TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:20 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 10:20 Zrada a lži [i] 12:10 V tieni zločinu II. 17/22 [i] 13:10 Mentalista III. 23/24 [i] 14:10 FARMA [i] 15:25 Priatelia IX. 21/24 [i] 16:00 Dr. House III. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 17/24 [i] 00:20 Mentalista III. 23/24 [i] 01:15 V tieni zločinu II. 17/22 [i] 02:05 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 03:55 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Úsmev, prosím! [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /10./ [i] 10:55 Sila lásky V. 11 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 41 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Čo ma otec nenaučil [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 24 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 20:55 Filmoviedky: Zradení [i] 22:20 Luther II. 2/4 [i] 23:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /10./ [i] 00:00 Doktorka Quinnová III.: Čo ma otec nenaučil [i] 00:50 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 01:35 Filmoviedky: Zradení [i] 02:55 Luther II. 2/4 [i] 03:50 Sila lásky V. 11 [i] 04:40 Sila lásky VI. 24 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: O Kalifovi bocianovi [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Život rýb: Boj o priestor [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Národnostný magazín - mix: Poľský [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Spievanky, spievanky: Klenoty ľudu [i] 13:40 Monsieur Batmanov [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:25 City Folk: Istanbul [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Peter Cmorík z Reduty v Spišskej Novej Vsi [i] 21:00 Spektrum vedy: Umenie - božská iskra a drina [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Autosalón [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: To si vypiješ [i] 08:40 Panelák: Anička v krajine zázrakov [i] 09:50 Najkrajšie bývanie II. 22 [i] 10:50 Áno, šéfe! 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Očúrala ma opica 29 [i] 14:00 Panelák: Anička v krajine zázrakov [i] 15:15 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 16:00 Kosti VI. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Musíš ma milovať 30 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pravda je vo víne [i] 21:35 Pod povrchom 36 [i] 23:00 Kosti VI. 7 [i] 00:00 Farmár hľadá ženu [i] 01:20 Mafstory: Rudy sa vracia [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 20 [i] 03:25 Pod povrchom 36 [i] 04:15 KRIMI 04:40 SÚDNA SIEŇ: Musíš ma milovať 30 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Láska a pomsta 183 [i] 06:30 My Little Pony 7 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 26 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 10:05 Biele goliere II. 3 [i] 11:00 Pensacola: Zlaté krídla III. 12 [i] 12:00 M*A*S*H 254,255 [i] 13:15 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8/8 [i] 14:15 Ninja Factor II. 71 [i] 14:45 Simpsonovci X. 17 [i] 15:15 Griffinovci VIII. 5 [i] 15:45 Futurama V. 9 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro II. 32 [i] 16:50 Áno, šéfe! 3 [i] 17:55 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 18:55 Simpsonovci X. 17 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 5 [i] 19:55 Vytunuj mi fáro II. 32 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 21:10 Letecké katastrofy III. 1,2/10 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 00:25 Cribs 4 [i] 00:55 Pensacola: Zlaté krídla III. 13 [i] 01:55 Nitro Circus 6 [i] 02:15 Ninja Factor II. 71 [i] 02:40 Cribs 5 [i] 03:00 M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen [i] 04:55 MacGyver 137 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 7/22 [i] 09:00 Dr. House VII. 1/23 [i] 10:00 Lovci pokladů: Děkuji Vám 5/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Čínská zeď 21/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 15:00 Dr. House VII. 1/23 [i] 16:00 Lovci pokladů: Zlatá rukavice 6/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Začátek 22/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 19:00 Dr. House VII. 2/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 21:00 Jak prosté 5/6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 10/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 10/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 15/19 [i] 00:55 Jak prosté 5/6 [i] 01:50 Strážce pořádku III. 10/13 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 15/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Obaly na léky/kráječ lahůdek/ústřice/korouhvičky [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 08:10 Špinavé práce 2 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 09:55 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 10:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 11:15 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 12:35 Opravna vraků 16 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 15:20 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 16:15 Špinavé práce 3 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 18:05 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:00 Jak se to dělá 32 [i] 19:30 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 20:00 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 21:00 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 