TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Zachráňte Willyho 2 [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:50 Aj Santa má brata [i] 10:05 Priatelia IX. 8/24 [i] 10:40 MASTERCHEF [i] 13:30 Muži v čiernom [i] 15:30 Daredevil [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:20 Partička [i] 23:00 Prepadnutie vo vzduchu [i] 00:40 SWAT proti gangom [i] 02:10 Prepadnutie vo vzduchu [i] 04:15 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky VI. 17 [i] 05:50 Reportéri [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Jurošík: Jurošík ráta ovečky [i] 07:25 Včielka Maja [i] 07:50 Garfield II.: Psie dni [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 Výprava nádeje [i] 10:35 Legendy popu: Waldemar Matuška [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 On Air [i] 13:25 Rossella 7/7 [i] 15:20 Krajina rebelov 1/7 [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Tichá pravda [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Prípady detektíva Murdocha: Okrem zomierania [i] 00:35 On Air [i] 00:55 Krajina rebelov 1/7 [i] 02:55 Tichá pravda [i] 04:25 Prípady detektíva Murdocha: Okrem zomierania [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 09:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:20 Senior klub - magazín [i] 10:50 Drahý strýčko [i] 12:10 5 minút po dvanástej: Chudoba [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Diskriminácia sa ma (do)týka [i] 14:00 Kapura [i] 14:45 Farmárska revue [i] 15:00 Test magazín: Bežecké bundy [i] 15:15 A3UM: Hore a dole [i] 15:45 Queen: days of our lives 1/2 [i] 16:45 Na stope zločinu: V službách zákona [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Ulánbátare [i] 18:28 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 3/7 [i] 18:40 Táraninky: More [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Rudolf Košč [i] 20:00 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 21:00 Celuloid country: Prvé hrané filmy [i] 21:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Mariána Lapšanského [i] 22:00 Diplomová práca [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:10 Timon a Pumbaa [i] 07:40 Gumkáči [i] 08:10 Ninjago [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion [i] 09:05 Bakugan [i] 09:25 Panelák: Terapia šokom [i] 10:30 Dom snov IV. 20 [i] 11:25 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 12:25 Kde bolo, tam bolo 11,12 [i] 14:25 Česko Slovensko má talent [i] 17:00 Česko Slovensko má talent [i] 18:00 Najlepšie torty 14/14 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kameňák 3 [i] 22:45 Farmár hľadá ženu [i] 00:20 Posledný Mohykán [i] 02:55 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 03:50 Sunshine [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Banánový Joe [i] 06:30 Moderné veštenie [i] 07:40 Červené ruže 16 [i] 08:40 Črepiny PLUS [i] 09:50 Bachelor - Čakanie na lásku 3 [i] 11:45 Biele goliere 1/15 [i] 12:40 Dobytie Planéty opíc [i] 14:30 Nitro Circus [i] 15:05 Banánový Joe [i] 17:15 Inkognito [i] 18:15 Vtip za stovku [i] 19:10 Áno, šéfe! [i] 20:20 X Factor USA 2012 [i] 22:20 X Factor USA 2012 [i] 23:35 Bachelor - Čakanie na lásku 3 [i] 01:35 Fantóm opery 1,2/2 [i] 04:40 Nitro Circus [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Někdo to rád hloupé II. 2/40 [i] 08:10 Pán šelem: Slzy moře 17/22 [i] 09:10 Svatyně III. 1/20 [i] 10:10 Svatyně III. 2/20 [i] 11:10 Pravěk útočí IV. 3/7 [i] 12:10 Advokáti VII. 2/22 [i] 13:05 Podfukáři V. 1/6 [i] 14:15 Umíte tančit? VI. 4/32 [i] 15:15 Posel ztracených duší 17/22 [i] 16:15 Sue Thomas: Agentka FBI 17/22 [i] 17:15 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 18:15 JAG II. 6/15 [i] 19:20 Muži v černém 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 23:00 NCIS V. 12/19 [i] 00:00 NCIS V. 13/19 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 01:50 Muži v černém 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 06:25 Jízda: Jádro [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 09:55 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 10:50 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 11:40 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 12:35 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 13:30 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 14:25 Divy světa stvořené člověkem – Asie: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 15:20 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 16:15 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 16:45 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 17:10 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 19:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 21:00 Králové aukcí 1 [i] 21:30 Králové aukcí 2 [i] 22:00 Obchodníci 5 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Bear Grylls – den v životě Angličana [i] 00:55 Králové aukcí 1 [i] 01:25 Králové aukcí 2 [i] 01:50 Obchodníci 5 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 04:15 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 04:40 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Umanutec [i] 06:00 Sny kominíka Sazivce [i] 06:35 Finley požární autíčko 21/39 [i] 07:00 Kostičky [i] 07:10 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:25 Bouře [i] 08:50 Vesmírní opičáci [i] 10:10 StarDance V ...kolem dokola [i] 10:15 Svět ČT [i] 10:35 Zdivočelá země tentokrát nevážně [i] 10:50 Třetí patro: Civil 1/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ptačí král [i] 14:15 U snědeného krámu [i] 15:50 Hercule Poirot [i] 17:30 Marta Kubišová 70 