TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMÁRI [i] 09:15 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 10:15 Malé klamstvá [i] 12:20 V tieni zločinu II. 14/22 [i] 13:15 Mentalista III. 19/24 [i] 14:15 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 12/24 [i] 16:00 Dr. House III. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 12/24 [i] 00:20 Mentalista III. 19/24 [i] 01:15 Malé klamstvá [i] 02:50 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 04:00 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /5./ [i] 11:00 Sila lásky V. 6 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Žena na úteku 36 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Indiánsky agent [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 19 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 20:55 Filmoviedky:Nočný trezor [i] 22:25 Luther II. 1/4 [i] 23:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II. /5./ [i] 00:10 Doktorka Quinnová III.: Indiánsky agent [i] 00:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 01:40 Filmoviedky:Nočný trezor [i] 03:05 Správy STV [i] 03:45 Sila lásky V. 6 [i] 04:40 Sila lásky VI. 19 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Hviezdne dieťa [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Japonská mozaika V [i] 11:00 Fokus - práca [i] 11:30 Národnostný dokument: Dolinka-ľudové zvyky a tradície [i] 11:55 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Tanečné miniatúry [i] 13:25 Život rýb: Nebezpečenstvá mora [i] 14:00 Rozvedená [i] 15:05 Športové ozveny [i] 15:40 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 6/7 [i] 18:40 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Lúčnica zo Zvolenského zámku [i] 21:00 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Doslova [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Autosalón [i] 23:40 Tempo [i] 23:55 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zdedil dosť [i] 08:50 Panelák: Koniec Mafie [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 17 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 15 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:15 SÚDNA SIEŇ: Zlodeji [i] 14:15 Panelák: Koniec Mafie [i] 15:15 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1 [i] 16:00 Kosti VI. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Andulka v trenkách [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Bližšia košeľa než kabát [i] 21:30 Pod povrchom 34 [i] 23:00 Kosti VI. 4 [i] 00:00 Farmár hľadá ženu [i] 01:20 Mafstory: Rusovlasý Sergej [i] 02:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17 [i] 03:10 Pod povrchom 34 [i] 04:00 KRIMI 04:25 NOVINY TV JOJ 04:50 SÚDNA SIEŇ: Andulka v trenkách [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska a pomsta 178 [i] 06:05 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:30 My Little Pony 2 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 19 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 10:05 Biele goliere II. 2 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 8 [i] 12:05 M*A*S*H 249,250 [i] 13:20 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 14:20 Ninja Factor II. 66 [i] 14:50 Simpsonovci X. 12 [i] 15:20 Griffinovci VII. 14/14 [i] 15:50 Futurama 4 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 27 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 15 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 18:55 Simpsonovci X. 12 [i] 19:20 Griffinovci VII. 14/14 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 27 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 19 [i] 21:05 Letecké katastrofy II. 5,6/6 [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 19 [i] 00:15 Cribs 19 [i] 00:45 Pensacola: Zlaté krídla III. 9 [i] 01:40 Nitro Circus 2 [i] 02:10 Futurama 4 [i] 02:30 Ninja Factor II. 66 [i] 03:00 M*A*S*H 249,250 [i] 03:50 Cribs 19 [i] 04:10 MacGyver 132 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 08:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 09:00 JAG III. 20/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Nový úsvit 22/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Solidarita 16/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 15:00 JAG III. 20/24 [i] 16:00 Lovci pokladů: Budhova miska 1/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Odloučení 17/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 19:00 JAG III. 21/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 21:00 Jak prosté 4/6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 9/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 9/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 14/19 [i] 00:55 Jak prosté 4/6 [i] 01:50 Strážce pořádku III. 9/13 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 14/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 08:10 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá 10 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 12:35 Opravna vraků 15 [i] 13:30 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 15:20 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 16:15 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 18:05 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 