TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 09:40 Nevítaný hosť [i] 11:40 Smrtonosný sľub [i] 13:45 Bez servítky - FARMÁRI [i] 15:00 Priatelia X. 6-7/18 [i] 16:00 Dr. House III. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 21:40 HORÚCA KRV - FINÁLE SÉRIE [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 22/24 [i] 00:20 Absolútna moc [i] 02:35 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 03:35 Priatelia X. 7/18 [i] 03:55 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Úsmev, prosím! [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 15/16 [i] 10:55 Sila lásky V. 16 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 46 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Život je zmena [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 29 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet. 7/13 [i] 20:55 Filmoviedky:Náhradná matka [i] 22:25 Luther II. 3/4 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 15/16 [i] 00:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet. 7/13 [i] 00:55 Filmoviedky:Náhradná matka [i] 02:25 Luther II. 3/4 [i] 03:15 Miro jilo - Moje srdce [i] 03:25 Sila lásky V. 16 [i] 04:15 Sila lásky VI. 29 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Svätohor [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Život rýb: Neviditeľné [i] 11:10 Fokus - práca [i] 11:35 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Tanečné miniatúry: Myjavci na tanci [i] 13:20 Športové ozveny [i] 13:50 Mesiac na dne [i] 14:20 Vytriezvenie [i] 15:25 Vianoce z poštových schránok [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Japonská mozaika V [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Adriana Kučerová z Reduty v Lučenci [i] 21:00 Spektrum vedy: Molekulárna biológia v biomedicínskom výskume [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Čie to bude [i] 08:40 Súdna sieň: Skrachovanec [i] 09:45 Panelák: Ohňostroj [i] 10:50 Áno, šéfe! 8 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:45 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 13:50 Panelák: Ohňostroj [i] 14:50 Chyťte to dievča: VPS: 18121451 [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Prekliata škvrna [i] 21:40 Nemilosrdní [i] 00:00 Farmár hľadá ženu [i] 01:30 Mafstory: Mama je späť [i] 02:30 Nevera po slovensky 2 [i] 03:10 Oči šialenstva [i] 04:45 Súdna sieň: Prostitútka zo základnej školy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 188 [i] 06:05 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:30 My Little Pony 12 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 33 [i] 09:10 Sexi špinavé prachy [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 16 [i] 12:05 Blízko smrti 4 [i] 13:15 Biele goliere 11 [i] 14:20 Ninja Factor II. 76 [i] 14:50 Simpsonovci X. 22 [i] 15:15 Futurama V. 14 [i] 15:45 Carpocalypse 4 [i] 16:50 Áno, šéfe! 8 [i] 18:00 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 18:55 Simpsonovci X. 22 [i] 19:20 Carpocalypse 4 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 21:10 Letecké katastrofy III. 3,4 [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 00:15 Cribs 14 [i] 00:45 Pensacola: Zlaté krídla III. 17 [i] 01:40 Nitro Circus 10 [i] 02:05 Futurama V. 14 [i] 02:25 Ninja Factor II. 76 [i] 02:50 Blízko smrti 4 [i] 03:30 Cribs 15 [i] 03:55 Biele goliere 11 [i] 04:35 Červené ruže 33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Záhada labyrintu 10/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání II. 4/23 [i] 12:00 Advokáti VIII. 13/22 [i] 13:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Koruna Irského krále 11/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 5/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 7/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 21:00 Jak prosté 6/6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 11/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 11/13 [i] 23:55 Zachraň mě VI. 16/19 [i] 00:50 Jak prosté 6/6 [i] 01:45 Strážce pořádku III. 11/13 [i] 02:30 Zachraň mě VI. 16/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 16 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 08:10 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 09:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:50 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 11:15 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 11:40 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 12:35 Opravna vraků 17 [i] 13:30 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 15:20 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 16:15 Špinavé práce: Pomoc s věží [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 18:05 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:00 Jak se to dělá 39 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 20:00 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 21:00 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 22:00 Nebezpečné lety 5 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 00:00 Zabavení letadel: Mezinárodní situace [i] 00:55 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 01:50 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 02:50 Nebezpečné lety 5 [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 04:45 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 13/26 [i] 09:30 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:45 