22:00 Nebezpečné lety 4 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 00:00 Zabavení letadel: Nepřipraveno k letu [i] 00:55 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 01:50 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 02:50 Nebezpečné lety 4 [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 04:45 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 8/26 [i] 09:30 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:25 Možná přijde i kouzelník [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - Eva [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Milí Bakaláři [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:50 Nikdo nic neví [i] 23:05 Trezor [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Californication V: Biják 9/12 [i] 00:45 Tísňová linka [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Malá farma: Chovný beran [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:05 Po stopách hvězd [i] 03:35 Evangelium podle Pastýřů [i] 04:55 Adventní koncert 2012 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hranice bez hranic: Západní Krkonoše 13/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Vodárenské věže 14/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - František [i] 09:05 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 09:55 Jilemnice [i] 10:05 Pobřeží Severního moře: Doverská úžina 1/2 [i] 10:50 Chcete je? [i] 10:55 Černá zmije III: Vůl a volby 1/6 [i] 11:25 Společná budoucnost [i] 11:55 Letecké katastrofy V.: Přistání na [i] 12:40 Vesmír: Hledání mimozemského života 13/31 [i] 13:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 15:05 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 16:05 Proč chudoba? [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 6/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Snubní prstýnek 26/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Bitva v: Leytském zálivu 9/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Děti co mají děti [i] 22:15 Ceny Paměti národa - Eva Roubíčková [i] 22:20 Chodníky slávy: Richard Burton [i] 00:10 Carmen 2/2 [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Kultura.cz Brno [i] 02:20 Proč chudoba? [i] 03:15 Čas ve stínu pyramid: Tajemství sfingy 2/4 [i] 03:35 Evropa dnes [i] 04:05 Chcete je? [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Beethovenův Hradec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2301 [i] 09:50 Láska přichází o Vánocích [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Námořní hlídka 7 [i] 13:30 Pohřešovaní 8 [i] 14:30 Beze stopy IV: Víc než tohle 19 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vězeň 3 [i] 16:30 Přátelé VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Zástěrka 8 [i] 18:30 Ulice 2302 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nebožtík pes 381 [i] 21:40 Víkend: Nejkrásnější dárek [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Ohrožené děti 4 [i] 23:55 Nikita 14 [i] 00:45 Novashopping 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vězeň 3 [i] 01:40 Nejžádanější [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Babicovy dobroty: Sladké předvánoční rychlíky [i] 04:35 V dobrém i zlém III 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Policejní bažanti II: Bomba 9 [i] 08:15 Kutil Tim VIII: Taylor na to má 4 [i] 09:00 M*A*S*H 72 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Poslední útěcha 9 [i] 11:20 Schimanski: Hřích [i] 13:15 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 14:10 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Pornografie 19 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Jedna rodina 29 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Malý velký muž 10 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Útočiště 5 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Nebezpečné knihy 2 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Sběratelé kostí II: Bezhlavá čarodějnice v lese 10 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 167/170 [i] 06:05 Viktória 26/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 133/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 21/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan [i] 11:05 Druhý dych II. 49 [i] 12:05 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni II. 5/23 [i] 15:05 Viktória 27/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 134/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 235/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 17/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 8/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 50 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:40 Larina voľba 115-116 [i] 00:35 Sex v meste VI. 11/20 [i] 01:05 Frasier [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:50 Sex v meste VI. 11/20 [i] 03:15 Dharma a Greg III. 8/24 [i] 03:35 Správna Susan [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Štvaná žena [i] 15:30 Hledám impotentního muže [i] 17:15 Ano [i] 19:05 Nevěřte mužům [i] 20:55 Holka k nakousnutí [i] 22:30 Biznis [i] 00:15 Aljašský expres [i] 01:50 Masakr na střední škole [i] 03:30 Pomsta bratra [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Curling [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Jezdectví [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Curling [i] 15:00 Snooker [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00