Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Perinbaba [i] 07:25 SHREKove prvé Vianoce [i] 07:45 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 08:10 Šmolkoleda [i] 08:35 Miliónové Vianoce [i] 10:15 Kráľ Drozdia brada [i] 12:05 Císařův pekař [i] 13:25 Pekařův císař [i] 14:30 Madagaskar [i] 16:00 Soľ nad zlato [i] 17:40 Princezna se zlatou hvězdou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 Shrek: Zvonec a koniec (HD) [i] 22:00 Ružový panter 2 (HD) [i] 23:40 Nie je z teba až tak paf [i] 01:50 Vraždy vo Wolf Creek [i] 03:25 Nepriestrelný plán [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 07:35 Animované biblické príbehy: Ježiš,Syn Boží [i] 08:00 Tichá noc [i] 08:55 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 10:20 Zázračná cesta Nilsa Holgerssona: Odlet 1/2 [i] 11:55 Urbi et orbi: Vianočné požehnanie mestu Rímu a svetu [i] 12:35 Francesco a pápež [i] 14:05 Don Bosco 2/2 [i] 15:45 Hana Zagorová v Lucerně [i] 16:40 Rozprávky H.Ch.Andersena: Princezná na hrášku [i] 17:40 Tri životy [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska prichádza na Vianoce [i] 21:40 Nesmrteľní: Dlhá cesta domov [i] 23:00 Vianočný zbor [i] 00:30 Láska prichádza na Vianoce [i] 01:55 Don Bosco 2/2 [i] 03:35 Marika Gombitová z Vianočného koncertu ČSOB [i] 04:00 Vianočný zbor [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Boli v tom kraji pastieri... [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Slávenie príchodu Spasiteľa [i] 09:05 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 10:15 Terchovský betlehem [i] 10:30 Služby Božie na 1. slávnosť vianočnú [i] 12:05 Keď sa Kristus narodil [i] 12:35 Kapurka špeciál [i] 13:05 Zlatná krajina [i] 14:20 Vianoce v srdci [i] 14:45 Tajomstvá múzeí I.: Vatikánske múzeum [i] 15:35 Hviezdy na ľade [i] 16:25 Príbehy tatranských štítov: Sny o slobode [i] 17:00 Rysavá jalovica [i] 18:00 Európske a ázijské betlehemy [i] 18:25 Táraninky: Vianoce [i] 18:30 Štedrý deduško Večerníček: Ako Maťo s Klinčekom vianočne štrngali [i] 18:40 Kapor Fiškus [i] 18:45 Vianoce [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Sviatočné slovo na Narodenie Ježiša Krista [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 Nové modlitbičky [i] 20:00 Tata [i] 21:55 Raňajky u Tiffanyho [i] 23:45 Musica Cathedralis [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:00 Sviatočné slovo na Narodenie Ježiša Krista [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Divočina [i] 06:15 Cesta do minulosti [i] 07:30 Anna a kráľ [i] 10:05 Spriaznená duša [i] 11:35 Sestra nadovšetko [i] 13:15 Dobrý ročník [i] 15:25 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 17:10 Princezná pre draka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák: Rodinné aféry [i] 21:10 Slečna zamilovaná [i] 23:10 2012 Koniec sveta [i] 01:05 Aljašský expres [i] 02:40 Spriaznená duša [i] 04:00 Sestra nadovšetko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 System Crash 1/4 [i] 06:30 My Little Pony 18,19 [i] 07:10 Misia lásky 2 [i] 08:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 09:25 Slovácko sa nesúdi 2 [i] 10:10 James Bond: Vyhliadka na vraždu [i] 12:30 Vnútorné záležitosti [i] 14:15 System Crash 2 [i] 15:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 16:10 Simpsonovci: XI. 4 [i] 16:35 Pozvánka pre pištolníka [i] 18:25 Profesionáli V.: Mikiho Vianoce 15 [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 2 [i] 20:00 Aljašský expres [i] 21:45 James Bond: Dych života [i] 00:20 Pozvánka pre pištolníka [i] 02:00 Agent III. 9,10 [i] 03:25 Vnútorné záležitosti [i] 04:55 Červené ruže 40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 07:50 Umíte tančit? VI. 4/32 [i] 08:40 Umíte tančit? VI. 5/32 [i] 09:30 Umíte tančit? VI. 6/32 [i] 10:20 Merlin IV. 4/13 [i] 11:15 Merlin IV. 5/13 [i] 12:10 Merlin IV. 6/13 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 14:55 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 17:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 21:00 The Millionaire Tour [i] 22:35 Řeka 3/8 [i] 23:25 Řeka 4/8 [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 01:05 The Millionaire Tour [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 21 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 08:10 Špinavé práce: Třídič pohlaví kuřat [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 09:55 Superlidé: Dovednost [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Opravna vraků 2013 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 16:15 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 18:05 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá 59 [i] 19:30 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 20:00 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 21:00 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 22:00 Nebezpečné lety 6 [i] 23:00 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 00:00 Detaily atentátu na Kennedyho [i] 01:50 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 02:50 Nebezpečné lety 6 [i] 03:50 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Čepice [i] 05:20 Vánoční Růženka [i] 06:00 Kost v krku [i] 06:30 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 07:35 Taneček přes dvě pekla [i] 08:35 Lady a Tramp [i] 09:50 O princezně, která ráčkovala [i] 10:50 Nesmrtelná teta [i] 12:30 Zvonící meče [i] 13:30 Noční motýl [i] 15:00 Císařův pekař [i] 16:20 Císař a tambor [i] 17:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Šťastný smolař [i] 21:35 Nesmrtelná Jiřina [i] 22:30 Griffin & Phoenixová [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Povídky malostranské [i] 01:20 Vánoce, Vánoce [i] 02:05 Kavárnička dříve narozených [i] 02:55 Hra pro tři [i] 04:00 Než se zvedne opona [i] 04:40 Poklad [i] 04:55 Možná přijde i kouzelník [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hranice bez hranic: Frýdlantský výběžek 15/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Naše věže 16/16 [i] 06:00 Padělky: časovaná bomba [i] 06:55 Zdivočelá země tentokrát nevážně [i] 07:10 Divočina bez hranic [i] 07:40 Ztracené adresy [i] 08:00 Nádherné Vánoce [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Vánoční bohoslužba [i] 10:00 Karákóramské ledovce [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 Vesmír: Kosmické díry 15/31 [i] 11:50 Chcete je? [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:35 Svatý Josef [i] 12:50 Cesta za nadějí [i] 13:45 Hodina zpěvu [i] 14:35 Modelka [i] 16:20 Gastonova cesta [i] 16:45 Vánoční posezení u muziky [i] 17:15 Matka Tereza 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vánoční koncert z Valdštejnského paláce [i] 19:50 Pásli ovce Valaši [i] 20:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 21:35 Chodníky slávy: Audrey Hepburnová [i] 23:30 Marija Panna přečistá [i] 00:35 Dianne Reeves 2/2 [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 01:55 Kultura.cz [i] 02:20 Kultura.cz Brno [i] 02:50 Příběhy pro Natálku [i] 03:00 Klášter cisterciáků v Plasích [i] 03:10 Čas ve stínu pyramid: Chrámy slunečních králů 4/4 [i] 03:40 Chcete je? [i] 03:45 Náš venkov [i] 04:00 Cesta za příběhem [i] 04:30 Vánoční koncert AG Flek - Hradišťan [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Šíleně smutná princezna [i] 06:50 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 08:15 Výbuch bude v pět [i] 09:40 Z pekla štěstí 2 [i] 11:35 Shrek [i] 13:10 Šmoulí Vánoce [i] 13:35 Dovolená s