TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:05 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 10:05 Vražda za vraždu [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:15 Mentalista III. 24/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 22/24 [i] 16:00 Dr. House III. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Korenie lásky [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House III. 18/24 [i] 00:00 Vražda za vraždu [i] 01:45 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 03:15 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 04:15 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:55 Úsmev, prosím! [i] 08:20 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:40 Galileo [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /11./ [i] 11:00 Sila lásky V. 12 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Žena na úteku 42 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Cooper verzus Quinnová I. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 25 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dom duchov [i] 22:30 Radosť zo života: Július Satinský [i] 23:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /11./ [i] 23:50 O 5 minút 12 [i] 00:55 Dom duchov [i] 03:15 Správy STV [i] 03:55 Sila lásky V. 12 [i] 04:45 Sila lásky VI. 25 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Ako to funguje [i] 10:50 Poklady sveta: Dračie vrchy - uKhahlamba, Južná Afrika. O drakoch, vyvolávačoch dažďa a moci bohov [i] 11:10 Fokus zdravie [i] 11:45 Ukrajinský magazín [i] 12:15 Správy - Hírek [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Tanečné miniatúry: Svadba spod Poľany [i] 13:35 Japonská mozaika [i] 13:55 Koloman Sokol-umelec života [i] 14:30 Doslova [i] 15:30 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Basketbal: Euroliga Košice [i] 19:45 Test magazín: Mrazené rybie filé a filety [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Andrej Šeban zo Sobášneho paláca v Bytči [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Konečná stanica [i] 23:40 Profesionál [i] 23:50 Plávanie - MS [i] 01:15 VAT: Kino 21. storočia [i] 01:40 Práca pre teba [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV "N" [i] 03:15 ArtSpektrum [i] 03:24 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Samé klamstvá [i] 08:40 Panelák: Bližšia košeľa než kabát [i] 09:50 Najkrajšie bývanie II. 23 [i] 10:50 Áno, šéfe! 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Musíš ma milovať 30 [i] 14:00 Panelák: Bližšia košeľa než kabát [i] 15:15 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 16:00 Kosti VI. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Kriplom si už bol 31 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII. 13/13 [i] 21:30 Vtierka Castle III. 15 [i] 22:30 Vtierka Castle II. 13 [i] 23:30 Kosti VI. 8 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 01:25 Mafstory: Stará láska [i] 02:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 03:20 Vtierka Castle III. 15 [i] 04:05 KRIMI 04:30 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Láska a pomsta 184 [i] 06:30 My Little Pony 8 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 27 [i] 09:10 Letecké katastrofy III. 1,2/10 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla III. 13 [i] 12:00 Pod povrchom 36 [i] 13:15 Biele goliere 7 [i] 14:15 Ninja Factor II. 72 [i] 14:45 Simpsonovci X. 18 [i] 15:15 Griffinovci VIII. 6 [i] 15:45 Futurama V. 10 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro II. 33/33 [i] 16:50 Áno, šéfe! 4 [i] 17:55 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 18:55 Simpsonovci X. 18 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 6 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 33/33 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 2 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12,13,14 [i] 00:10 Cribs 6 [i] 00:40 Pensacola: Zlaté krídla III. 14 [i] 01:35 Nitro Circus 7 [i] 02:00 Ninja Factor II. 72 [i] 02:20 Cribs 7 [i] 02:45 Agent III. 3,4 [i] 04:05 MacGyver 138 [i] 04:55 Červené ruže 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 2/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Zlatá rukavice 6/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Začátek 22/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 2/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Proměna 7/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání II. 1/23 [i] 18:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 3/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 21:00 CSI: New York IX. 3/7 [i] 21:55 Jak prosté 2/6 [i] 22:55 Myšlenky zločince VI. 11/24 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 00:50 CSI: New York IX. 3/7 [i] 01:40 Jak prosté 2/6 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 06:25 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 08:10 Špinavé práce 3 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 09:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 10:50 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 11:15 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 12:35 Burácení v srdcích: Poslední kolo [i] 13:30 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 16:15 Špinavé práce 4 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 18:05 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:00 Jak se to dělá 33 [i] 19:30 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 