TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 09:05 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 10:10 Predo mnou neutečieš [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 18/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 7/24 [i] 16:00 Dr. House III. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:45 MASTERCHEF [i] 22:55 AKČNÝ PIATOK: SWAT proti gangom [i] 00:45 AKČNÝ PIATOK: Blade: Trinity [i] 02:45 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 03:30 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /3./ [i] 10:55 Sila lásky V. 4 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Nebíčko v papuľke [i] 14:00 Žena na úteku 34 [i] 14:55 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra I. [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 17 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Waldemar Matuška [i] 22:05 Zločinná vášeň [i] 23:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /3./ [i] 00:45 Doktorka Quinnová III.: Washingtonská aféra I. [i] 01:40 Slovensko v obrazoch [i] 02:00 Svet v obrazoch [i] 02:30 Zločinná vášeň [i] 04:10 Sila lásky V. 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Prečo chudoba?: Park Avenue [i] 11:40 Fokus právo [i] 12:10 Rómsky magazín [i] 12:35 Správy - Hírek [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:10 Šláger na šláger [i] 13:30 Príroda zblízka: V pavúčej sieti [i] 14:00 Integruj! [i] 14:25 Separé [i] 14:50 Senior klub - magazín [i] 15:20 Orientácie [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 17:58 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 2/7 [i] 18:40 Diskriminácia sa ma (do)týka [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Fragile z Dôstojnického pavilónu v Komárne [i] 21:00 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Kino na Dvojke: Pád [i] 00:20 Queen: days of our lives 1/2 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:10 Práca pre teba [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 02:55 ArtSpektrum [i] 03:04 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 ČREPINY [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Teraz ju chcem ja [i] 08:50 Panelák: Všetko je inak [i] 10:00 Najkrajšie bývanie: II. 15 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Chce nás vyštvať [i] 14:00 Panelák: Všetko je inak [i] 15:00 Najkrajšie bývanie: II. 15 [i] 16:00 Kosti VII. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Hovädo vedľa mňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Terapia šokom [i] 21:30 Kde bolo, tam bolo 11,12 [i] 23:30 Dom snov IV. 20 [i] 00:30 Zviazať, mučiť a zabiť! [i] 02:35 KRIMI 03:00 Črepiny [i] 04:20 Zviazať, mučiť a zabiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 117 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 118 [i] 08:05 Červené ruže 15 [i] 09:10 Slovensko naživo [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 7 [i] 12:05 Pod povrchom 33 [i] 13:20 Faktor strachu IV. 7 [i] 14:25 Ninja Factor II. 64 [i] 14:50 Simpsonovci X. 10 [i] 15:20 Griffinovci VII. 12 [i] 15:50 Futurama V. 2 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 25 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 13 [i] 17:50 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 18:50 Simpsonovci X. 10 [i] 19:20 Griffinovci VII. 12 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Vtip za stovku [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:45 Inkognito [i] 23:45 Totálny úlet [i] 01:45 Vytunuj mi fáro II. 25 [i] 02:15 Pensacola: Zlaté krídla III. 7 [i] 02:55 Futurama V. 2 [i] 03:15 Ninja Factor II. 64 [i] 03:35 Faktor strachu IV. 7 [i] 04:20 Červené ruže 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 09:00 JAG III. 18/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Rituály pokoušení 20/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Rodina 14/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 15:00 JAG III. 18/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Koncová hra 21/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Náhradní rodiče 15/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 19:00 JAG III. 19/24 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 7/24 [i] 21:00 Skála [i] 23:45 True Blood - Pravá krev III.: Krásně komplikované 2/12 [i] 00:55 Cena za lidskost 3/13 [i] 01:45 Skála [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Bel Air party [i] 06:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 09:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 14:25 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 15:20 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 18:05 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 21:00 Zvědavost: Výsledky nové Kinseyho zprávy [i] 22:00 Jak jsme vynalezli svět 3 [i] 23:00 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 00:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 00:55 