Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:05 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 10:05 V pazúroch medveďa [i] 12:05 HORÚCA KRV [i] 13:15 Mentalista III. 22/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 16/24 [i] 16:00 Dr. House III. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 AKČNÝ PIATOK: Odplata [i] 01:00 AKČNÝ PIATOK: Podsvetie [i] 03:05 Bez servítky - FARMÁRI [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /8./ [i] 11:00 Sila lásky V. 9 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:10 Žena na úteku 39 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Koniec sveta [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 22 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Jaro Filip [i] 22:05 L.A. - Utajené skutočnosti [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /8./ [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:05 L.A. - Utajené skutočnosti [i] 04:15 Sila lásky V. 9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:15 Pozvánka do národnostného divadla: Niekde v Európe [i] 11:20 Fokus právo [i] 11:50 Rómsky magazín [i] 12:15 Správy - Hírek [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Nestárnuce melódie [i] 13:25 Príroda zblízka: Dravce severu [i] 14:00 Separé [i] 14:25 Senior klub [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a piadimužík Dvojbrada [i] 18:45 Diskriminácia sa ma (do)týka: Milovať bez predsudkov niekedy nie je ľahké [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Marián Varga z Jezuitského kostola v Skalici [i] 21:00 Família: Família - Rozdelení [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kino na Dvojke: Padlé ženy [i] 00:00 Queen - Dni nášho života, 2.časť [i] 01:00 Práca pre teba [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19 [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Pani opatrná [i] 08:40 Panelák: Terapia šokom [i] 09:45 Najkrajšie bývanie II. 20 [i] 10:50 Áno, šéfe! 1/12 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Manipulátorka [i] 14:00 Panelák: Terapia šokom [i] 15:00 Kosti VII. 11,12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Čierna stavba [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Nápadník [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 13,14 [i] 23:30 Dom snov IV. 6 [i] 00:30 Mimo zákon [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:20 SÚDNA SIEŇ: Čierna stavba [i] 04:10 Mimo zákon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Láska a pomsta 181 [i] 06:30 My Little Pony 5 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 22 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 11 [i] 12:05 Pod povrchom 35 [i] 13:20 Biele goliere 4 [i] 14:20 Ninja Factor II. 69 [i] 14:50 Simpsonovci X. 15 [i] 15:20 Griffinovci VIII. 3 [i] 15:50 Futurama 7 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 30 [i] 17:00 Áno, šéfe! 1/12 [i] 18:00 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 18:55 Futurama 7 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 3 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 30 [i] 20:20 Vtip za stovku 17 [i] 21:05 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Inkognito [i] 23:40 Cribs 1/24 [i] 00:05 Biele goliere 4 [i] 01:00 Neporaziteľní 1,2/6 [i] 02:40 MacGyver 135 [i] 03:30 Červené ruže 22 [i] 04:15 Láska a pomsta 182 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 09:00 JAG III. 23/24 [i] 10:00 Lovci pokladů: Bezhlavá jeptiška 3/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Právníci, pistole a peníze 19/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 15:00 JAG III. 23/24 [i] 16:00 Lovci pokladů 4/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Útulek 20/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 19:00 JAG III. 24/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 21:00 Jeskyně [i] 22:55 True Blood - Pravá krev III.: Mě to taky bolí 3/12 [i] 00:05 Cena za lidskost 4/13 [i] 01:00 Jeskyně [i] 02:45 True Blood - Pravá krev III.: Mě to taky bolí 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 08:10 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 09:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá 13 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 16:15 Špinavé práce 1 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 18:05 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 19:00 Jak se to dělá 27 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 20:00 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 21:00 Zvědavost: Stonehenge [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 23:00 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 00:00 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 00:55 Katastrofa výletní lodi: Na palubě Concordie [i] 01:50 Zvědavost: Stonehenge [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 03:50 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 04:45 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sever a Jih II 3/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 6/26 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Jahodový král 9/13 [i] 10:25 Příběhy slavných [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:45 Televarieté [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Chovný beran [i] 17:25 Besipky: Ujetí od nehody [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: The Rolling Stones 14/16 [i] 20:55 13. komnata Leoše Války [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Meteority 32/62 [i] 23:50 Město žen II: Jen počkej! 