Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Kobra 11 XIII. 11/12 [i] 09:35 Boj o prežitie [i] 11:30 HORÚCA KRV - FINÁLE SÉRIE [i] 12:50 V tieni zločinu II. 21/22 [i] 13:45 Bez servítky - FARMÁRI [i] 15:00 Priatelia X. 8-9/18 [i] 16:00 Dr. House III. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 21:30 Nechápem, ako to dokáže [i] 23:25 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Dr. House III. 23/24 [i] 00:45 Boj o prežitie [i] 02:20 Kobra 11 XIII. 11/12 [i] 03:15 Priatelia X. 8-9/18 [i] 04:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:35 Úsmev, prosím! [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 16/16 [i] 11:00 Sila lásky V. 17 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Žena na úteku 47 [i] 15:05 Doktorka Quinnová III.: Washita I. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 30 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zbraň odplaty [i] 22:20 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 16/16 [i] 23:50 O 5 minút 12 [i] 01:00 Zbraň odplaty [i] 03:10 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 03:30 Sila lásky V. 17 [i] 04:15 Sila lásky VI. 30 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Ako to funguje [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:30 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Kedz sebe zašpivam [i] 13:15 Stena [i] 14:05 Doslova [i] 15:15 Energetika [i] 15:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni šamana J.Delgada Mamaniho [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Termálne kúpele Vals vo Švajčiarsku [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:45 Test magazín: Test magazín [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Skupina Longital z Hradu Modrý kameň [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Sféry dôverné: Vianoce sa blížia... [i] 23:05 Energetika [i] 23:15 Práca pre teba [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Gangster [i] 08:40 Súdna sieň: Emigrantom doma [i] 09:45 Panelák: Pravda je vo víne [i] 10:50 Áno, šéfe! 9 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:45 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i] 13:50 Panelák: Pravda je vo víne [i] 14:50 Nemilosrdní [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Sám doma [i] 22:40 Vtierka Castle III. 16 [i] 23:40 Dokonalé manželstvo [i] 01:45 Mafstory: Vyšetrovateľ [i] 02:40 Nevera po slovensky 3 [i] 03:25 Vtierka Castle III. 16 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:45 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Láska a pomsta 189 [i] 06:05 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:30 My Little Pony 13 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 34 [i] 09:10 Letecké katastrofy III. 3,4 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 17 [i] 12:05 Blízko smrti 5 [i] 13:15 Biele goliere 12 [i] 14:20 Ninja Factor II. 77 [i] 14:50 Simpsonovci X. 23/23 [i] 15:15 Futurama V. 15 [i] 15:45 Carpocalypse 5 [i] 16:50 Áno, šéfe! 9 [i] 18:00 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 18:55 Simpsonovci X. 23 [i] 19:20 Carpocalypse 5 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 6 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16,17,18 [i] 00:00 Cribs 16 [i] 00:30 Pensacola: Zlaté krídla III. 18 [i] 01:25 Nitro Circus 11 [i] 01:50 Futurama V. 15 [i] 02:15 Blízko smrti 5 [i] 03:00 Agent III. 5,6 [i] 04:20 Červené ruže 34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 13/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 7/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Koruna Irského krále 11/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání II. 5/23 [i] 12:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 13:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 7/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Císařova nevěsta 12/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 6/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 8/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 21:00 CSI: New York IX. 4/7 [i] 22:00 Jak prosté 3/6 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 12/24 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 00:50 CSI: New York IX. 4/7 [i] 01:45 Jak prosté 3/6 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 06:25 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 08:10 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 09:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 10:50 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 11:15 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 12:35 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 13:30 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 15:20 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Zpracovatel cibule [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 18:05 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 19:00 Jak se to dělá 53 [i] 19:30 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 20:00 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 21:00 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 22:00 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 00:00 Opravdový podvod 9 [i] 00:30 Opravdový podvod 10 [i] 00:55 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 01:50 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 02:50 Cizí předměty v těle: Velké a malé [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 04:45 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 14/26 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Nenechte