TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:05 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 10:05 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:10 Mentalista III. 20/24 [i] 14:05 FARMA [i] 15:20 Priatelia IX. 13/24 [i] 16:00 Dr. House III. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House III. 13/24 [i] 23:50 Mentalista III. 20/24 [i] 00:50 Čas zabiť [i] 03:10 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 04:15 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /6./ [i] 11:00 Sila lásky V. 7 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 37 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Vďakyvzdanie [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 20 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Galileo: Špeciál o futbale [i] 20:30 Liga majstrov: Liga Majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /6./ [i] 01:00 Doktorka Quinnová III.: Vďakyvzdanie [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:55 Správy STV [i] 03:35 Sila lásky V. 7 [i] 04:25 Sila lásky VI. 20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Ako to funguje [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Ornamenty [i] 13:25 On Air [i] 13:50 Doslova [i] 15:00 Svet zvierat: O božských opiciach a posvätných kravách [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 17:00 Senior klub [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Architektúra: Akadémia výtvarného umenia v Paríži [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 7/7 [i] 18:45 Test magazín: Tablety [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Ján Koleník z Radnice v Banskej Bystrici [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Až do mesta Aš [i] 23:35 Profesionál [i] 23:45 VAT [i] 00:15 Práca pre teba [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:53 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Hrdý syn [i] 08:50 Panelák: Dudkov útek [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 18 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 16 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ: Andulka v trenkách [i] 14:15 Panelák: Dudkov útek [i] 15:15 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 16:00 Kosti VI. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Okradla ma biela [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 11,12 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 14 [i] 23:30 Kosti VI. 5 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 11 [i] 01:25 Mafstory: Veľký zoznam [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 18 [i] 03:10 Vtierka Castle III. 14 [i] 03:50 Črepiny [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ: Okradla ma biela [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Červené ruže 19 [i] 05:45 Láska a pomsta 179 [i] 06:30 My Little Pony 3 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 20 [i] 09:10 Letecké katastrofy II. 5,6/6 [i] 11:15 Pensacola: Zlaté krídla III. 9 [i] 12:15 Pod povrchom 34 [i] 13:35 Biele goliere 3 [i] 14:30 Ninja Factor II. 67 [i] 15:00 Simpsonovci X. 13 [i] 15:30 Griffinovci VIII. 1/16 [i] 16:00 Futurama 5 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 28 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 16 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 18:55 Simpsonovci X. 13 [i] 19:20 Griffinovci VIII. 1/16 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 28 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 11 [i] 22:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6,8 [i] 00:00 Cribs 20 [i] 00:30 Pensacola: Zlaté krídla III. 10 [i] 01:25 Nitro Circus 3 [i] 01:55 Futurama 5 [i] 02:15 Agent III. 1,2/16 [i] 03:40 MacGyver 133 [i] 04:25 Červené ruže 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 09:00 JAG III. 21/24 [i] 10:00 Lovci pokladů: Budhova miska 1/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Odloučení 17/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 15:00 JAG III. 21/24 [i] 16:00 Lovci pokladů: Horká zbraň 2/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Matky zmizelých 18/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 19:00 JAG III. 22/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 21:00 CSI: New York IX. 2/7 [i] 22:00 Jak prosté 1/6 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 10/24 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i] 00:55 CSI: New York IX. 2/7 [i] 01:50 Jak prosté 1/6 [i] 02:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 08:10 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 09:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 12:35 Burácení v srdcích: Ten který unikl [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 16:15 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 18:05 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 19:00 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 19:30 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 20:00 Dvojí přežití: Pokousání [i] 