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 01:50 Zvědavost: Výsledky nové Kinseyho zprávy [i] 02:50 Jak jsme vynalezli svět 3 [i] 03:50 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sever a Jih II 2/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Willy Fog na cestě kolem světa 1/26 [i] 09:30 Dynastie Nováků: Mejdan 8/13 [i] 10:25 Příběhy slavných [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: V korunách stromů [i] 17:25 Besipky: Léky za volantem [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Sbohem, babičko 13/16 [i] 20:55 13. komnata Pavla Sedláčka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Nervy k prasknutí 31/62 [i] 23:50 Město žen II: Děcko na krku 16/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? [i] 00:55 MI5 V 10/10 [i] 01:45 AZ-kvíz Speciál [i] 02:25 Sama doma [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Svatováclavská jízda 05:25 Jak se žije dvojníkům podle Pavla [i] 05:40 Chcete mě? ZJ - [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 43/45 [i] 09:55 Proč chudoba? [i] 10:50 Příběhy předmětů [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Mezi světlem a tmou [i] 12:40 Chcete mě? ZJ - [i] 12:55 Na plovárně s Istvánem Szabó [i] 13:20 Jak se žije holičům podle Jána [i] 13:35 Království divočiny: Vodní ptáci na Sahaře [i] 14:05 Německé pobřeží: Severní moře 1/2 [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Letecké katastrofy V.: Zklamaný pilot [i] 16:30 City Folk 2012 - Dhaka [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Nejde proud 34/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: V zrcadle 19/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Afriky: Voda 2/3 [i] 20:55 Vesmír: Nejnebezpečnější místa 12/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: István Szabó [i] 00:05 Od hlavy k patě [i] 00:35 Na stojáka [i] 01:00 Medúza 01:35 Přežít! [i] 02:25 Ilja Hurník, listování životem... [i] 03:15 Klíč [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 V zajetí železné opony [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 8 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2294 [i] 09:55 Jesse Stone: Tenký led [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 22 [i] 13:35 Pohřešovaní 1 [i] 14:30 Beze stopy IV: Vztek 12 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Krása 19 [i] 16:30 Přátelé VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž 1 [i] 18:25 Ulice 2295 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 14 [i] 22:25 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:35 Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení [i] 02:40 Novashopping 02:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Krása 19 [i] 04:10 Huff II 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti II: Noční akce 2 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Věřte tomu, nebo ne 22 [i] 08:35 M*A*S*H 65 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VI: Posedlost 4/4 2 [i] 11:15 Schimanski: Sourozenci [i] 13:05 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 14:05 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Velká bingo finta 12 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Smím prosit? [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Potomci lidí [i] 01:35 Kniha krve [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 160/170 [i] 06:05 Viktória 19/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 126/216 [i] 08:20 Ally McBealová IV. 14/23 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 10:35 Druhý dych II. 43 [i] 11:40 Larina voľba 108 [i] 12:35 Ezel 140/142 [i] 13:55 Ten, kto ťa chráni I. 20/22 [i] 14:55 Viktória 20/171 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 127/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 228/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 10/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 1/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. 44 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:45 Predo mnou neutečieš [i] 00:35 Zbožňujem prachy! [i] 02:25 Frasier [i] 02:50 Adela show [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 SEDEM s r.o. [i] 04:50 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Doctor Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oko 3 [i] 13:45 Zítra nehrajeme! [i] 15:45 Melodie mého srdce [i] 17:40 Zašlá sláva Marca Pease [i] 19:10 Prokletý [i] 20:45 Vegas Baby [i] 22:20 Drsňák [i] 00:10 Jeskyně smrti [i] 01:50 Nářek duší [i] 03:25 Imigranti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 21:45 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Box [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 McLeodovy dcery 8: Mateřská láska 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 07:20 Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 09:20 Půlnoční polibek [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4