 Auta 2 [i] 09:20 Glee Live! 3D [i] 10:45 Medvídek Pú [i] 11:50 Super 8 [i] 13:40 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 15:40 Deník malého poseroutky 2 [i] 17:20 Signál [i] 19:15 Podmořský svět [i] 20:00 Čtyři slunce [i] 21:40 Sucker Punch [i] 23:25 Tamara Drewe [i] 01:15 Krásný chlapec [i] 02:50 Věc: Počátek [i] 04:30 Vrah přes inzerát [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Opravdové country 2: Talent [i] 07:50 Před kamerou IX. 52 [i] 08:20 Neklid [i] 09:50 Thor [i] 11:45 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 13:30 Cinema verite [i] 15:00 X-Men: První třída [i] 17:10 Mr. Bean - Největší filmová katastrofa [i] 18:40 Půlnoc v Paříži [i] 20:15 Rango [i] 22:00 Město divů: Příběh o škorpionovi 1 [i] 22:55 Město divů: Mezi žraloky 2 [i] 23:45 Město divů: Hrad z písku 3