Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Duck Dodgers [i] 06:25 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 08:00 Vidláci na pretekoch: Nový začiatok [i] 09:35 Blbý a blbší [i] 11:20 Superhrdina [i] 12:40 Zviera [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:30 Niekto to rád blond [i] 16:15 Bodyguard proti svojej vôli [i] 17:55 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Susedia [i] 21:10 Partička [i] 22:10 To najlepšie z Uragánu [i] 22:50 MICHAL DAVID V LUCERNE [i] 23:59 Novoročný vinš [i] 00:10 Najväčšie hity [i] 01:05 Michal David 50 - Mejdan roku [i] 02:30 Zviera [i] 03:45 To najlepšie z Uragánu [i] 04:20 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Poklady.sk: Spiace sopky na Slovensku [i] 05:55 Správy STV [i] 06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 07:35 Animované biblické príbehy: Rút [i] 08:05 Kráska a zviera [i] 08:55 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 10:35 Ťažší ako život [i] 12:05 Fontána pre Zuzanu III [i] 13:45 Čert vie prečo [i] 15:30 Rozprávky H.Ch.Andersena: Cisárove nové šaty [i] 16:30 Galileo - špeciál Silvester [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:55 Sváko Ragan 3/3 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:35 Počasie [i] 19:40 Góly - body - sekundy [i] 20:00 5 proti 5 na Silvestra [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý na Silvestra [i] 22:00 Legendy popu: Silvester legiend [i] 23:50 20. výročie vzniku SR [i] 00:20 Repete [i] 01:05 5 proti 5 s hviezdičkou ! [i] 01:30 ... kone na betóne [i] 03:00 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 03:30 5 proti 5 na Silvestra [i] 03:55 Ťažší ako život [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Tajomstvá múzeí I.: Ontárijské kráľovské múzeum [i] 06:20 Život Verdiho 4 [i] 07:35 Silvester 1981 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Traja chrobáci [i] 09:05 Putovanie vtákov [i] 10:50 MS hokej 20 [i] 13:30 Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma [i] 14:25 ...a já, Katarína Kolníková [i] 15:20 Slnečný cirkus. Kooza [i] 16:55 Škriatok [i] 18:00 Príroda: Váh - zrodenie rieky [i] 18:30 Večerníček: Anjel a čert [i] 18:35 Snehožrút [i] 18:40 Poviem ti básničku: Pampulóni [i] 18:50 Táraninky: Silvester [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:35 Silvestrovské rozkazovačky [i] 20:10 Horúčka sobotňajšej noci [i] 22:15 Na spoločnej strune [i] 22:55 Noc v archíve: Silvester v archíve - 1.časť [i] 00:00 Noc v archíve: Silvester v archíve - 2.časť [i] 01:00 Večerníček pre dospelých;Deduško a pes [i] 01:10 Polnočný bozk [i] 02:45 International Gypsy Fest 2011 [i] 03:15 Slnečný cirkus. Kooza [i] 04:40 Silvestrovský zostrih klipov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Vydatá nevesta [i] 07:25 Kód Apokalypsy [i] 09:15 Rýchly a zbesilý [i] 11:00 John Tucker musí zomrieť [i] 12:35 Dr. Dolittle [i] 14:00 Zastavte Cartera [i] 15:45 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i] 17:15 Tučné babenky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Silvestrovský Panelák [i] 21:30 Farmár hľadá ženu [i] 22:50 Silvestrovský Vtip za stovku [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý - Silvestrovský špeciál [i] 01:00 X Factor USA 2012 [i] 02:30 Paul Van Dyke: Evolution, Launch Event Berlin 2012 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 07:25 My Little Pony 26/26 [i] 07:45 Moderné veštenie [i] 08:50 Kutyil s.r.o.: Narodeniny [i] 09:25 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka 7 [i] 10:00 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 12:05 Na sever Aljašky [i] 14:10 Silvestrovský Panelák [i] 15:05 Nikdy nehovor nikdy [i] 15:45 Súdna sieň: Manžel má vetry, chcem rozvod! [i] 16:35 Silvestrovský Panelák [i] 17:40 Nikdy nehovor nikdy [i] 18:15 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 19:00 Kutyil s.r.o.: Alinko [i] 19:40 Slovácko sa nesúdi: Zabíjačka 7 [i] 20:20 Inkognito Silvester 2005 [i] 21:25 Návrat kráľov [i] 23:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 23:45 Haló [i] 01:45 Nikdy nehovor nikdy [i] 03:35 Kutyil s.r.o.: Alinko [i] 04:20 Červené ruže 41 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 8/8 [i] 07:55 JAG II. 13/15 [i] 08:50 JAG II. 14/15 [i] 09:50 JAG II. 15/15 [i] 10:50 Pravěk útočí V. 4/6 [i] 11:40 Pravěk útočí V. 5/6 [i] 12:35 Pohřešovaný 9/10 [i] 13:25 Pohřešovaný 10/10 [i] 14:15 Policajti na baterky [i] 15:55 CSI: New York VII. 12/22 [i] 16:45 CSI: New York VII. 13/22 [i] 17:35 CSI: New York VII. 14/22 [i] 18:25 CSI: New York VII. 15/22 [i] 19:15 CSI: New York VII. 16/22 [i] 20:05 Spider-Man 3 [i] 22:50 Gauneři [i] 00:50 Nabít a zabít [i] 02:55 CSI: New York VII. 