Možná přijde i kouzelník [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Milí Bakaláři [i] 20:55 Komici na jedničku [i] 21:50 Nenechte se rušit [i] 22:35 Jak chutná smrt [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Californication V: Úchyláci a děvky 10/12 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo publicistky Lucie Flajšmanové [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Farma otevřená [i] 02:40 Na stopě [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:40 Po stopách hvězd [i] 04:05 Náledí [i] 04:55 Adventní koncert 2012 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nová energie z jaderného popela [i] 05:10 Hranice bez hranic: Jizerské hory 14/16 [i] 05:40 Praha, město věží: Zbylé věže 15/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 09:05 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy 2/2 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Země sv. Patricka [i] 11:15 Černá zmije III: Spis a spisovatelé 2/6 [i] 11:45 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 12:35 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 12:40 Vesmír: Cizí planety 14/31 [i] 13:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:05 Letadlová loď Enterprise: Bitva v: Leytském zálivu 9/10 [i] 15:00 Odsud - potial [i] 15:20 Nejšťastnější den Anny Mečiarové [i] 15:40 Le Cirque Havel [i] 16:05 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 16:10 Václav Havel: moje Praha [i] 16:55 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 11/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Gríbl 31/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 20:05 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze 10/10 [i] 21:00 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 21:05 Poslední odcházení Václava Havla [i] 22:00 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 22:05 Chodníky slávy: Will Smith [i] 00:10 Poslední vzkazy Václava Havla [i] 00:15 Dianne Reeves 1/2 [i] 01:05 Film o filmu Odpad, město, smrt [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Kultura.cz [i] 02:15 Kultura.cz Ostrava [i] 02:40 Čas ve stínu pyramid: Záhada královny 3/4 [i] 03:10 Kvarteto [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Přijďte k nám na večeři [i] 04:15 Pastorále aneb Vánoce v Čechách [i] 04:45 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2306 [i] 09:55 Jako za starých časů [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka 12 [i] 13:35 Pohřešovaní 13 [i] 14:35 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Zachránit si tvář 8 [i] 16:30 Přátelé VII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Padlý pták 13 [i] 18:30 Ulice 2307 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady a teď 383 [i] 21:40 Kriminálka Miami IX: Zvláštní zásilka 17 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Voda 5 [i] 00:00 Nikita 15 [i] 00:50 Novashopping 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Zachránit si tvář 8 [i] 01:45 Babicovy dobroty: Maso na svátečním stole [i] 02:20 Pohřešovaní 13 [i] 03:05 Áčko [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 08:30 Kutil Tim VIII: Mistr sympaťák 9 [i] 09:10 M*A*S*H 76 [i] 09:40 M*A*S*H 77 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda VI: Vražděte, moji drazí 14 [i] 11:50 Schimanski: Přeběhlík [i] 13:40 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 14:30 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 15:25 Walker, Texas Ranger III: Za každou cenu 1/2 24 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 To byl zítra flám [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Ďáblova noc 6 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny V: Střelec 3 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Sběratelé kostí II: Muž v cele 12 [i] 03:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ten, kto ťa chráni II. 9/23 [i] 06:00 Viktória 31/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 138/216 [i] 08:10 Ally McBealová V. 3/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 11:00 Druhý dych II. 53 [i] 12:00 Frasier [i] 12:45 Ako byť trendy na vianočnom večierku 1 [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni II. 10/23 [i] 15:05 Viktória 32/171 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 139/216 [i] 16:50 Ako byť trendy na vianočnom večierku 2 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 22/22 [i] 19:00 Dharma a Greg III. 13/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 54 [i] 21:30 Pestúnka pod stromček [i] 23:10 Larina voľba 121 [i] 00:10 Sex v meste VI. 16-17/20 [i] 01:15 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste VI. 16-17/20 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Moliere [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 13:35 Král Galů [i] 15:50 Stíny strachu [i] 17:25 Moje borůvkové noci [i] 19:10 Můj soused zabiják [i] 20:55 Podivný zločin [i] 22:50 Mrtví k snídani [i] 00:25 Elitní jednotka [i] 02:05 Všichni milují Mandy Lane [i] 03:35 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Běžecké lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:45 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Box [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Snooker [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 07:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13