Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Príbeh o oslíkovi [i] 07:20 Santa Claus cez palubu [i] 08:55 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 10:45 Snehová kalamita [i] 12:15 Dar dobrej čarodejnice [i] 13:45 Mrázik [i] 15:15 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 17:10 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Za mrežami [i] 22:20 AKČNÝ PIATOK: Ťažko ho zabiť [i] 00:10 Nezvratný osud [i] 01:50 Vraždy vo Wolf Creek [i] 03:25 Nezvratný osud [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Jozef v Egypte [i] 07:50 Dievča džungle a stratený ostrov dinosaurov [i] 08:45 Dvanásť vianočných psov [i] 10:35 Starý otec na Vianoce [i] 12:00 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro I. 2/2 [i] 13:30 Pávie pierko [i] 15:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 16:15 Traja mušketieri 2/2: Pomsta Milady de Winter [i] 17:55 Mastičkár: Mária Jolanta Wilczurová 2/2 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rasputin [i] 21:55 Klan lietajúcich dýk [i] 23:55 Traja mušketieri 2/2: Pomsta Milady de Winter [i] 01:30 Rasputin [i] 03:10 Elán z Vianočného koncertu ČSOB [i] 03:35 Klan lietajúcich dýk [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Život Verdiho 1 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Tajomstvá múzeí I.: Egyptské múzeum v Káhire [i] 09:20 Osud Ríma 1/2 [i] 10:15 MS hokej 20 [i] 13:00 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 13:55 Roztrhla sa hudáčkovi struna [i] 14:25 Tajomstvá múzeí I.: Prírodovedné múzeum v Londýne [i] 15:20 Život Verdiho 2 [i] 16:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 17:00 Rozmajrín [i] 18:25 Táraninky: Rozprávky [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke trampoty [i] 18:45 Diskriminácia sa ma (do)týka [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Kristína a Štefan Horváthovci [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osud Ríma 2/2 [i] 20:55 Família: Família - Na Orave dobre ? [i] 21:20 Muž a jeho pes [i] 22:55 L'amore e'destino [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:00 Ako sa vydať za milionára [i] 08:35 Nečakaný hosť [i] 10:15 72 hodín k slobode [i] 12:00 Nepohodlný svedok [i] 13:40 Ako chrániť princezné [i] 15:25 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:00 11 000 EUR od JOJky [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Prekvapenie [i] 21:10 Kde bolo, tam bolo 19,20 [i] 23:10 Únos v raji [i] 01:00 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 04:00 Tučný Albert [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 System Crash 4/4 [i] 06:30 My Little Pony 24,25 [i] 07:10 Moderné veštenie [i] 08:10 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 09:00 Slovácko sa nesúdi 5 [i] 09:50 Agent III. 13,14,15 [i] 12:10 Blízko smrti 8,9 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. 3 [i] 15:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 11 [i] 15:50 Simpsonovci XI. 7 [i] 16:30 Ostreľovači [i] 18:25 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 5 [i] 20:00 James Bond: Povolenie zabíjať [i] 22:40 Farmár hľadá ženu [i] 00:00 Tecumseh [i] 01:55 Agent 15,16/16 [i] 03:20 Červené ruže 43 [i] 04:05 Blízko smrti 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 07:55 JAG II. 4/15 [i] 08:50 JAG II. 5/15 [i] 09:50 JAG II. 6/15 [i] 10:50 Merlin IV. 13/13 [i] 11:40 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 12:30 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 13:20 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 14:10 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 16:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 22/24 [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 19:05 Vítejte v džungli [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 3/3 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev III.: Potíže 5/12 [i] 23:50 Cena za lidskost 6/13 [i] 00:40 Merlin IV. 13/13 [i] 01:30 Hatfieldovi a McCoyovi 3/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 24 [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Staří