TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 07:00 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:50 Space Jam [i] 09:30 Priatelia IX. 9-10/24 [i] 10:30 Daredevil [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Mr. Bean [i] 14:40 Moja dcéra nie je vrah [i] 16:35 Strážca [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Vojna bohov [i] 22:45 Žoldnieri spravodlivosti [i] 00:45 Blade: Trinity [i] 02:30 Vojna bohov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Autosalón [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Lakomý syseľ [i] 07:25 Jurošík: Jurošík a cvičená opica [i] 07:30 Včielka Maja [i] 08:00 Garfield II.: Šťastný modrý vtáčik [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 S Jakubom na rybách [i] 09:35 Chlapec a pes: Bak [i] 10:05 Planéta Zem zhora II.: Je potrebné uživiť 6 miliárd ľudí - 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 14:40 Film pre pamätníkov - Profil A.Lettricha: Prípad krásnej nerestnice [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:30 Kráľ vinár: Šokujúca pravda 5/13 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovensko 2012 - Advent [i] 21:40 Kašlem na lásku [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Odpískané [i] 00:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Tajomstvo sídla Komíny [i] 01:40 Kráľ vinár: Šokujúca pravda 5/13 [i] 02:25 Kašlem na lásku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Bežecké bundy [i] 09:45 Família: Família - V kruhu desiatich [i] 10:15 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 10:30 Služby Božie na 1. adventnú nedeľu [i] 12:10 Medovníkový domček [i] 13:05 On Air [i] 13:25 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 14:20 Orientácie [i] 14:45 Slovo [i] 15:00 Folklórny festival Východná [i] 16:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Lapšanského [i] 16:30 Ruy Blas [i] 17:50 Celuloid country: Prvé hrané filmy [i] 18:20 Táraninky: Ako sa stavia dom [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 4/7 [i] 18:40 GEN.sk: Daniel Hevier [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Katarína Čižmáriková [i] 20:00 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 21:00 A3UM [i] 21:25 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 21:55 Noc v archíve: Z rozprávky do rozprávky [i] 22:55 Slovo [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:34 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Úžasné dobrodružstvá škaredého káčatka [i] 07:35 12 podmienok dedičstva [i] 10:05 Najlepšie torty 14/14 [i] 11:05 Bez syna neodídem 8 [i] 12:05 Deväť životov 8 [i] 13:00 Recept na bohatstvo [i] 14:30 Posledný Mohykán [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 2012 SRDCE PRE DETI [i] 23:30 Nevera prináša smrť [i] 01:50 Bez syna neodídem 8 [i] 02:45 Deväť životov 8 [i] 03:30 Črepiny [i] 04:15 Nevera prináša smrť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dobytie Planéty opíc [i] 06:25 Moderné veštenie [i] 07:25 Červené ruže 17 [i] 08:30 Biele goliere 11 [i] 09:30 MacGyver 130,131 [i] 11:35 Knight Rider 59,60 [i] 13:50 X Factor USA 2012 [i] 15:50 X Factor USA 2012 [i] 16:55 James Bond: Agent, ktorý ma miloval [i] 19:35 Haló [i] 20:20 Krutá voľba [i] 23:10 Hon na beštiu [i] 02:15 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 3/40 [i] 08:00 Pán šelem: Hořící les 18/22 [i] 09:00 Svatyně III. 3/20 [i] 10:00 Svatyně III. 4/20 [i] 11:00 Pravěk útočí IV. 4/7 [i] 12:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 12:50 Podfukáři V. 2/6 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 5/32 [i] 15:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 15:50 Pláž Makaha 4/10 [i] 16:25 Sue Thomas: Agentka FBI 19/22 [i] 17:25 Sue Thomas: Agentka FBI 20/22 [i] 18:25 JAG II. 7/15 [i] 19:25 Na lodi II. 7/17 [i] 21:00 Kurs sebeovládání [i] 23:05 CSI: New York IX. 1/7 [i] 00:05 Posel ztracených duší 18/22 [i] 01:00 Kurs sebeovládání [i] 02:55 JAG II. 7/15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 06:25 Jak to dělají? 14 [i] 06:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 07:15 Motory Detroitu: Otočné auto [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 9 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 11:40 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 12:35 Králové aukcí 1 [i] 13:05 Králové aukcí 2 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 14:25 Obchodníci 3 [i] 15:20 Lety po divoké Aljašce: Návrat na Diomédes [i] 16:15 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 18:05 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 19:00 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 19:30 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 20:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 3 [i] 21:00 Zvědavost: Stonehenge [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen v africkém pralese [i] 00:55 Cesta kolem světa 80 způsoby 3 [i] 01:50 Zvědavost: Stonehenge [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 03:50 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 04:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 20/26 [i] 06:40 Babar: Nejlepší kamarád 9/26 [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Rhodský kolos - 2. část 16/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Jahodový král 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jabloňová panna [i] 13:55 Upír ve věžáku [i] 14:55 Případy detektiva Murdocha IV: Líbající lupič 12/13 [i] 15:45 Propast [i] 17:00 Adventní koncert 2012 [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Setkání s hvězdou: Boleslav [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Strážce duší [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Komisař Moulin [i] 00:20 13. komnata Pavla Sedláčka [i] 00:45 Na cestě po Doněcké oblasti [i] 01:10 Auto Moto Revue [i] 01:35 Tak neváhej a toč! [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:35 