TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Kouzelný měšec [i] 06:55 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:40 Polárny expres [i] 09:35 Môj sused zabijak 2 [i] 11:35 MASTERCHEF - VEĽKÉ FINÁLE [i] 12:55 Iron Man [i] 15:35 Križovatka smrti [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 22:10 Pritiahni si šťastie [i] 00:20 Zack a Miri točia porno [i] 02:15 Pritiahni si šťastie [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky VI. 27 [i] 06:00 Reportéri [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Jurošík: Jurošík a Vianoce [i] 07:20 Včielka Maja: Veľké lyžiarske preteky [i] 07:45 Garfield II.: Vzbura pristrojov [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Výprava nádeje [i] 10:30 Legendy popu: Legendárne Vianoce [i] 12:25 Autosalón [i] 13:00 On Air [i] 13:25 Kráľov korzár 3/6 [i] 14:20 Kráľov korzár 4/6 [i] 15:25 Krajina rebelov 3/7 [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Posledný pekný deň [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 00:35 On Air [i] 01:00 Krajina rebelov 3/7 [i] 02:55 Posledný pekný deň [i] 04:25 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Medvede baribaly v Severných lesoch [i] 09:55 Občan za dverami [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 11:00 Senior klub - magazín [i] 11:30 Historická panoráma: Karol Šmidke-hrdina a obeť Kominterny [i] 11:55 5 minút po dvanástej: Domáce práce? - to čo je?! [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Mercadet [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín: Mrazené rybie filé a filety [i] 16:10 Predajňa 044 [i] 17:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:00 Plávanie - MS [i] 20:00 Tiger a mních [i] 20:55 Celuloid country: Úderníci filmu (1948 - 1955) [i] 21:20 Spomíname na Václava Havla: Anjeli strážni [i] 22:00 Odcházení [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:20 Timon a Pumbaa [i] 07:50 Gumkáči [i] 08:15 Ninjago [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion II. [i] 09:15 Bakugan [i] 09:40 Simpsonovci X. 20 [i] 10:00 Dom snov IV. 23 [i] 11:00 Panelák: Prepadovka [i] 12:05 Ano, šéfe ! IV. Zdeněk Pohlreich 9 [i] 13:20 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 15:55 Kde bolo, tam bolo 15,16 [i] 18:00 Fantastické torty 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kúzelná opatrovateľka [i] 22:40 Farmár hľadá ženu [i] 00:15 Lokal TV: Eserotévé ide domov 2 [i] 00:55 Kráľ zbojníkov Robin Hood [i] 03:45 Črepiny [i] 04:30 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Domov na sviatky [i] 07:15 Moderné veštenie [i] 08:20 Červené ruže 30 [i] 09:25 Črepiny PLUS [i] 10:25 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 11:30 Biele goliere 9 [i] 12:25 Domov na sviatky [i] 14:50 Zlato v Black Hills [i] 17:15 Inkognito [i] 18:15 Vtip za stovku [i] 19:10 Blízko smrti 2 [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 23:20 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 00:15 Biele goliere 9 [i] 01:10 Pomsta Čierneho korzára [i] 02:55 Sexi špinavé prachy [i] 04:30 Zlato v Black Hills [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 6/40 [i] 07:55 Pán šelem: Záchrana 21/22 [i] 08:50 Svatyně III. 9/20 [i] 09:50 Svatyně III. 10/20 [i] 10:45 Pravěk útočí IV. 7/7 [i] 11:45 Advokáti VII. 6/22 [i] 12:40 Podfukáři V. 5/6 [i] 13:50 Umíte tančit? VI. 8/32 [i] 14:50 Posel ztracených duší 21/22 [i] 15:50 Ten, kdo tě chrání: Otcovství 3/22 [i] 16:50 Ten, kdo tě chrání: Lolita 4/22 [i] 17:50 JAG II. 10/15 [i] 18:50 Ghost Rider [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 23:00 NCIS V. 16/19 [i] 00:00 NCIS V. 17/19 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 01:50 Ghost Rider [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 15 [i] 06:00 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 06:25 Jízda: Špatná kontrola [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 09:05 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 09:55 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megaletadel světa [i] 10:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 11:40 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět přemisťovačů zeminy na světě [i] 12:35 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 13:30 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Mrakodrap Taipei 101 [i] 15:20 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 16:15 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 16:45 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 19:00 Jak se to dělá 36 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 21:00 Králové aukcí 5 [i] 21:30 Králové aukcí 6 [i] 22:00 Obchodníci 7 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Přežili byste?: Autonehoda [i] 00:55 Králové aukcí 5 [i] 01:25 Králové aukcí 6 [i] 01:50 Obchodníci 7 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 03:50 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kámen v okně [i] 06:00 O komtesce a zbojníkovi [i] 06:45 Finley požární autíčko 23/39 [i] 07:05 Kostičky [i] 07:15 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:30 Království křivých zrcadel [i] 08:45 Milióny [i] 10:25 Svět ČT [i] 10:45 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:50 Třetí patro: Dopis 3/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O chytrém Honzovi [i] 14:20 Hrdina jedné noci [i] 15:50 Hercule Poirot [i] 17:30 Petra Janů 2012 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:20 Hlubina [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Ong bak [i] 02:10 Zpátky se Sobotou [i] 03:05 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha Seluckého [i] 03:10 Malá farma: Farma otevřená [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Happy End [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Osobnost