Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Malí Flintstonovci [i] 06:20 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru [i] 08:15 Šíleně smutná princezna [i] 09:45 Aljaška [i] 11:35 Posledné Vianoce [i] 13:30 Obecná škola [i] 15:20 Vy nám taky, šéfe! [i] 17:00 MODRÉ Z NEBA - VIANOČNÝ ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Asterix a olympijské hry [i] 22:35 Osamelý pomstiteľ [i] 00:30 Ťažko ho zabiť [i] 02:10 Jackie Chan: Superpoliš 1 [i] 03:30 Vy nám taky, šéfe! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Mojžiš [i] 07:50 Malý bubeník [i] 08:40 Snehuliaci [i] 09:10 Oliver Twist [i] 11:20 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro II. 2/2 [i] 12:55 Z pekla šťastie II [i] 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 15:40 Gróf Monte Christo [i] 17:25 Nebíčko v papuľke: Silvester [i] 17:55 Sváko Ragan 2/3 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pompeje: Apokalypsa 1/2 [i] 21:45 Pompeje: Apokalypsa 2/2 [i] 23:20 Mŕtvola musí zomrieť [i] 00:55 Gróf Monte Christo [i] 02:35 Pompeje: Apokalypsa 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Život Verdiho 3 [i] 07:05 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Tajomstvá múzeí I.: Metropolitné múzeum v New Yorku [i] 09:50 Záchrana Titanicu [i] 11:20 Vianočný pozdrav [i] 11:45 Karneval na ľade [i] 12:45 Tajomstvá múzeí I.: Ontárijské kráľovské múzeum [i] 13:30 Život Verdiho 4 [i] 14:45 MS hokej 20 [i] 17:30 Bičianka z doliny [i] 18:33 Rajecký betlehem [i] 18:35 Večerníček: O mestečku za hradbami [i] 18:45 Táraninky: Vianoce, Nový rok... [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Mikuláš Jacečko [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Putovanie vtákov [i] 21:35 Život je zázrak [i] 00:05 Silvestrovský operetný koncert [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Vianoce s Panelákom: Vianoce sú tu!, Rodinné aféry, Koledníci, Prekvapenie [i] 10:15 Fantastické torty 5 [i] 11:05 Toto sa nerobí [i] 12:45 Jánošík II. [i] 14:30 Gladiátor [i] 17:30 Popoluška [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dokonalý únik [i] 22:15 Zastavte Cartera [i] 00:20 Kód Apokalypsy [i] 02:15 Rýchly a zbesilý [i] 03:45 KRIMI 04:10 NOVINY TV JOJ 04:35 Sám doma - Chceme náš dom späť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zázrak [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 07:55 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 08:50 Biele goliere 15/15 [i] 09:40 Knight Rider 67,68 [i] 11:25 Kasandrin sen [i] 13:25 Moulin Rouge [i] 15:50 Zázrak [i] 17:45 Na sever Aljašky [i] 20:00 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 22:15 Ázijský teror [i] 00:30 Zlatokopka [i] 02:20 Ázijský teror [i] 04:15 Moulin Rouge [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 7/8 [i] 08:00 JAG II. 10/15 [i] 08:55 JAG II. 11/15 [i] 09:50 JAG II. 12/15 [i] 10:45 Svatyně III. 18/20 [i] 11:40 Svatyně III. 18/20 [i] 12:35 Pohřešovaný 5/10 [i] 13:25 Pohřešovaný 6/10 [i] 14:15 Pohřešovaný 7/10 [i] 15:05 Pohřešovaný 8/10 [i] 15:55 CSI: New York VII. 7/22 [i] 16:45 CSI: New York VII. 8/22 [i] 17:35 CSI: New York VII. 9/22 [i] 18:25 CSI: New York VII. 10/22 [i] 19:15 CSI: New York VII. 11/22 [i] 20:05 Spider-Man 2 [i] 22:35 Bod zlomu [i] 00:55 Strážce pořádku III. 5/13 [i] 01:45 Strážce pořádku III. 6/13 [i] 02:30 Strážce pořádku III. 7/13 [i] 03:10 Strážce pořádku III. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 06:25 Jak to dělají? 