Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:25 Bez servítky - FINÁLE [i] 10:40 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Kobra 11 [i] 11:40 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Komisár Rex [i] 13:45 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Mentalista [i] 14:35 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Monk [i] 15:30 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Dva a pol chlapa [i] 16:00 VIANOČNÝ ŠPECIÁL: Dr. House [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 OVB Športovec roka 2012 - LIVE [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Ja, legenda (HD) [i] 00:25 AKČNÝ PIATOK: Krvavá aréna [i] 02:05 Drvivý dopad [i] 04:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Úsmev, prosím! [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III (2.): Sused [i] 10:55 Sila lásky V. 19 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Nebíčko v papuľke [i] 14:05 Žena na úteku 49 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Sullyho prebudenie [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 32 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Snehuliak hľadá snehuliačku [i] 21:40 Príbeh z Bronxu [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III (2.): Sused [i] 00:45 Doktorka Quinnová III.: Sullyho prebudenie [i] 01:30 Slovensko v obrazoch [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:20 Príbeh z Bronxu [i] 04:15 Sila lásky V. 19 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Zázračný biely dáždnik [i] 13:25 Sólo pre jeden hlas [i] 14:00 Kvarteto [i] 14:25 Senior klub [i] 14:55 Orientácie [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Mama to vie najlepšie [i] 16:30 Práca pre teba [i] 16:35 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:40 Putovanie do San Jaga [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Ako to bolo s jedličkou a červeným vtáčikom [i] 18:40 Diskriminácia sa ma (do)týka: Anti - D [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Desmod zo Synagógy v Nitre [i] 21:00 Família: Família - Schody do neba [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Kino na Dvojke: Hlasy nevinnosti [i] 23:50 BJD - zostrihy: BJD Curtis Stigers (USA) [i] 00:50 Práca pre teba [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Syfilis [i] 08:40 Súdna sieň: Kóma [i] 09:45 Panelák: Prepadovka [i] 10:50 Áno, šéfe! 11 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:45 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i] 13:50 Panelák: Prepadovka [i] 15:00 Vianoce v putách [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Podarené detičky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Koniec sveta [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 17,18 [i] 23:30 Deň nezávislosti [i] 02:40 Divosi [i] 04:30 Menovec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska a pomsta 191 [i] 05:55 Črepiny PLUS [i] 06:30 My Little Pony 15 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 36 [i] 09:10 Stratený prápor [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 19 [i] 12:05 Blízko smrti 7 [i] 13:15 Biele goliere 14 [i] 14:20 Ninja Factor II. 79 [i] 14:50 Simpsonovci XI. 2 [i] 15:15 Griffinovci: VIII. 7 [i] 15:45 Futurama VI. 1/16 [i] 16:10 Nitro Circus [i] 16:50 Áno, šéfe! 11 [i] 18:00 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 18:55 Simpsonovci XI. 2 [i] 19:20 Griffinovci: VIII. 7 [i] 19:50 Nitro Circus [i] 20:20 Vtip za stovku [i] 21:10 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Inkognito [i] 23:40 Blízko smrti 7 [i] 00:40 Cribs 19 [i] 01:05 Neporaziteľní 5,6/6 [i] 02:40 Cribs 20,21 [i] 03:25 Biele goliere 14 [i] 04:05 Červené ruže 36 [i] 04:50 Láska a pomsta 192 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 9/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Život po životě 13/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání II. 7/23 [i] 12:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 13:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 9/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Devět životů 14/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 8/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 10/23 [i] 20:00 Svět v ohrožení [i] 21:40 Metal Hurlant Chronicles 2/6 [i] 22:15 Dead Set 1/5 [i] 23:15 Dead Set 2/5 [i] 00:15 Dead Set 3/5 [i] 01:20 Svět v ohrožení [i] 02:55 Metal Hurlant Chronicles 2/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 08:10 Špinavé práce: Popelář v čínské čtvrti [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 09:55 Nutné k přežití: Africká savana [i] 10:50 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 11:15 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 15:20 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 16:15 Špinavé práce: Inspektor kanalizací [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 18:05 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 19:00 Jak se to dělá 55 [i] 19:30 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 20:00 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 21:00 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 22:00 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 23:00 Skutečná forenzní laboratoř: Cesta k vraždě [i] 00:00 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 00:55 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 01:50 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 02:50 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 03:50 Skutečná forenzní laboratoř: Cesta k vraždě [i] 04:45 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sever