21:00 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 22:00 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 00:00 Opravdový podvod 5 [i] 00:30 Opravdový podvod 6 [i] 00:55 Dvojí přežití: Pokousání [i] 01:50 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 02:50 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 4/26 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:20 Televarieté [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - Leopold Färber [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: My dva a sex 13/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Líbající lupič 12/13 [i] 23:15 Bratři a sestry III: Třetí žena 6/24 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Krajina střelců [i] 02:15 Film o filmu 7 dní hříchů [i] 02:30 Na stopě [i] 02:50 AZ-kvíz [i] 03:15 Sváteční slovo grafického designéra Pavla Nogy [i] 03:20 Týden v regionech Brno [i] 03:45 Týden v regionech Ostrava [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:40 Komediograf [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Richard Novák [i] 05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - Josef Holec [i] 09:05 Ushuaia 26/26 [i] 09:30 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 09:55 Sbohem Československo 8/12 [i] 10:55 Přežít! [i] 11:45 Scientologie [i] 12:30 Příběhy pro Natálku [i] 12:45 Babylon [i] 13:10 Hranice bez hranic: Východní Krkonoše 12/16 [i] 13:40 Vrak Titaniku a studená válka [i] 14:35 Architektura: Dominique Perrault a budova 44/45 [i] 15:00 City Folk 2012 - Dhaka [i] 15:30 Evropa dnes [i] 15:55 StarDance V ...kolem dokola [i] 16:00 Katedrála Notre Dame [i] 16:50 Domov ve středu Evropy 10/13 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 2/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Panenka 22/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Pururambo - prales, kde se zastavil čas [i] 21:00 Proč chudoba? [i] 21:55 Ceny Paměti národa - Leopold [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 A.I.: Umělá inteligence [i] 00:50 Beze strachu [i] 01:15 Vesmír: Nejnebezpečnější místa: Americký dokumentární cyklus 12/31 [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Moje rodina V: Město nebo venkov? 3/14 [i] 03:15 Ochránce [i] 03:40 Neznámí hrdinové [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:30 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 11 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2297 [i] 09:55 Flanderský pes [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Námořní hlídka 3 [i] 13:35 Pohřešovaní 4 [i] 14:35 Beze stopy IV: Malé věci 15 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Moje dobré jméno 22 [i] 16:30 Přátelé VII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti 4 [i] 18:30 Ulice 2298 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Štěnice 28 [i] 21:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Jako štvaná zvěř [i] 00:55 Novashopping 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Moje dobré jméno 22 [i] 01:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:30 Pohřešovaní 4 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém III: Pojedeš zkratkou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Policejní bažanti II: Zátah 5 [i] 08:15 Kutil Tim VII: Když manžel mluví až moc 25 [i] 09:00 M*A*S*H 68 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Diagnóza vražda VI: Krev se nezapře 5 [i] 11:20 Schimanski: Schimanski musí trpět [i] 13:15 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 14:10 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Kovboj 15 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 TOP STAR magazín [i] 22:50 Castle na zabití IV: Případ lovce pokladů 14 [i] 23:50 Sběratelé kostí V: Začátek na konci 22 [i] 00:45 Myšlenky zločince II 9 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Sběratelé kostí II: Vetřelci v kosmické lodi 9 [i] 04:10 Nové hnízdo [i] 04:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 163/170 [i] 06:15 Viktória 22/171 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 129/216 [i] 08:25 Ally McBealová IV. 17/23 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan [i] 10:55 Druhý dych II. 46 [i] 11:55 Larina voľba 109-110 [i] 13:55 Ten, kto ťa chráni II. 1/23 [i] 14:50 Viktória 23/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 130/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 231/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 13/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 4/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Čas zabiť [i] 23:20 Larina voľba 111-112 [i] 01:30 Sex v meste VI. 8/20 [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste VI. 8/20 [i] 03:30 Dharma a Greg III. 4/24 [i] 03:50 Správna Susan [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Lavina [i] 15:30 Prime [i] 17:25 Paparazzi [i] 19:00 Skleněná past [i] 20:40 Sedmý hřích [i] 22:45 Cena mlčení [i] 00:30 Masakr v kopcích [i] 02:00 Minotaur [i] 03:30 Tělo na tělo