Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Soľ nad zlato [i] 07:25 Madagaskar [i] 08:50 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 10:20 Kung Fu Panda slávi sviatky [i] 10:40 Ružový panter 2 (HD) [i] 12:15 Nebojsa [i] 13:50 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 15:45 Pacho, hybský zbojník [i] 17:25 Mrázik [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Alvin a Chipmunkovia (HD) [i] 22:05 Diabolská svokra [i] 00:00 Nočný let [i] 01:25 Peklo [i] 02:55 Mníška [i] 04:30 Partička [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Rozprávky H.Ch.Andersena: Princezná na hrášku [i] 07:25 Animované biblické príbehy: Pavlova služba [i] 07:50 Popoluška [i] 08:45 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 10:15 Zázračná cesta Nilsa Holgerssona 2/2 [i] 11:45 Vianočný dar [i] 13:10 Čaro Vianoc [i] 14:40 V službách kráľa [i] 16:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 17:25 Kúzla kráľov [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sviatočné zásnuby [i] 21:40 Kráľova reč [i] 23:35 V službách kráľa [i] 01:15 Sviatočné zásnuby [i] 02:45 Kráľova reč [i] 04:40 Čaro Vianoc [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Vinšovníci tety Katky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Vianoce na Liptove [i] 09:00 Tajomstvá múzeí I.: Vatikánske múzeum [i] 09:50 Puto najsilnejšie 1/2 [i] 11:05 Goralská svadba [i] 11:50 Traja Štefanovia [i] 12:15 Na Štefana [i] 13:00 Ružová Anička [i] 13:55 Tajomstvá múzeí I.: Louvre [i] 14:45 MS hokej 20 [i] 17:30 O Vianociach [i] 17:35 Štedrý deduško Večerníček: Vták Gabo na Vianoce [i] 17:40 Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad [i] 17:50 Ako oslavovali Vianoce [i] 18:00 V slovenskom betleheme [i] 19:30 Slovenský betlehem [i] 19:40 Sviatočné slovo [i] 19:50 Vianočné verše [i] 20:00 Tanec medzi črepinami [i] 21:20 Prázdniny v Ríme [i] 23:15 Tóny Benefícia [i] 23:55 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Dobrý ročník [i] 07:20 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 08:55 2012 Koniec sveta [i] 10:30 Doba ľadová [i] 12:00 Sám doma 3 [i] 13:50 Jánošík I. [i] 15:25 Slečna zamilovaná [i] 17:15 Taxi 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 22:45 Miami Vice [i] 01:20 Far Cry [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:15 Miami Vice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 System Crash 2 [i] 06:30 My Little Pony 20,21 [i] 07:10 Misia lásky 3/3 [i] 08:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 09:30 Slovácko sa nesúdi 3 [i] 10:10 James Bond: Dych života [i] 12:35 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 14:15 System Crash 3 [i] 15:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 16:10 Simpsonovci: XI. 5 [i] 16:35 Pomsta Čierneho korzára [i] 18:25 Profesionáli V.: Panička 14 [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 3 [i] 20:00 "Na samotě u lesa" [i] 21:50 Očovské pastorále [i] 23:20 Pomsta Čierneho korzára [i] 01:20 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 02:50 Agent III. 11,12 [i] 04:15 Simpsonovci: XI. 5 [i] 04:50 Červené ruže 41 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 07:50 Umíte tančit? VI. 7/32 [i] 08:40 Umíte tančit? VI. 8/32 [i] 09:30 Umíte tančit? VI. 9/32 [i] 10:20 Merlin IV. 7/13 [i] 11:15 Merlin IV. 8/13 [i] 12:10 Merlin IV. 9/13 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 14:55 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11/24 [i] 21:00 Hatfieldovi a McCoyovi 1/3 [i] 23:00 Řeka 5/8 [i] 23:45 Řeka 6/8 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11/24 [i] 01:20 Hatfieldovi a McCoyovi 1/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 22 [i] 06:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 06:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 08:10 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 09:55 Superlidé: Síla [i] 10:50 Naprosté nezbytnosti Beara Gryllse [i] 11:40 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 12:35 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 