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Pokousání [i] 06:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 06:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Vítězové a poražení [i] 08:10 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 09:55 Nutné k přežití: Skotsko [i] 10:50 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 11:40 Podvody Keitha Barryho: Prodejce ojetých aut [i] 12:35 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 13:30 S autem v divočině: Sopka [i] 14:25 S autem v divočině: Deštný prales [i] 15:20 S autem v divočině: Hory [i] 16:15 S autem v divočině: Poušť [i] 17:10 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 18:05 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 65 [i] 19:30 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 20:00 Tajemství tajné služby 1 [i] 21:00 Tajemství tajné služby 2 [i] 22:00 Tajemství tajné služby 3 [i] 23:00 Superlidé: Vytrvalost [i] 00:00 Superlidé: Dovednost [i] 00:55 Superlidé: Síla [i] 01:50 Superlidé: Rychlost [i] 02:50 Superlidé: Síla mysli [i] 03:50 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 04:45 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Silvestrovská překvapení [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Zpěváci na kraji nemocnice [i] 07:05 Tři srdce [i] 08:20 O Honzovi a Barušce [i] 09:00 Rumburak: Život ve věži 1/2 [i] 09:50 Láďo, ty jsi princezna! [i] 10:50 Kam slunce nechodí [i] 11:55 Princové jsou na draka [i] 12:50 Tak se ukaž, Silvestře [i] 13:25 Princezna ze mlejna [i] 15:15 Silvestr svobodného pána [i] 15:45 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 16:25 Šťastných deset 16:30 Lotrando a Zubejda [i] 18:10 Bohouš [i] 18:35 Slavní zpěváci ve scénkách [i] 19:30 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:00 Večer plný hvězd [i] 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Do roka a do dna [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:05 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 03:30 Myslivecký bál [i] 04:10 Námořnický karneval [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Mňága & Žďorp On Stage [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1962 918/2379 [i] 06:10 Večeře pro jednoho [i] 06:20 Globální Santa Claus [i] 07:15 Buster Keaton [i] 07:35 Kanadská soda [i] 08:00 Váňa [i] 09:00 Největší představení na světě [i] 11:25 Andre Rieu v Maastrichtu [i] 13:25 Zelňačka [i] 15:00 Predátor X [i] 16:30 Trapný večer [i] 17:30 Kanadská soda [i] 17:50 Hvězdný rej na nebi [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Dlouhý, Široký a Krátkozraký [i] 20:30 Barování [i] 21:25 Ach ta zvířata! [i] 22:15 Silvestr Na stojáka [i] 22:40 Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? [i] 23:35 Kanadská soda [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:05 Ples na Provázku [i] 01:05 Kanadská soda [i] 01:25 Peníze nebo život [i] 03:00 Laurel a Hardy: Bromo and Juliet [i] 03:25 45 let Ypsilonky [i] 04:20 Charlie Chaplin [i] 04:25 Chcípáci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 V tom domě straší! [i] 07:50 Vesničko má středisková [i] 09:30 Od zítřka nečaruji [i] 11:00 Třetí princ [i] 12:35 Hvězdný prach [i] 14:45 Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane [i] 15:15 Cesta do Ameriky [i] 17:15 Televizní noviny [i] 17:40 Slunce, seno, erotika [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:00 SuperStar Silvestr [i] 22:10 To nejlepší ze Slavíků [i] 22:50 Michal David v Lucerně [i] 00:00 Novoroční přípitek 00:05 Hity z Václaváku [i] 01:00 Plnou parou vzad! [i] 02:30 Novashopping 02:35 Pidihajzlík [i] 04:25 Cesta do Ameriky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Jako