TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:15 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 10:15 Unesené: Hodiny zúfalstva [i] 12:10 V tieni zločinu II. 15-16/22 [i] 14:00 Mentalista III. 21/24 [i] 15:00 Priatelia IX. 14-15/24 [i] 16:00 Dr. House III. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 14/24 [i] 00:20 Mentalista III. 21/24 [i] 01:10 V tieni zločinu II. 15-16/22 [i] 02:35 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 03:15 Priatelia IX. 14-15/24 [i] 04:15 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /7./ [i] 11:00 Sila lásky V. 8 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Radosť zo života: Jaroslav Filip [i] 14:10 Žena na úteku 38 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Prvé Vianoce [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 21 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kráľov korzár 1/6 [i] 21:00 Kráľov korzár 2/6 [i] 22:00 Prežiť! [i] 22:50 Tonyho pomsta 7/8 [i] 23:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /7./ [i] 00:35 Doktorka Quinnová III.: Prvé Vianoce [i] 01:25 Reportéri [i] 01:50 Prežiť! [i] 02:40 Tonyho pomsta 7/8 [i] 03:35 Sila lásky V. 8 [i] 04:25 Sila lásky VI. 21 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Regionálny denník [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Svet zvierat: O božských opiciach a posvätných kravách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Zlodarov les [i] 09:10 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:50 Architektúra: Akadémia výtvarného umenia v Paríži [i] 11:15 Fokus - peniaze [i] 11:50 Maďarský magazín [i] 12:15 Správy - Hírek [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Cesty za folklórom: Šumiac [i] 13:20 Mikuláš Mráz [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 17:00 Separé [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Príroda zblízka: Dravce severu [i] 18:30 Večerníček: Jurošík a zemepán [i] 18:40 Prišiel svätý Mikuláš [i] 18:50 Táraninky: Mikuláš [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Zdenka Predná z Kaštieľa v Svätom Antone [i] 21:00 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Keď matka fetuje [i] 08:50 Panelák: Výpadok [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 19 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 17/17 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ: Okradla ma biela [i] 14:15 Panelák: Výpadok [i] 15:15 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 16:00 Kosti VI. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Manipulátorka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Mikulášovia a čerti [i] 21:30 Pod povrchom 35 [i] 23:00 Kosti VI. 6 [i] 00:00 Zdesenie [i] 02:20 Mafstory: Márgit a Bulhari [i] 03:15 Zdesenie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 180 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:30 My Little Pony 4 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 21 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 10:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 10 [i] 12:05 M*A*S*H 251,252 [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 14:20 Ninja Factor II. 68 [i] 14:50 Simpsonovci X. 14 [i] 15:20 Griffinovci VIII. 2 [i] 15:50 Futurama 6 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 29 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 17/17 [i] 18:00 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 18:55 Simpsonovci X. 14 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 2 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 29 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 22:05 Slovensko naživo [i] 00:05 Cribs 21 [i] 00:35 Pensacola: Zlaté krídla III. 11 [i] 01:30 Nitro Circus 4 [i] 02:00 Futurama 6 [i] 02:20 Ninja Factor II. 68 [i] 03:00 M*A*S*H 251,252 [i] 03:45 Cribs 21 [i] 04:05 MacGyver 134 [i] 04:55 Červené ruže 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 09:00 JAG III. 22/24 [i] 10:00 Lovci pokladů: Horká zbraň 2/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Matky zmizelých 18/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 15:00 JAG III. 22/24 [i] 16:00 Lovci pokladů: Bezhlavá jeptiška 3/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Právníci, pistole a peníze 19/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 19:00 JAG III. 23/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 21:00 NCIS V. 14/19 [i] 22:00 NCIS V. 15/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4/24 [i] 00:00 Strážce pořádku III. 9/13 [i] 00:55 NCIS V. 14/19 [i] 01:50 NCIS V. 15/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 08:10 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 09:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 12:35 Jízda: Jádro [i] 13:30 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 15:20 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 