na Dvojce [i] 05:25 Divočina bez hranic [i] 06:00 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 06:15 Byl jsem při tom [i] 07:10 Divnopis [i] 07:15 Náš venkov [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorika [i] 09:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:30 Mimozemšťané v hlubinách [i] 10:20 Zámek Versailles [i] 11:15 Divadlo žije! [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Zajatec Druhé avenue [i] 13:45 Hranice bez hranic: Jizerské hory 14/16 [i] 14:10 Galerie umění 1/13 [i] 14:40 Země sv. Patricka [i] 15:10 Ztracené adresy [i] 15:30 Pašeráci [i] 15:40 Divočina bez hranic [i] 16:10 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 17:05 Zázračná planeta: Neviditelný levhart [i] 18:00 Podivná nevěsta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: Království za hospodyni 7/14 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Zákulisí: Vatikánu 1/2 [i] 20:50 Konec světa byl a bude [i] 21:40 Čertovská kvidoule [i] 23:15 Dva ve vlně [i] 00:50 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 3. část 47/52 [i] 01:20 Kanadská soda [i] 01:45 Proč chudoba? [i] 02:35 Jak se žije na české zabijačce podle Vladimíra Morávka [i] 02:50 Sbohem Československo: Jak jsme hráli spolu a proti sobě 9/12 [i] 03:45 Chcete je? [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:25 Široká duše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé VII 19 [i] 05:25 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:25 Baby Looney Tunes II 3 [i] 06:50 Batman: Odvážný hrdina 3 [i] 07:15 Monsuno 15 [i] 07:45 Želvy Ninja 3 [i] 08:05 Superkočky 9 [i] 09:10 Paní Zázračná [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Strakonický dudák [i] 14:40 Modrá lucerna [i] 16:05 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Maso na svátečním stole [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta do středu Země [i] 22:15 Zpověď zabijáka [i] 00:10 Bažina [i] 01:50 Novashopping 01:55 Paní Zázračná [i] 03:25 Áčko: Tahle byla poslední [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago 25 [i] 07:25 Mickeyho klubík I: Daisyin taneček 11 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Etuda v černém [i] 11:40 Zelená je tráva [i] 13:40 Holky z kalendáře [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Twilight sága: Zatmění [i] 22:50 Mariňák [i] 01:10 Bacha na balóny [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Jesse Stone: Dokonalý zločin [i] 07:10 Úbohá Nasťa 67-68/80 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:00 Vírus útočí aj v raji [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica II. 17-18/26 [i] 12:50 Gossip Girl III. 22/22 [i] 14:00 Život ako v rozprávke [i] 15:55 Vtáky v tŕní I. 7-8/10 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 21:55 Mamička pod stromček [i] 23:50 Pred súmrakom [i] 01:15 Vírus útočí aj v raji [i] 02:40 Smiechoty [i] 03:30 Bzzz!!! [i] 03:55 SEDEM s r.o. [i] 04:30 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Ano [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:25 Carmen: Divoká vášeň [i] 15:35 Hrozba z nebe [i] 17:20 Osudové selhání [i] 19:15 2 dny v Paříži [i] 21:05 Kapela přijela [i] 22:40 Americký zločin [i] 00:20 Operace Boeing 747 [i] 02:00 Godsend [i] 03:40 Modigliani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Saně [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Curling [i] 18:30 Snooker [i] 20:30 Běžecké lyžování [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 00:30 Biatlon [i] 01:15 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 08:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 12:00 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 13:00 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 14:00 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 15:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 17:00 Lhář Lhář [i] 19:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 21:00 Rychle a zběsile [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 00:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 02:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 04:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jezera na střeše světa 3 [i] 07:00 Podzemí měst 13 [i] 07:55 Zmizelé světy 15 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 2 [i] 09:35 První život 2 [i] 10:45 Sám v divočině 6 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 9 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 10 [i] 12:45 Utajený šéf 8 [i] 13:40 Válka v reklamě 5 [i] 14:40 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 15:45 Planeta dinosaurů 1 [i] 16:50 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 18:00 Jimova továrna na jídlo II. 1 [i] 18:40 Jimova továrna na jídlo II. 2 [i] 19:20 Zvláštní jedlíci III. 3 [i] 20:35 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Seattle, USA 4 [i] 21:45 Poškozeni sportem 3 [i] 22:20 Poškozeni sportem 4 [i] 22:55 Předvoj 7 [i] 23:25 Předvoj 8 [i] 00:00 Největší loupeže Británie 5 [i] 00:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 3 [i] 01:50 Jezera na střeše světa 3 [i] 02:50 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 03:50 Planeta dinosaurů 1 [i] 04:45 Mravenci vědí všechno 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mistři hip hopu [i] 07:30 Zbohatlíci [i] 09:00 Solaris [i] 10:40 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 12:45 Terapie 31 [i] 13:10 Terapie 32 [i] 13:40 Terapie 33 [i] 14:05 Terapie 34 [i] 14:35 Terapie 35 [i] 15:05 Netvor [i] 16:30 Zdrojový kód [i] 18:05 Green Lantern [i] 20:00 Mapa zvuků Tokia [i] 21:45 Skrýš [i] 23:35 Šéfové na zabití [i] 01:15 Ruka zabiják [i] 02:45 Em a On [i] 04:15 Mapa zvuků Tokia [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 50 [i]