Andělem [i] 14:55 Krásná pokojská [i] 16:45 Tři veteráni [i] 18:35 Ulice 2312 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 V peřině [i] 22:20 Firewall [i] 00:10 Únos [i] 01:40 Novashopping 01:45 Krásná pokojská [i] 03:45 Výbuch bude v pět [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Slonisko a Medvídek Pú [i] 07:35 Dr. Dolittle [i] 09:10 Panna a netvor [i] 10:50 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku [i] 13:05 Asterix a Obelix [i] 15:05 Dobrý voják Švejk [i] 17:00 Rodinka: Capuccino se šlehačkou 5 [i] 17:30 Rodinka: Štědrovečerní překvapení 6 [i] 18:05 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 21:50 Pretty Woman [i] 00:05 Hřiště snů [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Madisonské mosty [i] 07:25 Ľúbostný príbeh [i] 09:10 Vianočný zázrak [i] 10:45 Pošli to ďalej [i] 12:50 Vianočný koncert Karla Gotta [i] 13:55 Priateľ pod stromček [i] 15:40 Vianoce na štvrtú [i] 17:10 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 18:55 Dharma a Greg III. 17/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:25 Slovník do postele [i] 00:25 Vianočný zázrak [i] 01:50 Prapodivné tajomstvá [i] 03:40 Frasier [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 15:35 Tamtamy ticha [i] 17:35 Alex a Emma [i] 19:20 Malí letci [i] 21:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 22:50 Dorian Grey [i] 00:45 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 02:20 Neviditelné děti [i] 04:20 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Biatlon [i] 11:15 Jezdectví [i] 11:30 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 06:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 08:05 Všemocný Thor [i] 09:50 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 10:45 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 11:40 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 13:25 Super Tanker [i] 15:10 Megapiraňa [i] 16:55 Vánoce s velkým V [i] 18:40 Jmelí nad Manhattanem [i] 20:25 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 21:20 CHRISTMAS ON UNIVERSAL: Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 23:10 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 00:55 Superžralok [i] 02:40 Sindibád a Minotaur [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 2 [i] 06:35 Planeta mláďat II. 2 [i] 07:35 Mořský orel [i] 08:35 Velké přírodní události 2 [i] 09:40 Jimova továrna na jídlo 3 [i] 10:15 Jimova továrna na jídlo 4 [i] 10:50 Utajený šéf 7 [i] 11:45 Vášnivý jedlík III. 19 [i] 12:15 Vášnivý jedlík III. 20 [i] 12:45 Jak vznikla Země 12 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Neúprosní dobyvatelé 15 [i] 14:40 Planeta lidí 2 [i] 15:40 Arktidou s Brucem Parry 2 [i] 16:45 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 17:45 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 18:40 Utajený šéf 8 [i] 19:35 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 20:30 Sedm divů sluneční soustavy 2 [i] 21:30 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 22:25 Sport očima vědy II. 2 [i] 23:25 Odkrytý Egypt 2 [i] 00:25 Odkrytý Řím 2 [i] 01:25 Technika nemožného 1 [i] 02:25 Sport očima vědy II. 2 [i] 03:25 Zmizelé světy 18 [i] 04:15 Jak vznikla Země 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy [i] 07:45 Netvor [i] 09:10 Já, padouch [i] 10:45 Králičí nora [i] 12:15 Půlnoc v Paříži [i] 13:50 Letos nepeču [i] 15:15 Green Lantern [i] 17:10 Ocelová pěst [i] 19:15 Rango [i] 21:00 Na doraz [i] 22:35 Tři dny ke svobodě [i] 00:50 Žena z pátého patra [i] 02:15 Obřad [i] 04:05 Božská extáze [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 51 [i] 06:00 Černobílý svět [i] 08:25 Superhvězda Superman [i] 09:40 Super 8 [i] 11:30 Před kamerou IX. 52