se rušit [i] 11:05 Kluci v akci [i] 11:30 Bydlení je hra [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:40 Možná přijde i kouzelník [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Sportovec roku 2012 [i] 22:20 Ententýky: Mám ráda svůj život 15/15 [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch z Klondiku 1/13 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Obyčejní lidé [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:40 Sváteční slovo publicistky Lucie Flajšmanové [i] 02:45 Týden v regionech Brno [i] 03:10 Týden v regionech Ostrava [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:15 Po stopách hvězd [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Karnali 2/4 [i] 09:25 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 09:50 Sbohem Československo: Jak na to šli Klaus s Mečiarem 10/12 [i] 10:50 Poslední odcházení Václava Havla [i] 11:40 Konec světa byl a bude [i] 12:35 Příběhy pro Natálku [i] 12:50 Babylon [i] 13:20 Hranice bez hranic: Jizerské hory 14/16 [i] 13:45 Mimozemšťané v hlubinách [i] 14:35 Galerie umění 1/13 [i] 15:00 V objetí dalajlamy [i] 15:30 Kvarteto [i] 15:55 Zámek Versailles [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 12/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 12/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Život v cele smrti 32/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Velbloudí dostihy [i] 20:55 Sbohem Československo: Jak o peníze šlo v první řadě 11/12 [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Přízrak [i] 00:15 Opomíjení sourozenci [i] 00:30 Vesmír: Cizí planety 14/31 [i] 01:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:00 Moje rodina V: Království za hospodyni 7/14 [i] 02:30 Ochránce [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:20 Přijďte k nám na večeři [i] 04:00 Vánoce s Mladou muzikou [i] 04:30 Vracaja sa dom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 21 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2307 [i] 09:50 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 11:30 Dva a půl chlapa III 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka 13 [i] 13:35 Pohřešovaní 14 [i] 14:35 Odložené případy III: Slib 2 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vyděšený k smrti 9 [i] 16:30 Přátelé VII 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Zastrašování 14 [i] 18:30 Ulice 2308 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Velké finále 32 [i] 21:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Stín pochybnosti [i] 01:10 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vyděšený k smrti 9 [i] 02:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:45 Pohřešovaní 14 [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 08:15 Kutil Tim VIII: Musíme si pomáhat 10 [i] 08:55 M*A*S*H 77 [i] 09:25 M*A*S*H 78 [i] 09:50 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda VI: Vražda v každou celou 15 [i] 11:30 Schimanski: Neviditelný nepřítel [i] 13:25 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 14:15 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 2/2 25 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 23:20 Právo a pořádek XIX: Stíny minulosti 2 [i] 00:15 Myšlenky zločince II 13 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Sběratelé kostí II: Dívka v krokodýlovi 13 [i] 03:35 Sběratelé kostí II: Muž v domě 14 [i] 04:20 Nové hnízdo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ten, kto ťa chráni II. 10/23 [i] 06:15 Viktória 32/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 139/216 [i] 08:25 Ally McBealová V. 4/22 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan [i] 10:50 Druhý dych II. 54 [i] 11:50 Larina voľba 121 [i] 12:45 Ako byť trendy na vianočnom večierku 2 [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni II. 11/23 [i] 15:00 Viktória 33/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 140/216 [i] 16:50 Kúzlo Vianoc [i] 18:45 Dharma a Greg III. 14/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Jediná, ktorá prežila 1-2/2 [i] 23:55 Larina voľba 122 [i] 00:55 Sex v meste VI. 18-19/20 [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste VI. 18-19/20 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje borůvkové noci [i] 13:50 Můj soused zabiják [i] 15:40 2 dny v Paříži [i] 17:30 Moje léto lásky [i] 19:05 Můj soused zabiják 2 [i] 20:50 Hazard [i] 22:50 Sexy mrtvola [i] 00:20 22 výstřelů [i] 02:15 Mrtví k snídani [i] 03:45 Podivný zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:05 Pólo [i] 21:05 Jezdectví [i] 22:05 Jezdectví [i] 22:10 Month Selection [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Month Selection [i] 22:50 Golf [i] 22:55 Jachting [i] 23:20 Jachting [i] 23:25 Wednesday Selection [i] 23:30 Business Class [i] 23:35 Golf [i] 23:40 Business Class [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 07:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 09:20 Vánoční polibek [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 15:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 17:20 Vánoční zásilka [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 21:20 Studená fúze [i] 23:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 01:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 02:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 03:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 04:15 Být Erikou 4: Purim 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Top 10 9 [i] 06:35 Top 10 10 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 17 [i] 08:20 Vraky snů 13