20:00 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 21:00 Vyváznout živý: Přestřelka v utažské knihovně [i] 22:00 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 00:00 Opravdový podvod 7 [i] 00:30 Opravdový podvod 8 [i] 00:55 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 01:50 Vyváznout živý: Přestřelka v utažské knihovně [i] 02:50 Cizí předměty v těle: Interní nepřítel [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 04:45 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 9/26 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Nikdo nic neví [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Možná přijde i kouzelník [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky 14/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Murdoch v říši divů 13/13 [i] 23:15 Bratři a sestry III: Věříte na kouzla? 7/24 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Poslední loupež [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha Seluckého [i] 02:40 Týden v regionech Brno [i] 03:05 Týden v regionech Ostrava [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:00 Po stopách hvězd [i] 04:25 Rekordy a kuriozity [i] 04:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - Eva Roubíčková [i] 09:05 Karnali 1/4 [i] 09:25 Království divočiny: Ksukol ocasatý [i] 09:50 Sbohem Československo: Jak jsme hráli spolu a proti sobě 9/12 [i] 10:50 Přežít! [i] 11:40 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 12:35 Příběhy pro Natálku [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 Hranice bez hranic: Západní Krkonoše 13/16 [i] 13:45 Kráska a žralok [i] 14:30 Architektura: Henri Labrouste a Knihovna svaté 45/45 [i] 15:00 City Folk 2012 - Rijeka [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Panství Versailles [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 11/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 7/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Správné dávkování 27/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 21:00 Ceny Paměti národa [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Diamant 13 [i] 00:10 Modré nebe, tráva zebe [i] 00:25 Vesmír: Hledání mimozemského života: Americký dokumentární cyklus 13/31 [i] 01:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:55 Moje rodina V: První v cíli 5/14 [i] 02:25 Ochránce [i] 02:50 Mimo rámec [i] 03:05 Křesťanský magazín [i] 03:30 Sabotáž [i] 04:00 Za tajemstvím lidských hlasů [i] 04:40 Příběhy předmětů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 16 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2302 [i] 09:50 Vyměněné osudy 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Námořní hlídka 8 [i] 13:30 Pohřešovaní 9 [i] 14:30 Beze stopy IV: Otřeseni 20 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Osvobozený 4 [i] 16:30 Přátelé VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Dýka v zádech 9 [i] 18:30 Ulice 2303 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Světlé zítřky 30 [i] 21:40 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Místo, odkud není návratu - Zabiják [i] 01:15 Novashopping 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Osvobozený 4 [i] 02:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:50 Pohřešovaní 9 [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém III 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Policejní bažanti II: Člověk míní, život mění 10 [i] 08:15 Kutil Tim VIII: Zamilovaný All 5 [i] 09:00 M*A*S*H 73 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Vražda x 4 10 [i] 11:20 Schimanski: Smrt na sídlišti [i] 13:15 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 14:10 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Na posvátné půdě 20 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 TOP STAR magazín [i] 22:50 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Potyčka 1 [i] 00:50 Myšlenky zločince II 11 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Sběratelé kostí II: Jidáš na kříži 11 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 168/170 [i] 06:20 Viktória 27/171 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 134/216 [i] 08:30 Ally McBealová IV. 22/23 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan [i] 10:55 Druhý dych II. 50 [i] 12:00 Larina voľba 115-116 [i] 14:00 Ten, kto ťa chráni II. 6/23 [i] 14:55 Viktória 28/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 135/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 236/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 18/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 9/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 22:10 Larina voľba 117-118 [i] 00:15 Sex v meste VI. 12/20 [i] 00:55 Frasier [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:45 Sex v meste VI. 12/20 [i] 03:20 Dharma a Greg III. 9/24 [i] 03:40 Správna Susan [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Zab tu mrchu! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ano [i] 13:55 Nevěřte mužům [i] 15:50 Panic je nanic [i] 17:35 Sláva vítězům [i] 19:35 Jak vykrást banku [i] 21:05 Pekelná kuchyně [i] 23:10 Konečná stanice [i] 01:05 Kráčející skála [i] 02:25 Biznis [i] 04:00 Holka k nakousnutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Plavání [i] 10:30 Curling [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:15 Plavání [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Plavání [i] 19:45 Olympiáda [i]