Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Monk V. 9/16 [i] 06:25 Krakonoš a lyžníci [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru [i] 08:45 Kozmetička a zviera [i] 10:55 Vianočné prázdniny [i] 13:00 Miliónové Vianoce [i] 15:05 Vianoce na nože [i] 17:05 Mačky a psy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Anjeli a démoni (HD) [i] 23:15 Čierny úsvit [i] 01:15 Anjeli a démoni (HD) [i] 03:25 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky VI. 32 [i] 05:55 Reportéri [i] 06:20 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Lakomý syseľ [i] 07:30 Včielka Maja: Ako Vilko všetkých zachránil [i] 07:55 Garfield II.: Krajina čakania [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Kôň pre Winky [i] 11:10 Snehuliak hľadá snehuliačku [i] 12:45 Autosalón [i] 13:15 On Air [i] 13:40 Kráľov korzár 5/6 [i] 14:30 Kráľov korzár 6/6 [i] 15:30 Krajina rebelov 4/7 [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Cesta za šťastím [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Chicago [i] 00:55 Krajina rebelov 4/7 [i] 02:50 Cesta za šťastím [i] 04:20 Chicago [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Občan za dverami [i] 09:25 Spomíname na Blahoslava Hečka: Pomaly sa ponáhľaj [i] 10:25 Cesta [i] 10:50 Maroško: Smoliar 1/3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Prečo ma nepočúvaš? [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme: Nepečené cukrovinky [i] 13:45 Ach, tie Vianoce [i] 14:15 Štipku soli 1/3 [i] 15:35 Kapura [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:35 Test magazín: Test magazín [i] 16:50 Stromček prianí [i] 18:00 Predvianočná návšteva v rodine Kronerovcov [i] 18:30 Večerníček: Ako kapor po prvý raz v živote uvidel prskavky [i] 18:40 Vianočné vence [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 (Ne)celebrity: Tatiana Boksajová [i] 20:00 Rád maltézskych rytierov [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Nory a Jána Gallovičovcov [i] 21:40 Celkom obyčajný príbeh [i] 23:20 Retro noviny [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Architekt - národný umelec Dušan Jurkovič [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:20 Timon a Pumbaa [i] 07:45 Gumkáči [i] 08:15 Beyblade Metal Fusion [i] 08:45 Bakugan [i] 09:05 Panelák: Koniec sveta [i] 10:20 Deň nezávislosti [i] 13:15 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 16:00 Kde bolo, tam bolo 17,18 [i] 18:00 Fantastické torty 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Chodiaca katastrofa [i] 22:30 Farmár hľadá ženu [i] 00:10 Vlak smrti [i] 02:15 Hovory s minulosťou [i] 04:05 Vlak smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Smrteľný omyl [i] 07:15 Moderné veštenie [i] 08:30 Červené ruže 37 [i] 09:30 Črepiny PLUS [i] 10:45 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 11:45 Biele goliere 14 [i] 12:40 Uviaznutie v raji [i] 15:10 Smrteľný omyl [i] 17:30 Inkognito [i] 18:30 Vtip za stovku [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 00:10 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 01:10 Zlatokopka [i] 03:15 Neporaziteľní 1,2/6 [i] 04:40 Červené ruže 37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 8/40 [i] 07:55 Pán šelem II.: Opolidé 1/22 [i] 08:50 Svatyně III. 13/20 [i] 09:50 Svatyně III. 14/20 [i] 10:50 Pravěk útočí V. 2/6 [i] 11:55 Advokáti VII. 8/22 [i] 12:50 Podfukáři VI. 1/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 10/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 16:00 Ten, kdo tě chrání: Havárie 7/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Srdce 8/22 [i] 18:00 JAG II. 12/15 [i] 19:05 Síly temna [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 23:00 NCIS V. 18/19 [i] 00:00 NCIS V. 19/19 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 01:45 Síly temna [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 20 [i] 06:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 06:25 Jízda: Podle přání [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 09:05 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 09:55 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 10:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 11:40 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 12:35 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Okinawské akvárium [i] 15:20 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 16:15 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 16:45 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 4 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 19:00 Jak se to dělá 56 [i] 19:30 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 21:00 Králové aukcí 7 [i] 21:30 Králové aukcí 8 [i] 22:00 Vojenské memorabilie 1 [i] 22:30 Vojenské memorabilie 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Přežili byste?: Tonoucí [i] 00:55 Králové aukcí 7 [i] 01:25 Králové aukcí 8 [i] 01:50 Vojenské memorabilie 1 [i] 02:20 Vojenské memorabilie 2 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 03:50 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:05 Kostičky [i] 06:15 Štědrý den v Kouzelné školce [i] 06:45 O Radkovi a Mileně [i] 07:50 Sobík Niko [i] 09:10 Vánoční skřítek [i] 10:45 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:50 Třetí patro: Patent 4/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Husa [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 Provdám svou ženu [i] 15:35 Čokoláda [i] 17:30 Tribute aneb 25 let příběhů v písních [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:50 Profesionální manželka [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 3:10 Vlak do Yumy [i] 02:35 Zpátky se Sobotou [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených aneb Částečná bilance [i] 04:05 