TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 06:25 Shrek Tretí [i] 07:50 Princ a Večernice [i] 09:25 SHREKove prvé Vianoce [i] 09:45 Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia [i] 09:55 Mr. Bean [i] 10:25 Plavčík a Vratko [i] 11:50 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 12:15 Začarovaná Ella [i] 13:55 Dívka na koštěti [i] 15:20 Susedia [i] 16:00 Šmolkoleda [i] 16:30 Pyšná princezna [i] 18:00 Perinbaba [i] 19:30 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:10 MODRÉ Z NEBA - VIANOČNÝ ŠPECIÁL [i] 23:00 Vianoce na štvrtú [i] 00:35 Štyria bratia [i] 02:25 Divoká noc [i] 03:40 Susedia [i] 04:20 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Vianoce s ockom [i] 06:55 Včielka Maja: Trampoty s cikádami [i] 07:20 Garfield II.: Chutnejší ako chutný [i] 07:30 Animované biblické príbehy: Narodil sa kráľ [i] 08:00 Čarovný mech Santa Klausa [i] 08:50 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa pripravuje na Vianoce [i] 10:15 Vianoce s ockom [i] 12:00 Najkrajší Vianočný darček [i] 13:35 Úsmev ako dar [i] 14:45 Don Bosco 1/2 [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Popoluška [i] 17:30 Sokoliar Tomáš [i] 19:15 Škola princov [i] 20:30 Mária z Nazaretu 1/2 [i] 22:15 Mária z Nazaretu 2/2 [i] 00:00 Polnočná sv. omša [i] 01:30 Don Bosco 1/2 [i] 03:10 Mária z Nazaretu 1/2 [i] 04:50 Mária z Nazaretu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Štedrý deň na Slatinských lazoch [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vianoce u starej mamy [i] 08:45 Ženský zákon [i] 10:10 Kalendár zvykov: Čas vianočný [i] 10:50 Maroško: Maroško študuje 3/3 [i] 12:05 Vianoce na Honte [i] 13:00 Vianočné oblátky [i] 14:00 Artikulárne kostoly [i] 14:35 Štipku soli 3/3 [i] 16:00 Harmonia pastoralis [i] 16:30 Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov [i] 17:00 Keď je Zem najbližšie k Slnku [i] 17:55 Orbis cantus [i] 18:30 Štedrý deduško Večerníček: Strigôňove Vianoce [i] 18:40 Jurošík a Vianoce [i] 18:45 Štedrý večer nastal [i] 18:55 Modlitbičky [i] 19:00 Sviatočné slovo [i] 19:05 Slovenské betlehemy [i] 19:30 Kubo [i] 20:45 Bosé nohy v parku [i] 22:30 Tichá noc [i] 22:55 Tajomstvo Vianoc [i] 23:20 Sviatočné slovo [i] 23:25 Sviatočné oslovenie [i] 00:10 Hymna svetla [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Tiene Toskánska [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:45 Hoď svišťom: Vianoce [i] 08:20 Penelope [i] 10:05 Dom snov 1,2/2 [i] 11:35 Fantastické torty 4 [i] 12:20 Cesta do minulosti [i] 13:35 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 15:35 Noc v múzeu [i] 17:20 Divočina [i] 18:40 Doba ľadová: Mamutie Vianoce [i] 19:05 Popoluška [i] 20:20 Vianočný Panelák: Vianoce sú tu! [i] 21:10 Dokonalý plán [i] 22:50 Chudobný ženích [i] 00:15 Stratené mesto [i] 01:55 Dokonalý plán [i] 03:30 Chudobný ženích [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Knight Rider 65,66 [i] 07:20 My Little Pony 16,17 [i] 08:00 Misia lásky 1/3 [i] 09:25 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/12 [i] 10:10 Slovácko sa nesúdi 1/12 [i] 10:55 James Bond: Chobotnička [i] 13:10 Noc tornád [i] 14:50 System Crash 1/4 [i] 15:45 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 2 [i] 16:35 Simpsonovc: i XI. 3 [i] 16:55 Dom snov IV. 1,2/2 [i] 18:25 Profesionáli V.: Vianočný bazár 13 [i] 19:15 Slovácko sa nesúdi 1/12 [i] 20:00 Stratené mesto [i] 21:45 James Bond: Vyhliadka na vraždu [i] 00:05 Bozk smrti [i] 01:50 Agent III. 7,8 [i] 03:15 Noc tornád [i] 04:50 Červené ruže 39 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 07:50 Umíte tančit? VI. 1/32 [i] 08:40 Umíte tančit? VI. 2/32 [i] 09:30 Umíte tančit? VI. 3/32 [i] 10:20 Merlin IV. 1/13 [i] 11:15 Merlin IV. 2/13 [i] 12:10 Merlin IV. 3/13 [i] 13:05 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 14:55 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 16:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 20:10 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 21:00 Koktejl [i] 22:55 Řeka 1/8 [i] 23:45 Řeka 2/8 [i] 00:35 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 01:25 Koktejl [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 06:00 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 06:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 08:10 Špinavé práce: Inspektor kanalizací [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 09:55 Superlidé: Vytrvalost [i] 10:50 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 11:40 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 12:35 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 13:30 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 14:25 Opravna vraků 2012 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 16:15 Špinavé práce: Třídič pohlaví kuřat [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 18:05 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 19:00 Jak se to dělá 58 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dezerty tapioca/sněžné pluhy/kolesové parníky/venkovní obložení domů [i] 20:00 Klamy Keitha Barryho [i] 21:00 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Vánoční vydání [i] 22:00 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Zimní speciál [i] 23:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 00:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 00:55 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 01:50 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Vánoční vydání [i] 02:50 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Zimní speciál [i] 03:50 Klamy Keitha Barryho [i] 04:45 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co bubáci a hastrmani netušili [i] 06:00 Doktorská pohádka [i] 06:45 Popelka [i] 08:25 Vánoční panenka [i] 09:15 Zimní víla [i] 10:10 Co takhle svatba, princi? [i] 11:40 Ať přiletí čáp, královno! [i] 13:15 Zkřížené meče [i] 14:20 Dešťová víla [i] 15:55 Šťastných deset 16:00 Princezna se zlatou hvězdou [i] 17:20 Byl jednou jeden král... [i] 19:00 Dvanáct měsíčků [i] 20:35 Pelíšky [i] 22:30 Veselé vánoční (pří)hody 2012 [i] 23:25 Věra - nevěra [i] 00:00 Půlnoční bohoslužba [i] 01:15 Noc pastýřů [i] 03:10 Bílé Vánoce Lucie Bílé v Opeře [i] 04:05 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Valašské koledy [i] 05:40 Vánoční oratorium [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Svatá noc [i] 06:45 Kamera na cestách: Velbloudí dostihy [i] 07:35 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 2/2 [i] 08:20 Stojí kostelíček [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Hradišťan a Spirituál Kvintet [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Když čerti nosí štěstí [i] 11:00 Cirque du Soleil: Kooza [i] 12:30 Sborové dary Vánoc [i] 13:00 Mary Poppins [i] 15:15 Zpívání na Zelené hoře [i] 15:50 A zlehka zazvoní [i] 16:55 Vánoční promluva synodního seniora [i] 17:05 Koledy: Tady a teď [i] 17:35 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Půjdem spolu do Betléma [i] 19:00 Štědrý večer nastal 19:05 Jingle bells [i] 19:15 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 20:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 22:15 Země odkud přicházím [i] 23:50 Na dobré hodince v Lanžhotské rodince [i] 00:30 Skapinova šibalství [i] 01:35 ČT Live - Eva Pilarová [i] 02:30 Cirque du Soleil: Alegría [i] 04:00 Malá vánoční hvězda [i] 04:30 Podivuhodný svět [i] 04:55 Slyšte nyní, láskyplní [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:40 Dobrodružství Zacha a Annie: Vánoční koleda [i] 06:25 Svátky vem kačer! [i] 07:15 Tom a Jerry: Louskáček [i] 08:05 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 09:50 Z pekla štěstí [i] 11:55 Kung Fu Panda slaví svátky [i] 12:20 