18 [i] 06:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 07:15 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 08:10 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 09:05 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 09:55 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Peklo na cestě [i] 11:40 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 12:35 Králové aukcí 9 [i] 13:05 Králové aukcí 10 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 14:25 Obchodníci 7 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 18:05 Dvojí přežití: Pokousání [i] 19:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 19:30 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 7 [i] 21:00 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 22:00 Nejlepší policisté 3 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty 5 [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Krvavá voda [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 7 [i] 01:50 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 02:50 Nejlepší policisté 3 [i] 03:50 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 04:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Záhady starověkého Říma: Otrokyně z Jeruzaléma - 2. část 20/20 [i] 06:55 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13/13 [i] 11:50 Možná přijde i kouzelník [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Sedm kilo pro Králíčka [i] 15:20 Deváté srdce [i] 16:50 My Fair Lady: Slavný muzikál s Audrey 2/2 [i] 18:00 Příběhy slavných - Miroslav [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 O pokladech [i] 21:25 Král zábavy Vladimír Menšík [i] 22:20 Božský Bruce [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Sváteční slovo biskupa Jiřího - Paďoura [i] 01:35 Chacha, cheche, chichi...! [i] 02:00 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i] 03:55 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 04:40 Silvestrovský aperitiv aneb Hybš hraje hercům [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Diaspora nejstarší církve [i] 06:25 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy 13/13 07:30 Gastonova cesta [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 918/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 11 [i] 09:10 Edward a George - dva bratři, jeden trůn [i] 10:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 10:55 Luciano Pavarotti [i] 11:55 Deka pod dekou [i] 12:20 21. ročník MHF Český Krumlov [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 13:25 Nedej se [i] 13:45 Příběhy pro Natálku [i] 14:00 Křesťanský magazín - [i] 14:25 Uchem jehly [i] 14:50 Cesty víry: Děti chrámu [i] 15:20 Peníze nebo život [i] 16:55 Na plovárně s Gábinou Osvaldovou [i] 17:20 Tajný projekt: Voda [i] 18:15 Království divočiny: Tajemný bazilišek [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Televize Kryton 49/52 [i] 19:25 Moje rodina V: Kniha lásky 12/14 [i] 20:00 Váňa [i] 21:00 Sbohem Československo: Jak to všechno dopadlo a co bude dál 12/12 [i] 22:00 Pilíře země 8/8 [i] 22:55 Starobylá tetování [i] 00:25 Tulpan [i] 02:05 Film o filmu Odpad, město, smrt [i] 02:20 Zpráva o Rozrazilu [i] 02:40 Folklorika [i] 03:05 Diagnóza [i] 03:25 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2012 [i] 03:50 21. ročník MHF Český Krumlov [i] 04:25 Nikdy nebude konec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:00 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:30 Scooby-Doo: Abrakadabra [i] 07:50 Tak si představ [i] 09:40 Poplach v oblacích [i] 11:05 Honzíček a Grétička [i] 12:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 13:50 Ledové ostří 4: Oheň a led [i] 15:30 Inkoustové srdce [i] 17:20 Slunce, seno a pár facek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vesničko má středisková [i] 22:05 Mizerové 2 [i] 00:40 Černá mše 2/2 [i] 02:05 Novashopping 02:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 04:05 Poplach v oblacích [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Tutenstein I: Po svém 4 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Daisy v oblacích 16 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 10:00 Slunce, seno, Helena [i] 11:00 Anastázie [i] 13:00 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 14:35 Evelyn [i] 16:30 Nebe a dudy [i] 18:05 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Jednou ano, třikrát možná [i] 22:10 Jméno růže [i] 00:30 Soukromá válka pana Wilsona [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:50 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Vianočné zásnuby [i] 