Bolkoviny [i] 04:45 Požírač medvědů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 SIAL - legenda české architektury [i] 05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Klášter cisterciáků v Plasích [i] 06:10 Jak se žije s českou rybou podle [i] 06:25 Třistatřicettři [i] 07:15 Náš venkov [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Folklorní magazín [i] 09:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:25 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 10:20 Paříž tančí [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Hranice bez hranic: Frýdlantský výběžek 15/16 [i] 12:35 Pudr a benzin [i] 14:05 Galerie umění 2/13 [i] 14:35 Ztracené adresy [i] 15:00 Divočina bez hranic [i] 15:25 Najdi si své zvíře [i] 16:00 Kamera na cestách: Velbloudí dostihy [i] 16:55 Zázračná planeta: Dokonalý dravec [i] 17:50 O dívce, která šlápla na chléb - [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: Když spánek nepřicházel 9/14 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 2/2 [i] 20:45 Tokijské gangy [i] 21:35 Svět zítřka [i] 23:20 Červený trpaslík: Kassandra 48/52 [i] 23:50 Proč chudoba? [i] 00:40 Jak se žije s českou rybou podle [i] 00:55 Sbohem Československo: Jak na to šli Klaus s Mečiarem 10/12 [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Vědec [i] 02:45 Prezidentství [i] 03:45 Přijďte k nám na večeři [i] 04:25 Narodil se Kristus Pán [i] 04:50 Lidová vánoční mše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:20 Pepek námořník [i] 06:40 Baby Looney Tunes II 4 [i] 07:05 Batman: Odvážný hrdina 4 [i] 07:30 Monsuno 17 [i] 07:55 Želvy Ninja VI 5 [i] 08:15 Superkočky 10 [i] 09:10 Paní Zázračná na Manhattanu [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 13:55 Mr. Bean: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 14:25 Postrach Dennis o Vánocích [i] 16:10 Vánoce naruby [i] 18:00 Na pytlácké stezce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Poslední vládce větru [i] 22:35 Létající zabiják [i] 00:25 Motel smrti [i] 01:55 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 03:25 V dobrém i zlém IV 6 [i] 03:45 Na pytlácké stezce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Tutenstein I 1 [i] 07:55 Mickeyho klubík I: Schovávaná s Donaldem 13 [i] 08:25 M*A*S*H 80 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:00 M*A*S*H 81 [i] 10:30 Columbo: S dýkou v mysli [i] 12:20 Princezna ledu [i] 14:20 Mickovy modré oči [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i] 18:20 Pečení s Markétou [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vánoční koleda [i] 22:05 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 00:50 Křik [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Don Juan DeMarco [i] 07:25 Úbohá Nasťa 71-72/80 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:20 Rukojemníci [i] 12:00 Divé mačky [i] 14:15 Strieborné zvončeky [i] 16:10 Vtáky v tŕní I. 9-10/10 [i] 18:05 Kvetinárka [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 21:55 Vianočný bozk [i] 23:45 Nikdy nehovor nikdy: Príbeh Deidre Hallovej [i] 01:25 Rukojemníci [i] 02:35 Problémoví tínedžeri [i] 03:50 Smiechoty [i] 04:35 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Bratři Bloomovi [i] 15:45 Manželská klec [i] 17:25 Spadl z oblaků [i] 19:15 Tajnosti [i] 21:00 Záhady Pittsburghu [i] 22:40 Zkrocená hora [i] 01:00 I Love You Phillip Morris [i] 02:35 Vše o orgasmu [i] 04:00 Klepání na nebeskou bránu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Watts [i] 20:30 Eurosport Top 10 [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 07:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 08:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 09:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 11:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 13:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 15:00 Kull dobyvatel [i] 17:00 PREMIÉRA FILM CHRISTMAS ON UNIVERSAL: Vánoční kauza [i] 19:00 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 21:00 Šakal [i] 23:30 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 00:30 Studená fúze [i] 02:15 Vánoční zásilka [i] 04:00 Milionový lékař 2: Jednou jsi dole jednou nahoře 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jezera na střeše světa 4 [i] 07:00 Podzemí měst II. 1 [i] 07:55 Zmizelé světy 16 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 3 [i] 09:35 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 10:40 Arktidou s Brucem Parry 1 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 11 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 12 [i] 12:45 Utajený šéf 10 [i] 13:40 Válka v reklamě 6 [i] 14:35 První život 1 [i] 15:45 Planeta dinosaurů 2 [i] 16:45 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 17:50 Jimova továrna na jídlo II. 3 [i] 18:30 Jimova továrna na jídlo II. 4 [i] 19:10 Zvláštní jedlíci III. 4 [i] 20:20 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Severní Karolina 5 [i] 21:30 Poškozeni sportem 5 [i] 22:05 Poškozeni sportem 6 [i] 22:40 Ztracen v Amazonii [i] 23:45 Největší loupeže Británie 6 [i] 00:45 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 01:45 Jezera na střeše světa 4 [i] 02:45 První život 1 [i] 04:00 Planeta dinosaurů 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Naše máma Georgia [i] 07:25 Prvních 20 miliónů je nejtěžších [i] 09:05 Neklid [i] 10:35 Muži v naději [i] 12:30 Terapie 36 [i] 12:55 Terapie 37 [i] 13:20 Terapie 38 [i] 13:45 Terapie 39 [i] 14:10 Terapie 40 [i] 14:40 Monte Carlo [i] 16:25 Thor [i] 18:20 Den zrady [i] 20:00 Signál [i] 22:00 Repo Men [i] 00:00 Zelená zóna [i] 01:50 Neopouštěj mě [i] 03:35 Alarm [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Pan Bobr [i] 07:30 Evropské filmové ceny 2012 [i] 09:05 Bubliňák