TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Môj kamarát gepard [i] 06:45 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:30 Malí obri [i] 09:35 Priatelia X. 3-4/18 [i] 10:35 Križovatka smrti [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:35 Jeho foter, to je lotor! [i] 17:05 Shrek 2 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:20 Na pokraji smrti [i] 00:25 Diamantoví psi [i] 02:15 Na pokraji smrti [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Autosalón [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Jurošík: Jurošík a perníková chalúpka [i] 07:35 Včielka Maja: Veselá plavba [i] 08:00 Garfield II.: Všetko je relatívne [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 S Jakubom na rybách [i] 09:10 Chlapec a pes: Krutosť [i] 09:40 Chlapec a pes: Rozlúčka [i] 10:10 Planéta Zem zhora II.: Žijú ešte divé zvieratá? - 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Mačka a myši [i] 14:50 Film pre pamätníkov - Profil A.Letricha: Hody [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Slepá žiarlivosť 7/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovensko 2012 - Advent: Nota bene [i] 21:40 Padlý anjel [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Mačka a myši [i] 01:10 Kráľ vinár: Slepá žiarlivosť 7/13 [i] 01:50 Padlý anjel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Mrazené rybie filé a filety [i] 09:55 Encyklopédia slov.obcí: Hunkovce [i] 10:10 Família: Família - Rodina na jednej lodi [i] 10:35 On Air [i] 11:00 Sv.omša na 3. adventnú nedeľu [i] 12:45 Pani Zima [i] 13:35 Metodova misia [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:45 Jánošíkove dni v Terchovej - Terchová, Terchová, krásavica moja [i] 16:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni šamana J.Delgada Mamaniho [i] 16:40 Radosť žiť [i] 18:00 Celuloid country: Úderníci filmu (1948 - 1955) [i] 18:25 Táraninky: Kuchyňa, varenie, pečenie [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:45 GEN.sk: S a J.Pastorekovci [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Zamatoví teroristi [i] 21:20 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 21:50 Noc v archíve: Čo sa nám nezmestilo do roku 2012 [i] 22:50 Plávanie - MS [i] 00:15 Slovo [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kúzelná opatrovateľka [i] 06:50 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 09:30 Fantastické torty 2 [i] 10:35 Bez syna neodídem 10/10 [i] 11:35 Deväť životov 10/10 [i] 12:35 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 14:00 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 17:15 Top Star [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Narnia: Princ Kaspian [i] 23:50 Utajené znásilnenie [i] 02:00 Telefónna búdka [i] 03:25 Bez syna neodídem 10/10 [i] 04:05 Utajené znásilnenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Moderné veštenie [i] 07:15 Červené ruže 31 [i] 08:10 Biele goliere 13 [i] 09:10 Knight Rider 63,64 [i] 11:30 Sexi špinavé prachy [i] 13:50 X Factor USA 2012 [i] 15:50 X Factor USA 2012 [i] 17:00 James Bond: Len pre tvoje oči [i] 19:40 Haló [i] 20:20 Červená rieka [i] 23:10 Peklo vo väznici [i] 01:10 Červená rieka [i] 03:45 Neporaziteľní 2,3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 7/40 [i] 08:00 Pán šelem: Odhalení 22/22 [i] 08:55 Svatyně III. 11/20 [i] 09:55 Svatyně III. 12/20 [i] 10:55 Pravěk útočí V. 1/6 [i] 11:55 Advokáti VII. 7/22 [i] 12:50 Podfukáři V. 6/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 9/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 15:50 Pláž Makaha 6/10 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání: Muži a chlapci 5/22 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání: Babí léto 6/22 [i] 18:25 JAG II. 11/15 [i] 19:25 Na lodi II. 9/17 [i] 21:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 22:55 CSI: New York IX. 3/7 [i] 23:55 Posel ztracených duší 22/22 [i] 00:50 Velmi nebezpečné známosti [i] 02:40 JAG II. 11/15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 06:25 Jak to dělají? 16 [i] 06:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 07:15 Motory Detroitu: Pavouk [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 13 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 11:40 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 12:35 Králové aukcí 5 [i] 13:05 Králové aukcí 6 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 14:25 Obchodníci 5 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce 6 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Zambie [i] 18:05 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 19:00 Jak se to dělá 37 [i] 19:30 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 5 [i] 21:00 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 22:00 Nejlepší policisté 1 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí pod ledem [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 5 [i] 01:50 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 02:50 Nejlepší policisté 1 [i] 03:50 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 04:15 Nutné k přežití: Zambie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Kavárnička dříve narozených [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 22/26 [i] 06:40 Babar: Duet 11/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Uprchlík z Korintu - 2. část 18/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Výlet do Krumlova 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O dívce, která šlápla na chléb [i] 14:00 Zamilovaná [i] 14:55 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch z Klondiku 1/13 [i] 15:40 Otevři oči [i] 17:00 Adventní koncert 2012 [i] 18:00 Příběhy slavných - Vlasta Burian [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Vánoční hvězda [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Běžci [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Komisař Moulin [i] 01:05 13. komnata Terezy Boučkové [i] 01:30 Auto Moto Revue [i] 01:55 Tak neváhej a toč! [i] 02:15 Zahrada je hra [i] 02:45 Stříbrný smrček [i] 03:35 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Cesty víry: Shumi [i] 05:45 