Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:20 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 10:20 Smrtiaci výstup [i] 12:15 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Priatelia IX. 20/24 [i] 16:00 Dr. House III. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF - VEĽKÉ FINÁLE [i] 22:55 Dva a pol chlapa IX. 13/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Dr. House III. 16/24 [i] 00:50 Smrtiaca lavína [i] 02:30 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 03:55 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Úsmev, prosím! [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /9./ [i] 10:55 Sila lásky V. 10 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 40 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Zmierenie [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 23 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Časy sa menia [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nádherná mozaika 10/13 [i] 23:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Veľký múr ticha 11/13 [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /9./ [i] 00:30 Časy sa menia [i] 02:10 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nádherná mozaika 10/13 [i] 02:50 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Veľký múr ticha 11/13 [i] 03:35 Sila lásky V. 10 [i] 04:25 Sila lásky VI. 23 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Zvonky šťastia [i] 11:40 Fokus - rodina [i] 12:10 Tvárou v tvár [i] 12:35 Národnostné správy [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 ArtSpektrum [i] 13:30 Štyri tance v podaní folklórneho súboru Turiec [i] 14:05 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Poľský [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Život rýb: Boj o priestor [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a šarkan Jachym [i] 18:40 Eurovirtuál - Ľubica Galisová, Ladislav Hegyi [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Katarína Knechtová z Kaštieľa v Humennom [i] 21:00 Kontajner náš každodenný [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Ženy bez mužov [i] 23:40 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:55 Práca pre teba [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Cesta do Ameriky [i] 08:50 Súdna sieň: Zaslepený blázon [i] 09:50 Najkrajšie bývanie II. 21 [i] 10:50 Áno, šéfe! 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nepriatelia [i] 14:35 12 kôl [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Očúrala ma opica 29 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Ohňostroj [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8/8 [i] 22:40 Útek do Mexika [i] 00:45 Mafstory: Erolinky [i] 01:50 O 28 týždňov [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 03:55 Črepiny [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Očúrala ma opica 29 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Červené ruže 24 [i] 05:45 Biele goliere 12 [i] 06:30 My Little Pony 6 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 25 [i] 09:15 James Bond: Moonraker [i] 12:00 M*A*S*H 253,254 [i] 13:15 Biele goliere 6 [i] 14:15 Ninja Factor II. 70 [i] 14:45 Simpsonovci X. 16 [i] 15:15 Griffinovci VIII. 4 [i] 15:45 Futurama V. 8 [i] 16:10 Vytunuj mi fáro II. 31 [i] 16:50 Áno, šéfe! 2 [i] 17:55 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 18:55 Simpsonovci X. 16 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 4 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 31 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 22:10 Biele goliere II.: - SK PREMIÉRA 3 [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 00:05 Cribs 2 [i] 00:35 Pensacola: Zlaté krídla III. 12 [i] 01:30 Nitro Circus 5 [i] 01:50 M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen [i] 03:45 Cribs 3 [i] 04:10 MacGyver 136 [i] 04:55 Červené ruže 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 09:00 JAG III. 24/24 [i] 10:00 Lovci pokladů 4/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Útulek 20/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 7/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 15:00 JAG III. 24/24 [i] 16:00 Lovci pokladů: Děkuji Vám 5/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Čínská zeď 21/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 19:00 Dr. House VII. 1/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 21:00 Pilíře Země 2/8 [i] 22:10 Beznaděj [i] 00:45 Californication V.: Párty 11/12 [i] 01:20 Californication V.: V pekle zase není tak zle 12/12 [i] 02:00 Pilíře Země 2/8 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 06:00 Jak se to dělá: Dezerty tapioca/sněžné pluhy/kolesové parníky/venkovní obložení domů [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 08:10 Špinavé práce 1 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 09:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 10:50 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 11:15 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 12:35 Tuning: GTO [i] 13:30 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 15:20 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 16:15 Špinavé práce 2 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 18:05 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 19:00 Jak se to dělá 30 [i] 19:30 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 20:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 21:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 23:00 Říční příšery: Ruský vrah [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 00:55 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 01:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 03:50 Říční příšery: Ruský vrah [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 7/26 [i] 09:30 Ulice zpívá [i] 11:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Možná přijde i kouzelník [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - František [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Na vlky železa 2/2 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Sejměte Cartera [i] 23:50 Na stopě [i] 00:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Zdivočelá země tentokrát nevážně [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha Seluckého [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:20 Po stopách hvězd [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Zahrada je hra [i] 03:40 Divadélko pod věží [i] 04:20 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Recitál Jakuba Nohy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 09:55 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Ztracené adresy [i] 11:20 Náš venkov [i] 11:40 Laurel a Hardy: Spousta práce [i] 11:50 Křesťanský magazín [i] 12:15 Uchem jehly [i] 12:45 Proč chudoba? [i] 13:35 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 14:35 Československý filmový týdeník 1962 915/2379 [i] 14:50 Dejte nám křídla 3/5 [i] 15:45 Mýty a fakta historie: Co zabilo mamuty? [i] 16:35 Karnali 1/4 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 5/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dálkový ovladač 25/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Dejte nám křídla 4/5 [i] 21:00 Letecké katastrofy V.: Přistání na [i] 21:45 Ceny Paměti národa - František [i] 21:50 Velikáni filmu: Jean-Luc Godard [i] 23:35 Davidovy narozeniny [i] 01:20 Film o filmu Odpad, město, smrt [i] 01:35 ČT Live - Mňága a Žďorp [i] 02:30 Na stojáka [i] 02:55 Q [i] 03:20 Babylon [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 V zajetí železné opony [i] 04:30 O královském nástroji s Petrem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém III: Svatba na Orlí skále [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2300 [i] 09:50 Vyměněné osudy 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Námořní hlídka 6 [i] 13:30 Pohřešovaní 7 [i] 14:30 Beze stopy IV: Velké naděje 18 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Hon za diamanty 2 [i] 16:30 Přátelé VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Vedlejší ztráty 7 [i] 18:30 Ulice 2301 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Stůj nebo střelím 29 [i] 21:40 Dr. House VIII: Diagnóza: altruista 3 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Tudorovci IV 1 [i] 00:20 Big game 14 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Plastická chirurgie s.r.o. VI 5 [i] 02:00 Nejžádanější [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Policejní bažanti II: Nákaza 8 [i] 08:15 Kutil Tim VIII: Zůstane to v rodině 3 [i] 09:00 M*A*S*H 71 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Temná strana Windows 98 8 [i] 11:20 Schimanski: Tajemství Golema [i] 13:15 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 14:10 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Nikomu nevěř 18 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:50 Partička [i] 23:35 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 01:25 Myšlenky zločince II 10 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 166/170 [i] 06:10 Viktória 25/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 132/216 [i] 08:25 Ally McBealová IV. 20/23 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan [i] 10:50 Druhý dych II. 48 [i] 11:50 Foter je lotor [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni II. 4/23 [i] 15:05 Viktória 26/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 133/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 234/238 [i] 17:55 V siedmom nebi V. 16/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 7/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 49 [i] 21:30 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 23:20 Zrada a lži [i] 01:00 Sex v meste VI. 10/20 [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste VI. 10/20 [i] 03:20 Dharma a Greg III. 7/24 [i] 03:40 Správna Susan [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkáza rodu Hickmanů [i] 13:55 Magma [i] 15:45 Poslední loupež [i] 17:40 Na hraně [i] 19:20 Štvaná žena [i] 21:00 Pomsta bratra [i] 22:50 Masakr na střední škole [i] 00:35 Skeletonman [i] 02:05 Šerif [i] 03:50 Sounds Like Teen Spirit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Pozemní hokej [i] 09:30 Curling [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Krasobruslení [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Watts [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Curling [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Show musí jít dál 20 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 07:20 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 09:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 12:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 15:20 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 17:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 23:20 Prezidentův muž