13:30 Bearova výprava na Everest [i] 14:25 Opravna vraků 2014 3 [i] 15:20 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 16:15 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 18:05 Nutné k přežití: Mexiko [i] 19:00 Jak se to dělá 60 [i] 19:30 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 20:00 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 21:00 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 23:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 00:00 Zvědavost: Stonehenge [i] 00:55 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 01:50 Zvědavost: Zřícení letadla [i] 03:50 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Anděl [i] 06:15 Princezna Slonbidlo [i] 07:15 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 08:20 Lady a Tramp 2: Scampova dobrodružství [i] 09:30 O štěstí a kráse [i] 10:35 Čert ví proč [i] 12:15 Zázračné meče [i] 13:20 Maskovaná milenka [i] 14:40 Pekařův císař [i] 15:45 Kouzla králů [i] 17:20 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Saxána a Lexikon kouzel [i] 21:35 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Rozum a cit [i] 00:50 Povídky malostranské [i] 02:05 Vánoční koncert Hany Zagorové [i] 03:00 Činčin [i] 03:40 Halabalašou [i] 04:20 Slunovrat [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Jihoafrická republika I. [i] 06:00 Jeruzalém Starého zákona [i] 06:10 Boží pokrm [i] 07:00 Uchem jehly [i] 07:30 Sborové dary Vánoc [i] 08:00 Na plovárně s Bobem Helekiou Ogolou [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 09:55 S bráchou na Aljašce: Severní řeka 1/4 [i] 10:55 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 11:50 J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty [i] 13:20 Papež 20. století [i] 14:20 Domov ve středu Evropy 13/13 [i] 14:30 Love story [i] 15:20 Laurel a Hardy: Strom ve zkumavce 15:25 Paříž tančí [i] 16:20 Jak jsem potkal Izrael [i] 17:15 Matka Tereza 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Sušický betlém [i] 20:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 21:00 Edward a George - dva bratři, jeden trůn [i] 21:55 Globální Santa Claus [i] 22:50 Andrea Bocelli v Central Parku [i] 00:15 Synova válka [i] 00:45 Vesmír: Kosmické díry: Americký dokumentární cyklus 15/31 [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Moje rodina V: Když spánek nepřicházel 9/14 [i] 02:40 Ochránce [i] 03:05 Kvarteto [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 04:00 Připíjím na lásku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:40 Tři veteráni [i] 07:15 Luisa a Lotka [i] 08:45 Čarodějky z předměstí [i] 10:15 Jak se budí princezny [i] 11:50 Shrek 2 [i] 13:30 Anděl na horách [i] 14:55 Královna ročníku [i] 16:50 Jak svět přichází o básníky [i] 18:35 Ulice 2313 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 S čerty nejsou žerty [i] 22:10 Hádej kdo? [i] 00:05 Zlodějská partie [i] 01:40 Novashopping 01:45 Jak svět přichází o básníky [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:20 Čarodějky z předměstí [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Tajemství kouzelné dýně [i] 07:55 Santa Claus 3 - Úniková klauzule [i] 09:35 Dr. Dolittle 2 [i] 11:10 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 13:00 Bílá paní [i] 14:45 Johnny English [i] 16:30 Poslušně hlásím [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Hrabě Monte Christo [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:35 Případ nevěrné Kláry [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Crazy Heart [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Sněženky a machři po 25 letech [i] 07:50 Láska na Aljaške [i] 09:40 Santa hľadá manželku [i] 11:10 Santa Claus sa žení! [i] 12:55 Vianočný príbeh [i] 14:35 Baby boom [i] 16:30 Nie je z teba až tak paf [i] 18:50 Dharma a Greg III. 18/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Boj o prežitie [i] 22:00 Serpentíny [i] 00:05 Podozrenie [i] 02:10 Serpentíny [i] 04:05 Frasier [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:55 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 