Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 09:05 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 10:05 Šialenstvo na predmestí [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:20 Mentalista III. 16/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 4/24 [i] 16:00 Dr. House III. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House III. 8/24 [i] 23:55 Mentalista III. 16/24 [i] 00:50 Viem, že si vrah [i] 02:40 Šialenstvo na predmestí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Galileo [i] 10:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /1./ [i] 11:00 Sila lásky V. 2 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Taxík [i] 14:05 Žena na úteku 32 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Knižnica [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 15 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Rodinný podnik [i] 22:00 TOP STAR Extra [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny II /1./ [i] 23:50 Doktorka Quinnová III.: Knižnica [i] 00:35 O 5 minút 12 [i] 01:40 Rodinný podnik [i] 03:30 Sila lásky V. 2 [i] 04:20 Sila lásky VI. 15 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 11:30 Fokus zdravie [i] 12:05 Ukrajinský magazín [i] 12:30 Správy - Hírek [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 ArtSpektrum [i] 13:25 S Vajnorankou veselo [i] 14:05 Ako to funguje [i] 14:30 Doslova [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus peniaze [i] 17:00 Senior klub - magazín [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Otázniky v doprave [i] 18:05 Architektúra: Budova solivaru Arc et Senans [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:40 Test magazín: Bežecké bundy [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Miroslav Dvorský z Bojnického zámku [i] 21:00 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Na križovatke SK+CZ: Zbohom, sladké driemoty [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 VAT: Výstavba lanoviek [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Práca pre teba [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:14 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Umelec [i] 08:50 Panelák: Ruky hore! [i] 10:00 Najkrajšie bývanie: II. 13 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Žalujem Slovenskú republiku [i] 14:00 Panelák: Ruky hore! [i] 15:00 Najkrajšie bývanie: II. 13 [i] 16:00 Kosti V. 20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Lezieš mi na nervy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VII.: - NOVÉ ČASTI 9,10 [i] 22:30 Vtierka Castle III. 13 [i] 23:30 Kosti V. 20 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 01:25 Mafstory: Rodinná reštaurácia [i] 02:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15 [i] 03:15 Vtierka Castle III. 13 [i] 04:00 KRIMI 04:25 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 113 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 114 [i] 08:05 Červené ruže 13 [i] 09:10 Letecké katastrofy II. 3,4 [i] 11:10 Pensacola: Zlaté krídla III. 5 [i] 12:10 Pod povrchom 32 [i] 13:30 Faktor strachu IV. 6 [i] 14:30 Ninja Factor II. 62 [i] 15:00 Simpsonovci X. 8 [i] 15:25 Griffinovci VII. 10 [i] 15:55 Futurama V. 1/16 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro II. 23 [i] 17:00 Áno, šéfe USA V. 11 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 18:50 Simpsonovci X. 8 [i] 19:20 Griffinovci VII. 10 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 16 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 22:10 Agent III. 15,16/16 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro II. 23 [i] 00:30 Cribs 16 [i] 01:00 Kúzelníci z Waverly 21/21 [i] 01:30 Ninja Factor II. 62 [i] 02:00 Pensacola: Zlaté krídla III. 5 [i] 02:45 Detektív Nash Bridges VI. 20,21 [i] 04:25 Červené ruže 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 08:55 JAG III. 16/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Ďábel jehož znáš 18/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Zákon kauzality 12/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 15:00 JAG III. 16/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Oboustrané ostří 19/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Povinnost 13/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 19:00 JAG III. 17/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 5/24 [i] 21:00 CSI: New York IX. 1/7 [i] 22:00 Elementary 1/4 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 9/24 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 00:50 CSI: New York IX. 1/7 [i] 01:50 Elementary 1/4 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 06:25 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 09:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 12:35 Burácení v srdcích: Rozboje v pohraničí [i] 13:30 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 21:00 Vyváznout živý: Útok somálských pirátů [i] 22:00 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 23:00 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 00:00 Opravdový podvod 3 [i] 00:30 Opravdový podvod 4 [i] 00:55 