TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 09:30 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 10:30 Letuška 1. triedy [i] 12:20 V tieni zločinu II. 11/22 [i] 13:20 Mentalista III. 15/24 [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Priatelia IX. 3/24 [i] 16:00 Dr. House III. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:40 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House III. 7/24 [i] 00:25 Mentalista III. 15/24 [i] 01:20 Eleventh Hour - nulová šanca 18/18 [i] 02:10 V tieni zločinu II. 11/22 [i] 02:55 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 04:00 Bez servítky - LELKEŠOVCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Galileo [i] 10:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /12./ [i] 11:00 Sila lásky V. 1 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:05 Žena na úteku 31 [i] 15:00 Doktorka Quinnová III.: Veselý Halloween [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky VI. 14 [i] 17:15 Galileo [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 20:55 Filmoviedky:Dušičky seniorov [i] 22:35 Luther II. 1/4 [i] 23:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania: Nedokonalé zločiny /12./ [i] 00:15 Doktorka Quinnová III.: Veselý Halloween [i] 01:05 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 01:50 Filmoviedky:Dušičky seniorov [i] 03:25 Miro Gavran [i] 03:40 Sila lásky V. 1 [i] 04:30 Sila lásky VI. 14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Jankina rozprávka [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 11:30 Fokus práca [i] 12:00 Národnostný magazín - mix: Ruský [i] 12:25 Správy - Hírek [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Zahrajže mi,zahraj [i] 13:40 Život rýb: Koralové divadlo [i] 14:05 Sekera [i] 15:15 Eurovirtuál - Mária Kráľovičová [i] 15:30 Športové ozveny [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Otázniky v doprave [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Máme Emu [i] 18:35 Príbehy k Roku dobrovoľníctva [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 SLOVENSKO 2012 - ADVENT: Celeste Buckingham z Radnice v Levoči [i] 21:00 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 22:00 Doslova [i] 23:00 Polícia [i] 23:10 Autosalón [i] 23:40 Energetika [i] 23:50 Práca pre teba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:34 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zákerný kolega [i] 08:50 Panelák: Kolja [i] 10:00 Najkrajšie bývanie: II. 12 [i] 11:00 Áno, šéfe USA: V. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Cirkus [i] 14:00 Panelák: Kolja [i] 15:00 Najkrajšie bývanie: II. 12 [i] 16:00 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Žalujem Slovenskú republiku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 Recept na bohatstvo [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Dudkov útek [i] 21:30 POD POVRCHOM 32 [i] 22:45 Najprísnejší rodičia na svete 7 [i] 23:45 Farmár hľadá ženu [i] 01:25 Mafstory: Elton John [i] 02:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 14 [i] 03:20 POD POVRCHOM 32 [i] 04:10 Odsúdená neprávom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MacGyver 111 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 112 [i] 08:05 Červené ruže 12 [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 9 [i] 10:05 Biele goliere II. 1/16 [i] 11:05 Pensacola: Zlaté krídla III. 4 [i] 12:05 M*A*S*H 243,244 [i] 13:20 Najprísnejší rodičia na svete 7 [i] 14:25 Ninja Factor II. 61 [i] 14:50 Simpsonovci X. 7 [i] 15:20 Griffinovci VII. 9 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly II. 30/30 [i] 16:20 Vytunuj mi fáro II. 22 [i] 16:55 Áno, šéfe USA V. 10 [i] 17:55 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 18:50 Simpsonovci X. 7 [i] 19:20 Griffinovci VII. 9 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 21:05 Letecké katastrofy II. 3,4 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 15 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro II. 22 [i] 00:40 Cribs 15 [i] 01:10 Kúzelníci z Waverly 20 [i] 01:40 Ninja Factor II. 61 [i] 02:10 Pensacola: Zlaté krídla III. 4 [i] 02:50 Detektív Nash Bridges VI. 18,19 [i] 04:25 Červené ruže 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 08:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 09:00 JAG III. 15/24 [i] 10:00 Pán šelem III.: Proces 17/22 [i] 11:00 Ten, kdo tě chrání: Domov 11/22 [i] 12:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 13:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3/24 [i] 15:00 JAG III. 15/24 [i] 16:00 Pán šelem III.: Ďábel jehož znáš 18/22 [i] 17:00 Ten, kdo tě chrání: Zákon kauzality 12/22 [i] 18:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 19:00 JAG III. 16/24 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 4/24 [i] 21:00 Elementary 3/4 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 8/24 [i] 23:00 Strážce pořádku III. 8/13 [i] 23:55 Zachraň mě VI. 13/19 [i] 00:50 Elementary 3/4 [i] 01:50 Strážce pořádku III. 8/13 [i] 02:30 Zachraň mě VI. 13/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 06:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 06:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 09:55 Nutné k přežití 10 [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 12:35 Opravna vraků 14 [i] 13:30 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 16:15 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 18:05 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 21:00 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 22:00 Nebezpečné lety 2 [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Roztodivná skupina [i] 00:55 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 01:50 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 02:50 Nebezpečné lety 2 [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 04:45 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 50/52 [i] 09:20 StarDance V ...když hvězdy tančí [i] 11:05 Zpátky se Sobotou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance V ...kolem dokola [i] 14:05 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Ceny Paměti národa - František [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:50 StarDance V ...kolem dokola [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:55 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 22:30 Meze Waltera Hortona [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Žižkovská romance [i] 00:50 Tísňová linka [i] 01:20 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Malá farma: Pole, políčko [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Kavárnička dříve narozených [i] 04:00 Tvář za oknem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice bez hranic: Broumovsko 11/16 [i] 05:35 Praha, město věží: Věže Karlova náměstí a okolí 12/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 09:55 Německé pobřeží: Severní moře 1/2 [i] 10:50 Chcete je? ZJ - [i] 10:55 Černá zmije II: Pivo 5/6 [i] 11:25 Letecké katastrofy V.: Zklamaný pilot [i] 12:10 Vesmír: Vnější planety 11/31 [i] 12:55 Příběhy Think Big, měníme život kolem nás 1/3 [i] 13:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 15:05 Konjunkturální portrét aneb Tři životy Vlasty Chramostové [i] 15:40 Proměny přítelkyně Evy [i] 16:05 Proč chudoba? [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb III: Srážka světů / Návrat do Danvillu 31/35 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Hromada veteše 16/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Válečná daň [i] 22:15 Ceny Paměti národa - František [i] 22:20 Chodníky slávy: Burt Reynolds [i] 00:05 Queen: These Are Days Of Our Live 2/2 [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:35 Kultura.cz [i] 02:00 Kultura.cz Brno [i] 02:25 Ta naše povaha česká [i] 02:50 O vědě a vědcích [i] 03:15 Evropa dnes [i] 03:40 Chcete je? ZJ - [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Napříč světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2291 [i] 09:55 Vánoční pohlednice [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata VII 19 [i] 13:35 Pohotovost Miami 11 [i] 14:30 Beze stopy IV: Volný pád 9 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Extáze 16 [i] 16:30 Přátelé VII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 18:25 Ulice 2292 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pejskové a kočičky 377 [i] 21:50 Víkend: Čelem vzad [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Trefa 2 [i] 00:05 Nikita 12 [i] 01:05 Novashopping 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Extáze 16 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Babicovy dobroty: Maso pokaždé jinak [i] 04:00 Huff II 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Policejní bažanti I: Břímě uniformy 12 [i] 07:50 Kutil Tim VII: Hledání ztracené vrby 19 [i] 08:35 M*A*S*H 62 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Posedlost 1/4 24 [i] 11:15 Schimanski: Na doraz [i] 13:10 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 14:05 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 15:05 Walker, Texas Ranger III: Pod palbou 9 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Nikdo nic neví 25 [i] 22:55 Sběratelé kostí VII: Překážka na silnici 8 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Řezník se vrací 3 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny IV: Moje smrt, tvůj život 20 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Sběratelé kostí II: Dívka v pokoji 2103 6 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 157/170 [i] 06:00 Viktória 16/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 123/216 [i] 08:10 Ally McBealová IV. 11/23 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan [i] 10:50 Druhý dych II. 41 [i] 11:55 Frasier [i] 12:50 Ezel 137/142 [i] 14:10 Ten, kto ťa chráni I. 17/22 [i] 15:05 Viktória 17/171 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 124/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 225/238 [i] 18:00 V siedmom nebi V. 7/22 [i] 18:55 Dharma a Greg II. 22/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. 42 [i] 21:30 Hurikán [i] 22:40 Larina voľba 106 [i] 23:35 Ezel 138/142 [i] 00:35 Sex v meste VI. 4/20 [i] 01:10 Adela show [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 Sex v meste VI. 4/20 [i] 03:40 Dharma a Greg II. 22/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 13:55 Z vězení do éteru [i] 16:05 Krajina střelců [i] 18:30 Království surikat: příběh začíná [i] 19:55 Koma