Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Yogiho prvé Vianoce [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru [i] 08:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 10:05 Sám doma: Stratení na letisku [i] 11:35 Za mrežami [i] 13:25 Vidláci na pretekoch [i] 15:15 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 17:00 Posledné Vianoce [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Marley a ja (HD) [i] 22:30 Muž v ohni [i] 01:10 Nezvratný osud 2 [i] 02:35 Muž v ohni [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Jozefovo stretnutie s bratmi [i] 07:50 Herkules [i] 08:40 Neberte nám princeznú [i] 09:45 List pre kráľa [i] 11:35 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro II. 1/2 [i] 13:15 Z pekla šťastie [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 16:10 Muž so železnou maskou [i] 17:55 Sváko Ragan 1/3 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svätá Barbora [i] 22:00 Kadiaľ tečie rieka [i] 00:00 Muž so železnou maskou [i] 01:40 Svätá Barbora [i] 03:35 Kadiaľ tečie rieka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Život Verdiho 2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:05 Tajomstvá múzeí I.: Prírodovedné múzeum v Londýne [i] 09:50 Osud Ríma 2/2 [i] 10:45 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 11:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 12:05 Farmárska revue [i] 12:20 Kapura [i] 13:00 Zlatohláska [i] 14:30 Tajomstvá múzeí I.: Metropolitné múzeum v New Yorku [i] 15:20 Život Verdiho 3 [i] 16:30 Príbehy tatranských štítov: Posledný z posledných [i] 17:00 Spomíname na Júliusa Satinského: Modrá ruža [i] 18:20 Táraninky: Zima [i] 18:30 Večerníček: Vianoce v parku [i] 18:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Otakar Krásenský [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Záchrana Titanicu [i] 21:35 Valmont [i] 23:45 Vianočný koncert v Slovenskom rozhlase [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:45 Bartok úžasný [i] 06:50 Môj bratranec Vinny [i] 08:50 Hľadači svetla [i] 10:40 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 12:25 Jastrabia žena [i] 14:40 Únos v raji [i] 16:15 Kde bolo, tam bolo 19,20 [i] 18:00 Fantastické torty 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Gladiátor [i] 23:25 LÓVE [i] 01:20 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 03:00 LÓVE [i] 04:30 Duch minulých Vianoc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Neporaziteľní 6/6 [i] 06:10 Pomsta Čierneho korzára [i] 07:45 Moderné veštenie [i] 08:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 09:45 Slovácko sa nesúdi 6 [i] 10:25 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 11:10 Lovkyňa záhad: Vražda v kúpeľoch [i] 12:45 Blízko smrti 10,11 [i] 14:35 Tecumseh [i] 16:45 James Bond: Povolenie zabíjať [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 6 [i] 20:00 Vianoce s Panelákom: Vianoce sú tu!, Rodinné aféry, Koledníci, Prekvapenie [i] 00:05 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 00:55 Lovkyňa záhad: Vražda v kúpeľoch [i] 02:20 Kasandrin sen [i] 04:05 Blízko smrti 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 07:55 JAG II. 7/15 [i] 08:50 JAG II. 8/15 [i] 09:50 JAG II. 9/15 [i] 10:45 Svatyně III. 17/20 [i] 11:40 Svatyně III. 17/20 [i] 12:35 Pohřešovaný 1/10 [i] 13:25 Pohřešovaný 2/10 [i] 14:15 Pohřešovaný 3/10 [i] 15:05 Pohřešovaný 4/10 [i] 15:55 CSI: New York VII. 1/22 [i] 16:45 CSI: New York VII. 2/22 [i] 17:35 CSI: New York VII. 4/22 [i] 18:25 CSI: New York VII. 5/22 [i] 19:15 CSI: New York VII. 6/22 [i] 20:05 Spider-Man [i] 22:25 Pán a Paní Smithovi [i] 00:40 Strážce pořádku III. 1/13 [i] 01:30 Strážce pořádku III. 2/13 [i] 02:15 Strážce pořádku III. 3/13 [i] 03:00 Strážce pořádku III. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 25 [i] 06:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 08:10 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 09:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 09:55 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 10:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 11:40 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 12:35 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 13:30 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Korejský expres [i] 15:20 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 16:15 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 16:45 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 5 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 19:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 19:30 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 21:00 Králové aukcí 9 [i] 21:30 Králové aukcí 10 [i] 22:00 Jižani se zálibou v bahně [i] 23:00 Michael Jackson a jeho lékař: Osudné přátelství [i] 00:00 Wikileaks: Válka, lži a video [i] 00:55 Králové aukcí 9 [i] 01:25 Králové aukcí 10 [i] 01:50 Jižani se zálibou v bahně [i] 02:50 Michael Jackson a jeho lékař: Osudné přátelství [i] 03:50 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných - Július Satinský [i] 06:00 Paví král [i] 06:40 Rozsudky soudce Ooky [i] 07:40 Santův učeň [i] 09:00 Kletba Měsíčního údolí [i] 10:45 Třetí patro: Hrdlička 5/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Chacha, cheche, chichi...! [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O králi, hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech [i] 14:05 Řád saténových mašlí [i] 15:10 Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa [i] 16:35 Úsměvy Josefa Karlíka [i] 17:15 My Fair Lady: Slavný muzikál s Audrey 1/2 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:15 Králova řeč [i] 23:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Vesmírní kovbojové [i] 02:15 Sváteční slovo biskupa Jiřího - Paďoura [i] 02:20 Silvestrovské Banánové rybičky [i] 02:50 Silvestrovské Bolkoviny [i] 03:40 Tak neváhej a toč i na Silvestra! [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Tokijské gangy [i] 06:50 Náš venkov [i] 07:05 Jak jsem potkal Izrael [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Folklorika [i] 09:00 Za vesnickými muzikanty [i] 09:25 Hranice bez hranic: Trojmezí na západě 16/16 [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Inside Passage 4/4 [i] 10:55 Babylon [i] 11:20 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 12:20 Vladimír Pucholt - 70 let [i] 13:50 Tři životy Vladimíra Pucholta [i] 14:30 Zdivočelá země tentokrát nevážně [i] 14:45 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2012 [i] 15:10 Galerie umění: Během svého života Vincent Van 3/13 [i] 15:40 Koněspřežka [i] 15:50 Ztracené adresy [i] 16:15 Divočina bez hranic [i] 16:40 Zázračná planeta: Medvíďata sama v lese [i] 17:30 Duhová panna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: Nevšední manželka 11/14 [i] 20:00 Věra 68 [i] 21:35 Mimina [i] 22:50 Muži, co zírají na kozy [i] 00:20 Ctrl Emotion [i] 00:45 Chcípáci [i] 01:50 Červený trpaslík: Televize Kryton 49/52 [i] 02:20 Jak se žije Horské službě podle [i] 02:30 Sbohem Československo: Jak o peníze šlo v první řadě 11/12 [i] 03:30 Chcete je? [i] 03:35 Třeboňská nocturna 2012 [i] 04:00 Postřehy odjinud [i] 04:05 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 04:30 Ta naše povaha česká [i] 04:55 Larry Coryell Quartet (USA) [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:40 Scooby-Doo a samurajův meč [i] 08:00 Mrazík [i] 09:30 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i] 10:55 O Popelce trochu jinak [i] 12:35 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 14:25 Ledové ostří 3: Splněný sen [i] 16:05 Zlatý kompas [i] 18:00 Slunce, seno, jahody [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tak si představ [i] 22:20 Těžko ho zabít [i] 00:00 Tequila Sunrise [i] 01:50 Novashopping 01:55 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 03:30 Áčko: Miluje hokejku a mě [i] 04:10 Lišáci, Myšáci a Šibeničák [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Tutenstein I: Vzpoura Shabtis 3 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Mickeyho poklad 15 [i] 08:20 M*A*S*H 82 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 83 [i] 10:20 Golfový sen [i] 12:35 Příběh o Zoufálkovi [i] 14:20 Pod toskánským sluncem [i] 16:30 Hotel Modrá hvězda [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Čivava z Beverly Hills [i] 22:00 Rytíři ze Šanghaje [i] 00:05 T.M.A. [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Šprti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 05:50 Santa Claus cez palubu [i] 07:50 Úbohá Nasťa 75-76/80 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:40 Malé ženy [i] 12:55 Princ a bedár [i] 14:50 Dar dobrej čarodejnice [i] 16:25 Vtáky v tŕní - Stratené roky 1-2/4 [i] 18:10 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 21:45 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 01:10 Jej prípad [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:35 Iluzionista [i] 15:35 Škola svádění [i] 17:20 Bílá vrána [i] 19:05 Láska a jiné pohromy [i] 20:45 Prázdniny za všechny prachy [i] 22:35 Noc patří nám [i] 00:35 Krvavá hostina [i] 02:00 Až do dna [i] 03:30 V zajetí rychlosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Biatlon [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 06:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 07:00 Megapiraňa [i] 08:45 Všemocný Thor [i] 10:30 Bouře v Seattlu [i] 12:15 Vánoční kauza [i] 14:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 15:45 Vánoční zásilka [i] 17:30 Vánoční polibek [i] 19:15 Lhář Lhář [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:10 Spravedlnost v krvi 2: Životní volba 15 [i] 00:05 Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 01:00 Poslední sbohem [i] 02:40 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 06:00 Jezera na střeše světa 5 [i] 07:00 Podzemí měst II. 2 [i] 07:55 Zmizelé světy 18 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 4 [i] 09:35 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 10:40 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 13 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 14 [i] 12:45 Utajený šéf 12 [i] 13:40 Válka v reklamě 7 [i] 14:35 První život 2 [i] 15:45 Planeta dinosaurů 3 [i] 16:50 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 17:55 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 18:35 Jimova továrna na jídlo II. 5 [i] 19:15 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 20:10 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 21:05 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 22:00 Předvoj: speciál [i] 22:55 Doby temna 1 [i] 23:50 Doby temna 2 [i] 00:45 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 4 [i] 01:50 Jezera na střeše světa 5 [i] 02:50 První život 2 [i] 04:00 Planeta dinosaurů 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Králičí nora [i] 07:30 Romy a Michele [i] 09:05 Superhvězda Superman [i] 10:20 Kouzlo domova [i] 12:10 Terapie 41 [i] 12:35 Terapie 42 [i] 12:55 Terapie 43 [i] 13:20 Terapie 44 [i] 13:45 Terapie 45 [i] 14:15 Den naruby [i] 15:35 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 18:00 Bláznivá, zatracená láska [i] 20:00 Trhliny [i] 21:45 Obřad [i] 23:40 Sanctum [i] 01:25 Malá Hanoj [i] 02:45 Rub a líc [i] 04:10 Trhliny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Voda pro slony [i] 08:00 Africké kočky: Království odvahy [i] 09:25 Victor [i] 11:00 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 11:30 Super 8 [i] 13:20 Titeuf [i] 14:45 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 16:25 Vlk [i] 18:00 Captain America: První Avenger [i] 20:05 Síla country [i] 22:00 Antikrist [i] 23:45 Noc hrůzy [i] 01:30 Bláznivá střela - Amerika v ohrožení [i]