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 01:50 Vyváznout živý: Útok somálských pirátů [i] 02:50 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 03:50 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Život byl vlídný, místy drsný [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 51/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:15 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 10:50 Růžová sobota [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - Helena [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Ententýky: Pivo s fernetem 12/15 [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Krvežíznivost 11/13 [i] 23:15 Bratři a sestry III: Dostaneš, co zasloužíš 5/24 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Náhodný turista [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 AZ-kvíz [i] 02:40 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 02:50 Týden v regionech Brno [i] 03:15 Týden v regionech Ostrava [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:05 Rekordy a kuriozity [i] 04:15 Zdeněk Podskalský - bonviván i skeptik [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Bratři a sestry [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ceny Paměti národa - František [i] 09:05 Ushuaia 25/26 [i] 09:30 Království divočiny: Vodní ptáci na Sahaře [i] 09:55 Sbohem Československo 7/12 [i] 10:55 Přežít! [i] 11:45 Krásný ztráty [i] 12:15 Příběhy pro Natálku [i] 12:30 Babylon [i] 12:55 Hranice bez hranic: Broumovsko 11/16 [i] 13:25 Žraločí noc [i] 14:20 Architektura 43/45 [i] 14:45 City Folk 2012 - Amsterdam [i] 15:15 Evropa dnes [i] 15:40 Ilja Hurník, listování životem... [i] 16:35 Domov ve středu Evropy: Hudebník Annas Younis obdivuje 9/13 [i] 16:40 Film o filmu Cesta do lesa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Kde je Perry? - 1. část 32/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Bu bu bu! 17/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Barma [i] 20:50 Ceny Paměti národa - Helena [i] 21:00 Proč chudoba? [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:30 Hanussen [i] 00:20 V pase máš napsáno, že jsem tvůj otec [i] 01:10 Vesmír: Vnější planety 11/31 [i] 01:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Moje rodina V: Mumie se vrací 1/14 [i] 03:05 Ochránce [i] 03:30 Neznámí hrdinové [i] 04:00 Křesťanský magazín [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé VII 6 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2292 [i] 09:55 Ztracený případ [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 20 [i] 13:35 Pohotovost Miami 12 [i] 14:30 Beze stopy IV: Zatmění 10 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Znamení 17 [i] 16:30 Přátelé VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 18:25 Ulice 2293 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Bolavá hlava 26 [i] 21:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Noční let [i] 00:55 Novashopping 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Znamení 17 [i] 01:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 04:05 Huff II 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Tajné nasazení 13 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Brad novinář 20 [i] 08:35 M*A*S*H 63 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Posedlost 2/4 25 [i] 11:15 Schimanski: Den matek [i] 13:10 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 14:05 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Odplata 10 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: To nejlepší teprve přijde 159 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 23:40 Sběratelé kostí V: Čarodějnice ve skříni 20 [i] 00:40 Myšlenky zločince II 7 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Sběratelé kostí II: Kudrnatá holka 7 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 158/170 [i] 06:05 Viktória 17/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 124/216 [i] 08:20 Ally McBealová IV. 12/23 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Správna Susan [i] 10:40 Druhý dych II. 42 [i] 11:40 Larina voľba 106 [i] 12:40 Ezel 138/142 [i] 13:50 Ten, kto ťa chráni I. 18/22 [i] 14:50 Viktória 18/171 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 125/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 226/238 [i] 17:50 V siedmom nebi V. 8/22 [i] 18:45 Dharma a Greg II. 23/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Viem, že si vrah [i] 22:20 Larina voľba 107 [i] 23:20 Ezel 139/142 [i] 00:15 Sex v meste VI. 5/20 [i] 00:50 Adela show [i] 01:35 Správna Susan [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste VI. 5/20 [i] 03:30 Dharma a Greg II. 23/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Koma [i] 15:20 Letec [i] 18:15 Kamufláž [i] 20:00 Lantana [i] 22:05 Zapomenutá minulost [i] 23:45 Krvavý sníh [i] 01:10 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:30 Zabijáci lesbických upírek [i] 03:55 Stříbrný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Plavání [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:15 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Wednesday Selection [i]