Mike 2 [i] 08:15 Prostřeno! [i] 09:00 Trable prcka Binka [i] 10:50 Junior [i] 12:55 Asterix dobývá Ameriku [i] 14:35 Rodinka na tripu [i] 16:25 Pan Magor [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:50 Zprávy FTV Prima [i] 19:00 VIP zprávy [i] 19:40 Nikdo není dokonalý [i] 20:55 Partička [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA [i] 00:00 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Delgo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Princ a bedár [i] 07:30 Kouzelný měšec [i] 09:20 Hodvábna cesta [i] 11:10 Navždy mladý [i] 13:10 Noc na Karlštejně [i] 14:45 Dave [i] 16:45 Čarodejnice z Eastwicku [i] 18:55 Dharma a Greg III. 21/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Štyridsiatka na krku [i] 21:50 LET´S SILVESTER! [i] 00:05 Bitka o byt [i] 01:55 Šialený párik [i] 03:20 Frasier [i] 04:05 Dharma a Greg III. 21/24 [i] 04:25 Adela show [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 7 trpaslíků [i] 15:35 Putování tučňáků [i] 17:10 Lord of the Dance in 3D [i] 18:55 Daltoni [i] 20:30 Kick-Ass [i] 22:35 Czech Made Man [i] 00:10 Smrt čeká všude [i] 02:20 Intimní tajemství [i] 03:50 Zuřivost v krvi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:25 Tenis [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:15 Běžecék lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Tenis [i] 21:25 Tenis [i] 21:30 Eurosport Top 10 [i] 22:00 Watts [i] 01:00 Eurosport Top 10 [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 06:20 Pohotovost 1: Pilot - 1.část 1 [i] 07:10 Pohotovost 1: Pilot - 2.část 2 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 08:45 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 10:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 12:15 Superžralok [i] 14:00 Super Tanker [i] 15:45 Super erupce [i] 17:30 Megapiraňa [i] 19:15 Bouře meteorů [i] 21:00 3000 mil na útěku [i] 23:20 Studená fúze [i] 01:00 Únos letadla [i] 02:40 Sindibád a Minotaur [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jimova továrna na jídlo II. 7 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 6 [i] 06:35 Jen dva mohou hrát [i] 07:40 Budapešť nadivoko [i] 08:45 Sběrači III. 1 [i] 09:40 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 10:50 Utajený šéf 2 [i] 11:45 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 12:15 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 12:45 Jak vznikla Země 16 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Potížisti 19 [i] 14:40 Planeta lidí 6 [i] 15:45 Sběrači III.: Carolyn a Jo 2 [i] 16:45 Jimova továrna na jídlo 3 [i] 17:20 Jimova továrna na jídlo 4 [i] 17:55 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 18:25 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 18:55 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 19:25 Utajený šéf 3 [i] 20:20 Na chalupě [i] 21:30 Rajky: ptáci z Ráje [i] 22:45 Sport očima vědy II. 6 [i] 23:45 Odkrytý Egypt 6 [i] 00:40 Odkrytý Řím 6 [i] 01:35 Vládce moří [i] 02:30 Sport očima vědy II. 6 [i] 03:25 Zmizelé světy 23 [i] 04:10 Jak vznikla Země 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Prezidentské volby [i] 07:55 Příbeh hraček 2 [i] 09:25 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 11:35 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 12:50 Neřízená střela [i] 14:25 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 15:25 Zrození Planety opic [i] 17:10 Muži v naději [i] 19:05 Zkažená úča [i] 20:45 Pařba v Bangkoku [i] 22:30 Mládí v hajzlu [i] 00:10 Silvestrovské filmové překvapení [i] 02:00 Dostaň ho tam [i] 03:45 Switch.com [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 06:00 Šmoulové [i] 07:40 Dr. Dolittle 5 [i] 09:05 Pod jednou střechou [i] 10:55 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta [i] 12:05 Za lepší život [i] 13:40 Evita [i] 15:50 StreetDance 3D [i] 17:25 Zamilovaný profesor [i] 19:00 Šest žen Henryho Lefaye [i] 20:35 Gulliverovy cesty [i] 22:00 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 23:55 Přizdis*áči [i] 01:35 Adele: Živě z Royal Albert Hall [i] 02:35 Bucky Larson: Zrozen být hvězdou [i] 04:15 Nezastavitelný [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 11