TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry: Luskáčik [i] 06:45 Nebojsa [i] 08:10 Alvin a Chipmunkovia (HD) [i] 09:40 Mr. Bean [i] 10:05 Susedia [i] 10:40 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Pacho, hybský zbojník [i] 12:15 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Jak utopit dr. Mráčka aneb KoKonec vodníků v Čechách [i] 14:00 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Vrchní, prchni [i] 15:35 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Marečku, podejte mi pero! [i] 17:20 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Vesničko má středisková [i] 22:00 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Líbáš jako Bůh (HD) [i] 00:20 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Tango s komármi [i] 02:05 ČESKO-SLOVENSKÝ DEŇ: Líbáš jako Bůh (HD) [i] 04:15 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Poklady.sk: Tri operné divy [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 07:35 Animované biblické príbehy: Abrahám a Izák [i] 07:55 Ali Baba [i] 08:55 Charlie a ja [i] 10:25 Dobrodružstvo rodiny Vickeryovcov [i] 11:55 Jaskyňa Zlatej ruže alebo princezná Fantaghiro I. 1/2 [i] 13:30 Orest z rodu čarodejníkov [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 16:10 Traja mušketieri 1/2: Kráľovnine prívesky [i] 17:55 Mastičkár: Anton Kosiba 1/2 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sluha Jeho Veličenstva [i] 22:10 Čistá duša [i] 00:20 Traja mušketieri 1/2: Kráľovnine prívesky [i] 02:00 Sluha Jeho Veličenstva [i] 04:00 Čistá duša [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 ...pretože v hostinci nebolo pre nich miesta [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dobrá novina, šťastná hodina... [i] 08:55 Tajomstvá múzeí I.: Louvre [i] 09:45 Puto najsilnejšie 2/2 [i] 11:05 Kvarteto [i] 11:30 Integruj! [i] 12:00 Krásy Slovenska: Niva rieky Latorice [i] 12:30 Gazdočku gazdočku dovolite koledočku [i] 13:00 O siedmich rokoch [i] 14:05 Tajomstvá múzeí I.: Egyptské múzeum v Káhire [i] 15:00 Život Verdiho 1 [i] 16:30 Príbehy tatranských štítov: Velikáni vrcholov [i] 17:00 Kamenný chodníček [i] 17:55 Americké a africké betlehemy [i] 18:20 Táraninky: Noc [i] 18:30 Večerníček: Snehový mužík [i] 18:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri organári [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Milan Zelinka [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osud Ríma 1/2 [i] 20:50 Família [i] 21:20 Večer pod lampou [i] 23:25 Sviatočný koncert z Kežmarku [i] 23:49 Záver vysielania 23:50 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Sám doma 3 [i] 07:55 Doba ľadová [i] 09:25 Taxi 3 [i] 10:55 Leví kráľ 2: Simbova pýcha [i] 12:25 Quigley u protinožcov [i] 14:40 Far Cry [i] 16:30 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Koledníci [i] 21:10 Ako chrániť princezné [i] 23:00 72 hodín k slobode [i] 01:00 Nepohodlný svedok [i] 02:30 Zázrak na 34. ulici [i] 04:20 Darjeeling s ručením obmedzeným: Réžia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 System Crash 3 [i] 06:30 My Little Pony 22,23 [i] 07:10 Moderné veštenie [i] 08:10 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 09:05 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 09:50 Pensacola: Zlaté krídla III. 20,21,22/22 [i] 12:05 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 13:10 Biele goliere 15/15 [i] 14:00 System Crash 4/4 [i] 15:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 16:00 Simpsonovci: XI. 6 [i] 16:35 "Na samotě u lesa" [i] 18:25 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 20:00 Rob Roy [i] 22:45 Ostreľovači [i] 00:40 Agent III. 13,14 [i] 02:10 Nikdy nehovor nikdy [i] 02:45 Pensacola: Zlaté krídla III. 20,21,22/22 [i] 04:50 Červené ruže 42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 07:50 JAG II. 1/15 [i] 08:45 JAG II. 2/15 [i] 09:40 JAG II. 3/15 [i] 10:35 Merlin IV. 10/13 [i] 11:25 Merlin IV. 11/13 [i] 12:15 Merlin IV. 12/13 [i] 13:10 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 14:55 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 20:10 NCIS VI. 11/25 [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 2/3 [i] 22:50 Řeka 7/8 [i] 23:40 Řeka 8/8 [i] 00:30 NCIS VI. 11/25 [i] 01:20 Hatfieldovi a McCoyovi 2/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 23 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 09:55 Superlidé: Rychlost [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Opravna vraků 2015 4 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 16:15 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 18:05 Nutné k přežití: Island [i] 19:00 Jak se to dělá 61 [i] 19:30 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 21:00 Říční příšery - speciální epizoda 1 [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 5 [i] 23:00 Pekelné silnice [i] 00:00 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i] 00:55 Nejtěžší jízda na světě: Všechno nebo nic [i] 01:50 Říční příšery - speciální epizoda 1 [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 5 [i] 03:50 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Peníze/boty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 09:50 Byl jednou jeden král... [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Noční motýl [i] 13:55 Zkouška [i] 14:15 Chobotnice z II. patra 1/4 [i] 15:10 Chobotnice z II. patra: Blesky nad Čertovkou 2/4 [i] 16:15 Banánové rybičky [i] 17:05 Trumfy Miroslava Donutila [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Po stopách hvězd [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Micimutr [i] 21:30 Vladimír Menšík nonstop [i] 22:30 Jako vejce vejci [i] 00:25 Povídky malostranské [i] 01:25 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 04:10 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 04:40 Sváteční slovo biskupa Jiřího - Paďoura [i] 04:45 Po stopách hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Padělky: časovaná bomba [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Kultura.cz [i] 09:25 Divočina bez hranic [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Srub na Taylorově jezeře 2/4 [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 2/2 [i] 11:40 Ztracené adresy [i] 12:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:30 Laurel a Hardy: Šťastný psík I. [i] 12:40 Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie [i] 12:55 Cesty víry: Není betlém jako betlém [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 917/2379 [i] 13:35 Putování za vínem: Jihoafrická republika II. [i] 14:05 Jak se žije Horské službě podle [i] 14:20 Dejte nám křídla 5/5 [i] 15:15 Edward a George - dva bratři, jeden trůn [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři II 2/26 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Díkůvzdání 35/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 21:00 Neumírání [i] 22:00 Řím II 4/10 [i] 22:55 Evropská opera roku 2012 [i] 23:55 Zlomvaz 2012 [i] 00:15 Andělé v Americe: Perestrojka: Ani hnout! 