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Karnali: Cestopisný dokumentární cyklus 1/4 [i] 06:20 Rabštejn nad Střelou [i] 06:30 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy 11/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 916/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Dejte nám křídla 4/5 [i] 10:05 Letadlová loď Enterprise: Bitva v: Leytském zálivu 9/10 [i] 11:00 Ochránce [i] 11:25 Přidej se [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:10 Záznamy o Andersonovi [i] 13:45 Film o filmu 7 dní hříchů [i] 14:05 Příběhy pro Natálku [i] 14:20 Sváteční slovo publicistky Lucie Flajšmanové [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:50 Uchem jehly [i] 15:15 Cesty víry [i] 15:45 Arcibiskup s lidskou tváří [i] 16:35 Pobřeží Severního moře: Shetlandské ostrovy 2/2 [i] 17:20 Království divočiny: Sloni a lidé [i] 17:50 Byl jednou jeden... vesmír: Dlouhá cesta 8/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 7/26 [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Plešatý a krásný 8/26 [i] 18:45 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 3. část 47/52 [i] 19:30 Moje rodina V: Past na Sherlocka 8/14 [i] 20:05 Sbohem Československo: Jak na to šli Klaus s Mečiarem 10/12 [i] 21:05 Černá zmije III: Spis a spisovatelé 2/6 [i] 21:35 Na plovárně s Bíbou Brodskou [i] 22:05 Pilíře země 6/8 [i] 23:00 Proč chudoba? [i] 23:50 Domov na konci světa [i] 01:25 Společná budoucnost [i] 01:50 Neznalost neomlouvá [i] 02:00 Folklorika [i] 02:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 02:35 Medicína pro 21. století [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:15 Mezinárodní varhanní festival [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:25 Černá srdce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 V dobrém i zlém III 18 [i] 05:25 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 16 [i] 06:40 Spiderman 12 [i] 07:05 Monsuno 16 [i] 07:30 Želvy Ninja 4 [i] 07:55 Mr. Bean: Trable pana Beana [i] 08:30 Šerifové z Texasu 9 [i] 09:25 Na kolejích čeká vrah [i] 11:25 Král zlodějů [i] 12:35 Španglicky snadno a rychle [i] 15:20 Čtvery Vánoce [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Pod Jezevčí skálou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Honza málem králem [i] 22:15 Střepiny [i] 22:45 Uprchlík [i] 01:10 Novashopping 01:15 Mladý Van Helsing 6 [i] 02:00 Příběh zrození [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:05 Áčko: Co je malý to je hezký [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Ninjago 26 [i] 07:45 Mickeyho klubík I: Mickeyho Halloween 12 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Zkáza křižníku Scharnhorst 20 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Zahradní soutěž 9 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Nové hnízdo [i] 13:55 Nora Roberts: Vražedná nevinnost [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Duchové mrtvých [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Srdce pro děti [i] 22:15 Seznamte se, Joe Black [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Cesta za vítězstvím [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 07:15 Úbohá Nasťa 69-70/80 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Môj tichý partner [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica II. 19-20/26 [i] 12:55 Veronika Marsová III. 1/20 [i] 14:00 Nasleduj svoje srdce: Navždy Afrika [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 17:55 Mamička pod stromček [i] 20:00 Princezná a námorník [i] 21:55 Skutočný príbeh: Vražedný inštinkt [i] 23:50 Vzrušujúce zabíjanie [i] 01:25 Vražedný inštinkt [i] 02:50 Smiechoty [i] 03:40 Bzzz!!! [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i] 04:45 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Mein Kampf [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 13:30 Moliere [i] 15:40 Ničivá hrozba [i] 17:20 Stíny strachu [i] 19:00 Holka na hlídání [i] 20:50 American Teen [i] 22:35 Předčítač [i] 00:40 Koma [i] 02:10 Americký zločin [i] 03:45 Kapela přijela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Plavání [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 11:45 Saně [i] 12:45 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:15 Biatlon [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:15 Běžecké lyžování [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:00 Snooker [i] 23:45 Plavání [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 06:00 Superžralok [i] 08:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 00:00 Rychle a zběsile [i] 02:00 Bitva o Los Angeles [i] 04:00 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 06:00 První život 2 [i] 07:15 Sám v divočině 6 [i] 08:20 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 09:15 Jamieho škola snů 7 [i] 10:15 Soukromý život 1 [i] 11:25 Sběrači III. 18 [i] 12:25 Utajený šéf 9 [i] 13:25 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 14:30 Arktické dilema 2 [i] 15:35 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 16:40 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 17:45 Jimova továrna na jídlo II. 3 [i] 18:25 Jimova továrna na jídlo II. 4 [i] 19:05 Zvláštní jedlíci III. 4 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Severní Karolina 5 [i] 21:25 Poškozeni sportem 5 [i] 22:00 Poškozeni sportem 6 [i] 22:35 Raději se bojte 7 [i] 23:30 Příběh o Indii: Cesty koření a hedvábí 3 [i] 00:40 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 01:50 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 02:50 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 03:45 Budapešť nadivoko [i] 04:50 Jimova továrna na jídlo II. 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Footloose: Tanec zakázán [i] 07:50 Šmoulové [i] 09:30 Adele: Živě z Royal Albert Hall [i] 10:35 Tři mušketýři [i] 12:25 Cinema verite [i] 13:55 Cesta snu [i] 14:55 Notting Hill [i] 16:55 Půlnoc v Paříži [i] 18:30 Terapie 36 [i] 19:00 Terapie 37 [i] 19:30 Před kamerou IX. 51 [i] 20:00 Den zrady [i] 21:40 Sucker Punch [i] 23:30 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 10 [i] 00:35 Elitní zabijáci