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:00 Po stopách [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Cesty víry: Jura z Valach [i] 06:00 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 25/26 [i] 06:25 Barvy života [i] 07:20 Domov ve středu Evropy: Hudebník Annas Younis obdivuje 9/13 [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Dejte nám křídla 2/5 [i] 09:30 Adventní bohoslužba [i] 10:30 Československý filmový týdeník 1962 914/2379 [i] 10:40 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 8 [i] 11:00 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 11:55 Ochránce [i] 12:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 12:35 Nedej se [i] 12:50 Chcete mě? ZJ - [i] 13:05 Grošák [i] 14:50 Příběhy pro Natálku [i] 15:05 Sváteční slovo grafického designéra Pavla Nogy [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Německé pobřeží: Baltské moře 2/2 [i] 16:55 Neznámí hrdinové [i] 17:20 Království divočiny: Plejtvákovci šedí [i] 17:50 Byl jednou jeden... vesmír: Vzpoura robotů 6/26 [i] 18:15 Bert a Ernie 5/26 [i] 18:20 Dějiny udatného českého národa [i] 18:25 Ošklivé káčátko a já: Blízká setkání ptačího druhu 6/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 1. část 45/52 [i] 19:30 Moje rodina V: Noční bludička 4/14 [i] 20:05 Sbohem Československo 8/12 [i] 21:05 Černá zmije II: Okovy 6/6 [i] 21:35 Na plovárně s Aimee Mullins [i] 22:05 Pilíře země 4/8 [i] 22:55 Proč chudoba? [i] 23:45 Muž, který plakal [i] 01:25 Mezi světlem a tmou [i] 01:50 Folklorika [i] 02:15 Český západ [i] 02:40 Teleapatyka [i] 02:50 Medicína pro 21. století [i] 03:10 Scientologie [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Zpověď Kateryny K. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 V dobrém i zlém III: Bejvalka za dveřmi [i] 05:25 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 14 [i] 06:40 Spiderman 10 [i] 07:10 Monsuno 12 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 26 [i] 08:00 Flash Gordon 21 [i] 08:55 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 09:25 Šerifové z Texasu 7 [i] 10:20 Vrah skrývá tvář [i] 12:25 Magická posedlost [i] 14:30 Sedm životů [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Sněženky a machři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sněženky a machři po 25 letech [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Osudová přitažlivost [i] 01:45 Novashopping 01:50 Mladý Van Helsing 4 [i] 02:35 Vrah skrývá tvář [i] 04:05 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago 22 [i] 07:40 Mickeyho klubík I: Goofy na Marsu 8 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Nacistické drancování Evropy 19 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Záhada římského meče 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Nedělní receptář extra 13:10 Nové hnízdo [i] 13:55 Nora Roberts: V pravé poledne [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Noc v muzeu 2 [i] 22:25 Past [i] 00:45 Myšlenky zločince V: Syn vraha 2 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Osudové léto [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 07:30 Máša 59-60/60 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Columbo zasahuje 20/20 [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica II. 14-16/26 [i] 13:45 Gossip Girl III. 19/22 [i] 14:55 THE VOICE 2012 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 20:00 Smiem prosiť? [i] 22:05 Skutočný príbeh: Nenávidíme vlastných rodičov 1-2/2 [i] 01:40 Columbo zasahuje 20/20 [i] 03:05 Smiechoty [i] 04:00 Bzzz!!! [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malý Indián [i] 13:35 Breakdance-girl [i] 15:15 Oněgin [i] 17:10 Prime [i] 19:05 Poslední plavky [i] 20:45 Sicko [i] 22:50 Posedlá [i] 00:30 Masakr v kopcích [i] 01:55 Hranice smrti [i] 03:40 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Biatlon [i] 13:15 Severská kombinace [i] 14:15 Biatlon [i] 15:15 Watts [i] 15:30 Jezdectví [i] 17:00 Snooker [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:10 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Milovat a nechat zemřít 12 [i] 06:00 Smrtelné setkání [i] 08:00 Půlnoční polibek [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 17:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 19:00 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 23:00 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 00:00 Psí odpoledne [i] 02:15 Ďáblova milenka 2 [i] 04:00 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 06:00 Vražedných šedesát 26 [i] 06:40 Vražedných šedesát 1 [i] 07:20 Sám v divočině 4 [i] 08:20 Ledová patrola 4 [i] 09:25 Jamieho škola snů 3 [i] 10:25 Jamieho škola snů 4 [i] 11:25 Sběrači III.: Andrew a Lydia 16 [i] 12:25 Utajený šéf 5 [i] 13:25 Po proudu Yukonu [i] 14:30 Země pod vodou [i] 15:35 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:40 Arktidou s Brucem Parry 4 [i] 17:45 Na chalupě - Já se svou zeleninou 7 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci III. 2 [i] 20:05 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Delhi, India 3 [i] 21:15 Poškozeni sportem 1 [i] 21:50 Poškozeni sportem 2 [i] 22:25 Raději se bojte 5 [i] 23:20 Příběh o Indii: Počátky 1 [i] 00:30 Země pod vodou [i] 01:35 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 02:35 Ledová patrola 4 [i] 03:30 Zvířata v děloze 1 [i] 04:15 Zvířata v děloze 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 07:45 Před kamerou IX. 48 [i] 08:15 Expres na západ [i] 09:50 Kocour v botách [i] 11:20 Přichází království nebeské [i] 12:55 Ocelová pěst [i] 15:00 Muži v naději [i] 16:55 Králičí nora [i] 18:30 Terapie 26 [i] 19:00 Terapie 27 [i] 19:30 Před kamerou IX. 49 [i] 20:00 Hemingway a Gellhornová [i] 22:35 Neopouštěj mě [i] 00:20 Impérium - Mafie v Atlantic City III.: Poník 8 [i] 01:25 Repo Men [i] 03:25 Hemingway a Gellhornová [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Hezké vstávání