TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 09:05 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 10:05 Mary Kay: Cez krásu ku sláve [i] 12:00 V tieni zločinu II. 12-13/22 [i] 13:55 Mentalista III. 17/24 [i] 14:50 Priatelia IX. 5-6/24 [i] 16:00 Dr. House III. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 9/24 [i] 00:25 Mentalista III. 17/24 [i] 01:20 V tieni zločinu II. 12-13/22 [i] 02:50 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 04:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /2./ [i] 11:00 Sila lásky V. 3 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Radosť zo života: Stano Radič [i] 14:05 Žena na úteku 33 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Finančné problémy [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 16 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rossella 7/7 [i] 22:00 Prežiť!: Únik z medvedích hôr [i] 22:50 Tonyho pomsta 6/8 [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /2./ [i] 00:35 Doktorka Quinnová III.: Finančné problémy [i] 01:20 Reportéri [i] 01:50 Prežiť!: Únik z medvedích hôr [i] 02:40 Tonyho pomsta 6/8 [i] 03:30 Sila lásky V. 3 [i] 04:20 Sila lásky VI. 16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Krajina Haliganda 4/4 [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 11:30 Fokus peniaze [i] 12:00 Maďarský magazín [i] 12:25 Správy - Hírek [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 ArtSpektrum [i] 13:20 Ktorí krajšie pôjdeme [i] 14:00 Architektúra: Budova solivaru Arc et Senans [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Cesta [i] 15:25 City Folk: Helsinki [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Integruj! [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Príroda zblízka: V pavúčej sieti [i] 18:30 Večerníček: Yeti tety Bety 1/7 [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Darina Laščiaková z Marianum v Trnave [i] 21:00 Prečo chudoba?: Park Avenue [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:00 ArtSpektrum [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:55 Práca pre teba [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Na divočáka [i] 08:50 Panelák: Na divokom západe [i] 10:00 Najkrajšie bývanie: II. 14 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Lezieš mi na nervy [i] 14:00 Panelák: Na divokom západe [i] 15:00 Najkrajšie bývanie: II. 14 [i] 16:00 Kosti VII. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Chce nás vyštvať [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Výpadok [i] 21:30 POD POVRCHOM 33 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 8 [i] 23:45 Haló [i] 00:30 Webmaster: Juraj Mokrý [i] 01:45 Mafstory: Márgit a Trúde [i] 02:50 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 16 [i] 03:35 POD POVRCHOM 33 [i] 04:25 KRIMI 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 115 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 116 [i] 08:05 Červené ruže 14 [i] 09:10 Agent III. 15,16/16 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 6 [i] 12:05 M*A*S*H 245,246 [i] 13:25 Najprísnejší rodičia na svete 8 [i] 14:25 Ninja Factor II. 63 [i] 15:20 Simpsonovci X. 9 [i] 15:50 Griffinovci VII. 11 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 24 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 12 [i] 17:50 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 18:50 Simpsonovci X. 9 [i] 19:20 Griffinovci VII. 11 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 21:05 Áno, šéfe! [i] 22:20 Slovensko naživo [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 17 [i] 01:15 Cribs 17 [i] 01:50 Ninja Factor II. 63 [i] 02:35 Vytunuj mi fáro II. 24 [i] 02:55 Pensacola: Zlaté krídla III. 6 [i] 03:35 Detektív Nash Bridges VI. 22/22 [i] 04:25 Červené ruže 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 08:55 JAG III. 17/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Oboustrané ostří 19/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Povinnost 13/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 15:00 JAG III. 17/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Rituály pokoušení 20/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Rodina 14/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 19:00 JAG III. 18/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6/24 [i] 21:00 NCIS V. 12/19 [i] 22:00 NCIS V. 13/19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3/24 [i] 23:55 Strážce pořádku III. 8/13 [i] 00:50 NCIS V. 12/19 [i] 01:50 NCIS V. 13/19 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 12:35 Jízda: Přidat plyn [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 18:05 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 21:00 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 22:00 Rybaření rukama s venkovany 1 [i] 23:00 Jak přežít neštěstí: Střelba v nákupním středisku [i] 