TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 09:40 Pestúnka pod stromček [i] 11:40 RODINNÉ PRÍPADY: Moja dcéra ušla z domu [i] 12:45 V tieni zločinu II. 22/22 [i] 13:45 Bez servítky - FARMÁRI [i] 14:55 Priatelia X. 10-11/18 [i] 16:00 Dr. House III. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 21:30 Bez servítky - FINÁLE [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Dr. House III. 24/24 [i] 00:15 Nebezpečný svedok [i] 01:55 V tieni zločinu II. 22/22 [i] 02:40 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 03:30 Priatelia X. 11/18 [i] 03:55 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Úsmev, prosím! [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III. (1.): Do skorého videnia, kapitán [i] 10:55 Sila lásky V. 18 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 14:00 Žena na úteku 48 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Washita II. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 31 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kráľov korzár 5/6 [i] 21:00 Kráľov korzár 6/6 [i] 21:55 Prežiť!: Totálna búrka [i] 22:45 Luther II. 4/4 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania III. (1.): Do skorého videnia, kapitán [i] 00:35 Doktorka Quinnová III.: Washita II. [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Prežiť!: Totálna búrka [i] 02:40 Luther II. 4/4 [i] 03:35 Sila lásky V. 18 [i] 04:20 Sila lásky VI. 31 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Čarovný nápev [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Termálne kúpele Vals vo Švajčiarsku [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:10 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Čorňanskí kuňočci [i] 13:10 Pred sviatkami [i] 14:10 Polícia [i] 14:25 Občan za dverami [i] 14:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:30 FIFA magazín [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Oskar Rózsa zo Synagógy v Leviciach [i] 21:00 Toda - ďakujem [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy: Molekulárna biológia v biomedicínskom výskume [i] 00:30 Práca pre teba [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:14 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Pikantné fotky [i] 08:40 Súdna sieň: Kóma [i] 09:45 Panelák: Slušný sused [i] 10:50 Áno, šéfe! 10 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:45 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i] 13:50 Panelák: Slušný sused [i] 15:00 Sám doma [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Vianoce a gule [i] 21:40 Vianoce v putách [i] 23:40 Vysnívaný sused [i] 01:40 Mafstory: Golfista Banán [i] 02:30 Nevera po slovensky 4/4 [i] 03:15 Vysnívaný sused [i] 04:45 Súdna sieň: Mŕtvica pred oltárom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska a pomsta 190 [i] 05:50 Črepiny PLUS [i] 06:30 My Little Pony 14 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 35 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17,18 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 18 [i] 12:05 Blízko smrti 6 [i] 13:15 Biele goliere 13 [i] 14:20 Ninja Factor II. 78 [i] 14:50 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 15:15 Futurama V. 16/16 [i] 15:45 Carpocalypse 6/6 [i] 16:50 Áno, šéfe! 10 [i] 18:00 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 18:55 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 19:20 Carpocalypse 6/6 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 7 [i] 21:10 Stratený prápor [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 7 [i] 00:05 Cribs 17 [i] 00:30 Pensacola: Zlaté krídla III. 19 [i] 01:25 Nitro Circus 12/12 [i] 01:55 Futurama V. 16/16 [i] 02:15 Ninja Factor II. 78 [i] 02:35 Blízko smrti 7 [i] 03:20 Cribs 18 [i] 03:40 Biele goliere 13 [i] 04:20 Červené ruže 35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 8/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Císařova nevěsta 12/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání II. 6/23 [i] 12:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 13:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 8/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Život po životě 13/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 7/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 9/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21/24 [i] 21:00 NCIS V. 18/19 [i] 22:00 NCIS V. 19/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6/24 [i] 00:00 Strážce pořádku III. 11/13 [i] 00:55 NCIS V. 18/19 [i] 01:50 NCIS V. 19/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 06:25 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 08:10 Špinavé práce: Zpracovatel cibule [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 09:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 10:50 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 11:15 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 12:35 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:30 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 16:15 Špinavé práce: Popelář v čínské čtvrti [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 18:05 Nutné k přežití: Africká savana [i] 19:00 Jak se to dělá 54 [i] 19:30 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 21:00 