19:00 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 19:30 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 20:00 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 21:00 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 22:00 Nebezpečné lety 3 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 00:00 Zabavení letadel: Nejlepší v oboru [i] 00:55 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 01:50 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 02:50 Nebezpečné lety 3 [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 3/26 [i] 09:30 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:00 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - Josef Holec [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Komici na jedničku [i] 22:05 Televarieté [i] 23:15 Losování Euromiliony 23:20 Romance pro křídlovku [i] 00:40 Tísňová linka [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo grafického designéra Pavla Nogy [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Malá farma: V korunách stromů [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:05 B Panorama [i] 03:45 Manéž Bolka Polívky [i] 04:55 Adventní koncert 2012 - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hranice bez hranic: Východní Krkonoše 12/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Věže okolí Náměstí Míru 13/16 [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - Ilsa Maierová a Markéta Nováková [i] 09:05 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Německé pobřeží: Baltské moře 2/2 [i] 10:55 Benno a Irena [i] 11:20 Chcete je? ZJ - [i] 11:25 StarDance V ...kolem dokola [i] 11:30 Černá zmije II: Okovy 6/6 [i] 12:00 Letecké katastrofy V.: Smrtící únava [i] 12:45 Vesmír: Nejnebezpečnější místa 12/31 [i] 13:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:15 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 15:10 Proč chudoba? [i] 16:05 Proč chudoba? [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Víkendáři I 1/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Ďábelské tupé 21/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Život s cejchem [i] 22:15 Ceny Paměti národa - Josef Holec [i] 22:20 Chodníky slávy: Burt Reynolds [i] 00:15 Carmen 1/2 [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:40 Kultura.cz [i] 02:05 Kultura.cz Ostrava [i] 02:30 Proč chudoba? [i] 03:25 Čas ve stínu pyramid: Cestou ke slunci 1/4 [i] 03:50 Evropa dnes [i] 04:15 Chcete je? ZJ - [i] 04:20 Neznalost neomlouvá [i] 04:30 Dary lásky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2296 [i] 09:55 Rande s celebritou [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Námořní hlídka 2 [i] 13:35 Pohřešovaní 3 [i] 14:35 Beze stopy IV: Cizinec 14 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bez mrknutí oka 21 [i] 16:30 Přátelé VII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Těžký zločin 3 [i] 18:30 Ulice 2297 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Záhada jménem Robin 379 [i] 21:45 Víkend: Na pohodu [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Buď hodná holka 3 [i] 00:00 Nikita 13 [i] 00:50 Novashopping 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bez mrknutí oka 21 [i] 01:45 Babicovy dobroty: Čertovské vaření [i] 02:20 Pohřešovaní 3 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém III: Dokonalý pár [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Policejní bažanti II: Žhář 4 [i] 08:10 Kutil Tim VII: Vesmírná odysea hasák dva tisíce jedna 24 [i] 08:55 M*A*S*H 67 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VI: Špatné číslo 4 [i] 11:10 Schimanski: Smrtící láska [i] 13:05 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Nebezpečná ulice 14 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Je pozdě 27 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Vražda v modré 9 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Alfa samci 4 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Lesní přízrak 1 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:45 Sběratelé kostí II: Žena v písku 8 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 162/170 [i] 06:00 Viktória 21/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 128/216 [i] 08:15 Ally McBealová IV. 16/23 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 45 [i] 11:45 Ezel 141-142/142 [i] 14:15 Ten, kto ťa chráni I. 22/22 [i] 15:10 Viktória 22/171 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 129/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 230/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 12/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 3/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 46 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:45 Larina voľba 109-110 [i] 00:40 Sex v meste VI. 7/20 [i] 01:10 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste VI. 7/20 [i] 03:20 Dharma a Greg III. 3/24 [i] 03:40 Správna Susan [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Breakdance-girl [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 14:25 Panika [i] 16:15 Poslední plavky [i] 17:55 Hladina adrenalinu [i] 19:35 Lavina [i] 21:15 Tělo na tělo [i] 22:50 Minotaur [i] 00:30 Bestie