07:40 Úbohá Nasťa 77-78/80 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:30 Marley a ja [i] 12:45 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 16:20 Vtáky v tŕní - Stratené roky 3-4/4 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 20:00 Hodvábna cesta [i] 21:55 Skutočný príbeh: Vojvodkyňa [i] 23:55 Jennifer 8 [i] 01:55 Evanjelium podľa vraha [i] 03:25 Smiechoty [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Kouzelníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Melodie mého srdce [i] 15:35 Zuřivost v krvi [i] 17:30 Vášeň a cit [i] 19:25 Před svatbou ne! [i] 21:35 Náhradnice [i] 23:15 Probuzení [i] 00:45 2001 maniaků [i] 02:15 Nepíchejte do Frankieho [i] 03:50 Panenství na obtíž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Běžecké lyžování [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:00 Tanec [i] 20:00 Krasobruslení [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Kožešina 6 [i] 06:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 07:00 Bouře v Seattlu [i] 08:45 2012: Doba ledová [i] 10:30 Bitva o Los Angeles [i] 12:15 Bouře meteorů [i] 14:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 15:45 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:30 Jeden a půl policajta [i] 19:15 Báječná dovolená [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:10 Prostě Peck [i] 02:55 El Dorado: Město zlata 1 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sahara 2 [i] 06:00 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 07:05 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 08:10 Podzemí měst 3 [i] 09:05 Jimmova sklizeň 1 [i] 10:15 Soukromý život 3 [i] 11:30 Sběrači III.: Glen a Lisa 19 [i] 12:25 Utajený šéf 13 [i] 13:25 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 14:20 Himaláje [i] 15:20 Život 1 [i] 16:25 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 17:35 Jimova továrna na jídlo II. 6 [i] 18:15 Jimova továrna na jídlo II. 7 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci III. 5 [i] 20:00 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Turecko 6 [i] 21:10 Uvnitř lidského těla 1 [i] 22:10 Lidská elektrárna [i] 23:20 Příběh o Indii: Setkání dvou civilizací 5 [i] 00:25 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 01:30 Život 1 [i] 02:30 Podzemí měst 3 [i] 03:25 Zaříkávačka slonů [i] 04:25 Mravenci vědí všechno 10 [i] 04:45 Jimova továrna na jídlo II. 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bláznivé holky na lovu [i] 07:30 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 09:25 Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera [i] 10:45 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 11:15 Maturiťák [i] 13:00 Zbohatlíci [i] 14:35 Velká krize [i] 16:15 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 18:25 Já, padouch [i] 20:00 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 22:10 Rychlejší [i] 23:50 Díra [i] 01:20 Skrýš [i] 03:10 For Semafor [i] 04:25 Ruka zabiják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 08:10 Síla country [i] 10:05 Zóna soumraku [i] 11:45 Štěstí je teplá deka [i] 12:30 Zrod komiksových superhrdinů [i] 14:00 Šmoulové [i] 15:40 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory [i] 17:15 Před očima [i] 18:45 Surfařka [i] 20:30 Dream House [i] 22:00 Černá labuť [i] 23:50 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 9 [i] 00:50 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 10 [i] 01:50 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 11 [i] 02:50 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 12 [i] 03:55 Voják 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Hovořte se zvířaty 26 [i] 06:25 Seznámení se psy, kočkami a dalšími domácími mazlíčky: Munchkin, americký bobtail, devon rex, permská kočka a britská krátkosrstá kočka [i] 07:15 Lovec krokodýlů: Nebezpeční Afričané [i] 08:10 Planeta mláďat 6 [i] 09:05 Dick a Dom v divočině 6 [i] 09:30 Rasa - všechno o ní: Americký kokršpaněl [i] 10:00 V srdci divočiny s Nickem Bakerem: Nosorožci