TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 09:05 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 10:05 Strážca [i] 12:15 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Priatelia IX. 11/24 [i] 16:00 Dr. House III. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - FARMÁRI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 Dva a pol chlapa IX. 11/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Dr. House III. 11/24 [i] 00:40 Moja dcéra nie je vrah [i] 02:25 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 04:00 Bez servítky - FARMÁRI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Galileo [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /4./ [i] 10:55 Sila lásky V. 5 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Žena na úteku 35 [i] 15:05 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra II. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 18 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Rozdrvený na kašu 9/13 [i] 23:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /4./ [i] 00:00 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra II. [i] 00:40 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 02:20 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Rozdrvený na kašu 9/13 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:40 Sila lásky V. 5 [i] 04:30 Sila lásky VI. 18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 11:25 Fokus - rodina [i] 11:55 Tvárou v tvár [i] 12:20 Národnostné správy [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:10 Tanečné miniatúry č.6 [i] 13:40 Autosalón [i] 14:10 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument: Dolinka-ľudové zvyky a tradície [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Život rýb: Nebezpečenstvá mora [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 5/7 [i] 18:40 Eurovirtuál - Radi Vás vidíme, radi sme spolu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Katarína Koščová z Mestského divadla v Levoči [i] 21:00 Nechcené deti po 10 rokoch - Povieme si to v nebi [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Spomíname na Vladimíra Clementisa: Smrť ministra [i] 23:30 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:00 Práca pre teba [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Skoro ma zabila učiteľka [i] 08:55 Súdna sieň: Hovädo vedľa mňa [i] 10:00 Najkrajšie bývanie II. 16 [i] 11:00 Áno, šéfe USA V. 14 [i] 12:00 NOVINY o 12:00 13:30 2012 SRDCE PRE DETI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Zlodeji [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Anička v krajine zázrakov [i] 21:35 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 22:40 Hadí kráľ [i] 00:35 Mafstory: Tajná agentka [i] 01:40 Hory majú oči 2 [i] 03:20 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:10 Črepiny [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ: Zlodeji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Červené ruže 17 [i] 06:30 My Little Pony 1/26 [i] 06:50 Moderné veštenie [i] 08:00 Červené ruže 18 [i] 09:10 James Bond: Agent, ktorý ma miloval [i] 12:05 M*A*S*H 247,248 [i] 13:20 Biele goliere 2 [i] 14:20 Ninja Factor II. 65 [i] 14:50 Simpsonovci X. 11 [i] 15:20 Griffinovci VII. 13 [i] 15:50 Futurama 3 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 26 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 14 [i] 18:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 18:55 Simpsonovci X. 11 [i] 19:20 Griffinovci VII. 13 [i] 19:50 Vytunuj mi fáro II. 26 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 22:05 Biele goliere II. 2 [i] 23:05 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 00:00 Cribs 18 [i] 00:25 Pensacola: Zlaté krídla III. 8 [i] 01:25 Nitro Circus 1/12 [i] 01:55 Futurama 3 [i] 02:15 Ninja Factor II. 65 [i] 02:35 M*A*S*H 247,248 [i] 03:25 Cribs 18 [i] 03:45 MacGyver 131 [i] 04:30 Červené ruže 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 09:00 JAG III. 19/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Koncová hra 21/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Náhradní rodiče 15/22 [i] 12:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 15:00 JAG III. 19/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Nový úsvit 22/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Solidarita 16/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 19:00 JAG III. 20/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i] 21:00 Pilíře Země 1/8 [i] 22:15 G.I. Jane [i] 00:45 Californication V.: Biják 9/12 [i] 01:20 Californication V.: Úchyláci a děvky 10/12 [i] 02:00 Pilíře Země 1/8 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 06:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 09:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 12:35 Tuning: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 14:00 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 15:20 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 16:15 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 19:30 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 20:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 21:00 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 23:00 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 00:55 Mistři přežití: Základy přežití [i] 01:50 Labužnické pokrmy s Bearem Gryllsem [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 03:50 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tak tohle je ten svět... [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 2/26 [i] 09:30 U snědeného krámu [i] 11:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - Ilsa Maierová a Markéta Nováková [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Na vlky železa 1/2 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:05 Malý svědek [i] 23:35 Na stopě [i] 00:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Maestro [i] 02:45 Kouzelná noc [i] 03:35 Kavárnička dříve narozených [i] 04:30 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Divočina bez hranic [i] 09:55 Kamera na cestách: Barma [i] 10:45 Architektura: Dominique Perrault a budova 44/45 [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 Ztracené adresy [i] 11:40 Náš venkov [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Uchem jehly [i] 12:55 Proč chudoba? [i] 13:50 Svatováclavská jízda [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1962 914/2379 [i] 14:20 Neznámí hrdinové [i] 14:45 Dejte nám křídla 2/5 [i] 15:40 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 2/2 [i] 16:30 Ushuaia 26/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Co mě formovalo 35/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Tajné obrázky 20/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dejte nám křídla 3/5 [i] 21:00 Letecké katastrofy V.: Smrtící únava [i] 21:45 Ceny Paměti národa - Ilsa Maierová a Markéta Nováková [i] 21:50 Velikáni filmu: Jean Renoir [i] 00:00 Letní déšť [i] 01:50 ČT Live - Gipsy CZ [i] 02:45 Na stojáka [i] 03:10 Od hlavy k patě [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:45 Vyznání kraji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém III: Požehnané chrápání [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2295 [i] 09:50 Ostrov pokladů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Námořní hlídka 1 [i] 13:35 Pohřešovaní 2 [i] 14:35 Beze stopy IV: Sudá nebo lichá 13 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bezmoc 20 [i] 16:30 Přátelé VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Agent na palubě 2 [i] 18:30 Ulice 2296 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Prstýnek 27 [i] 21:45 Dr. House VIII: Transplantace 2 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Tudorovci III 8 [i] 00:20 Big game 13 [i] 01:10 Novashopping 01:15 Plastická chirurgie s.r.o. VI 4 [i] 02:00 Sexy kočky v akci 4 [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Policejní bažanti II: Krvavý úplněk 3 [i] 08:10 Kutil Tim VII: Rebel pouze ve dne 23 [i] 08:55 M*A*S*H 66 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VI: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 11:15 Schimanski: Touha [i] 13:10 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 15:10 Walker, Texas Ranger III: Vlaková loupež 13 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:50 Partička [i] 23:35 Deuce Bigalow: Dobrej striptér [i] 01:25 Myšlenky zločince II 8 [i] 02:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 161/170 [i] 05:55 Viktória 20/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 127/216 [i] 08:10 Ally McBealová IV. 15/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:45 Druhý dych II. 44 [i] 11:50 Smiem prosiť? [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni I. 21/22 [i] 15:05 Viktória 21/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 128/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 229/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 11/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 2/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 45 [i] 21:30 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 23:25 Ezel 141-142/142 [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 Dharma a Greg III. 2/24 [i] 03:30 Správna Susan [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Oněgin [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:35 Něco na těch mužích je [i] 15:10 Co vlastně ženy chtějí? [i] 17:05 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 19:25 Panika [i] 21:10 Špinavá hra [i] 23:00 Puls 3: Invaze [i] 00:40 Jeskyně smrti [i] 02:20 Posedlá [i] 03:55 Sicko [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Biatlon [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Psí život 13 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 07:20 Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 09:20 VRAŽDA.COM [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 12:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 16:20 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 17:20 Křivé svědectví [i] 19:20