Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Galoše šťastia [i] 06:45 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:35 Nancy Drewová: Záhada v Hollywoode [i] 09:40 Priatelia IX. 18-19/24 [i] 10:40 Čierny rytier [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:20 Mr. Bean [i] 14:45 Foter je lotor [i] 17:05 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 10 000 pred Kristom (HD) [i] 22:40 Dvojitý zásah [i] 00:50 10 000 pred Kristom (HD) [i] 02:35 Dvojitý zásah [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 06:00 Autosalón [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Jurošík: Jurošík zemepánom [i] 07:30 Včielka Maja: Únos [i] 07:55 Garfield II.: Dôsledný obchodník [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Kačička Modropierko [i] 09:05 S Jakubom na rybách [i] 09:30 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 10:00 Planéta Zem zhora II.: Žijú ešte divé zvieratá? - 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 14:40 Film pre pamätníkov - Profil A.Lettricha: Šepkajúci fantóm [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Svet sa rúca 6/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovensko 2012 - Advent: Hodina deťom [i] 21:40 Buď šťastná! [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Odpískané [i] 00:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Puknuté zrkadlo [i] 01:40 Kráľ vinár: Svet sa rúca 6/13 [i] 02:25 Buď šťastná! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Tablety [i] 09:55 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri gombičkárskeho remesla [i] 10:15 Família: Família - Rozdelení [i] 10:45 Rodinný dom [i] 11:20 Noc v archíve: Z rozprávky do rozprávky [i] 12:20 Maťo Palica [i] 13:05 On Air [i] 13:25 Po stopách modrého diamantu [i] 14:20 Orientácie [i] 14:50 Slovo [i] 15:05 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Z hriňovských lazov [i] 15:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Joy Fieldingovej [i] 16:10 Gen.sk: Pavol Hammel [i] 16:25 Ideálny manžel [i] 17:50 Celuloid country: Nástup [i] 18:20 Táraninky: Stravovanie [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a turecký duch Abdulláh [i] 18:35 Encyklopédia slovenských obcí: Rajecká Lesná [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Slovo rabína Myersa [i] 19:45 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zvonky šťastia [i] 21:05 Umenie 2012: Literatúra [i] 21:35 Pozvánka do divadla: Živá mŕtvola [i] 23:35 Retro noviny [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Dobrodružné Vianoce [i] 08:10 Recept na bohatstvo Špeciál [i] 09:40 Fantastické torty 1/21 [i] 10:40 Bez syna neodídem 9 [i] 11:40 Deväť životov 9 [i] 12:40 Prístav nádeje [i] 15:00 Nepriatelia [i] 17:00 Top Star [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 12 kôl [i] 22:55 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 01:00 Mlčanie jahniat [i] 03:20 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 04:50 Deväť životov 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Báječný deň [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:50 Červené ruže 24 [i] 08:55 Biele goliere 12 [i] 10:00 MacGyver 132,133 [i] 12:00 Knight Rider 61,62 [i] 14:25 X Factor USA 2012 [i] 16:25 X Factor USA 2012 [i] 17:35 James Bond: Moonraker [i] 20:20 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 22:05 Najväčší dobyvateľ [i] 01:10 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 03:00 Neporaziteľní 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 5/40 [i] 08:00 Pán šelem: Blíženci 20/22 [i] 08:55 Svatyně III. 7/20 [i] 09:55 Svatyně III. 8/20 [i] 10:55 Pravěk útočí IV. 6/7 [i] 11:55 Advokáti VII. 5/22 [i] 12:50 Podfukáři V. 4/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 7/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 15:50 Pláž Makaha 5/10 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání 1/22 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání: Setkání 2/22 [i] 18:25 JAG II. 9/15 [i] 19:30 Na lodi II. 8/17 [i] 21:00 Insomnie [i] 23:15 CSI: New York IX. 2/7 [i] 00:10 Posel ztracených duší 20/22 [i] 01:05 Insomnie [i] 03:10 JAG II. 9/15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 06:25 Jak to dělají? 15 [i] 06:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto jako pouťová atrakce [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 11:40 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 12:35 Králové aukcí 3 [i] 13:05 Králové aukcí 4 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 14:25 Obchodníci 4 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce 5 [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Namibie [i] 18:05 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 19:00 Jak se to dělá 29 [i] 19:30 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 4 [i] 21:00 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Zbraně [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztuhlý mrazem ve 6096 metrech [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 4 [i] 01:50 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Zbraně [i] 03:50 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 04:15 Nutné k přežití: Namibie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 21/26 [i] 06:40 Babar: Představení bude 10/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Uprchlík z Korintu 17/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Výbuch 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Podivná nevěsta [i] 13:55 Lustr [i] 14:45 Případy detektiva Murdocha IV: Murdoch v říši divů 13/13 [i] 15:30 Městem chodí Mikuláš [i] 17:00 Adventní koncert 2012 [i] 18:00 Příběhy slavných - Karel Černoch [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Strážce duší [i] 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 Komisař Moulin [i] 00:00 13. komnata Leoše Války [i] 00:30 Auto Moto Styl [i] 00:50 Tak neváhej a toč! [i] 01:15 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Kaleidoskop [i] 02:55 Karel Kryl - in memoriam [i] 03:45 Námluvy [i] 04:25 Případ Auffenberg [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Létající kvarteto [i] 05:35 Taneční obrázky ze Zálesí a [i] 06:00 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 26/26 [i] 06:25 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy 10/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 915/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 9 [i] 09:10 Dejte nám křídla 3/5 [i] 10:05 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 11:00 Ochránce [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ - [i] 12:10 Dobrodružství Bullwhipa Griffina [i] 14:00 Příběhy pro Natálku [i] 14:15 Mimo rámec [i] 14:30 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha Seluckého [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 15:00 Uchem jehly [i] 15:25 Cesty víry: Shumi [i] 15:55 Pobřeží Severního moře: Doverská úžina 1/2 [i] 16:40 Film o filmu Kozí příběh se sýrem [i] 16:55 Příběhy předmětů [i] 17:20 Království divočiny: Ksukol ocasatý [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta mýtů 7/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 6/26 [i] 18:20 Ošklivé káčátko a já: Vetřelci a zrádci 7/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 2. část 46/52 [i] 19:30 Moje rodina V: Buď vůle má 6/14 [i] 20:05 Sbohem Československo: Jak jsme hráli spolu a proti sobě 9/12 [i] 21:05 Černá zmije III: Vůl a volby 1/6 [i] 21:35 Na plovárně s Janem Baptistou [i] 22:05 Pilíře země 5/8 [i] 23:00 Proč chudoba? [i] 23:55 Bazén [i] 01:35 Folklorní magazín [i] 02:00 Z Náchoda až na konec světa [i] 02:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 02:55 Diagnóza [i] 03:10 Medicína pro 21. století [i] 03:30 Sólo pro... Hammel & Hladík [i] 04:10 Přijďte k nám na večeři [i] 04:50 Příběhy Staré radnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 15 [i] 06:25 Spiderman 11 [i] 06:50 Monsuno 14 [i] 07:15 Želvy Ninja VI 2 [i] 07:45 Flash Gordon 22 [i] 08:40 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 09:10 Šerifové z Texasu 8 [i] 10:05 Po stopách krve [i] 12:10 Láska s výstrahou [i] 14:15 Jerry Maguire [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Tankový prapor [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Taková normální rodinka [i] 22:30 Střepiny [i] 22:55 Velmi nebezpečné známosti: Ve hře na svádění existuje pouze jedno pravidlo, nikdy se nesmíš zamilovat! [i] 00:50 Novashopping 00:55 Mladý Van Helsing 5 [i] 01:40 Po stopách krve [i] 03:15 Volejte Novu [i] 03:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago 24 [i] 06:55 Mickeyho klubík I: Minnie má narozeniny 10 [i] 07:25 Kouzelníci z Waverly [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Auta [i] 12:20 Santa Claus [i] 14:30 Santa Claus 2 [i] 16:45 Sněžní psi [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vzhůru do oblak [i] 22:15 Con Air [i] 00:35 Myšlenky zločince V: Vraždy na zakázku 3 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Divoši [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Unesené: Hodiny zúfalstva [i] 07:10 Úbohá Nasťa 65-66/80 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:00 Vysnívané dieťa [i] 11:55 Sabrina - mladá čarodejnica II. 15-16/26 [i] 12:55 Gossip Girl III. 21/22 [i] 14:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 15:55 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 17:55 Pokoj a pohoda [i] 20:00 Sedem smrteľných hriechov 1-2/2 [i] 23:40 Skutočný príbeh: Sex, lži a posadnutosť [i] 01:25 Smrtiaci výstup [i] 02:50 Smiechoty [i] 03:40 Bzzz!!! [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i] 04:45 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Prime [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lišák Renart [i] 13:55 Zab tu mrchu! [i] 15:55 V zajetí hurikánu [i] 17:35 Poslední loupež [i] 19:30 Panic je nanic [i] 21:15 Sounds Like Teen Spirit [i] 23:05 Šerif [i] 00:50 Kráčející skála [i] 02:10 Zredigováno [i] 03:40 Nepohodlný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 17:45 Curling [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Jak pára nad hrncem 19 [i] 06:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 08:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 19:00 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 00:00 Agent bez minulosti [i] 02:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 04:15 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 06:00 První život 1 [i] 07:15 Sám v divočině 5 [i] 08:20 Po proudu Yukonu [i] 09:25 Jamieho škola snů 5 [i] 10:25 Jamieho škola snů 6 [i] 11:25 Sběrači III.: Mary a Mary Ann 17 [i] 12:25 Utajený šéf 7 [i] 13:25 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 14:30 Arktické dilema 1 [i] 15:35 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 16:40 Arktidou s Brucem Parry 5 [i] 17:45 Jimova továrna na jídlo II. 1 [i] 18:25 Jimova továrna na jídlo II. 2 [i] 19:05 Zvláštní jedlíci III. 3 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Seattle, USA 4 [i] 21:25 Poškozeni sportem 3 [i] 22:00 Poškozeni sportem 4 [i] 22:35 Raději se bojte 6 [i] 23:30 Příběh o Indii: Síla myšlenek 2 [i] 00:40 On the Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 01:40 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 02:45 Po proudu Yukonu [i] 03:50 Jen dva mohou hrát [i] 04:50 Jimova továrna na jídlo II. 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příbeh hraček 2 [i] 07:35 Win Win [i] 09:20 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 10:40 Prezidentské volby [i] 12:40 Jsme jenom lidi [i] 14:45 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 16:35 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 18:30 Terapie 31 [i] 19:00 Terapie 32 [i] 19:30 Před kamerou IX. 50 [i] 20:00 Green Lantern [i] 21:55 Drive Angry [i] 23:40 Impérium - Mafie v Atlantic City III. 9 [i] 00:45 Switch.com [i] 02:25 Veronika se rozhodla zemřít [i] 04:10 Jak zemřít v Oregonu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Pouto mlčení [i] 07:25 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 09:20 Filmy a filmové hvězdy IV. 49 [i] 09:45 Nezastavitelný [i] 11:20