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 21:30 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:25 Smolař [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Zločin z lásky [i] 01:55 Film o filmu 7 dní hříchů [i] 02:10 Zpátky se Sobotou [i] 03:05 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 03:10 Malá farma: V korunách stromů [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Andělé tě hlídají [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Roztroušený Hnát [i] 05:30 Divočina bez hranic [i] 06:00 Film o filmu Cesta do lesa [i] 06:15 Terra musica [i] 07:10 Náš venkov [i] 07:30 Kultura.cz [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Folklorika [i] 09:00 Za vesnickými muzikanty [i] 09:30 Vrak Titaniku a studená válka [i] 10:20 Katedrála Notre Dame [i] 11:10 Divadlo žije! [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Scientologie [i] 12:55 Směšný pán [i] 14:10 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:15 Architektura: Dominique Perrault a budova 44/45 [i] 14:45 Ztracené adresy [i] 15:05 Hranice bez hranic: Východní Krkonoše 12/16 [i] 15:35 Divočina bez hranic [i] 16:05 Kamera na cestách: Barma [i] 16:55 Afriky: Voda 2/3 [i] 17:50 Malvína [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina V: Město nebo venkov? 3/14 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 2/2 [i] 21:00 Balada pro banditu [i] 23:15 Červený trpaslík: Zpátky v Červeném - 1. část 45/52 [i] 23:45 Dallaský atentát [i] 01:25 Slunce opět vychází [i] 03:15 Sbohem Československo 7/12 [i] 04:10 Chcete je? ZJ - [i] 04:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Přátelé VII 9 [i] 05:30 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Baby Looney Tunes II 1 [i] 06:55 Batman: Odvážný hrdina 1 [i] 07:25 Monsuno 11 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 25 [i] 08:15 Superkočky 7 [i] 09:15 Malí rošťáci [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Eva tropí hlouposti [i] 14:20 Paní Zima [i] 15:35 Už tam jsme? [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty: Čertovské vaření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Transformers [i] 23:15 Těsně vedle [i] 01:25 Novashopping 01:35 Hra o jablko [i] 03:35 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo 21 [i] 07:15 Mickeyho klubík I: Mickey na rybách 7 [i] 07:45 Hračkování [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Dvojexpozice [i] 11:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE! [i] 13:55 Zamilovaný profesor [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Stmívání [i] 22:50 Kód smrti [i] 00:50 Miami Vice [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Navždy stratené dieťa [i] 07:20 Úbohá Nasťa 61-62/80 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo zasahuje 19/20 [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica II. 13/26 [i] 12:35 Gossip Girl III. 18/22 [i] 13:45 Zotročenie: Príbeh Fanny Kemblovej [i] 16:00 Vtáky v tŕní I. 3-4/10 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 20:00 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 21:55 Ukradnutý raj 1-2/2 [i] 01:35 Columbo zasahuje 19/20 [i] 03:05 Smiechoty [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Naboso [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tristan a Izolda [i] 13:35 Malí letci [i] 15:30 Váleční ptáci [i] 17:10 Formule! [i] 19:10 Co vlastně ženy chtějí? [i] 21:05 Samec [i] 22:50 Hranice smrti [i] 00:40 Bestie [i] 02:10 Drsňák [i] 03:55 Vegas Baby [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Biatlon [i] 14:45 Skoyk na lyžích [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:45 Biatlon [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Alpské lyžování [i] 22:10 Alpské lyžování [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Zářivá světla, velké potíže 11 [i] 06:00 Interní záležitost [i] 08:00 Poslední sbohem [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 12:00 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 13:00 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 14:00 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 15:00 VRAŽDA.COM [i] 17:00 Junior [i] 19:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 21:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Pochůzkář 11 [i] 00:00 Pavoukotřesení [i] 02:00 Ďáblova milenka 1 [i] 04:00 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jezera na střeše světa 1 [i] 07:00 Podzemí měst 9 [i] 07:55 Zmizelé světy 12 [i] 08:55 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Rybí večeře 3 [i] 09:35 Vražedných šedesát 26 [i] 10:10 Vražedných šedesát 1 [i] 10:45 Sám v divočině 4 [i] 11:45 Vášnivý jedlík 5 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 6 [i] 12:45 Utajený šéf 4 [i] 13:40 Válka v reklamě 3 [i] 14:40 Jak pracuje Země 1 [i] 15:45 Jak pracuje Země 2 [i] 16:50 Arktidou s Brucem Parry 3 [i] 18:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci III. 1 [i] 20:15 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Západní mys, Jižní Afrika 2 [i] 21:25 Sport očima vědy II. 13 [i] 22:30 Předvoj 5 [i] 23:05 Předvoj 6 [i] 23:35 Největší loupeže Británie 3 [i] 00:40 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 1 [i] 01:50 Jezera na střeše světa 1 [i] 02:45 Sahara 1 [i] 03:35 Sahara 2 [i] 04:30 Aristokrat mezi hady [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zrození Planety opic [i] 07:45 Zrod komiksových superhrdinů [i] 09:20 Opravdové country 2: Talent [i] 11:10 Tři dny ke svobodě [i] 13:20 Terapie 21 [i] 13:50 Terapie 22 [i] 14:15 Terapie 23 [i] 14:40 Terap