15:35 Romulus, můj otec [i] 17:25 Naboso [i] 19:25 Leningrad [i] 21:20 Kšeftaři [i] 22:50 V zajetí rychlosti [i] 00:55 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 02:30 Obhájce [i] 04:25 Alex a Emma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Eurosport Top 10 [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Watts [i] 21:30 Olympiáda [i] 23:00 Olympiáda [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 06:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 08:05 Americké válečné lodě [i] 09:50 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 10:45 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 11:40 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 13:25 Superžralok [i] 15:10 Megažralok versus Crocosaurus [i] 16:55 Vánoční zásilka [i] 18:40 Vánoční polibek [i] 20:25 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 21:20 Jeden a půl policajta [i] 23:10 Únos letadla [i] 00:55 Bouře meteorů [i] 02:40 Národ upírů [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 3 [i] 06:35 Planeta mláďat II. 3 [i] 07:35 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 08:40 Velké přírodní události 3 [i] 09:40 Jimova továrna na jídlo 5 [i] 10:15 Jimova továrna na jídlo 6 [i] 10:50 Utajený šéf 8 [i] 11:45 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 12:45 kla Země 13 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Flirtování 16 [i] 14:40 Planeta lidí 3 [i] 15:40 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 16:45 Putování dinosaurů 1 [i] 17:40 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 18:10 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 18:40 Utajený šéf 9 [i] 19:35 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 20:30 Sedm divů sluneční soustavy 3 [i] 21:30 Zapomenutá pyramida 1 [i] 22:25 Sport očima vědy II. 3 [i] 23:25 Odkrytý Egypt 3 [i] 00:25 Odkrytý Řím 3 [i] 01:25 Technika nemožného 2 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 3 [i] 03:25 Zmizelé světy 20 [i] 04:15 kla Země 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou IX. 52 [i] 06:00 Rango [i] 07:45 Avalon [i] 09:50 Šmoulové [i] 11:35 Kluci z kalendáře [i] 13:05 Hlava na hlavě [i] 14:40 Mistři hip hopu [i] 16:10 Moje krásná učitelka [i] 17:50 X-Men: První třída [i] 20:00 Bláznivá, zatracená láska [i] 22:00 Neřízená střela [i] 23:40 Drive Angry [i] 01:25 Elitní zabijáci [i] 03:20 Vysíláme zprávy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Pouto mlčení [i] 07:25 Facebookoví šílenci [i] 08:20 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 10:15 Glee Live! 3D [i] 11:40 Zbohatlíci [i] 13:15 Šest žen Henryho Lefaye [i] 14:50 Agáta [i] 16:30 Je tady někdo? [i] 18:05 Pod jednou střechou [i] 19:55 Život po životě [i] 22:00 Hra o trůny II.: Bohové staří a noví 6 [i] 22:50 Hra o trůny II.: Muž beze cti 7 [i] 23:45 Hra o trůny II.: Princ ze Zimohradu 8 [i] 00:35 Hra o trůny II.: Oheň a voda 9 [i] 01:30 Hra o trůny II.: Valar morghulis 10 [i] 02:35 Kazatel [i] 04:05 Tamara Drewe [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Shamwari - divoký život 10 [i] 05:35 SOS živočišné říše 9 [i] 06:00 Nefalšovaná přírodní podívaná 12 [i] 06:25 Podivní živočichové Nicka Bakera: Krokodýl z Marsu [i] 07:15 Seznámení se se psy: Pekinéz, korthalsův griffon, chesapeake bay retrívr, australský ovčák [i] 08:10 Roztomilá zvířátka: Měkká kočičí klubíčka [i] 09:05 Lvi od Krokodýlí řeky [i] 10:00 Divoká Británie očima Raye Mearse 1 [i] 10:25 Divoká Británie očima Raye Mearse 2 [i] 10:55 Divoká Británie očima Raye Mearse 3 [i] 11:20 Divoká Británie očima Raye Mearse 4 [i] 11:50 Divoká Británie očima Raye Mearse 5 [i] 12:15 Divoká Británie očima Raye Mearse 6 [i] 12:45 Divoká Británie očima Raye Mearse 7 [i] 13:10 Divoká Británie očima Raye Mearse 8 [i] 13:40 Nezkrocená Čína s Nigelem Marvenem 1 [i] 14:35 Nezkrocená Čína s Nigelem Marvenem 2 [i] 15:30 Nezkrocená Čína s Nigelem Marvenem 3 [i] 16:25 Nezkrocená Čína s Nigelem Marvenem 4 [i] 17:20 Nezkrocená Čína s Nigelem Marvenem 5 [i] 18:15 Opičí život 18