Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Laurina hviezdička a tajomný drak (HD) [i] 06:05 Zachráňte Willyho 3 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru [i] 08:35 Môj sused zabijak [i] 10:40 Priatelia IX. 17/24 [i] 11:10 MASTERCHEF [i] 13:50 Muži v čiernom 2 [i] 15:40 Čierny rytier [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:20 Partička [i] 23:00 Dlhý bozk na dobrú noc [i] 01:30 Odplata [i] 03:10 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky VI. 22 [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a strašidlo [i] 07:20 Včielka Maja: Kráľovská návšteva [i] 07:45 Garfield II.: Čo sa skrýva v Eddim Gourmandovi.. [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:40 Výprava nádeje [i] 10:35 Legendy popu: Jaro Filip [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 On Air [i] 13:25 Kráľov korzár 1/6 [i] 14:20 Kráľov korzár 2/6 [i] 15:25 Krajina rebelov 2/7 [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 O konci lásky [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 00:35 On Air [i] 00:55 Krajina rebelov 2/7 [i] 02:55 O konci lásky [i] 04:25 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Občan za dverami [i] 09:25 Cesta [i] 09:50 Senior klub [i] 10:20 Separé [i] 10:45 Ján Literát [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Domáce práce? - to čo je?! [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:40 Kapura [i] 14:25 Farmárska revue [i] 14:40 Test magazín: Tablety [i] 14:55 A3UM: Bližšie k Bohu [i] 15:20 Queen - Dni nášho života, 2.časť [i] 16:25 Na stope zločinu: Ja nič neviem [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Alberte [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a obrnený rytier [i] 18:45 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef Tóth [i] 20:00 Po stopách modrého diamantu [i] 21:00 Celuloid country: Nástup [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Joy Fieldingovej [i] 22:00 Volanie mora [i] 00:00 Retro noviny [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Spomíname na Jána Smreka: Dovoľte básnikovi slovíčko [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:20 Timon a Pumbaa [i] 07:50 Gumkáči [i] 08:20 Ninjago [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion [i] 09:15 Bakugan [i] 09:40 Simpsonovci X. 15 [i] 10:05 Dom snov IV. 6 [i] 11:00 Panelák: Nápadník [i] 12:05 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 13:15 James Bond: Zlaté oko [i] 16:00 Kde bolo, tam bolo 13,14 [i] 18:00 Fantastické torty 1/21 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Princezná a žaba [i] 22:35 Farmár hľadá ženu [i] 00:10 Lokal TV: Návrat Mravca Mravca [i] 00:55 Únosca [i] 02:55 SÚDNA SIEŇ: Čierna stavba [i] 03:45 Črepiny [i] 04:15 James Bond: Zlaté oko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:45 Bieli vlci [i] 07:25 Moderné veštenie [i] 08:40 Červené ruže 23 [i] 09:45 Črepiny PLUS [i] 10:45 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 11:45 Biele goliere 5 [i] 12:40 Báječný deň [i] 15:05 Bieli vlci [i] 17:20 Inkognito [i] 18:20 Vtip za stovku [i] 19:15 Áno, šéfe USA V. 17/17 [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 23:20 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 00:20 Tajomný ostrov 1,2/2 [i] 04:20 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 4/40 [i] 08:00 Pán šelem: Zlatý Fénix 19/22 [i] 08:55 Svatyně III. 5/20 [i] 09:55 Svatyně III. 6/20 [i] 10:55 Pravěk útočí IV. 5/7 [i] 11:55 Advokáti VII. 4/22 [i] 12:50 Podfukáři V. 3/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 6/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 17:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 18:00 JAG II. 8/15 [i] 19:05 Jeskyně [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 23:00 NCIS V. 14/19 [i] 00:00 NCIS V. 15/19 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 02:40 NCIS V. 14/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 06:25 Jízda: Svazek [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 09:05 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 09:55 Rybaření rukama s venkovany 1 [i] 10:50 Rybaření rukama s venkovany 2 [i] 11:40 Rybaření rukama s venkovany 3 [i] 12:35 Rybaření rukama s venkovany 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: HII - kosmická raketa [i] 15:20 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 16:15 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 16:45 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 19:00 Jak se to dělá 28 [i] 19:30 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 21:00 Králové aukcí 3 [i] 21:30 Králové aukcí 4 [i] 22:00 Obchodníci 6 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 00:55 Králové aukcí 3 [i] 01:25 Králové aukcí 4 [i] 01:50 Obchodníci 6 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 03:50 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Finley požární autíčko 22/39 [i] 06:50 Kostičky [i] 07:00 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:15 Superbrácha [i] 08:45 Cesta domů [i] 10:30 Svět ČT [i] 10:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:55 Třetí patro: Zeď 2/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Putování po Blažených ostrovech [i] 14:20 Ulice zpívá [i] 15:50 Hercule Poirot [i] 17:30 Miro Žbirka Happy Birthday [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:20 Zelená karta [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Pocit viny [i] 01:40 Zpátky se Sobotou [i] 02:30 Malá farma: Chovný beran [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Sváteční slovo grafického designéra Pavla Nogy [i] 03:30 Chvíle [i] 04:00 Vdova [i] 04:30 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Pardubice, Pernštejnové - stavebníci I. [i] 06:10 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 06:25 Artmix [i] 07:15 Náš venkov [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorní magazín [i] 09:00 Ta naša kapela [i] 09:30 Kráska a žralok [i] 10:15 Panství Versailles [i] 11:10 Divadlo žije! [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Podivný pár [i] 13:50 Hranice bez hranic: Západní Krkonoše 13/16 [i] 14:20 Architektura: Henri Labrouste a Knihovna svaté 45/45 [i] 14:50 Ztracené adresy [i] 15:10 Divočina bez hranic [i] 15:40 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 16:05 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 17:05 Zázračná planeta: Divoké srdce Afriky: V moři trav 3/3 [i] 17:55 Jabloňová panna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: První v cíli 5/14 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Co zabilo mamuty? [i] 20:55 Elina Garanča [i] 22:30 Rembrandtova Noční hlídka [i] 00:45 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 2. část 46/52 [i] 01:15 Proč chudoba? [i] 02:10 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 02:20 Sbohem Československo 8/12 [i] 03:20 Chcete je? ZJ - [i] 03:25 Sólo pro... Andreje Šebana [i] 04:05 Přijďte k nám na večeři [i] 04:45 Nejdelší den [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Přátelé VII 14 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 2 [i] 06:55 Batman: Odvážný hrdina 2 [i] 07:25 Monsuno 13 [i] 07:50 Želvy Ninja VI 1 [i] 08:15 Superkočky 8 [i] 09:15 Přežít Vánoce [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 14:25 Císařovy nové šaty [i] 15:35 Postrach Dennis [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Transformers: Pomsta poražených [i] 23:20 Gamer [i] 01:10 Novashopping 01:20 Kdo zabil elektromobil? [i] 02:50 Přežít Vánoce [i] 04:50 V dobrém i zlém III: Bratrův boj [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Ninjago 23 [i] 07:50 Mickeyho klubík I: Zakletý princ Donald 9 [i] 08:20 Hračkování [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Notting Hill [i] 12:40 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 17:10 Když vaří táta [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Twilight sága: Nový měsíc [i] 22:55 Až do smrti [i] 01:05 Nenarození [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Mesto duchov [i] 07:20 Úbohá Nasťa 63-64/80 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:10 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica II. 13-14/26 [i] 13:05 Gossip Girl III. 20/22 [i] 14:15 Vysnívané dieťa [i] 16:00 Vtáky v tŕní I. 5-6/10 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 21:55 Pokoj a pohoda [i] 23:50 V tieni smrti [i] 01:40 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Druhá strana postele [i] 15:40 Nebezpečná sopka [i] 17:20 Banditi [i] 19:30 Hledám impotentního muže [i] 21:15 Nepohodlný [i] 23:35 Zredigováno [i] 01:10 Aljašský expres [i] 02:45 Larva [i] 04:20 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 09:40 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Snooker [i] 19:15 Běžecké lyžování [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:15 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Na každém kroku 18 [i] 06:00 Křivé svědectví [i] 08:00 Květinářka [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 12:00 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 13:00 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 14:00 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 15:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 17:00 Jeden a půl policajta [i] 19:00 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 21:00 Agent bez minulosti [i] 23:30 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 00:30 Prezidentův muž [i] 02:30 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 04:15 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jezera na střeše světa 2 [i] 07:00 Podzemí městí 10 [i] 07:55 Zmizelé světy 14 [i] 08:55 Ostrov tučňáků 1 [i] 09:35 První život 1 [i] 10:45 Sám v divočině 5 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 7 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 8 [i] 12:45 Utajený šéf 6 [i] 13:40 Válka v reklamě 4 [i] 14:40 Zemské jádro [i] 15:45 Himaláje [i] 16:50 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou 7 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci III. 2 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Delhi, India 3 [i] 21:25 Poškozeni sportem 1 [i] 22:00 Poškozeni sportem 2 [i] 22:35 On the Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 23:35 Největší loupeže Británie 4 [i] 00:35 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 2 [i] 01:35 Jezera na střeše světa 2 [i] 02:35 Zemské jádro [i] 03:40 Himaláje [i] 04:40 Mravenci vědí všechno 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hlava na hlavě [i] 07:40 Letos nepeču [i] 09:05 Maturiťák [i] 10:50 Velké vítězství [i] 13:00 Terapie 26 [i] 13:30 Terapie 27 [i] 14:00 Terapie 28 [i] 14:25 Terapie 29 [i] 14:50 Terapie 30 [i] 15:20 Moje krásná učitelka [i] 17:00 Alois Nebel [i] 18:25 Evropské filmové ceny 2012 [i] 20:00 Žena z pátého patra [i] 21:25