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 4 [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Atomový útok [i] 00:00 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 01:50 Říční příšery: Neviditelný kat [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 4 [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Atomový útok [i] 04:45 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 15/26 [i] 09:25 Sever a Jih II 5/12 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pošta pro tebe [i] 11:55 StarDance V ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Možná přijde i kouzelník [i] 15:45 Po stopách hvězd [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Trumfy Miroslava Donutila [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Sovákoviny [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Otec neznámý aneb cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka [i] 21:25 Koncert proti konci světa [i] 22:55 Zatímco jsi spal [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Zajímavosti z regionů Brno [i] 01:25 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Po stopách hvězd [i] 02:45 Komediograf [i] 03:15 Kuchařská pohotovost [i] 03:40 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 04:30 Ze života velkého chlapa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 StarDance V ...kolem dokola [i] 05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Ztracené adresy [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 1/2 [i] 10:35 Papá [i] 11:05 Zdivočelá země tentokrát nevážně [i] 11:20 Putování za vínem: Jihoafrická republika I. [i] 11:50 Praha, město věží: Naše věže 16/16 [i] 12:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:35 Divočina bez hranic [i] 13:00 Čas ve stínu pyramid: Chrámy slunečních králů 4/4 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Cesty víry [i] 14:10 Česká mše vánoční v Římě [i] 14:35 Vánoční únos [i] 16:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 13/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 1. část 33/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí [i] 21:00 Padělky: časovaná bomba [i] 22:00 Mogadišu [i] 23:50 Třistatřicettři [i] 00:45 Andělé v Americe: Milénium se blíží: Posel 3/6 [i] 01:40 Dianne Reeves 1/2 [i] 02:30 Moje rodina V: Past na Sherlocka 8/14 [i] 03:00 Kvarteto [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:10 Čtení na dobrou noc [i] 04:20 Veselé vánoční hody [i] 04:45 Poutní místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 22 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2308 [i] 09:55 Poklad byzantského kupce [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka II 1 [i] 13:40 Pohřešovaní 15 [i] 14:40 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Domeček pro panenky 10 [i] 16:30 Přátelé VII 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta 15 [i] 18:30 Ulice 2309 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ještě není čas 384 [i] 21:40 Kriminálka Miami IX: Všechno jinak 18 [i] 22:35 Televizní noviny: Cesta na Hrad [i] 23:15 Není úniku [i] 01:05 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Domeček pro panenky 10 [i] 02:00 Pohřešovaní 15 [i] 03:10 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 08:20 Kutil Tim VIII: Doma na svátky 11 [i] 09:00 M*A*S*H 78 [i] 09:30 M*A*S*H 79 [i] 10:00 Prostřeno! [i] 10:45 Diagnóza vražda VI: Zachraň mě 16 [i] 11:40 Schimanski: Pozor na tu holku [i] 13:30 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger IV: Výbuch 1 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Dvojí hra [i] 23:45 Firma: Kapitola třetí 3 [i] 00:35 Živí mrtví I: Krátké shledání 3 [i] 01:25 Reportéři na vaší straně [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Ten, kto ťa chráni II. 11/23 [i] 06:05 Viktória 33/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 140/216 [i] 08:15 Ally McBealová V. 5/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 11:05 Jediná, ktorá prežila 1-2/2 [i] 14:35 Ten, kto ťa chráni II. 12/23 [i] 15:25 Viktória 34/171 [i] 16:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 141/216 [i] 17:15 Nechápem, ako to dokáže [i] 18:55 Dharma a Greg III. 15/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 55 [i] 21:30 Strieborné zvončeky [i] 23:30 Larina voľba 123 [i] 00:20 Sex v meste VI. 20/20 [i] 01:10 Frasier [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:50 Sex v meste VI. 20/20 [i] 03:35 Dharma a Greg III. 15/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje léto lásky [i] 13:40 Můj soused zabiják 2 [i] 15:30 Holka na hlídání [i] 17:20 Čekání na štěstí [i] 19:05 Nomád [i] 21:00 Fanoušci [i] 22:40 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 00:20 Politické kruhy [i] 02:05 Sexy mrtvola [i] 03:30 Hazard [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Watts [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 19:45 Silové sporty [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Business Class [i] 00:05 Watts [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 07:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 09:20 Vánoční zásilka [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 15:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 17:20 Vánoce s velkým V