00:00 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 00:55 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 01:50 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 02:50 Rybaření rukama s venkovany 1 [i] 03:50 Jak přežít neštěstí: Střelba v nákupním středisku [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 52/52 [i] 09:30 Sever a Jih II 2/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Tak neváhej a toč! [i] 17:15 Besipky: Pásy v náklaďáku [i] 17:20 Auto Moto Revue [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Okno do hřbitova [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Tísňová linka [i] 22:55 Podfukáři VIII 5/6 [i] 23:50 Vraždy v Kaifecku [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených [i] 04:15 Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - Helena [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Ztracené adresy [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Bitva u Slavkova 1/2 [i] 10:45 Putování za vínem: Rumunsko I. [i] 11:15 Praha, město věží: Věže okolí Náměstí Míru 13/16 [i] 11:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:00 Divočina bez hranic [i] 12:25 Čas ve stínu pyramid: Cestou ke slunci 1/4 [i] 12:50 Chcete je? ZJ - [i] 12:55 Cesty víry: Jura z Valach [i] 13:20 Proč chudoba? [i] 14:15 Můj dům je plný zrcadel 1/2 [i] 16:05 Teleapatyka [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Bohoslužba za Karla IV. [i] 18:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Kde je Perry? - 2. část 33/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dorothy a Ben 18/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vrak Titaniku a studená válka [i] 20:55 Proč chudoba? [i] 21:50 Postřehy odjinud [i] 22:00 Řím II 1/10 [i] 22:55 Terra musica [i] 23:50 Zvláštní jednotka: Eddy 8/8 [i] 00:35 Pološero - Válečná daň [i] 01:05 Queen: These Are Days Of Our Live 2/2 [i] 02:05 Moje rodina V: To neznáte Jacka 2/14 [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:25 Náš venkov [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Osud č. A2026 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 7 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2293 [i] 09:55 Křupan [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 21 [i] 13:35 Pohotovost Miami 13 [i] 14:30 Beze stopy IV: Krev za krev 11 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Hodné dítě 18 [i] 16:30 Přátelé VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 18:25 Ulice 2294 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pusa na rozloučenou 378 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Kdo jsi bez viny 14 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Útok z hlubin [i] 01:25 Novashopping 01:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Hodné dítě 18 [i] 02:20 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:00 Střepiny [i] 04:10 Huff II 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti II: Falešný cíl 1 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Jeffův nový podnik 21 [i] 08:35 M*A*S*H 64 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda VI: Posedlost 3/4 1 [i] 11:15 Schimanski: Krysí doupě [i] 13:10 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 14:05 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Tygří oko 11 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Všechno bude prima 26 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Svátek námořníků 3 [i] 23:55 Sběratelé kostí V: Chlapec s odpovědí 21 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hayden Tract 22 [i] 01:40 Reportéři na vaší straně [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 159/170 [i] 06:10 Viktória 18/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 125/216 [i] 08:20 Ally McBealová IV. 13/23 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 11:00 Frasier [i] 11:55 Larina voľba 107 [i] 12:55 Ezel 139/142 [i] 14:05 Ten, kto ťa chráni I. 19/22 [i] 15:00 Viktória 19/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 126/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 227/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 9/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 24/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 43 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:40 Larina voľba 108 [i] 23:35 Ezel 140/142 [i] 00:45 Sex v meste VI. 6/20 [i] 01:20 Adela show [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:15 Sex v meste VI. 6/20 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Lantana [i] 16:00 Naboso [i] 18:00 Oko 3 [i] 19:35 Zítra nehrajeme! [i] 21:25 Imigranti [i] 23:25 Nářek duší [i] 01:10 Zkratka ke smrti [i] 02:35 Krvavý sníh [i] 03:50 Zapomenutá minulost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Krasobruslení [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Fotbal [i]