a Jih II 5/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 16/26 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Výlet do Krumlova 11/13 [i] 10:20 Příběhy slavných - Vlasta Burian [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 11:55 StarDance V ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Možná přijde i kouzelník [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Menšíkoviny [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 2 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:00 13. komnata Jitky Vrbové [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Zaručená anonymita 34/62 [i] 23:55 Město žen II: Zničený láskou 19/22 [i] 00:15 AZ-kvíz Speciál [i] 00:45 Sama doma - [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Po stopách hvězd [i] 03:10 Komediograf [i] 03:35 Kuchařská pohotovost [i] 04:00 Bolkoviny [i] 04:45 Restaurace [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 05:40 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Teplice [i] 09:10 Přidej se [i] 09:20 Nedej se [i] 09:35 Václav Havel: moje Praha [i] 10:20 Galerie umění 1/13 [i] 10:50 Respice finem [i] 11:05 Barvy života [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:15 Na plovárně s Bíbou Brodskou [i] 12:40 Jak se žije s českou rybou podle [i] 12:55 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 13:20 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy 2/2 [i] 14:05 Konec světa byl a bude [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 16:30 Kosmopolis: Vánoce v Evropě [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Štědrý den v Kouzelné školce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři II 1/26 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 2. část 34/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Dokonalý dravec [i] 21:00 Vesmír: Kosmické díry 15/31 [i] 21:45 Velikáni filmu: Clint Eastwood [i] 23:55 ČT Live - Eva Pilarová [i] 00:50 Q [i] 01:15 Na stojáka [i] 01:40 Medúza 02:15 Poslední odcházení Václava Havla [i] 03:10 Zámek Versailles [i] 04:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:25 Přijďte k nám na večeři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 23 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2309 [i] 09:50 Santa Junior [i] 11:30 Dva a půl chlapa III 23 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka II 2 [i] 13:40 Pohřešovaní 16 [i] 14:40 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Proklouznutí 11 [i] 16:30 Přátelé VII 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony 16 [i] 18:30 Ulice 2310 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější [i] 22:35 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:35 (J)elita ze střídačky [i] 02:05 Novashopping 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Proklouznutí 11 [i] 02:55 Pohřešovaní 16 [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 5 [i] 04:55 Přátelé VII 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 08:25 Kutil Tim VIII: Jak vyzrát na škvrňata 12 [i] 09:05 M*A*S*H 79 [i] 09:35 M*A*S*H 80 [i] 10:05 Prostřeno! [i] 10:50 Diagnóza vražda VI: Poslat do hrobu 17 [i] 11:45 Schimanski: Plyšová zvířátka [i] 13:30 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Přísně utajeni 2 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Obchoďák: Báječné narozeniny [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Americký gangster [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ten, kto ťa chráni II. 12/23 [i] 06:15 Viktória 34/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 141/216 [i] 08:25 Ally McBealová V. 6/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan [i] 11:10 Druhý dych II. 55 [i] 12:10 Larina voľba 122-123 [i] 14:15 Ten, kto ťa chráni II. 13/23 [i] 15:05 Viktória 35/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 142/216 [i] 16:55 Vianoce plné lásky [i] 18:45 Dharma a Greg III. 16/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 56 [i] 21:30 Snehový raj [i] 23:25 Problémoví tínedžeri [i] 00:55 Don Juan DeMarco [i] 02:25 Frasier [i] 02:45 Dharma a Greg III. 16/24 [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:30 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Hrozba z nebe [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:45 Plnou parou vzad! [i] 15:30 Nicota [i] 17:05 Duše jako kaviár [i] 19:00 Horší než smrt [i] 20:40 Klepání na nebeskou bránu [i] 22:15 Coriolanus [i] 00:25 Černé Vánoce [i] 01:55 Deník nymfomanky [i] 03:35 Politické kruhy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 17:00 Snooker [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:45 Dřevorubecké sporty [i] 20:45 Silové sporty [i] 21:45 Bowling [i] 22:45 Jezdectví [i] 22:55 Business Class 23:00 Motorsport [i] 23:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 07:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 09:20 Vánoce s velkým V [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 15:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 17:20 Naše první Vánoce [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 20:20 Kull dobyvatel [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 23:20 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 00:20 Studená fúze [i] 02:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 03:20 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Krásný jedlý svět 3 [i] 06:40 Krásný jedlý svět 4 [i] 07:15 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 07:50 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 08:25 Vraky snů 15 [i] 08:55 Sběrači II. 16 [i] 09:50 Jamieho škola snů 7 [i] 10: