Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:15 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 10:10 FARMA [i] 11:30 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 13:20 FARMA - FINÁLE [i] 15:25 Priatelia X. 5/18 [i] 16:00 Dr. House III. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 21:30 RODINNÉ PRÍPADY: Moja dcéra ušla z domu [i] 22:35 Dva a pol chlapa IX. 12/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 21/24 [i] 00:25 Epicentrum [i] 02:20 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 03:30 Priatelia X. 5/18 [i] 03:55 Bez servítky - Šťastné a veselé! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Úsmev, prosím! [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:20 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 14/16 [i] 10:55 Sila lásky V. 15 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 45 [i] 15:05 Doktorka Quinnová III.: Mladí zločinci [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 28 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vitajte v Edelweisse [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Kruté prebudenie 12/13 [i] 22:55 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nebezpečná hra 13/13 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. 14/16 [i] 00:35 Vitajte v Edelweisse [i] 02:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Kruté prebudenie 12/13 [i] 02:45 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nebezpečná hra 13/13 [i] 03:30 Sila lásky V. 15 [i] 04:20 Sila lásky VI. 28 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni šamana J.Delgada Mamaniho [i] 10:55 Fokus - rodina [i] 11:25 Špeciálna integrácia [i] 12:15 Tvárou v tvár [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:10 ArtSpektrum [i] 13:15 Každý si rád zaspieva [i] 13:50 Smrek zo Zázrivej v Ríme [i] 14:25 Autosalón [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT: Na letisku [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Život rýb: Neviditeľné [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:40 Eurovirtuál - Anton Srholec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Szidi Tobias z Kaštieľa vo Fričovciach [i] 21:00 Nechcené deti po 10 rokoch - Chcela som byť matka [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Lurdy [i] 23:40 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:05 Práca pre teba [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Má nevlastného syna [i] 08:40 Súdna sieň: Tyran [i] 09:45 Najkrajšie bývanie II. 26/26 [i] 10:50 Áno, šéfe! 7 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:00 Telefónna búdka [i] 14:40 Extrémne svahy [i] 17:00 NOVINY o 17:00 18:00 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Zmiznuté hodinky [i] 21:40 Neserte nám pestúnku: VPS: 17122141 [i] 00:00 Dcérino tajomstvo [i] 02:00 Črepiny [i] 02:40 Mafstory: Stará Balážiková [i] 03:20 Nevera po slovensky 1/4 [i] 04:05 Dcérino tajomstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Biele goliere 13 [i] 06:30 My Little Pony 11 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 32 [i] 09:10 James Bond: Len pre tvoje oči [i] 12:05 Blízko smrti 3 [i] 13:15 Biele goliere 10 [i] 14:20 Ninja Factor II. 75 [i] 14:50 Simpsonovci X. 21 [i] 15:15 Futurama V. 13 [i] 15:45 Carpocalypse 3 [i] 16:50 Áno, šéfe! 7 [i] 18:00 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 18:55 Simpsonovci X. 21 [i] 19:20 Carpocalypse 3 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 4 [i] 21:10 Niet úniku [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 4 [i] 00:10 Cribs 12 [i] 00:40 Pensacola: Zlaté krídla III. 16 [i] 01:35 Nitro Circus 9 [i] 02:00 Futurama V. 13 [i] 02:25 Ninja Factor II. 75 [i] 02:45 Blízko smrti 3 [i] 03:30 Cribs 13 [i] 03:50 Biele goliere 10 [i] 04:30 Červené ruže 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 11/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 5/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Kniha lásky 9/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání II. 3/23 [i] 12:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 13:00 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 5/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Záhada labyrintu 10/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 4/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 21:00 Pilíře Země 3/8 [i] 22:10 Tváří v tvář [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 01:50 Pilíře Země 3/8 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 06:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 06:25 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 08:10 Špinavé práce 6 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 09:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 10:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 11:15 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 12:35 Tuning: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 13:30 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 15:20 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 16:15 Špinavé práce: Holičův pomocník [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 18:05 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:00 Jak se to dělá 38 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 20:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 21:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 23:00 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 00:55 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 01:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 03:50 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Svědek [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 12/26 [i] 09:30 Hrdina jedné noci [i] 11:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Možná přijde i kouzelník [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 V hlavní roli [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Cesta do Vídně a zpátky [i] 23:45 