rivalové [i] 08:10 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 09:55 Superlidé: Síla mysli [i] 10:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 11:40 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 12:35 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 13:30 Jak jsme vynalezli svět: Zbraně [i] 14:25 Opravna vraků 2016 5 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 16:15 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 18:05 Nutné k přežití: Skotsko [i] 19:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 19:30 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 20:00 Bearova výprava na Everest [i] 21:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 22:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Ostrov lží [i] 00:00 Skutečná forenzní laboratoř 1 [i] 00:55 Skutečná forenzní laboratoř 2 [i] 01:50 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 02:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 03:50 Bearova výprava na Everest [i] 04:45 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Kavárnička dříve narozených [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Císařův pekař [i] 09:50 Pekařův císař [i] 10:55 Veselé vánoční (pří)hody 2012 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Maskovaná milenka [i] 14:05 Chobotnice z II. patra: Všechno napůl! 3/4 [i] 15:05 Chobotnice z II. patra: Veselé Vánoce přejí Zelená a 4/4 [i] 16:10 Pošta pro tebe [i] 17:00 Silvestrovské sny Jiřiny Bohdalové [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Po stopách hvězd [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovské televarieté [i] 00:50 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 02:00 Sváteční slovo biskupa Jiřího - Paďoura [i] 02:10 Zajímavosti z regionů [i] 02:35 Po stopách hvězd [i] 03:00 Kavárnička dříve narozených [i] 03:45 Zkouška [i] 04:05 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Kultura.cz [i] 09:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:40 Nedej se [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Stezkou zlatokopů 3/4 [i] 10:55 Galerie umění 2/13 [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Vánoční posezení u muziky [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:00 Cesty víry: Diaspora nejstarší církve [i] 13:25 Třeboňská nocturna 2012 [i] 13:55 Svatováclavská jízda [i] 14:10 Nejlepší česká škola [i] 14:35 Karákóramské ledovce [i] 15:30 Mahutova dcera [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři II 3/26 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: O nejlepší dýni 36/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvíďata sama v lese [i] 20:50 Vesmír: Záhady Měsíce 16/31 [i] 21:35 Dobrodružství barona Prášila [i] 23:40 ČT Live - Vlasta Redl [i] 00:35 Byla jsem mužem [i] 01:00 Medúza 01:35 Paříž tančí [i] 02:30 Globální Santa Claus [i] 03:20 Jak se rodí řeka [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Postřehy odjinud [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:20 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:50 Scooby-Doo a piráti [i] 08:05 Princ a Večernice [i] 09:35 My tři a pes z Pětipes [i] 10:55 Malé dohazovačky [i] 12:45 Mr. Bean: Pan Bean se vrací [i] 13:15 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 15:00 Kráska mezi muži [i] 16:35 Jak básníkům chutná život [i] 18:35 Ulice 2315 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 21:55 Mizerové [i] 00:05 Černá mše 1/2 [i] 01:30 Novashopping 01:35 Jak básníkům chutná život [i] 03:20 Áčko: Mám elixír mládí ! [i] 04:05 Já to tedy beru, šéfe...! [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Dr. Dolittle 4 [i] 09:00 Garfield šokuje [i] 10:30 Projekt X [i] 12:30 Honey [i] 14:15 Hračky [i] 16:30 Prstýnek [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Útěk na Horu čarodějnic [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích [i] 01:05 Král zlodějů [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Posteľ plná ruží [i] 07:10 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan [i] 11:25 Láska z výťahu [i] 13:15 Drahý John [i] 15:05 Posteľ plná ruží [i] 16:35 Malé ženy [i] 18:50 Dharma a Greg III. 20/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Navždy mladý [i] 22:05 Jej prípad [i] 00:25 Sveták [i] 01:55 Boj o prežitie [i] 03:20 Frasier [i] 04:05 Dharma a Greg III. 20/24 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajemství Dračí hory [i] 13:35 Kde je Fred? [i] 15:40 Bobule [i] 17:20 Spálené mosty [i] 19:00 Moje matka je na holky [i] 20:45 Máš padáka! [i] 22:30 Imigranti [i] 00:30 V pasti [i] 02:15 Milenka [i] 03:35 Tristan a Isolda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Eurosport Top 10 [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Silové sporty [i] 22:00 Motorsport [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Epidemie 4 [i] 06:20 Superžralok [i] 08:05 Megažralok versus Crocosaurus [i] 09:50 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 10:45 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 11:40 Báječná dovolená [i] 13:25 Bitva o Los Angeles [i] 15:10 2012: Doba ledová [i] 16:55 Jmelí nad Manhattanem [i] 18:40 Naše první Vánoce [i] 20:25 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 21:20 Lhář Lhář [i] 23:10 Národ upírů [i] 00:55 Spravedlnost v krvi 2: Životní volba 15 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 02:40 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 5 [i] 06:35 Pláž chameleona [i] 07:35 Hledání legendy: Černý leopard [i] 08:40 Velké přírodní události 5 [i] 09:40 Jimova továrna na jídlo II. 2 [i] 10:15 Jimova továrna na jídlo II. 3 [i] 10:50 Utajený šéf 1 [i] 11:45 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 12:15 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 12:45 Jak vznikla Země 15 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Atleti 18 [i] 14:40 Planeta lidí 5 [i] 15:40 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 16:40 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 17:40 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 18:10 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 18:40 Utajený šéf 2 [i] 19:30 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 20:30 Sedm divů sluneční soustavy 5 [i] 21:30 Zemské jádro [i] 22:30 Sport očima vědy II. 5 [i] 23:30 Odkrytý Egypt 5 [i] 00:30 Odkrytý Řím 5 [i] 01:30 Technika nemožného 4 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 5 [i] 03:20 Zmizelé světy 22 [i] 04:10 Jak vznikla Země 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malá černá skříňka [i] 07:45 Umění odpadu [i] 09:25 Transformers 3 [i] 11:55 Osm bláznivých večerů [i] 13:10 Naše máma Georgia [i] 14:40 Alois Nebel [i] 16:05 Tři mušketýři [i] 17:55 Filmy a filmové hvězdy IV. 52 [i] 18:25 Rio [i] 20:00 Zdrojový kód [i] 21:35 Červená Karkulka [i] 23:15 Vendeta [i] 00:45 Win Win [i] 02:30 Kovbojové a vetřelci [i] 04:25 Detroit Rock City [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zítra na shledanou [i] 11:55 Gulliverovy cesty [i] 13:20 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 14:15 Letos nepeču [i] 15:40 Pee-weeho velké dobrodružství [i] 17:10 Voda pro slony [i] 19:10 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta [i] 20:20 Krásný chlapec [i] 22:00 Hanna [i] 23:50 Děti kukuřice [i] 01:20 13 [i] 02:55 Paranormal Activity 3 [i] 04:20 Malá vražda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 11 [i] 06:00 Nefalšovaná přírodní podívaná 1 [i] 06:25 Planeta mláďat: Lidský zásah [i] 07:15 Seznámení se se psy: Anglický mastif, čínský chocholatý pes, italský chrtík, border kolie, lhasa apso [i] 08:10 Zlobivý pes: Mazaní a zlobiví mazlíčci [i] 09:05 Amba, ussurijský tygr [i] 10:00 Nebezpečné vody [i] 10:55 Ve žraločích čelistech [i] 11:50 Jak žraloci loví [i] 12:45 Invaze žraloků bílých [i] 13:40 Setkání s Čelistmi: Návrat žraloků bílých [i] 14:35 Nejhorší kousnutí: 25 nejpůsobivějších žraločích momentů [i] 15:30 Nejstrašnější čelisti ve vzduchu [i] 16:25 Unášeni mořem: 47 dnů mezi žraloky [i] 17:20 Hrůza žraloků útočících nad hladinou [i] 18:15 Opičí život 20