17/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 36,37/39 [i] 00:55 AZ-kvíz Speciál [i] 01:30 Sama doma - [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:40 Manéž Bolka Polívky [i] 04:50 Petr a Jan [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jan Škrdlík violoncellista [i] 05:20 Příběhy staré Indie [i] 05:25 Jak se žije holičům podle Jána [i] 05:35 Chcete mě? ZJ - [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 09:35 Proč chudoba? [i] 10:30 Na plovárně s Aimee Mullins [i] 11:00 Bohoslužba pro Stonožku [i] 12:30 Barvy života [i] 13:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 14:00 Německé pobřeží: Baltské moře 2/2 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Letecké katastrofy V.: Smrtící únava [i] 16:25 City Folk 2012 - Rijeka [i] 16:55 StarDance V ...kolem dokola [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 4/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dědečkův duch 24/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoké srdce Afriky: V moři trav 3/3 [i] 20:55 Vesmír: Hledání mimozemského života 13/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Jean Renoir [i] 23:30 ČT Live - Mňága a Žďorp [i] 00:25 Q [i] 00:50 Na stojáka [i] 01:20 Medúza 01:55 Přežít! [i] 02:45 Katedrála Notre Dame [i] 03:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:00 Postřehy odjinud [i] 04:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:50 Přijďte k nám na večeři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 13 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2299 [i] 09:55 Jesse Stone: Bez výčitek [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Námořní hlídka 5 [i] 13:35 Pohřešovaní 6 [i] 14:35 Beze stopy IV: Cesta domů 17 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Růst 1 [i] 16:30 Přátelé VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Lekce vraždy 6 [i] 18:30 Ulice 2300 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 15 [i] 22:25 Policajt v Beverly Hills [i] 00:25 Pidihajzlík [i] 02:15 Novashopping 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Růst 1 [i] 03:00 Pohřešovaní 6 [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:50 V dobrém i zlém III: První rande [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Policejní bažanti II: Nepotrestaný 7 [i] 08:15 Kutil Tim VIII: Sbohem, Rendy 2 [i] 09:00 M*A*S*H 70 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Napiš, že vraždila 7 [i] 11:15 Schimanski: Azyl [i] 13:10 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 14:05 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 2/2 17 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 27 šatů [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Živý terč [i] 01:30 Znamení [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 165/170 [i] 06:10 Viktória 24/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 131/216 [i] 08:20 Ally McBealová IV. 19/23 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan [i] 10:50 Druhý dych II. 47 [i] 11:50 Larina voľba 113-114 [i] 13:55 Ten, kto ťa chráni II. 3/23 [i] 14:50 Viktória 25/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 132/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 233/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 15/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 6/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 48 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:40 Mesto duchov [i] 00:40 Americký vlkolak v Paríži [i] 02:15 Frasier [i] 02:35 Správna Susan [i] 02:55 L.O.V.E. [i] 03:35 Na streche [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Malý Indián [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí klon [i] 13:40 Mamut [i] 15:25 Formule! [i] 17:25 Zkáza rodu Hickmanů [i] 19:15 Magma [i] 21:00 Poslední přání [i] 22:40 Larva [i] 00:20 Skeletonman [i] 01:55 Návrat do pekla [i] 03:55 Neporazitelný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:15 Saně [i] 09:45 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Běžecké lyžování [i] 21:00 Snooker [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Skokan 17 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 07:20 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 09:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Na hranici 10 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 15:20 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 17:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 20:20 Jeden a půl policajta [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 23:20 Havaj 5-0 2: Diamanty jsou věčné 19 [i] 00:20 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 01:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 02:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 03:20 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 04:15 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2