4/6 [i] 01:10 Film o filmu Odpad, město, smrt [i] 01:25 Dianne Reeves 2/2 [i] 02:20 Moje rodina V: Zubař filmových hvězd 10/14 [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Vánoční promluva synodního seniora [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Písničky s ozvěnou [i] 04:40 Voda na duši [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:20 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:45 Scooby-Doo a kletba Kleopatry [i] 08:05 S čerty nejsou žerty [i] 09:45 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 11:10 Sám doma a bohatý [i] 12:50 Mr. Bean [i] 13:20 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 14:55 Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji [i] 16:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 18:35 Ulice 2314 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princ a Večernice [i] 22:00 Souboj cti [i] 23:45 Útěk do Mexika [i] 01:45 Novashopping 01:50 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 03:30 Áčko: Krása je mi na obtíž ! [i] 04:20 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Dr. Dolittle 3 [i] 08:55 Flicka [i] 10:40 Tanec na vlnách [i] 12:45 Zpověď královny střední školy [i] 14:30 Dvojčata [i] 16:30 Babička [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Horton [i] 21:50 Deník Bridget Jonesové [i] 23:45 Lorenzův olej [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Myšlenky zločince II [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Santa Claus sa žení! [i] 07:35 Vianočný príbeh [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan [i] 11:20 Kúzlo Vianoc [i] 13:20 Vianočné zásnuby [i] 14:50 Doktor Hollywood [i] 16:45 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 18:50 Dharma a Greg III. 19/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Drahý John [i] 22:10 Láska z výťahu [i] 23:50 Doktor Hollywood [i] 01:30 Kúzlo Vianoc [i] 03:05 Frasier [i] 03:45 Dharma a Greg III. 19/24 [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Leningrad [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 13:45 Coronado [i] 15:25 Doktor od jezera Hrochů [i] 17:30 Dokonalá partie [i] 19:00 Tristan a Isolda [i] 21:05 Povýšení [i] 22:40 Nevinná [i] 00:25 Alpha Dog [i] 02:20 Ruská ruleta [i] 03:50 Naboso [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 08:45 Biatlon [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Eurosport Top 10 [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 06:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 08:05 Super Tanker [i] 09:50 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 10:45 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 11:40 Jeden a půl policajta [i] 13:25 Bouře v Seattlu [i] 15:10 Bouře meteorů [i] 16:55 Vánoční kauza [i] 18:40 Vánoce s velkým V [i] 20:25 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 21:20 Báječná dovolená [i] 23:10 Sindibád a Minotaur [i] 00:55 Americké válečné lodě [i] 02:40 Prezidentův muž [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 4 [i] 06:35 Planeta mláďat II. 4 [i] 07:35 Velrybí hlídka [i] 08:40 Velké přírodní události 4 [i] 09:40 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 10:15 Jimova továrna na jídlo II. 1 [i] 10:50 Utajený šéf 9 [i] 11:45 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 12:15 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 12:45 Jak vznikla Země 14 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Páry k pohledání 17 [i] 14:40 Planeta lidí 4 [i] 15:40 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 16:45 Putování dinosaurů 2 [i] 17:40 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 18:10 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 18:40 Utajený šéf 1 [i] 19:35 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 20:30 Sedm divů sluneční soustavy 4 [i] 21:30 Zapomenutá pyramida 2 [i] 22:30 Sport očima vědy II. 4 [i] 23:30 Odkrytý Egypt 4 [i] 00:30 Odkrytý Řím 4 [i] 01:30 Technika nemožného 3 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 4 [i] 03:20 Zmizelé světy 21 [i] 04:10 Jak vznikla Země 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Katie Morganová radí v sexu 2: Nějaké další otázky? [i] 06:00 X-Men: První třída [i] 08:10 Adele: Živě z Royal Albert Hall [i] 09:15 Bláznivá, zatracená láska [i] 11:15 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 13:05 Před kamerou IX. 52 [i] 13:35 Solaris [i] 15:15 Den zrady [i] 16:55 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 18:30 Cinema verite [i] 20:00 Vina [i] 21:30 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta [i] 22:40 Signál [i] 00:35 Sucker Punch [i] 02:25 Zelená zóna [i] 04:15 Veronika se rozhodla zemřít [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Válečný kůň [i] 12:20 Robin Hood [i] 14:50 Neviditelný symbol [i] 16:25 Nezastavitelný [i] 18:05 Co je malý, to je hezký [i] 19:35 Válečný kůň [i] 22:00 Zkažená úča [i] 23:35 Pomáhat a chránit [i] 01:10 Láska a jiné kratochvíle [i] 02:50 Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná [i] 04:10 Sejmout zabijáka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 RSPCA: V přední linii 13 [i] 05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Nefalšovaná přírodní podívaná 13