16:15 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 18:05 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 19:30 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 21:00 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 2 [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Pandemie [i] 00:00 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 01:50 Říční příšery: Tajemný vrah [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 2 [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Pandemie [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 5/26 [i] 09:30 Sever a Jih II 3/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Tak neváhej a toč! [i] 17:15 Besipky: Slepý úhel [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Okno do hřbitova [i] 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:10 Tísňová linka [i] 22:35 Podfukáři VIII 6/6 [i] 23:30 Dům u kanálu [i] 01:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Banánové rybičky [i] 04:05 Náš táta Bezlíček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - Leopold Färber [i] 09:05 Folklorika [i] 09:30 Ztracené adresy [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 2/2 [i] 10:45 Putování za vínem: Rumunsko II. [i] 11:15 Praha, město věží: Vodárenské věže 14/16 [i] 11:35 Za vesnickými muzikanty [i] 12:00 Divočina bez hranic [i] 12:30 Čas ve stínu pyramid: Tajemství sfingy 2/4 [i] 12:55 Chcete je? ZJ - [i] 13:00 Proč chudoba? [i] 13:55 Můj dům je plný zrcadel 2/2 [i] 15:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 15:55 Diagnóza [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 3/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Génius 23/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kráska a žralok [i] 20:50 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 21:50 Postřehy odjinud [i] 22:00 Řím II 2/10 [i] 22:55 Artmix [i] 23:45 Andělé v Americe: Milénium se blíží: Špatná zpráva 1/6 [i] 00:50 Pološero - Život s cejchem [i] 01:15 Carmen 1/2 [i] 02:15 Moje rodina V: Noční bludička 4/14 [i] 02:45 Evropa dnes [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:40 Záhada znojemské rotundy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 12 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2298 [i] 09:55 O smyslu života [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Námořní hlídka 4 [i] 13:35 Pohřešovaní 5 [i] 14:35 Beze stopy IV: Poradna 16 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Soudci 23 [i] 16:30 Přátelé VII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Devět životů 5 [i] 18:30 Ulice 2299 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Taky řešení . . . 380 [i] 21:45 Kriminálka Miami IX: Touha po krvi 15 [i] 22:40 Televizní noviny: Prezidentské fórum [i] 23:20 Zóna úniku [i] 01:15 Novashopping 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Soudci 23 [i] 02:10 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:50 Střepiny [i] 03:20 Pohřešovaní 5 [i] 04:35 V dobrém i zlém III: Rodinná dovolená [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Policejní bažanti II: Na očích 6 [i] 08:20 Kutil Tim VIII: Divoká voda 1 [i] 09:05 M*A*S*H 69 [i] 09:35 Prostřeno! [i] 10:25 Diagnóza vražda VI: Odcizení 6 [i] 11:20 Schimanski: Děti pekla [i] 13:15 Castle na zabití III: Poslední láhev 10 [i] 14:10 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Válečná oblast 1/2 16 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Opustím tě 28 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dívka s hnědýma očima 4 [i] 23:55 Firma 1 [i] 00:50 Živí mrtví I 1 [i] 01:45 Reportéři na vaší straně [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 164/170 [i] 06:15 Viktória 23/171 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 130/216 [i] 08:25 Ally McBealová IV. 18/23 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan [i] 11:20 L.O.V.E. [i] 12:00 Larina voľba 111-112 [i] 14:15 Ten, kto ťa chráni II. 2/23 [i] 15:10 Viktória 24/171 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 131/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 232/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 14/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 5/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 47 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:30 Larina voľba 113-114 [i] 00:35 Sex v meste VI. 9/20 [i] 01:05 Frasier [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:50 Sex v meste VI. 9/20 [i] 03:15 Dharma a Greg III. 5/24 [i] 03:35 Správna Susan [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tristan a Izolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Skleněná past [i] 15:25 Váleční ptáci [i] 17:05 Dračí klon [i] 18:40 Mamut [i] 20:20 Neporazitelný [i] 22:00 Návrat do pekla [i] 00:05 Virus 1.0 [i] 01:40 Cena mlčení [i] 03:20 Sedmý hřích