Na stopě [i] 00:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo publicistky Lucie Flajšmanové [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:05 Kavárnička dříve narozených [i] 03:55 Odchod bez řádů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 09:55 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 10:55 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 11:55 Ztracené adresy [i] 12:15 Laurel a Hardy: Špindírové [i] 12:25 Náš venkov [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:35 Proč chudoba? [i] 14:30 Československý filmový týdeník 1962 916/2379 [i] 14:40 Dejte nám křídla 4/5 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 1/2 [i] 16:20 Sizyfos [i] 16:35 Karnali 2/4 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 10/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Musíte mi věřit 30/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Dejte nám křídla 5/5 [i] 21:00 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 21:45 Velikáni filmu: Clint Eastwood [i] 23:55 XXY [i] 01:20 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně [i] 02:15 Na stojáka [i] 02:40 Q [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Přijďte k nám na večeři [i] 04:15 Vánoce v Evropě [i] 04:40 Poutní místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 1 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2305 [i] 09:50 Vánoční duch [i] 11:30 Dva a půl chlapa III 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka 11 [i] 13:40 Pohřešovaní 12 [i] 14:35 Beze stopy IV: Křižovatka 23 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nad ránem (2. část) 7 [i] 16:30 Přátelé VII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: V kleci 12 [i] 18:30 Ulice 2306 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 31 [i] 21:45 Dr. House VIII: Riskantní podnik 4 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Tudorovci IV 2 [i] 00:20 Big game 15 [i] 01:10 Novashopping 01:20 Plastická chirurgie s.r.o. VI 6 [i] 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Policejní bažanti II: Boží vůle 13 [i] 08:10 Kutil Tim VIII: Timovo první auto 8 [i] 08:50 M*A*S*H 75 [i] 09:15 M*A*S*H 76 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:30 Diagnóza vražda VI: Vzdálené hlasy 13 [i] 11:25 Schimanski: Ruhrort v Duisburgu [i] 13:25 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 14:15 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Návrat do minulosti 2/2 23 [i] 16:15 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Partička [i] 22:35 Žába k zulíbání [i] 00:35 Myšlenky zločince II 12 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Autosalon [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Ten, kto ťa chráni II. 8/23 [i] 06:05 Viktória 30/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 137/216 [i] 08:15 Ally McBealová V. 2/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 52 [i] 11:40 Jeho foter, to je lotor! [i] 14:00 Ten, kto ťa chráni II. 9/23 [i] 14:55 Viktória 31/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 138/216 [i] 16:50 Ako byť trendy na vianočnom večierku 1 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 12/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 53 [i] 21:30 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 23:25 Evanjelium podľa vraha [i] 01:10 Sex v meste VI. 14-15/20 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste VI. 14-15/20 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Carmen: Divoká vášeň [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magická hlubina 2 [i] 13:40 Charlie Bartlett [i] 15:30 Osudové selhání [i] 17:25 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 18:55 Král Galů [i] 21:05 Sex 100+1 [i] 23:00 Všichni milují Mandy Lane [i] 00:35 Harry Brown [i] 02:15 Předčítač [i] 04:10 American Teen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Jezdectví [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Snooker [i] 14:00 Biatlon [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Snooker [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:15 Biatlon [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 07:20 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 09:20 Bitva o Los Angeles [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 12:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 15:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 17:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 22:20 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 00:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 01:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 02:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 03:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 04:15 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Jimova továrna na jídlo II. 4 [i] 06:00 Top 10 5 [i] 06:35 Top 10 6 [i] 07:10 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 07:45 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 08:15 Vraky snů 11 [i] 08:50 Sběrači II. 12 [i] 09:45 Jamieho škola snů 3 [i] 10:50 Utajený šéf 1 [i] 11:50 Vášnivý jedlík III. 7 [i] 12:25 Vášnivý jedlík III. 8 [i] 12:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 13:15 Jak vznikla Země 6 [i] 14:15 Zvířecí rekordmani IV.: Zabijáci 9 [i] 15:20 Sám v divočině 5 [i] 16:25 Sběrači II. 13 [i] 17:20 Jamieho škola snů 4 [i] 18:20 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 18:55 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 19:30 Utajený šéf 2 [i] 20:30 Země pod vodou [i] 21:30 Katastrofa 1 [i] 22:35 Nejhorší světové katastrofy 11 [i] 23:35 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 1 [i] 00:35 Vzestup a pád Římské říše 9 [i] 01:35 Budování říše 14 [i] 02:35 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 1 [i] 03:35 Zmizelé světy 9 [i] 04:25 Vraky snů 11 [i] 04:55 Univerzita vševědoucna 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cinema verite [i] 07:30 Půlnoc v Paříži