Hrátky s čertem [i] 14:00 Krakonoš a lyžníci [i] 15:25 Šíleně smutná princezna [i] 17:00 Televizní noviny [i] 17:25 Ulice 2311 [i] 18:25 Šmoulí Vánoce [i] 18:50 O statečném kováři [i] 20:15 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:50 Na samotě u lesa [i] 23:25 Světáci [i] 01:15 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 02:40 Novashopping 03:10 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 03:35 Krakonoš a lyžníci [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Plácek 3 [i] 07:35 Vše nejlepší my přejem vám [i] 08:35 Mamutí Vánoce [i] 09:00 Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni [i] 10:25 Dva bratři [i] 12:20 Mravnost nade vše [i] 13:45 Jestřábí moudrost [i] 15:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 16:55 Rodinka: Teče nám do bot 3 [i] 17:30 Rodinka: Miláček Daisy 4 [i] 18:00 Zprávy FTV Prima [i] 18:10 Kouzelná romance [i] 20:15 Pyšná princezna [i] 21:50 Anna a král [i] 00:25 Smrt jí sluší [i] 02:05 Moje žena a jiné katastrofy [i] 03:35 Dařbuján a Pandrhola [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slávici na ulici [i] 06:00 Na streche [i] 06:50 Diabolské Vianoce [i] 08:35 Jak se budí princezny [i] 10:10 Šťastné a veselé! [i] 11:45 Koncert Lucie Bílej [i] 13:05 Vianočné šťastie [i] 14:40 Ľúbostný príbeh [i] 16:35 Pošli to ďalej [i] 19:00 Madisonské mosty [i] 21:30 Priateľ pod stromček [i] 23:20 Vianočné šťastie [i] 00:50 Michael [i] 02:25 Šťastné a veselé! [i] 03:50 Koncert Lucie Bílej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:45 V neděli večer [i] 17:40 Kouzelná flétna [i] 20:00 Neviditelné děti [i] 22:10 Romance a cigarety [i] 00:00 Nine [i] 01:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 03:30 Voda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 09:55 Business Class [i] 10:00 Eurosport Top 10 [i] 11:30 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Biatlon [i] 17:00 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Watts [i] 19:45 Eurosport Top 10 [i] 20:15 Watts [i] 21:15 Eurosport Top 10 [i] 21:45 Watts [i] 22:45 Eurosport Top 10 [i] 23:15 Watts [i] 01:15 Eurosport Top 10 [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Příšera za bažin/Tajemné světlo 12 [i] 06:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 08:05 El Dorado: Město zlata 1 [i] 09:50 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 10:45 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 11:40 Poslední sbohem [i] 13:25 Všemocný Thor [i] 15:10 Americké válečné lodě [i] 16:55 Naše první Vánoce [i] 18:40 Vánoční kauza [i] 20:25 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 21:20 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 23:10 Prezidentův muž [i] 00:55 2012: Doba ledová [i] 02:40 Únos letadla [i] 04:20 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jimova továrna na jídlo II. 5 [i] 06:00 Ostrov tučňáků 1 [i] 06:35 Planeta mláďat II. 1 [i] 07:35 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 08:35 Velké přírodní události 1 [i] 09:40 Jimova továrna na jídlo 1 [i] 10:15 Jimova továrna na jídlo 2 [i] 10:50 Utajený šéf 6 [i] 11:45 Vášnivý jedlík III. 17 [i] 12:15 Vášnivý jedlík III. 18 [i] 12:45 Jak vznikla Země 11 [i] 13:40 Zvířecí rekordmani IV.: Superpsi 14 [i] 14:40 Planeta lidí 1 [i] 15:40 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 16:45 Himaláje [i] 17:45 Vášnivý jedlík III. 19 [i] 18:15 Vášnivý jedlík III. 20 [i] 18:45 Utajený šéf 7 [i] 19:35 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 20:30 Sedm divů sluneční soustavy 1 [i] 21:30 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 22:25 Sport očima vědy II. 1 [i] 23:25 Odkrytý Egypt 1 [i] 00:25 Odkrytý Řím 1 [i] 01:25 Budování říše 4 [i] 02:15 Sport očima vědy II. 1 [i] 03:15 Zmizelé světy 16 [i] 04:10 Jak vznikla Země 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 51 [i]