Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Bláznivé Vianoce [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:50 Jak se budí princezny [i] 09:45 Mačky a psy [i] 11:30 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 13:10 Už sme tam? [i] 15:00 Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce [i] 17:00 Shrek Tretí [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 S tebou mě baví svět [i] 22:15 Kung-fu frajer [i] 00:30 Čierny úsvit [i] 02:15 Krvavá aréna [i] 03:40 Bozk smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Autosalón [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Včielka Maja: Alexandrov ďalekohľad [i] 07:45 Garfield II.: Kocúr a psie žrádlo [i] 07:55 Animované biblické príbehy: Ján Krstiteľ [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:55 Chlapec a pes: Smutná lavička [i] 09:25 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 09:55 Planéta Zem zhora II.: Aby veľtoky prežili 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:50 Zypa Cupák [i] 13:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Som nevinná [i] 14:55 Film pre pamätníkov: Štvorylka [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Fatálne požiadavky 8/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovensko 2012 - Advent: Návrat k rodine [i] 21:45 Šťastné a veselé [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Som nevinná [i] 01:30 Kráľ vinár: Fatálne požiadavky 8/13 [i] 02:15 Šťastné a veselé [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:45 Maroško: Vzdor 2/3 [i] 10:55 Pozvánka do divadla pre deti: Lakomstory z Londýna [i] 11:35 On Air [i] 12:00 Rád maltézskych rytierov [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:35 Štipku soli 2/3 [i] 15:00 Folklórny festival Východná [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Nory a Jána Gallovičovcov [i] 17:10 Vianoce Adama Boronču [i] 18:30 Večerníček: Ako Lízočka chystala darček [i] 18:40 Betlehemci v skanzene [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Prstene pre dámu [i] 21:20 Boľšoj teatr - obnova [i] 23:10 Umenie 2012: Hudba [i] 23:35 Retro noviny [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 Šibalka Eloise a Vianoce [i] 07:50 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 10:40 Fantastické torty 3 [i] 11:40 Chodiaca katastrofa [i] 13:40 Penelope [i] 15:50 Tiene Toskánska [i] 18:00 Fantastické torty [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 23:10 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 01:00 Pojedač hriechov [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:40 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Červené ruže 38 [i] 06:15 Biele goliere 14 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:15 Knight Rider 65,66 [i] 10:15 Zlatokopka [i] 12:40 X Factor USA 2012 [i] 14:40 X Factor USA 2012 [i] 17:00 James Bond: Chobotnička [i] 19:35 Haló [i] 20:20 Strážca zákona [i] 22:15 Barbar Conan [i] 01:05 Strážca zákona [i] 02:50 Neporaziteľní 3,4,5 [i] 04:55 Červené ruže 38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 9/40 [i] 07:55 Pán šelem II.: Iara 2/22 [i] 08:50 Svatyně III. 15/20 [i] 09:50 Svatyně III. 16/20 [i] 10:50 Pravěk útočí V. 3/6 [i] 11:50 Advokáti VII. 9/22 [i] 12:50 Podfukáři VI. 2/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 11/32 [i] 14:55 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 15:45 Pláž Makaha 7/10 [i] 16:15 Ten, kdo tě chrání: Komiks 9/22 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání: Věrnost firmě 10/22 [i] 18:15 JAG II. 13/15 [i] 19:15 Na lodi II. 10/17 [i] 21:00 Agent z Panamy [i] 23:10 CSI: New York IX. 4/7 [i] 00:10 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 01:05 Agent z Panamy [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 06:25 Jak to dělají? 17 [i] 06:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 07:15 Motory Detroitu: Motocykly na led [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 15 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:50 Američtí dřevorubci 4 [i] 11:40 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 12:35 Králové aukcí 7 [i] 13:05 Králové aukcí 8 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 14:25 Obchodníci 6 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 17:10 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 18:05 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 19:00 Jak se to dělá 57 [i] 19:30 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 6 [i] 21:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 22:00 Nejlepší policisté 2 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Do srdce temnoty [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 6 [i] 01:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 02:50 Nejlepší policisté 2 [i] 03:50 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 04:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Záhady starověkého Říma: Otrokyně z Jeruzaléma 19/20 [i] 06:50 Tajemství mořské panny [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Dovolená 12/13 [i] 11:55 Možná přijde i kouzelník [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Duhová panna [i] 14:20 Ráno budeme moudřejší [i] 15:25 Kotva u přívozu [i] 17:00 Adventní koncert 2012 [i] 18:00 Příběhy slavných - Július Satinský [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Anděl Páně [i] 21:35 Karlík a továrna na čokoládu [i] 23:25 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Komisař Moulin [i] 01:50 13. komnata Jitky Vrbové [i] 02:15 Bolkoviny [i] 03:00 Kalendář [i] 03:15 Převeliké klanění právě narozenému [i] 04:05 Z Divadélka pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Toulky krajem [i] 05:30 Cesty víry [i] 06:00 Kutná Hora [i] 06:10 Karnali: Cestopisný dokumentární cyklus 2/4 [i] 06:30 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy 12/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 1962 917/2379 [i] 08:40 Hledání ztraceného času [i] 09:00 Dejte nám křídla 5/5 [i] 09:55 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 10:50 Ochránce [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? [i] 12:00 Miss Potter [i] 13:30 Proč je Země kulatá [i] 14:30 Příběhy pro Natálku [i] 14:45 Respice finem [i] 15:00 Sváteční slovo biskupa Jiřího Paďoura [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Není betlém jako betlém [i] 16:25 Na plovárně s Bobem Helekiou Ogolou [i] 16:55 Karákóramské ledovce [i] 17:50 Byl jednou jeden... vesmír: Kassiopeia 9/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 8/26 [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Oškli umí létat 9/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Kassandra 48/52 [i] 19:30 Moje rodina V: Zubař filmových hvězd 10/14 [i] 20:00 Ledové srdce [i] 21:00 Cirque du Soleil: Alegría [i] 22:35 Pilíře země 7/8 [i] 23:35 Hudba nebeských sfér [i] 00:45 Děvčátko [i] 02:30 Začátek na samém konci [i] 03:05 Folklorní magazín [i] 03:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 03:40 Medicína pro 21. století [i] 03:55 Čtení na dobrou noc: O demokracii [i] 04:05 Přijďte k nám na večeři [i] 04:45 Vánoční setkání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:35 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:00 Pepek námořník [i] 06:20 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 17 [i] 06:35 Spiderman 13 [i] 06:55 Monsuno 18 [i] 07:25 Želvy Ninja VI 6 [i] 07:50 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě [i] 09:15 Chobotnice z II. patra [i] 11:15 Dva lidi v zoo [i] 12:50 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 14:00 Mr. Bean: Veselé Vánoce, pane Beane [i] 14:30 Lásce na stopě [i] 16:10 Budiž světlo [i] 17:55 Za trnkovým keřem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 22:00 Šerifové [i] 00:35 Žít naplno [i] 02:30 Novashopping 02:40 Áčko [i] 03:30 V dobrém i zlém IV 7 [i] 03:50 Za trnkovým keřem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Tutenstein I: Kletba faraonů 2 [i] 07:45 Mickeyho klubík I: Plutův psí šampionát 14 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i] 09:15 Prima SVĚT [i] 09:45 Zločiny v zahradách III: Lišky na vinici 1 [i] 11:05 Grinch [i] 13:05 Sám doma [i] 15:05 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 16:55 Rodinka: Slavíme 1 [i] 17:30 Rodinka: Miliónová tchýně 2 [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Láska nebeská [i] 22:50 Prázdniny [i] 01:20 Pravda o Charliem [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 05:45 Nikdy nehovor nikdy: Príbeh Deidre Hallovej [i] 07:40 Úbohá Nasťa 73-74/80 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:30 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 12:20 Kvetinárka [i] 14:15 Michael [i] 16:10 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 18:00 Vianočný bozk [i] 20:00 Legenda o vášni [i] 22:35 Skutočný príbeh: Najťažšie rozhodnutie [i] 00:25 Pred súmrakom [i] 01:45 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Alex a Emma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:55 Ostrov pokladů [i] 15:45 RRRrrrr!!! [i] 17:30 Žít po svém [i] 19:25 Poslední čas na lásku [i] 21:05 Voda [i] 23:10 Obhájce [i] 01:10 Pád do ticha [i] 02:25 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Olympiáda [i] 16:15 Olympiáda [i] 17:45 Watts [i] 18:30 Jezdectví [i] 19:30 Jezdectví [i] 21:00 Snooker [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Snooker [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 09:00 Naše první Vánoce [i] 11:00 Vánoční polibek [i] 13:00 Vánoční zásilka [i] 15:00 Vánoce s velkým V [i] 17:00 PREMIÉRA FILM Jmelí nad Manhattanem [i] 19:00 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 20:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Životní volba 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 23:00 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 00:00 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i] 01:00 Šakal [i] 03:15 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 04:00 Milionový lékař 2: Když dva dělají totéž 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Sahara 1 [i] 06:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 07:05 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 08:10 Podzemí měst 2 [i] 09:05 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 10:15 Soukromý život 2 [i] 11:25 Na chalupě [i] 12:30 Utajený šéf 11 [i] 13:25 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Divotvorná voda 1 [i] 14:00 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Tři v podnájmu 2 [i] 14:35 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Rybí večeře 3 [i] 15:10 Rajky: ptáci z Ráje [i] 16:25 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 17:35 Jimova vánoční továrna na jídlo [i] 18:15 Jimova továrna na jídlo II. 5 [i] 18:55 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 19:50 Pláž chameleona [i] 20:55 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 21:55 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 23:00 Příběh o Indii: Zlaté věky 4 [i] 00:10 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 01:15 Rajky: ptáci z Ráje [i] 02:30 Podzemí měst 2 [i] 03:25 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 04:30 Mravenci vědí všechno 9 [i] 04:50 Jimova vánoční továrna na jídlo [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Virtuální světy [i] 06:00 Transformers 3 [i] 08:30 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 09:30 V kůži Johna Malkoviche [i] 11:20 Šest žen Henryho Lefaye [i] 12:55 Opravdové country 2: Talent [i] 14:45 Před kamerou IX. 52 [i] 15:15 Transformers 3 [i] 17:45 Terapie 41 [i] 18:10 Terapie 42 [i] 18:35 Terapie 43 [i] 19:00 Terapie 44 [i] 19:30 Terapie 45 [i] 20:00 Terapie II. - speciál [i] 20:30 Bláznivá, zatracená láska [i] 22:25 Krev na křídlech [i] 00:00 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 11 [i] 01:00 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 12 [i] 02:05 Kus [i] 04:05 Paranormal Activity 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Glee Live! 3D [i] 07:25 Robin Hood [i] 10:00 Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná [i] 11:25 Liga mimořádných tanečníků: Tajemství Ra [i] 13:10 Batman Rok jedna [i] 14:15 Válečný kůň [i] 16:40 Neviditelný symbol [i] 18:15 Otec neznámý [i] 19:55 Pouť [i] 22:00 True Blood - Pravá krev V.: Zachraň se 12